Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ προσωπικά δεν θα παντρευτώ ποτέ
Όποτε ένα τέτοιο πρόβλημα δεν με αφορά
Αλλά κανείς δεν σκέφτεται ποτέ άμα μπορεί  να πληγωσειμε την συμπεριφορά του ένα πιτσιρίκι
Πληγώθηκες πιτσιρίκο; Θες μόλις τελείωσεις απ το κατηχητικό να περάσω να σε πάρω για πουτανότσαρκα να δεις πώς θα πληγωθείς τότε;
 

Επισκέπτης
Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα. Έτσι δε λένε; Ε, εγώ το ασπάζομαι.

Ναι, ναι... μας έπεισες... ΚΑΙ εσύ! Μόνο που έρχεσαι... τρίτη ή τέταρτη και καταϊδρωμένη! Από τέτοια έχουμε ακούσει πάρα πολλά σε αυτό το site από γκομενάκια :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ε τότε βούλωστο και άσε να μιλάει ο  γαμιάς σου  για εσένα.... κρύψου στην τρυπά σου
Εσένα θες να σε βουλώσω εγώ; Πουστρόνι μας το γύρισες τώρα; Γουστάρεις αγόρια με ες ελ κέι και πούτσα 20άρα;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι, ναι... μας έπεισες... ΚΑΙ εσύ! Μόνο που έρχεσαι... τρίτη ή τέταρτη και καταϊδρωμένη! Από τέτοια έχουμε ακούσει πάρα πολλά σε αυτό το site από γκομενάκια :)
Εμένα πάντως με φοβάται και έρχεται και μαζί μου στα κωλάδικα για να μη μου χαλάσει χατήρι. Κατάλαβες ή μήπως θες να έρθεις μαζί μας να δεις πώς είναι να μην κρύβεις την οθόνη σου μπας και σου ρίξει η κυρά καρπαζά όταν σε τσακώνει να σερφάρεις 3 η ώρα στο μπουρδέλα τελεία κομ;
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ναι, ναι... μας έπεισες... ΚΑΙ εσύ! Μόνο που έρχεσαι... τρίτη ή τέταρτη και καταϊδρωμένη! Από τέτοια έχουμε ακούσει πάρα πολλά σε αυτό το site από γκομενάκια :)

Νo prob man.
Μου αρκεί που με πιστεύει ο γκόμενός μου...... :uglystupid:
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Ρε μαλακοπίτουρα, έφτασες είκοσι και δεν κατάλαβες ότι οι ισότητες είναι για τους κομπλεξικούς;
Δηλαδή, τι μας λες τώρα..... Τσαμπουκαλεύεσαι με την γκόμενά μου με το οτομπιάνκι σου και δε θα με φωνάξει να σε γαμήσω με το φερραρικό μου; Δεν είμαι, ούτε είναι υπεράνω φιλαράκο, από πάνω είμαστε.......
Εσύ ρε μαγκάκι που μπινελικώνεις γυναίκα, άμα σου βρίζαν τη γυναίκα στο δρόμο και το έπαιρνες γραμμή θα έλεγες ευχαριστώ;
Καλός μαλάκας είσαι......Ειχες όντως 3 γκόμενες ή τη μια τη βλέπεις 3 από τις παραισθήσεις;

Υ.Γ. Το μπουρδέλα τελεία κομ είναι για μπουρδελιάρηδες. Εσύ που είσαι του κατηχητικού τράβα στο εκκλησία ντοτ όργκ.....

Είμαι άθεος
Και δεν την βρίζω
Απλά λέω τα πράγματα με το όνομα τους
Και από την στιγμή που λέει τη άποψη της έχω δικαίωμα να την κατακρίνω εδώ δεν είμαστε στον δρόμο είμαστε άγνωστοι μετάξι άγνωστων
Ότι και να λες  μαλακίες είναι
Και μην ανησυχείς φίλε  άμα θες  λέω ότι δεν έχω γαμήσι και ποτέ τώρα θα κουνήσεις τα αυτάκια σου με χαρά που είσαι και ανώτερο αρσενικό?
 

Επισκέπτης
Εμένα πάντως με φοβάται και έρχεται και μαζί μου στα κωλάδικα για να μη μου χαλάσει χατήρι. Κατάλαβες ή μήπως θες να έρθεις μαζί μας να δεις πώς είναι να μην κρύβεις την οθόνη σου μπας και σου ρίξει η κυρά καρπαζά όταν σε τσακώνει να σερφάρεις 3 η ώρα στο μπουρδέλα τελεία κομ;

Είσαι εντελώς άκυρος και δεν πρόκειται να σε προσπαθήσω να σε πείσω για κάτι... Δεν έχω απαιτήσεις να καταλάβεις άλλωστε :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είσαι εντελώς άκυρος και δεν πρόκειται να σε προσπαθήσω να σε πείσω για κάτι... Δεν έχω απαιτήσεις να καταλάβεις άλλωστε :)
Ρε λιόμα πλάκα κάνω με σένα.... Εσύ έχεις δείξει εδώ μέσα τι και ποιός είσαι.... Βαρέθηκα με τα αγάμητα πιτσιρίκια εδώ μέσα που έχουν άποψη επί παντός επιστητού και ακόμα δεν έχουν προλάβει να τινάξουν το πουλάκι τους μετά το κατούρημα.........
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Εσένα θες να σε βουλώσω εγώ; Πουστρόνι μας το γύρισες τώρα; Γουστάρεις αγόρια με ες ελ κέι και πούτσα 20άρα;


Ρε είσαι ότι πιο ηλίθιο έχω συναντήσει ειλικρινά σου μιλώ το μόνο σου επιχείρημα είναι η μεγάλη πούτσα και το πώς σκατά το λένε…..
 

Επισκέπτης
Ρε λιόμα πλάκα κάνω με σένα.... Εσύ έχεις δείξει εδώ μέσα τι και ποιός είσαι.... Βαρέθηκα με τα αγάμητα πιτσιρίκια εδώ μέσα που έχουν άποψη επί παντός επιστητού και ακόμα δεν έχουν προλάβει να τινάξουν το πουλάκι τους μετά το κατούρημα.........

ΟΚ, ελήφθη ;)
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Το ήξερα ότι γούστραρες να σε κλάνουν δυνατά στην μούρη! Πάρε μία κι από μένα τότε με δυνατό ήχο και λίγο τσίρλα! ΟΚ, κατάπιε τώρα :) :badair:

Να σου πω, άσε τις μαλακίες κι εσύ.
Φτάνει που βρίστηκα με τον λίτλ μπόι (αλήθεια γιατί διάλεξε τέτοιο νικ?)
Τελικά έχει χαθεί το χιούμορ σ αυτό το σάιτ;
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Persona non grata....

1) Γιατι αρπάζεσαι  με το θεμα του γυναικειου αυνανισμού?
 
  Δεν τα γράφω εγώ.. Το Σεξολογικό Ινστιτούτο τα γράφει..

  Το γελοιο με τις Ελληνιδες ειναι θα μπορουσαν να βρουν νορμαλ παιδια αλλα
  με την μυτη ψηλα  ...μαλακιζονται χρόνια τωρα..Κριμα..

2) Ειμαι περιεργος να μάθω πως ξερεις οτι ειμαι πιτσιρικος..Γιατι δεν είμαι..
 
 
3) Οι γυναικες εκμεταλευονται την εμφάνιση τους..Μονο εκει που τους παιρνει..
  Οταν βλεπουν Ελληνες μουνοδουληδες ..(μπασετ ..τα σαλια στο πατωμα!! Αρφ!!)
  τοτε ανεβαινει η μετοχη τους στο Χρηματιστηριο..
   
  Οταν ομως  μενουν στην Κω (εκανα Στρατο) και για 7 μήνες κατεβαινουν 72 Charter
  την ημερα (Scandinavian Airlines, Σουηδεζες κτλ)τοτε οι Ελληνιδες γαμιωνται και με
  τον σκυλο μου..(Ανταγωνισμος).




     
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είμαι άθεος
Και δεν την βρίζω
Απλά λέω τα πράγματα με το όνομα τους
Και από την στιγμή που λέει τη άποψη της έχω δικαίωμα να την κατακρίνω εδώ δεν είμαστε στον δρόμο είμαστε άγνωστοι μετάξι άγνωστων
Ότι και να λες  μαλακίες είναι
Και μην ανησυχείς φίλε  άμα θες  λέω ότι δεν έχω γαμήσι και ποτέ τώρα θα κουνήσεις τα αυτάκια σου με χαρά που είσαι και ανώτερο αρσενικό?
Ρε μαγκάκι, δεν έχω όρεξη ούτε να σου κάνω τον κάποιον, ούτε να σου το παίξω έξυπνος... Φτάσε πρώτα 36, ζήσε αυτά που έχω ζήσει εγώ και μετά να μιλάς συνολικά για όλες τις Ελληνίδες ή τις Ρωσσίδες.... Η καταγωγή ρε δεν παίζει ρόλο... Εχω γνωρίσει ελλεινές ρωσσίδες και άριστε ελληνίδες.... Ξεκόλλα τον εγκέφαλό σου. Είσαι πολύ μικρός ακόμα... Θα δεις πολλά και θα ζήσεις πολύ περισσότερα.......
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Η ΟΧΙΑ βρήκε τον κάγκουρα με το ες ελ κέι πριν τα 25 της, ρελαξάρει και απολαμβάνει το κάμπριο τρώει και καλό πούτσο και συ τράβα τώρα με το μετρό να μετρήσεις πόσες μαλακίες θα βαρέσεις χωρίς καλό αυτοκίνητο και 1 γραμμάριο μυαλό.

Τι λες μεγάλε σοβαρά? Για να πάμε και στα δικά σου... Μία στριπερ, τη κυνηγούσανε καιρό κάτι νέοι με αμάξια και έπαιρναν τα @@. Τελικά έφυγε με έναν κάγκουρο, για τους λόγους που δε γράφεις. SLK αγοράζουν με 3 μήνες δουλειά... par example. Για να μη τρομάζεις τα παιδιά, έστω και αν στο συγκεκριμένο έχουν άδικο
 

Επισκέπτης
Τελικά έχει χαθεί το χιούμορ σ αυτό το σάιτ;

Ναι δυστυχώς έχει χαθεί... από κομπλέξες όμως σαν την πάρτη σου... δυστυχώς το site σφίζει!!! Tι? Δεν ξέρεις τι σημαίνει "σφίζει"? Look it up στον Μπαμπινιώτη! :cheesy:

 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Να σου πω, άσε τις μαλακίες κι εσύ.
Φτάνει που βρίστηκα με τον λίτλ μπόι (αλήθεια γιατί διάλεξε τέτοιο νικ?)
Τελικά έχει χαθεί το χιούμορ σ αυτό το σάιτ;


Ειρωνικό είναι.....
Και δεν σε έβρισα!!!!!!!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ναι δυστυχώς έχει χαθεί... από κομπλέξες όμως σαν την πάρτη σου... δυστυχώς το site σφίζει!!! Tι? Δεν ξέρεις τι σημαίνει "σφίζει"? Look it up στον Μπαμπινιώτη! :cheesy:

Καλύτερα να το κοιτάξεις πρώτα εσύ - αν και φαντάζομαι ότι θες και οφθαλμίατρο - γιατί αλλιώς θα ήξερες ότι το σφύζω γράφεται με ύψιλον και όχι με γιώτα.
Γκέγκε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom