Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Να μη σε νοιάζει τι κάνω εγώ και με ποιον πηδιέμαι όπως εγώ δεν ασχολήθηκα με το πού βάζεις εσύ το πουλί σου ΟΚ?
Αν κατάλαβες τίποτα απ ό,τι έγραψα (ΑΝ μπήκες στον κόπο να διαβάσεις) κι εγώ τις συμπεριφορές κατηγορώ. Και ούτε έκρινα τα γούστα κανενός.

Επειδή προσβάλλεις επικίνδυνα σε όλο σου το ποστ αντε γεια


Γιατί δεν είναι προσβολή να λες τα πράγματα με το όνομα τους το χειρότερο από όλα είναι η υποκρισία  Και πάλι σορι για την ενόχληση 


 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
900++ ποστ εχω τα ελενξες ολα?
Στο τοπικ το συγκεκριμενο το εχω για υβρεις και για να κανω την πλακα μου.

Πηγαινε ρωτα και για αν ποσταρουν ενημερωσεις μπουρδελων στα πολιτικο-οπαδικα.
Γραφεις ενημερωσεις για μπουρδελα και δεν εχω δει?
Διορθωσε με να δω αν πηδας Ρωσιδες/Τσεχες/Ρουμανες/Πολωνες και αλλες εθνικοτητες
 

Επισκέπτης
Γραφεις ενημερωσεις για μπουρδελα και δεν εχω δει?
Διορθωσε με να δω αν πηδας Ρωσιδες/Τσεχες/Ρουμανες/Πολωνες και αλλες εθνικοτητες

Δεν γραφω στον καταλογο κριτικων.Στο thread της πολης μου μονο οταν πρεπει.

Μην στενοχωριεσαι για να ειμαι σε αυτο το σιτε εχω καποια σχεση με τον αγοριαιο ερωτα :dancing:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Φιλε  Γκρούγκερ  συμφωνω εν μερει μαζι σου..

1) Η Ελλαδα ειναι ομορφη χωρα  ...ομως παει σαν τον καβουρα..
  (Ας μιλησουμε σοβαρα) ..
    Θελουμε  να φρασουμε σε οικονομικο επιπεδο την Σουηδια.??
    Η θα μεινουμε στα 700ΕΥΡΩ??

    * Ποτε θα φτιάξουμε ανταγωνιστικό τουρισμό?

    * Ποτε θα φτιάξουμε Δημοσιο τομέα που να γαμαει και να δερνει?
      (Επιθεωρηση Εργασιας? Χωροταξικο? Αξιοκρατία? κτλ?)

    * Τι θα γινει με την διαφθορά?(35% του ΑΕΠ...  Σουηδια 5%)

    * Ποτε θα κανουμε σωστη κοινωνικη πολιτική? (Ταμειο Ανεργειας στην Σουηδια
      8000 SEK (950-1000 EURO)

    * Τι θα γινει με την παραπαιδεια που εχουμε ξεπουληθει??

    * Ποτε θα γινουμε ανταγωνιστικοι?(Ερευνα, παιδεια, Δημοσιο, )

    * Ποτε τα μπουρδελα μας θα γινουν ανταγωνιστικά( :2funny:)!!
      Αυστραλεζικο μπουρδελο 70€/30 λεπτα.
      Jakuzzi, Spa, υποχρεωτικο μπανιο.COB , 69,Rimming sometimes ..

Τωρα το που θα παει ο καθενας...οπου θελει ...ΕΕ γαρ!!

Μακαρι να ηταν οι Ουκρανεζες που ερχονται λογω αναγκης...το προβλημα με τις Ελληνιδες..

Η πρωην Σουηδεζα μου επαιρνε το 1999  320,000 DRS ταμειο ανεργειας..και εγω 200,000 ΔΡΧμισθο!! Λες να καναμε ερωτα λόγω οτι με ειχε ανάγκη??

2) Φιλε Jason ..Σε νιωθω για την Ουκρανια..
 
  Εχω ακουσει πολλες ιστοριες ...απο αξιοπιστα ατομα..



   
 
 
 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δεν γραφω στον καταλογο κριτικων.Στο thread της πολης μου μονο οταν πρεπει.

Μην στενοχωριεσαι για να ειμαι σε αυτο το σιτε εχω καποια σχεση με τον αγοριαιο ερωτα :dancing:
Ποιας πολης ρε μεγαλε?
Στην Ελλαδα ειμαστε,ντρεπεσαι να το πεις?
Σε ρωταω γιατι επαρχια καποια σαπιοκουβαδογκομενακια το παιζουν μουρη και ισως απο εκει εχεις φαει το στραβωμα
 

Επισκέπτης
Ποιας πολης ρε μεγαλε?
Στην Ελλαδα ειμαστε,ντρεπεσαι να το πεις?
Σε ρωταω γιατι επαρχια καποια σαπιοκουβαδογκομενακια το παιζουν μουρη και ισως απο εκει εχεις φαει το στραβωμα

Κρητη.
Και ειδικα το καλοκαιρι με τοσα ξενα μουνακια δεν σηκωνω κουβεντα συγκρισης με Ελληνιδες.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Κρητη.
Και ειδικα το καλοκαιρι με τοσα ξενα μουνακια δεν σηκωνω κουβεντα συγκρισης με Ελληνιδες.
viva Ζωνιανα κρητικατσι !
Μουνοθυελλα το καλοκαιρι.Sτα Μαλλια πας για καμια τσαπου one night stand?
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Και να πω και κάτι τελευταίο.
Γνωρίζω την ύπαρξη (και ευτυχώς όχι προσωπικά) μιας ελληνίδας που είναι κυριολεκτικά ελεεινή σε όλα της. Με όλη την έννοια της λέξης.
Είναι κακιά, κουτσομπόλα, ανακατώστρα, βάζει παντού λόγια, φαντασμένη, ζηλιάρα, έχει άντρα και παιδιά και είναι κακή νοικοκυρά ( ; ) (φορτώνεται αλλού για φαγητό γιατί βαριέται να μαγειρεύει και ενίοτε στέλνει και την "οικογένειά της" κτλ.), προσβάλλει χωρίς φειδώ τον οποιονδήποτε και ένα σωρό άλλα ακατονόμαστα πράγματα που έχουν να κάνουν με τη διαπαιδαγώγηση ( ;;; ) των παιδιών της κτλ.
Και η γυναίκα αυτή (ο θεός να την κάνει - αν υπάρχει λέμε τώρα..) έχει ακόμα άντρα!!!!!!!!!!
Ε με συγχωρείτε κιόλας που θα το ρωτήσω, αλλά πείτε μου, αυτός ο άντρας εκτός από πολλά κιλά μαλάκας, τι άλλο μπορεί να χαρακτηριστεί; Βρίσκει αυτή και τα κάνει ή όχι; Γιατί αν την παρατήσει αυτός σιγά μη βρεθεί άλλος να φορτωθεί τέτοια γαμωπατσαβούρα από όλες τις απόψεις.
Άρα μη μου λέτε ότι δε βρίσκουν να τα κάνουν. Η μαντάμ ζητάει συνέχεια ακριβά πράγματα, δανείζεται (δανεικά και αγύριστα) από όπου βρει, είναι μια αρκούδα που απλά μιλάει στα ελληνικά και έχει άντρα. Ακόμα!!!!!!
Ε άμα μου πείτε ότι έχω άδικο να μεταναστεύσω σε άλλο πλανήτη πλέον γιατί δεν υπάρχει κοινός τόπος πουθενά.

Ξέχασα να συμπληρώσω ότι έιναι χοντρή και πατσαβούρα και σε εμφάνιση και όπως βλέπετε το λέω τελευταίο γιατί δεν έχει τίποτα καλό επάνω της που να της το καταλογίσει κάποιος αντίλογος.

Συμπέρασμα: Αυτό που τρέχει με τις ελλεεινίδες είναι ότι εκτός από μαλακισμένες οι ίδιες, υπάρχουν και ένα σωρό μαλάκες άντρες που κρατώντας τις, ουσιαστικά επιβραβεύουν την απαίσια συμπεριφορά που έχουν οι πρώτες και τις ενθαρρύνουν να συνεχίσουν στο δρόμο που χάραξαν.
 

Επισκέπτης
viva Ζωνιανα κρητικατσι !
Μουνοθυελλα το καλοκαιρι.Sτα Μαλλια πας για καμια τσαπου one night stand?

Δυναμη φιλε τα Μαλια μεγαλη με τα αγγλακια!!!Μονο στους δρομους δεν γαμιουνται ειδικα στα Μαλια με τοσα που πινουν!
Χερσονησος πιο καλα ομως παιζουν και σκανδιναβες εκει!!
 

Επισκέπτης
ΟΧΙΑ ο φιλος σου ειναι για πολλες φαπες.Ατομα με τετοια νοοτροπια που ανεχονται μια κακη στραβη και αναποδη σαβουρα οδηγουν σημαντικα σε αυτη την κατασταση.

Αυτο που μου την σπαει παρα πολυ ειναι γνωστοι μου να μου δειχνουν μια χοντρη στον δρομο και αμα τους λεω καλα τι μπαζο ρε ειναι αυτο , να μου λενε "εε καλα αμα θελεις να γαμησεις δεν ψαχνεις και πολλα πολλα"
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
viva Ζωνιανα κρητικατσι !
Μουνοθυελλα το καλοκαιρι.Sτα Μαλλια πας για καμια τσαπου one night stand?
Στα Μαλια φιλαρακι δεν υπαρχει περιπτωση να πας και να μη βουτηξεις στο ξυλο κανενα τρελο Αγγλο που στο παιζει μαγκας...ναι και θα γαμησεις,αλλα μπορει να μπλεχτεις και σε κανενα καβγα...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
ΟΧΙΑ ο φιλος σου ειναι για πολλες φαπες.Ατομα με τετοια νοοτροπια που ανεχονται μια κακη στραβη και αναποδη σαβουρα οδηγουν σημαντικα σε αυτη την κατασταση.

Αυτο που μου την σπαει παρα πολυ ειναι γνωστοι μου να μου δειχνουν μια χοντρη στον δρομο και αμα τους λεω καλα τι μπαζο ρε ειναι αυτο , να μου λενε "εε καλα αμα θελεις να γαμησεις δεν ψαχνεις και πολλα πολλα"

Ποιος φίλος; Δεν τον ξέρω καν προσωπικά, ούτε αυτόν ούτε αυτήν και ούτε θέλω να τους γνωρίσω ποτέ στη ζωή μου.
Τέτοιους ανθρώπους τους σιχαίνομαι.

Όσο για τη χοντρή στο δρόμο εσύ έχεις φτάσει στα όρια του ρατσισμού μ αυτό που λες εδώ. Δεν είναι όλα ένα-μηδέν. Εσένα μπορεί να μη σου αρέσει αλλά υπάρχουν άλλοι που τη βρίσκουν και αυτό πρέπει να είναι σεβαστό.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Στα Μαλια φιλαρακι δεν υπαρχει περιπτωση να πας και να μη βουτηξεις στο ξυλο κανενα τρελο Αγγλο που στο παιζει μαγκας...ναι και θα γαμησεις,αλλα μπορει να μπλεχτεις και σε κανενα καβγα...
Κανουν και μαραθωνιους τσιμπουκοδρομιας.
Ειχα πετυχει στο Σιδαρι(Κερκυρα)αλλα και Αγια Ναπα(Κυπρος)
 

Επισκέπτης
Στα Μαλια φιλαρακι δεν υπαρχει περιπτωση να πας και να μη βουτηξεις στο ξυλο κανενα τρελο Αγγλο που στο παιζει μαγκας...ναι και θα γαμησεις,αλλα μπορει να μπλεχτεις και σε κανενα καβγα...

Ουυ απο καυγαδες και αλλο τιποτα.Σε παρεες πλακονονται εξω απο τα club τα αγγλακια πολλες φορες.
Αλλα η παρελαση που κανουν οι Αγγλιδες στους δρομους ειναι το κατι αλλο.Καμια φορα μονο και με εσωρουχα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Και η απάντηση της  Ελεεινιδας!!!

"ε σεις ειδου η απαντηση!Οι κοπελες ηταν ξενερωτες επειδη οι Ελληνες ειναι καγκουρες!!χμ ας το πω πιο διακριτικα...[size=12pt]Δεν υπαρχουν ωραιοι αντρες στην Ελλαδα κ ακομη κ αν υπαρχουν ειναι τοσο λυγουρια [/size]που καλα κανουν οι γκομενες κ ειναι ψηλομυτες. Η αλλη οψη ειναι οτι οι γκομενες το παιζουν για να περαστουν για κυριες ενω ειναι ακριβως το αντιθετο (για να τσιμπανε οι πεινασμενοι).Παντως οι αντρες στην Ελλαδα δεν ειναι αξιοπροσεκτοι λογω ελειψης στυλ. Οσο για τις γυναικες στο εξωτερικο,σας χρησιμοποιουν κ σαν πετανε πριν το παρετε χαμπαρι. Τωρα ειμαι ετοιμη να δεχτω τα πυρα

YΓ Καλα κάνουν οι γυναικες  που ειναι ψυλομήτες..!!! Το ξέρει η κοπέλα!!!
  Οι αντρες δεν εχουνε στυλ..(Δηλαδή τι? τρόπους? SLK? )



ΥΓ ΟΛοι οι αντρες πεινασμενοι...

  Ενω οι γυναικες 60%  + αυνανισμο..

Στην Ελλάδα, ακόμα και οι ωραίοι, λιγούρια καταντάνε :2funny:

Κατά τα άλλα, να φανταστώ ότι το περί αγαμίας εγκώμιον γράφτηκε από κάποια χορτασμένη, που το σεξ το έχει όποτε το θελήσει και με Τζέιμς Μποντ και πάνω :boobies:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Μην ξεχνάς ότι πολλοί άνθρωποι είναι χοντροί όχι από επιλογή ή από αδιαφορία για τη σιλουέτα τους, αλλά λόγω αξεπέραστων προβλημάτων υγείας.
Τι σημαίνει; Ότι πρέπει να κλειστούν σε ένα μπουντρούμι και να περιμένουν να πεθάνουν; Έχουν και αυτοί δικαιώματα. Αν δε μας αρέσουν όπως είναι, αυτό είναι πρόβλημά μας. Όχι δικό τους.
 

Επισκέπτης
Ποιος φίλος; Δεν τον ξέρω καν προσωπικά, ούτε αυτόν ούτε αυτήν και ούτε θέλω να τους γνωρίσω ποτέ στη ζωή μου.
Τέτοιους ανθρώπους τους σιχαίνομαι.

Όσο για τη χοντρή στο δρόμο εσύ έχεις φτάσει στα όρια του ρατσισμού μ αυτό που λες εδώ. Δεν είναι όλα ένα-μηδέν. Εσένα μπορεί να μη σου αρέσει αλλά υπάρχουν άλλοι που τη βρίσκουν και αυτό πρέπει να είναι σεβαστό.

Σορρυ δεν διαβασα καλα νομιζα οτι τον ηξερες τον τυπο.

Δεν κοροιδευω το παχος καποιου εδω.Φυσικα δικαιωμα εχει ο καθενας να γαμαει οτι θελει.Αμα του αρεσει η χοντρη ναι.
Αλλα γουσταρω να κοροιδευω την κατασταση να βλεπεις την χοντρη σαβουρα να νομιζει οτι ειναι κανενα θεομουνο και να παιρναει το προτυπο αυτο σαν της ομορφης σνομπαροντας τις ξενες και βαφτιζοντας της πουτανες.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σορρυ δεν διαβασα καλα νομιζα οτι τον ηξερες τον τυπο.

Δεν κοροιδευω το παχος καποιου εδω.Φυσικα δικαιωμα εχει ο καθενας να γαμαει οτι θελει.Αμα του αρεσει η χοντρη ναι.
Αλλα γουσταρω να κοροιδευω την κατασταση να βλεπεις την χοντρη σαβουρα να νομιζει οτι ειναι κανενα θεομουνο και να παιρναει το προτυπο αυτο σαν της ομορφης σνομπαροντας τις ξενες και βαφτιζοντας της πουτανες.
Τοτε γελανε ακομα και οι πετρες με τα εκαστοτε αγαμητα μπαζα
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Και να πω και κάτι τελευταίο.
Γνωρίζω την ύπαρξη (και ευτυχώς όχι προσωπικά) μιας ελληνίδας που είναι κυριολεκτικά ελεεινή σε όλα της. Με όλη την έννοια της λέξης.
Είναι κακιά, κουτσομπόλα, ανακατώστρα, βάζει παντού λόγια, φαντασμένη, ζηλιάρα, έχει άντρα και παιδιά και είναι κακή νοικοκυρά ( ; ) (φορτώνεται αλλού για φαγητό γιατί βαριέται να μαγειρεύει και ενίοτε στέλνει και την "οικογένειά της" κτλ.), προσβάλλει χωρίς φειδώ τον οποιονδήποτε και ένα σωρό άλλα ακατονόμαστα πράγματα που έχουν να κάνουν με τη διαπαιδαγώγηση ( ;;; ) των παιδιών της κτλ.
Και η γυναίκα αυτή (ο θεός να την κάνει - αν υπάρχει λέμε τώρα..) έχει ακόμα άντρα!!!!!!!!!!
Ε με συγχωρείτε κιόλας που θα το ρωτήσω, αλλά πείτε μου, αυτός ο άντρας εκτός από πολλά κιλά μαλάκας, τι άλλο μπορεί να χαρακτηριστεί; Βρίσκει αυτή και τα κάνει ή όχι; Γιατί αν την παρατήσει αυτός σιγά μη βρεθεί άλλος να φορτωθεί τέτοια γαμωπατσαβούρα από όλες τις απόψεις.
Άρα μη μου λέτε ότι δε βρίσκουν να τα κάνουν. Η μαντάμ ζητάει συνέχεια ακριβά πράγματα, δανείζεται (δανεικά και αγύριστα) από όπου βρει, είναι μια αρκούδα που απλά μιλάει στα ελληνικά και έχει άντρα. Ακόμα!!!!!!
Ε άμα μου πείτε ότι έχω άδικο να μεταναστεύσω σε άλλο πλανήτη πλέον γιατί δεν υπάρχει κοινός τόπος πουθενά.

Ξέχασα να συμπληρώσω ότι έιναι χοντρή και πατσαβούρα και σε εμφάνιση και όπως βλέπετε το λέω τελευταίο γιατί δεν έχει τίποτα καλό επάνω της που να της το καταλογίσει κάποιος αντίλογος.

Μπορεί εσύ να την βλέπεις έτσι και ο άνδρας της αλλιώς
Και επίσης το ότι ο άνδρας της την κρατάει το κάνει για χάρη των παιδιών του’
Και αυτό εσείς οι καριόλες το βλέπεται σαν αδυναμία άρα ο τύπος είναι βλάκας
Καλός =βλάκας ε?
Άρα  ας τον εκμεταλλευτούμε και εμείς λίγο
Είσαι για φτύσιμο
Είπα να μην σε ξαναενοχλήσω αλλά δεν άντεξα
Γιαυτο λέω και άμα τύχει και γκαστρωσετσαι καμία σαν τούτη δω
Έκτρωση έστω και με το ζόρι
 

Επισκέπτης
Μην ξεχνάς ότι πολλοί άνθρωποι είναι χοντροί όχι από επιλογή ή από αδιαφορία για τη σιλουέτα τους, αλλά λόγω αξεπέραστων προβλημάτων υγείας.
Τι σημαίνει; Ότι πρέπει να κλειστούν σε ένα μπουντρούμι και να περιμένουν να πεθάνουν; Έχουν και αυτοί δικαιώματα. Αν δε μας αρέσουν όπως είναι, αυτό είναι πρόβλημά μας. Όχι δικό τους.

Ξαναλεω οτι δεν εχω προβλημα με αυτο αλλα με την μεγαλη ιδεα που εχουν για τον εαυτο τους οι σαβουρες.
Επισης με εκνευριζει οταν παραμελουν πληρως τον εαυτο τους ειτε αντρες ειτε γυναικες χωρις να εχουν καποιο προβλημα υγειας και αυτο ισχυει και για την καθαριοτητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom