Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Μπορεί εσύ να την βλέπεις έτσι και ο άνδρας της αλλιώς
Και επίσης το ότι ο άνδρας της την κρατάει το κάνει για χάρη των παιδιών του’
Το ξέρεις κι αυτό ε;

Και αυτό εσείς οι καριόλες το βλέπεται σαν αδυναμία άρα ο τύπος είναι βλάκας
Μην χοντραίνεις γιατί δε θέλω να βριστούμε. Δεν υπάρχει λόγος αλλά εγώ δε σε έβρισα. ΟΚ?
Αντιθέτως. Εγώ την καλοσύνη δεν την εκμεταλλεύομαι και την εκτιμώ σε υπέρμετρο βαθμό. Αντιθέτως απ ό,τι έχεις πιστέψει για μένα, βρίσκω πολλά καλά στο χαρακτήρα των αντρών κάτι που εμείς οι γυναίκες δεν έχουμε.
Θεωρώ ότι οι άντρες είναι πιο ειλικρινή όντα (καθώς δεν μπορούν να κρύψουν και εύκολα τις ορμές τους) αλλά και με πιο καλοσυνάτη ψυχή από τις γυναίκες. Αυτά όλα πολύ γενικά. Παντού υπάρχουν εξαιρέσεις.

Άρα  ας τον εκμεταλλευτούμε και εμείς λίγο
Κάνεις λάθος. Δεν έχω εκμεταλλευτεί ποτέ κανέναν και έχω το κούτελό μου ψηλά γι αυτό το λόγο. Δε φέρομαι όπως δε θέλω να μου φερθούν. Και να ξέρεις ότι εγώ τους άντρες τους έχω πολύ ψηλά (τους σωστούς όμως και που τιμούν τα παντελόνια που φοράνε)
Είσαι για φτύσιμο
Το χοντραίνεις........ πρόσεξε...
Είπα να μην σε ξαναενοχλήσω αλλά δεν άντεξα
Γιαυτο λέω και άμα τύχει και γκαστρωσετσαι καμία σαν τούτη δω
Έκτρωση έστω και με το ζόρι
Χωρίς να με ξέρεις με έχεις σκυλοβρίσει.
Εγώ δεν υποστήριξα ποτέ τίποτα από ό,τι μου έχεις προσάψει. Είμαι υπέρ της - σωστής - οικογένειας, υπέρ του σεβασμού της προσωπικότητας του άλλου και εννοείται υπέρ της σωστής διαπαιδαγώγησης των παιδιών. Σε πληροφορώ όμως ότι τίποτε από αυτά δε συμβαίνει στη συγκεκριμένη οικογένεια.
Πες ότι ήθελες απλά να με βρίσεις και να δείξεις το επίπεδό σου. Εκτός και αν είσαι κι εσύ σαν και αυτόν που περιγράφω και θίχτηκες προσωπικά

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Και στο κάτω-κάτω, αν ο άντρας δε θέλει να την κάνει πέρα για τους λόγους του ένας από τους οποίους είναι τα παιδιά όπως λες, γιατί αυτή τη μαλάκω να μην τη βάλει στη θέση της και την αφήνει να αλωνίζει;
Γιατί της κάνει τα χατίρια ή απλά κάνει τα στραβά μάτια;
Εγώ αυτό λέω μόνο και κοίτα τι μου έχεις πει εσύ.
Οκ.........
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Το ξέρεις κι αυτό ε;
Μην χοντραίνεις γιατί δε θέλω να βριστούμε. Δεν υπάρχει λόγος αλλά εγώ δε σε έβρισα. ΟΚ?Αντιθέτως. Εγώ την καλοσύνη δεν την εκμεταλλεύομαι και την εκτιμώ σε υπέρμετρο βαθμό. Αντιθέτως απ ό,τι έχεις πιστέψει για μένα, βρίσκω πολλά καλά στο χαρακτήρα των αντρών κάτι που εμείς οι γυναίκες δεν έχουμε.
Θεωρώ ότι οι άντρες είναι πιο ειλικρινή όντα (καθώς δεν μπορούν να κρύψουν και εύκολα τις ορμές τους) αλλά και με πιο καλοσυνάτη ψυχή από τις γυναίκες. Αυτά όλα πολύ γενικά. Παντού υπάρχουν εξαιρέσεις.
Κάνεις λάθος. Δεν έχω εκμεταλλευτεί ποτέ κανέναν και έχω το κούτελό μου ψηλά γι αυτό το λόγο. Δε φέρομαι όπως δε θέλω να μου φερθούν. Και να ξέρεις ότι εγώ τους άντρες τους έχω πολύ ψηλά (τους σωστούς όμως και που τιμούν τα παντελόνια που φοράνε)Το χοντραίνεις........ πρόσεξε...Χωρίς να με ξέρεις με έχεις σκυλοβρίσει.
Εγώ δεν υποστήριξα ποτέ τίποτα από ό,τι μου έχεις προσάψει. Είμαι υπέρ της - σωστής - οικογένειας, υπέρ του σεβασμού της προσωπικότητας του άλλου και εννοείται υπέρ της σωστής διαπαιδαγώγησης των παιδιών. Σε πληροφορώ όμως ότι τίποτε από αυτά δε συμβαίνει στη συγκεκριμένη οικογένεια.
Πες ότι ήθελες απλά να με βρίσεις και να δείξεις το επίπεδό σου. Εκτός και αν είσαι κι εσύ σαν και αυτόν που περιγράφω και θίχτηκες προσωπικά

Είμαι 20 χρόνων δεν νομίζω ότι είναι τόσο εφικτό αυτό
(μην τολμήσεις να μου την πεις για την ηλικία μου τότε είναι που θα γίνω πραγματικά αγενής)
:tickedoff: :tickedoff: και δεν σκυλόβρισα με ειλικρίνεια μίλησα
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Και στο κάτω-κάτω, αν ο άντρας δε θέλει να την κάνει πέρα για τους λόγους του ένας από τους οποίους είναι τα παιδιά όπως λες, γιατί αυτή τη μαλάκω να μην τη βάλει στη θέση της και την αφήνει να αλωνίζει;
Γιατί της κάνει τα χατίρια ή απλά κάνει τα στραβά μάτια;
Εγώ αυτό λέω μόνο και κοίτα τι μου έχεις πει εσύ.
Οκ.........

γιατί υπάρχουν μαλακισμένες που κλαίγονται στα κανάλια ότι οι άνδρες τους τις υποβιβάζουν και τις δέρνουν γιαυτο
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Και στο κάτω-κάτω, αν ο άντρας δε θέλει να την κάνει πέρα για τους λόγους του ένας από τους οποίους είναι τα παιδιά όπως λες, γιατί αυτή τη μαλάκω να μην τη βάλει στη θέση της και την αφήνει να αλωνίζει;
Γιατί της κάνει τα χατίρια ή απλά κάνει τα στραβά μάτια;
Εγώ αυτό λέω μόνο και κοίτα τι μου έχεις πει εσύ.
Οκ.........

Καλά τα λες. Και συ litle cat boy πολύ καλά τα έλεγες, ειδικά για την ηλικία σου. Τι σκάλωμα έφαγες? Είναι να έχεις μια γυναίκα με τέτοια συμπεριφορά; Δε μπορείς να τη μαζέψεις;
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Στο ερωτημα οτι " Δεν υπάρχουν αντρες "

Απαντησε πικραμενος Ελληνας!

"Πλησιάζονται όταν έχουν ακριβό αμάξι,σπίτι σε καλή περιοχή,πάνε το χειμόνα στον Παρνασσό για να επιδείξουν το νεο μοντέλο σκι της rosignol και ας μήν ξέρουν να βάλουν το πόδι τους στη δέστρα,το δε καλοκαίρι πάνε στη Μύκονο και ξοδεύουν τα λευτά τους (sic).

Αλλά και με τις όμορφες γυναίκες τι γίνεται;Πλησιάζω ενα βράδυ σε ενα μπαρ μια που επι 20 λεπτά είναι μόνη της και ρίχνει συνεχώς ματιές προς το μέρος μου,και εισπράττω την απάντηση "Νομίζεις οτι είσαι ο Τομ Κρούζ;" φυσικά της απάντησα κατάλλήλως (ας μην το γράψω εδώ και με κλειδώσει ο John.
Οι γυναίκες έχουν αρχίσει να εκμεταλεύονται την εμφάνιση τους (όπου υπάρχει) οικονομικά.Δύσκολοι καιροί για πρίγκηπες ή μαλον για πριγκιπισες βλέπετε.Το πρώτο πράγμα που κοιτάνε ειναι η οικονομική επιφάνεια του αντρα και όλα τα αλλά περιττα.



Εγω θα απαντουσα...

1) Ειμαι οριακα καλυτερος απο τον Τομ Κρουζ.

2) Θα μπορουσες να μου απαντησεις στο παρακατω ερωτημα?

    Που οφειλεις το γεγονος  οτι το  60%+  των Ελληνιδων αυνανιζονται πανω απο 2 χρονια
    συμφωνα με δηλωση τους σε ερευνα του Σεξολογικου Ινστιτουτου?

    Φιλάκια

 

   
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είμαι 20 χρόνων δεν νομίζω ότι είναι τόσο εφικτό αυτό
(μην τολμήσεις να μου την πεις για την ηλικία μου τότε είναι που θα γίνω πραγματικά αγενής)
:tickedoff: :tickedoff: και δεν σκυλόβρισα με ειλικρίνεια μίλησα
Κοίτα μικροτσούτσουνε, είμαι ο γκόμενος της ΟΧΙΑΣ, την έχω κοντά 20 πόντους, γαμίεται μαζί μου εδώ και καιρό. Οσο για την ηλικία σου και την εμπειρία σου φαίνεται ότι από μουνί υπάρχει στέρηση.... Α.... και για να μην ξεχνιόμαστε.... Εχω γαμήσει ρωσσίδα που απλά να τον παίξεις βλέποντάς τη μπορείς, είμαι 36 και μέχρι να φτάσεις να έχεις άποψη για τις γυναίκες και την καταγωγή τους πρέπει πρώτ απ΄ όλα να ξεπαρθενιαστείς..... Και μη βιαστείς να απαντήσεις ότι έχεις γαμήσει ένα εκατομμύριο γκόμενες γιατί δεν αναφέρομαι στο κάτω πτηνό σου, αλλά στο απάνω. 
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Στο ερωτημα οτι " Δεν υπάρχουν αντρες "

Απαντησε πικραμενος Ελληνας!

"Πλησιάζονται όταν έχουν ακριβό αμάξι,σπίτι σε καλή περιοχή,πάνε το χειμόνα στον Παρνασσό για να επιδείξουν το νεο μοντέλο σκι της rosignol και ας μήν ξέρουν να βάλουν το πόδι τους στη δέστρα,το δε καλοκαίρι πάνε στη Μύκονο και ξοδεύουν τα λευτά τους (sic).

Αλλά και με τις όμορφες γυναίκες τι γίνεται;Πλησιάζω ενα βράδυ σε ενα μπαρ μια που επι 20 λεπτά είναι μόνη της και ρίχνει συνεχώς ματιές προς το μέρος μου,και εισπράττω την απάντηση "Νομίζεις οτι είσαι ο Τομ Κρούζ;" φυσικά της απάντησα κατάλλήλως (ας μην το γράψω εδώ και με κλειδώσει ο John.
Οι γυναίκες έχουν αρχίσει να εκμεταλεύονται την εμφάνιση τους (όπου υπάρχει) οικονομικά.Δύσκολοι καιροί για πρίγκηπες ή μαλον για πριγκιπισες βλέπετε.Το πρώτο πράγμα που κοιτάνε ειναι η οικονομική επιφάνεια του αντρα και όλα τα αλλά περιττα.



Εγω θα απαντουσα...

1) Ειμαι οριακα καλυτερος απο τον Τομ Κρουζ.

2) Θα μπορουσες να μου απαντησεις στο παρακατω ερωτημα?

    Που οφειλεις το γεγονος  οτι το  60%+  των Ελληνιδων αυνανιζονται πανω απο 2 χρονια
    συμφωνα με δηλωση τους σε ερευνα του Σεξολογικου Ινστιτουτου?

    Φιλάκια

   

   
Ρε φιλε is....αν ειναι δυνατο να εχασες την ψυχραιμια σου και να εβρισες την κοκορομυαλη επειδη σε ρωτησε ειρωνικα αν νομιζεις οτι εισαι ο Τομ Κρουζ...Γιατι δεν της απανταγες κι εσυ:'Γιατι εσυ για ποια περνιεσαι?Για την Νικολ Κιντμαν?'
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στο ερωτημα οτι " Δεν υπάρχουν αντρες "

Απαντησε πικραμενος Ελληνας!

"Πλησιάζονται όταν έχουν ακριβό αμάξι,σπίτι σε καλή περιοχή,πάνε το χειμόνα στον Παρνασσό για να επιδείξουν το νεο μοντέλο σκι της rosignol και ας μήν ξέρουν να βάλουν το πόδι τους στη δέστρα,το δε καλοκαίρι πάνε στη Μύκονο και ξοδεύουν τα λευτά τους (sic).

Αλλά και με τις όμορφες γυναίκες τι γίνεται;Πλησιάζω ενα βράδυ σε ενα μπαρ μια που επι 20 λεπτά είναι μόνη της και ρίχνει συνεχώς ματιές προς το μέρος μου,και εισπράττω την απάντηση "Νομίζεις οτι είσαι ο Τομ Κρούζ;" φυσικά της απάντησα κατάλλήλως (ας μην το γράψω εδώ και με κλειδώσει ο John.
Οι γυναίκες έχουν αρχίσει να εκμεταλεύονται την εμφάνιση τους (όπου υπάρχει) οικονομικά.Δύσκολοι καιροί για πρίγκηπες ή μαλον για πριγκιπισες βλέπετε.Το πρώτο πράγμα που κοιτάνε ειναι η οικονομική επιφάνεια του αντρα και όλα τα αλλά περιττα.
Εγω θα απαντουσα...

1) Ειμαι οριακα καλυτερος απο τον Τομ Κρουζ.

2) Θα μπορουσες να μου απαντησεις στο παρακατω ερωτημα?

    Που οφειλεις το γεγονος  οτι το  60%+  των Ελληνιδων αυνανιζονται πανω απο 2 χρονια
    συμφωνα με δηλωση τους σε ερευνα του Σεξολογικου Ινστιτουτου?
    Φιλάκια
Ξέχασες να μας επισυνάψεις φωτό..... Αυτό το οριακά με ανησυχεί.....
Επίσης για πόσα χρόνια είπαν οι άντρες ότι αυνανίζονται;

Υ.Γ. Πιτσιρίκο...... Οι γυναίκες από τότε που φτιάχτηκε ο κόσμος εκμεταλλεύονται την εμφάνισή τους.... Η μήπως τώρα ετοιμάζεσαι να μας πεις ότι οι ιερόδουλες είναι αντρικό επάγγελμα;
Και στην τελική τι ζόρι τραβάς εσύ εάν μια μουνάρα δίμετρη ξανθιά σε γράφει στ αρχίδια της και πάει με τον Τομ Κρούζ;
Μήπως να πας κανένα κρουζ να ξελαμπικάρεις;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε φιλε is....αν ειναι δυνατο να εχασες την ψυχραιμια σου και να εβρισες την κοκορομυαλη επειδη σε ρωτησε ειρωνικα αν εισαι ο Τομ Κρουζ...Γιατι δεν της απανταγες κι εσυ:'Γιατι εσυ για ποια περνιεσαι?Για την Νικολ Κιντμαν?'
Είπαμε κρούγκερ.... Το να μάθεις να γαμάς με το πάνω κεφάλι προυποθέτει την ύπαρξη αυτού.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κοίτα ασπρούλη.... άλλοι ξυπνάνε καβλωμένοι και άλλοι κοιμούνται μονίμως αγάμητοι...... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Κοίτα μικροτσούτσουνε, είμαι ο γκόμενος της ΟΧΙΑΣ, την έχω κοντά 20 πόντους, γαμίεται μαζί μου εδώ και καιρό. Οσο για την ηλικία σου και την εμπειρία σου φαίνεται ότι από μουνί υπάρχει στέρηση.... Α.... και για να μην ξεχνιόμαστε.... Εχω γαμήσει ρωσσίδα που απλά να τον παίξεις βλέποντάς τη μπορείς, είμαι 36 και μέχρι να φτάσεις να έχεις άποψη για τις γυναίκες και την καταγωγή τους πρέπει πρώτ απ΄ όλα να ξεπαρθενιαστείς..... Και μη βιαστείς να απαντήσεις ότι έχεις γαμήσει ένα εκατομμύριο γκόμενες γιατί δεν αναφέρομαι στο κάτω πτηνό σου, αλλά στο απάνω.   


Δηλαδή η οχιά έχει γκόμενο μπορδελιαρη εε?μπραβο
Άσα και στα αρχίδια μου και 30000000000 δισεκατομμύρια γκόμενες να έχεις γαμήσι
Και 390000000000 τρισεκατομμύρια πόντους να την χαίρεσαι εγωστην ζωή μου άντε να τα έχω φτιάξει με 3 κορίτσια και με την τελευταία μάλιστα είμαι πολλή καλά
Δεν με ενδιαφέρει να κάνω επιδηξηαντριλας γιατί δεν την έχω ανάγκη
Μπράβο σου οχιά ισότητα ισότητα αλλά μου στέλνεις και τον πουτσαρά σου να μου τρίξει τα δόντια μπας και φοβηθώ το δικό σου επίπεδο να δεις πως είναι 5 βρισιές σε πείραξαν

 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Ελληνιδες  πατριωτισες σας αφιερωνω το video (US production)..
Eπειδη διαισθανομαι οτι ο Eλληνικος γυναικειος αυνανισμος θα παιξει στο 65% -75% την επομενη πενταετια(και οι Ελληνες μαλλον δεν ξερουν ουτε και αυτο πως να το κανουν(ποιον να ρωτήσουν?
το δασκαλο ? την Μαμα? )
δωστε προσοχη σε μια που εχει κανει μεταπτυχιακα στη μαλακια (ΜΒΑ ΜasturBating A lot)..


Benefits of Masturbation(Πλεονεκτηματα)
* Γνωριστε το σωμα σας μεχρι να βρειτε τον καγκουρα με την SLK ..(Στα 50 σας)|?

* Ρελαξαρετε..

* Να ερχεστε σε καλη διαθεση ..για να μην βλεπoυμε τις ξυνισμενες φάτσες σας ..

* Ειναι μια καλη ιδεα να το κανετε με την φιλη σας αν εχει τα κοτσια..
(Τeam Buliding!)

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Δηλαδή η οχιά έχει γκόμενο μπορδελιαρη εε?μπραβο
Άσα και στα αρχίδια μου και 30000000000 δισεκατομμύρια γκόμενες να έχεις γαμήσι
Και 390000000000 τρισεκατομμύρια πόντους να την χαίρεσαι εγωστην ζωή μου άντε να τα έχω φτιάξει με 3 κορίτσια και με την τελευταία μάλιστα είμαι πολλή καλά
Δεν με ενδιαφέρει να κάνω επιδηξηαντριλας γιατί δεν την έχω ανάγκη
Μπράβο σου οχιά ισότητα ισότητα αλλά μου στέλνεις και τον πουτσαρά σου να μου τρίξει τα δόντια μπας και φοβηθώ το δικό σου επίπεδο να δεις πως είναι 5 βρισιές σε πείραξαν

Πότε μίλησα εγώ για ισότητα;
Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα. Έτσι δε λένε; Ε, εγώ το ασπάζομαι.

Επίσης να σου πω ότι έχεις μάθει να σκέφτεσαι με λάθος τρόπο. Ο κάθε ελεύθερος άνθρωπος είναι αυτόνομος και αυτόβουλος να παρεμβαίνει όποτε κρίνει ότι χρειάζεται. Εκτός αν έχεις άλλες εικόνες εσύ στο μυαλό σου.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Καλά τα λες. Και συ litle cat boy πολύ καλά τα έλεγες, ειδικά για την ηλικία σου. Τι σκάλωμα έφαγες? Είναι να έχεις μια γυναίκα με τέτοια συμπεριφορά; Δε μπορείς να τη μαζέψεις;


Εγώ προσωπικά δεν θα παντρευτώ ποτέ
Όποτε ένα τέτοιο πρόβλημα δεν με αφορά
Αλλά κανείς δεν σκέφτεται ποτέ άμα μπορεί  να πληγωσειμε την συμπεριφορά του ένα πιτσιρίκι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δηλαδή η οχιά έχει γκόμενο μπορδελιαρη εε?μπραβο
Άσα και στα αρχίδια μου και 30000000000 δισεκατομμύρια γκόμενες να έχεις γαμήσι
Και 390000000000 τρισεκατομμύρια πόντους να την χαίρεσαι εγωστην ζωή μου άντε να τα έχω φτιάξει με 3 κορίτσια και με την τελευταία μάλιστα είμαι πολλή καλά
Δεν με ενδιαφέρει να κάνω επιδηξηαντριλας γιατί δεν την έχω ανάγκη
Μπράβο σου οχιά ισότητα ισότητα αλλά μου στέλνεις και τον πουτσαρά σου να μου τρίξει τα δόντια μπας και φοβηθώ το δικό σου επίπεδο να δεις πως είναι 5 βρισιές σε πείραξαν
Ρε μαλακοπίτουρα, έφτασες είκοσι και δεν κατάλαβες ότι οι ισότητες είναι για τους κομπλεξικούς;
Δηλαδή, τι μας λες τώρα..... Τσαμπουκαλεύεσαι με την γκόμενά μου με το οτομπιάνκι σου και δε θα με φωνάξει να σε γαμήσω με το φερραρικό μου; Δεν είμαι, ούτε είναι υπεράνω φιλαράκο, από πάνω είμαστε.......
Εσύ ρε μαγκάκι που μπινελικώνεις γυναίκα, άμα σου βρίζαν τη γυναίκα στο δρόμο και το έπαιρνες γραμμή θα έλεγες ευχαριστώ;
Καλός μαλάκας είσαι......Ειχες όντως 3 γκόμενες ή τη μια τη βλέπεις 3 από τις παραισθήσεις;

Υ.Γ. Το μπουρδέλα τελεία κομ είναι για μπουρδελιάρηδες. Εσύ που είσαι του κατηχητικού τράβα στο εκκλησία ντοτ όργκ.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
* Γνωριστε το σωμα σας μεχρι να βρειτε τον καγκουρα με την SLK ..(Στα 50 σας)|?
* Ρελαξαρετε..
Η ΟΧΙΑ βρήκε τον κάγκουρα με το ες ελ κέι πριν τα 25 της, ρελαξάρει και απολαμβάνει το κάμπριο τρώει και καλό πούτσο και συ τράβα τώρα με το μετρό να μετρήσεις πόσες μαλακίες θα βαρέσεις χωρίς καλό αυτοκίνητο και 1 γραμμάριο μυαλό.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Πότε μίλησα εγώ για ισότητα;
Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα. Έτσι δε λένε; Ε, εγώ το ασπάζομαι.

ε τότε βούλωστο και άσε να μιλάει ο  γαμιάς σου  για εσένα.... κρύψου στην τρυπά σου

 

Επισκέπτης
Little cat boy δεν εχεις δικιο τωρα εδω να τα χωνεις.Η ΟΧΙΑ δεν ειπε και κατι διαφορετικο απο οτι λες/λεμε τοσο καιρο στο τοπικ.
Ισα ισα πολλες φορες μας εχει σιγονταρει και πιστευω οτι ειναι αντικειμενικη στο ολο θεμα.
Απλα ειπε οτι υπαρχουν και εξαιρεσεις και με το παραδειγμα του τυπα που ανεφερε πριν μας εδειξε οτι υπαρχουν και μαλακες που ανεχονται κομπλεξικες σαβουρες και ετσι βρισκουν και τα κανουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom