Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
σωστά
αυτό που βλέπεις λοιπόν σε αυτό το σαιτ τώρα είναι ότι αρκετοί ή μερικοί Ελληνες έχουν καταλάβει ότι με αυτά που δίνουν μπορούν να πάρουν και κάτι διαφορετικό που το θεωρούν καλύτερο,
απλά πράγματα,
και μην το αγνοήσεις σαν άποψη ή τάση,
γιατί σχεδόν καμιά αντίστοιχη Ελληνίδα δεν πλέκει το εγκώμιο ξένου, είτε ανατολικού, είτε ασιάτη , είτε δυτικού

Όχι δεν το αγνοώ καθόλου. Και εννοείται πως αν κάποιος θεωρεί πως με αυτά που δίνει μπορεί να έχει κάτι καλύτερο (κατά τη γνώμη του πάντα) να το κυνηγήσει και να το έχει!
Δεν πρόκειται να υποστηρίξω καμία, είτε είναι ελληνίδα είτε αλλοδαπή, που να είναι πατσαβούρα στο χαρακτήρα.
Έχω πρόβλημα με αυτούς τους ανθρώπους (πατσαβούρες στο χαρακτήρα) ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, εθνικότητας, εμφάνισης, κοινωνικού στάτους κτλ.
 

Επισκέπτης



[move]ZHTΩ ΟΙ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΕΣ ΚΟΝΤΟΠΟΔΑΡΕΣ ΤΡΑΒΕΛΟΦΑΤΣΕΣ ΦΑΣΟΛΕΣ ΕΛΛΕ(Η)ΝΙΔΕΣ :rockon: ...Ο ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ :2funny:[/move]
 

koutiki

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασα πολύ πρόσφατα μια ατάκα που πάει γάντι στο συντριπτικό ποσοστό των κοριτσιών μας.
Την παραθέτω για εμπλουτισμό της βιβλιοθήκης και για κάθε χρήση απο τους συναγωνιστές:
" Ο γάμος είναι το τίμημα που πληρώνει ο άντρας για το γαμήσι και το γαμήσι είναι το τίμημα που πληρώνει η γυναίκα για το γάμο "  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
[move]ZHTΩ ΟΙ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΕΣ ΚΟΝΤΟΠΟΔΑΡΕΣ ΤΡΑΒΕΛΟΦΑΤΣΕΣ ΦΑΣΟΛΕΣ ΕΛΛΕ(Η)ΝΙΔΕΣ :rockon: ...Ο ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ :2funny:[/move]

Μουνιλα! :2funny:
Εγω εχω την μεταναστευση σιγουρη παντως μολις τελιωσω με τις σπουδες!
 

Επισκέπτης





[move]ΦΑΣΟΛΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΗΤΗΜΕΝΕΣ..... :rockon: :rockon:[/move]
 

Επισκέπτης
μετα το γαμο και τις εκλογες, σπανια εχεις αυτο που επελεξες.
 

Επισκέπτης
επισης:

Για να αποκτησει μια γυναικα μια γουνα, γδερνονται δυο ΖΩΑ, αυτο που δινει την γουνα του, και αυτο που ... την πληρωνει!

ακομα:

Γιατι οι σκουλαρικαδες ειναι πιο ετοιμοι για γαμο; Γιατι εχουν αγορασει κοσμηματα, και εχουν γνωρισει τον πονο.
 

Επισκέπτης
[move]
+10000000000 ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΟΦΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ Η ΑΠΟ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΤΟ ΛΕΣ :rockon:[/move]

Σιγουρα σοφοτερα απο τις παπαριες του τυπου ¨οι ξενες ειναι πουτανες και εχουν παει με 2532948 ατομα ενω οι δικες μας καλες και ηθικες" και "παπουτσι απο τον τοπο σου" κτλ κτλ.

 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Παιδιά μη το συζητάτε. Πήγα σήμερα σε ένα Ρώσσικο souper market - το είπα και στο chat - ησυχία, τάξις, ασφάλεια και...καλή πελατεία  :cheesy: . Και σε ένα χαρτοπωλείο. Αφήστε τα μασατζίδικα και τα strip. Τρέξτε στις μικρομεσαίες επιχειρήσεις :cheesy:
 

Επισκέπτης
καλα κανετε κ τα σβηνεται γιατι με εχει φαει η  :jerking:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Προτου φυγω για  Reykjavik , Ισλανδια ...για  Phd , 


θα παραθεσω  αλλη μια αποψη  απο αλλου

""...Και που λετε...ειπα σημερα το βραδυ να βγω...πηγαμε λοιπον στο Gala που παιζαν οι Master Tempo το κοματι τους τελος παντων.Μεσα ο κοσμος ηταν κατα 90% φοιτητες/φοιτητριες σε μια αρκετα αξιολογη αναλογια ανδρων γυναικων.Ολα ωραια μεχρι εδω...

Ελα ομως που οι κωκωνες μας καθοταν σα γλαστρες κ δε κουνουσαν τπτ....Αν εξερεσουμε μια 2 παρεες στις οποιες υπηρχαν καποια κοριτσια ολες οι αλλες καθοταν λες κ πεσαν τα καραβια τους εξω.Μες την ξενερα , μες την μιζερια , μες την κακιντρεχια.Το αποκορυφωμα ηταν εκει που ειπε All sexy ladies put your hands in the air (η κατι τετοιο τελος παντων) και ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ δεν σηκωσε τα χερια της...βλεπετε...δεν υπηρχε ουτε μια sexy lady στο Gala....ολες οσες ηταν μεσα ηταν απο σποντα....κοριτσια του κατηχητικού λεμε..βεεβαια!Μη τις παρεξηγήσουμε κιολας......

Για να μην τα πολυλογω τελος παντων κοριτσια δε παιζεστε...θα καταντησετε ολους τους αντρες gay σε λιγα χρονια..κ αν νομιζετε οτι λεω υπερβολες...κοιταξτε στην υπολοιπη Ευρωπη..κοιταξτε στην Αθηνα...που οι Αντρες ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα ... βεβαια στην Ευρωπη οι γυναικες δεν εχουν καμια σχεση με εδω (πλεον..) ειναι πολυ ποιο sexy...πολυ ποιο προκλητικες...κ πανω απο ολα ειναι γυναικες οχι γλαστρες..





 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Και η απάντηση της  Ελεεινιδας!!!

"ε σεις ειδου η απαντηση!Οι κοπελες ηταν ξενερωτες επειδη οι Ελληνες ειναι καγκουρες!!χμ ας το πω πιο διακριτικα...Δεν υπαρχουν ωραιοι αντρες στην Ελλαδα κ ακομη κ αν υπαρχουν ειναι τοσο λυγουρια που καλα κανουν οι γκομενες κ ειναι ψηλομυτες. Η αλλη οψη ειναι οτι οι γκομενες το παιζουν για να περαστουν για κυριες ενω ειναι ακριβως το αντιθετο (για να τσιμπανε οι πεινασμενοι).Παντως οι αντρες στην Ελλαδα δεν ειναι αξιοπροσεκτοι λογω ελειψης στυλ. Οσο για τις γυναικες στο εξωτερικο,σας χρησιμοποιουν κ σαν πετανε πριν το παρετε χαμπαρι. Τωρα ειμαι ετοιμη να δεχτω τα πυρα

YΓ Καλα κάνουν οι γυναικες  που ειναι ψυλομήτες..!!! Το ξέρει η κοπέλα!!!
  Οι αντρες δεν εχουνε στυλ..(Δηλαδή τι? τρόπους? SLK? )



ΥΓ ΟΛοι οι αντρες πεινασμενοι...

  Ενω οι γυναικες 60%  + αυνανισμο..

 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Και βέβαια δε δικαιολογούν. Σου υπενθυμίζω όμως ότι βρίσκουν και τα κάνουν αφενός, και ότι αφετέρου δεν μπορείς να τις τσουβαλιάζεις όλες και να λες ότι όλες είναι άχρηστες, ελεεινές, ανίκανες, ανοικοκύρευτες και πατσαβούρες ή ό,τι άλλο έχει ειπωθεί εδώ μέσα από διάφορους.
Με το ίδιο σκεπτικό μπορώ κι εγώ να βγω να λέω και να το διαδίδω όπου σταθώ κι όπου βρεθώ ότι όλοι (??? και πού το ξέρω εγώ αυτό;) οι έλληνες άντρες είναι μικροτσούτσουνοι (<=15 cm) και γι αυτό βουρ στους μαύρους. Πώς θα σου φαινόταν αυτό; Λογικό; Ε, εγώ αυτό το θρεντ έτσι το βλέπω. Βρίζετε τις ελληνίδες και αυτό είναι άδικο όχι μόνο για κάποιες που δεν είναι έτσι - και δεν τις υπερασπίζομαι, άλλωστε έχω εκφράσει κι εγώ παρόμοιες απόψεις - αλλά γιατί γενικά θεωρώ λάθος προσέγγιση να γενικεύεις κρίνοντας από διάφορες περιπτώσεις που γνωρίζεις και να δημιουργείς ένα κανόνα. Αυτόν που εκφράζετε οι περισσότεροι σ αυτό το θρεντ.

Μπα δηλαδή εσύ βάζεις στο μουνί σου από 20 και πάνω
Κατάλαβα………………
Τουλάχιστον προφυλάξεις παίρνεις?
Και εμείς δεν κατηγορούμε εμφανίσεις  
Πιο πολλή κατηγορούμε συμπεριφορές τώρα εσύ αν θες να πηδηχτής με μαύρο κάντο αλλά μετά μην πηγαίνεις στον μικροτσουτσουνο έλληνα για γάμο  παντρέψου τον μαύρο  και δεν είμαι ρατσιστής εγώ  τα έχω αυτήν  την στιγμή  με ένα κορίτσι από την Νιγηρία  (πολύ καλός χαραχτήρας παιδία..)απλά να είσαι ειλικρινής και άμα θες μεγάλο πούτσο Να τον παντρεύεσαι  όχι  όταν φτάνεις 30 kαι σε έχει γαμήσι όλο το Ζαΐρ   να κόλας στον κακομοίρη τον μικροτσουτσουνο των 15 cm με την ελεινα χαμηλή αυτοεκτιμιση  για να σε  παντρευτεί  και να σε συντηρεί άστο ήσυχο δεν σου φταίει σε τίποτα ο ανθρωπάκος
Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι λέω και αυτά τα βρίσκουν και τα κάνουν μην μου τα λες γιατί σε αυτή την περίπτωση και οι άνδρες μπορούν ν κάνουν πολύ χειρότερα
Και δεν τα κάνουν από φόβο μήπως και τους χαραχτηρισουν καθίκια

 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
δικαίωμα στον αυνανισμό!!! :boobies: :boobies: :boobies:

σε φανταζομαι στο κρεβατι με το πληκτρολογιο διπλα κ να βαζεις δαχτυλακια μονη σου οπως οι περισσοτερες ελλεεινιδες καθως ειναι και στην μοδα :2funny:
τουλαχιστον εμεις εχουμε παει και με μερικες εκατονταδες γυναικες ειτε απο σχεση( μακρια ποια αυτα απο μας..) ειτε με πουτανες(μεχρι τα βαθια γεραματα)..εσυ και οι ομοιες σου αντε να χετε κανει μερικες αρπαχτες και μας το παιζετε εμπειρια και δογματα..βρε ουστ μαμουχαλες κορασιδες πηγαιντε τριψτε το αιδοιο σας και λιγα για τις υπεροχες κορμαρες απο ανατολικο μπλοκ!!
*erinal_w θα εισαι καμμια χοντρη αγαμητη πατσολα.
 

Επισκέπτης
Ο is2001 τα ειπε ολα στο τελευταιο του ποστ.Με λιγα λογια εκτος του οτι δεν εχουν θηλυκοτητα οι Ελεινιδες φασκουν και αντιφασκουν.Την μια λιγουρης την αλλη δεν ειναι αντρας.Αι σικτιρ πια ρε φασολα που ουτε το μουνι τους δεν ξερουν να χρησιμοποιουν καλα καλα και εχουν και απαιτησεις τα μπαζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom