Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ας δούμε απλά τα πράγματα:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]
4000 = 200 φορές σε μπουρδέλα του 20ρικου,
ή
80 φορές σε στούντιο του 50ρικου
ή
57,1 φορές σε μασατζήδικα με 70 ευρώ
ή
13,3 φορές ct (με μια μέση τιμή 300 ευρώ)
ή
ταξίδι αρκετών ημερών σε Ταϋλάνδη[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
ή
συνδυασμός των παραπάνω, ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ[size=12pt][/size]
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Υπονοω οτι με το να βλεπεις μετριες εως και ασχημες κοπελες στην εμφανιση να εχουν ενα αερα ντιβας και να μην προσεγγιζονται ουτε για εναν καφε λογικο ειναι να οργιαζει ο αγοριαιος ερωτας.
Σκανε μυτη τα τρελα μωρα απο πρωην ΕΣΣΔ η και αλλες χωρες και γινεται πανικος και οχι μονο ιεροδουλες.
Οι σχεσεις των 2 φυλλων στην Ελλαδα ειναι σε δραματικη κατασταση.Και φταινε κυριως οι ελλεινιδες...Οχι μονο αυτες αλλα μεγαλο μεριδιο ευθυνης εχουν αυτες.

Πάντως δεν μπορώ να βλέπω άλλο να εκθειάζετε "τα τρελά μωρά από πρώην Σοβιετική" γιατί εγώ προσωπικά έχω γνωρίσει ρωσίδες που έχουν αφήσει πίσω την οικογένειά τους και έχουν έρθει εδώ και δουλεύουν υπηρέτριες σε σπίτια για ένα κομμάτι ψωμί. Και πολύ στενοχωριέμαι γι αυτό. Δεν είναι θεές οι ρωσίδες. Άνθρωποι είναι... κι αυτές...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάντως δεν μπορώ να βλέπω άλλο να εκθειάζετε "τα τρελά μωρά από πρώην Σοβιετική" γιατί εγώ προσωπικά έχω γνωρίσει ρωσίδες που έχουν αφήσει πίσω την οικογένειά τους και έχουν έρθει εδώ και δουλεύουν υπηρέτριες σε σπίτια για ένα κομμάτι ψωμί. Και πολύ στενοχωριέμαι γι αυτό. Δεν είναι θεές οι ρωσίδες. Άνθρωποι είναι... κι αυτές...
κι οι ελληνες το εκαναν αυτο μια εποχη. τί το μεμπτό βρισκεις ??

και ναι, ανθρωποι ειναι και αυτες, απλα ειναι καλλιτεροι ανθρωποι απ τις αλλες..  :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Πάντως δεν μπορώ να βλέπω άλλο να εκθειάζετε "τα τρελά μωρά από πρώην Σοβιετική" γιατί εγώ προσωπικά έχω γνωρίσει ρωσίδες που έχουν αφήσει πίσω την οικογένειά τους και έχουν έρθει εδώ και δουλεύουν υπηρέτριες σε σπίτια για ένα κομμάτι ψωμί. Και πολύ στενοχωριέμαι γι αυτό. Δεν είναι θεές οι ρωσίδες. Άνθρωποι είναι... κι αυτές...

Αυτο λεω και εγω.Και μερικοι λενε οτι ειναι ολες πουτανες και γαμιουνται και δεν μπορεις να του εχεις εμπιστοσυνη κτλ κτλ.
Με τον ορο θεες ενοω οτι ειναι κατα μεσο ορο ομορφοτερες γυναικες εως και πολυ ομορφοτερες απο τις δικες μας.Και συνηθως χωρις τα κομπλεξ και της προκαταληψεις που εχουν οι δικες μας.
Πως να το κανουμε.Ετσι ειναι η αληθεια.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
τι θα πεί βρίσκουν και τα κάνουν? θέληση και γνώση δεν έχουν? δηλ. με αυτό το σκεπτικό αν "βρουν" και λεφτά στο τραπέζι θα τα πάρουν επειδή τα "βρήκαν",
σε αυτά που είπα δεν ανέφερα απρεπείς χαρακτηρισμούς ούτε έβρισα
και δεν έχει κμία σχέση αν κάποιος είναι μικροτσούτσουνος ή έχει μεγάλα αυτιά με αυτά που λέμε, τα μεν είναι από την φύση, τα άλλα επίκτητα, ο μάυρος γεννήθηκε με τσουτσούνι >20cm, η φίλες μας δεν γεννήθηκαν για να τρώνε από delivery ούτε για να στελνουν 40 sms την ημέρα,

αμα βλέπεις αρκετούς να λένε παρόμοια πράγματα παύει να είναι προσωπικά απωθημένα ή περιστατικά, γίνεται κανόνας

φυσικά δε μιλάμε για το 100% και εσύ που έχεις σωστό τρόπο σκέψης το αντλαμβάνεσαι

Βρίσκουν και τα κάνουν πάει να πει ότι ο άνθρωπος είναι αχόρταγο και αχάριστο ον και πως όσα περισσότερα του δώσεις, τόσα περισσότερα θα διεκδικήσει.
Τι θέλω να πω με αυτό: Δεν είναι δυνατόν να ξυπνήσει ένα πρωί η λεγάμενη και να ζητήσει cayenne, σπίτι με πίσίνα στα ΒΠ και δε συμμαζεύεται έτσι ξαφνικά. Βήμα-βήμα έχει φτάσει σε αυτό το σημείο ενώ έχει κατακτήσει τον προηγούμενο στόχο.
 

Επισκέπτης
Μονο χοντρες γνωριζεις?
Κανενα νορμαλ/αδυνατο γκομενακι ΔΕΝ?

το νορμαλ/αδυνατο γκομενακι η θα εχει καμια αλογοφατσα (καμια σχεση με τα γλυκα καυλιαρικα προσωπακια απο Σκανδιναβια και πανω!) η θα εχει μια μυτη μεχρι το στυλο της Δεη.Και απαιτησεις οπως παρε με την ταδε ωρα με την BMW Ζ4 απο εκει κτλ κτλ.



 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
κι οι ελληνες το εκαναν αυτο μια εποχη. τί το μεμπτό βρισκεις ??

και ναι, ανθρωποι ειναι και αυτες, απλα ειναι καλλιτεροι ανθρωποι απ τις αλλες..  :rolleyes: :rolleyes:

Ίσως δεν το εξέφρασα σωστά. Δεν αντιλέγω στην ομορφιά τους (αυτό άλλωστε είναι εντελώς υποκειμενικό), απλά λέω ότι εκτός από τις μουνάρες (ας το πω έτσι αφού έτσι τίθεται το θέμα) υπάρχουν και οι κανονικές. Κανονικοί άνθρωποι ρε παιδί μου, πώς να το πω.
Και όταν λες εσύ "καλύτεροι άνθρωποι απ τις άλλες" είναι η γνώμη σου και είναι σεβαστή. Δε θα αντιπαρατεθώ.
 

Επισκέπτης
Να καταθεσω και την δικη μου γνωμη στο θεμα

Με ολο το σεβασμο, διαβασα και σωστα ποστ και ποστ που ηταν λιγο υπερβολικα. Ειναι αληθεια οτι η ελληνιδα εχει αλλαξει τα τελευταια 10-15 χρονια και δεν εχει μεγαλη σχεση με τις παλιοτερες ελληνιδες. Παντως αν οι νεες ελληνιδες ειναι κακομαθημενες, οι μητερες και πατερες τους φταινε.

Πολλες ελληνιδες εχουν εξελιχθει σε πραγματικες πουτανες και κωλοκακομαθημενες - η μεγαλη πλειοψηφια τεινει προς τα εκει - και ενας μικρος αριθμος εχει μεινει σωστος σαν παλιοτερα. Πως να το πω, δεν ειναι ολες πουτανες.  Απο τις κοπελες που εχω στην ζωη μου γνωρισει, τα τελευταια χρονια, τολμω να πω οτι σαν κοπελες ητανε αστερια. Ουτε πολλα ζητουσανε, ουτε μαλακιες μου κανανε ουτε τιποτε απο τα υπερβολικα. Αρα το παιχνιδι δεν εχει χαθει, γιατι οπως λεω, για καθε πουτανα υπαρχει και μια σωστη. Δεν εχω κανει στατιστικη μελετη του πραγματος, απλα καταθετω τι νομιζω εγω.

Τωρα, αν καποιος ψαχνεται για γυναικα ΒΠ ή γλυφαδας/βουλας και νομιζει οτι θα βρει νορμαλ ατομο απο εκει, σε μερικες περιοχες τα ποσοστα ειναι συντριπτικα υπερ της μαλακοσυνης της γυναικας απο αλλες περιοχες και απο την επαρχια.

Δειγμα των καιρων ειναι παιδια, ο καθενας πλεον ειναι για τον εαυτουλι του και στην καραπουτσακλαρα του/καραμουναρα της. Εκει τεινει το πραγμα. Και ακομα κατι, οι γυναικες που εχουμε στην ελλαδα ισως ισως ειναι οι γυναικες που αξιζουν στον ελληνα.

Και αν δεν ειχαμε και τις ξενες να ξετσιμπλιαζομασταν, τοτε μαυρο φιδι που θα ειχε φαει τον αντρα. Αλλα εγινε και πολυ μαλακας ο ελληνας τελευταια.


Ολα τα παραπανω ειναι η προσωπκη μου γνωμη, τελειως γενικευμενη χωρις αναφορες σε προσωπικες λεπτομερειες και εμπειριες.

PS. Η μεση ρωσσιδα ειναι 50% καλυτερη απο την κατω του μετριου ελληνιδα. Αει, βγαλε συμπερασμα
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
κι οι ελληνες το εκαναν αυτο μια εποχη. τί το μεμπτό βρισκεις ??

και ναι, ανθρωποι ειναι και αυτες, απλα ειναι καλλιτεροι ανθρωποι απ τις αλλες..  :rolleyes: :rolleyes:

Και σε καμία περίπτωση δεν κατακρίνω το επάγγελμα που έχουν επιλέξει ή εξαναγκαστεί να κάνουν. Μην τρελαθούμε τελείως.
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Βρίσκουν και τα κάνουν πάει να πει ότι ο άνθρωπος είναι αχόρταγο και αχάριστο ον και πως όσα περισσότερα του δώσεις, τόσα περισσότερα θα διεκδικήσει.
Τι θέλω να πω με αυτό: Δεν είναι δυνατόν να ξυπνήσει ένα πρωί η λεγάμενη και να ζητήσει cayenne, σπίτι με πίσίνα στα ΒΠ και δε συμμαζεύεται έτσι ξαφνικά. Βήμα-βήμα έχει φτάσει σε αυτό το σημείο ενώ έχει κατακτήσει τον προηγούμενο στόχο.
πιθανόν να είναι και έτσι,
όμως πολλοί από τους άντρες πλέον δεν θέλουν δίπλα τους γυναίκες που "οταν βρουν θα το κάνουν" είτε είναι Cayenne είτε οτιδήποτε άλλο πιο μικρό,
γιατί απλά πολλές δεν τα αξίζουν, δεν τα έχουν δουλέψει, δεν τα δικαιούνται,
και αμα έχεις να ΄"δώσεις" ψάχνεις την καλύτερη που θα τα "βρει"

και το θέμα δεν είναι τι παίρνουν,
είναι τι αντίστοιχο μπορούν να δώσουν ?????
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
το νορμαλ/αδυνατο γκομενακι η θα εχει καμια αλογοφατσα (καμια σχεση με τα γλυκα καυλιαρικα προσωπακια απο Σκανδιναβια και πανω!) η θα εχει μια μυτη μεχρι το στυλο της Δεη.Και απαιτησεις οπως παρε με την ταδε ωρα με την BMW Ζ4 απο εκει κτλ κτλ.
Μεγα λαθος!
Πολλες ειναι ψωνακια αλλα τι να κανουμε που πολλα γκομενακια ειναι μια χαρα και με τετοια συναναστρεφομαι,απο εξωτερικη εμφανιση ΜΟΥΝΑΡΕΣ και απο συμπεριφορα οχι ντιβες.
Κανε την καταλληλη επιλογη αν νιωθεις οτι σε πνιγουν οι σαβουροκωλες.
Μην τους δινεις σημασια.
Οσο για το αμαξι..εχε εσυ τον τροπο και θα σου γαμηθει και στο φιατ.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Αγαπητη ΟΧΙΑ  ..,

Δεν τα εχω  προσωπικα  εναντιον όλων  των Ελληνιδων..
Μιλάμε  ομως για ενα μεγαλο ποσοστό..(70%? 80%? 90%)..που εχει καβαλησει το καλαμι..

Μπορει ομως να ειμαι και λαθος...

Απο την μια πλευρα υπάρχει η λογική του συμφεροντος..(Γαμος..Εμπορική Πράξη??..το ιδιο και σοβαρή γνωριμια..)..

Αν μπουμε στην λογικη οτι το χρήμα  ειναι δυναμη..Οπως παλιά Τυρανοσαυρος(μικρος) τον Ετρωγε ο Βροντόσαυρος(Δυνατος) ..Τοτε οι γυναικες πρεπει να ζευγαρωνουν μονο με Βροντόσαυρους!!(λογω γενετικής προδιάθεσης του DNA..)

Δυστυχώς οι περισσότερες  Ελληνιδες δεν διαθετουν emotional intelligence(συναισθηματική νοημοσύνη..καταλαβαίνω πως νιώθει ο αλλος? διαισθάνομαι πως πρεπει να κρατήσω ισορροπιες??)

Οι περισσότερες κοιτάνε να περάσουν καλά!! Εχουν απαιτήσεις ..και είναι επιφανειακές..
Δυστυχώς είναι  ξυνισμένες ..και βλέπω όλο γκρίνια..

Δυστυχως βλέπω τα εξής :

1) Oταν βγαίνω μόνος η με φίλο..ειμαστε αόρατοι..(clubs κτλ)..

2) Οταν βγαίνουμε με άλλες κοπέλες (Ξαδερφη απο την Αυστραλία , Φίλη , Γκόμενα )
  μας την πεφτουνε σαν κίσσες..

3) Οταν εβγαινα στην Σουηδια(Helsinborg, Lund) ,Sydney, Canberra(Αυστραλία) ..μπορούσα και εβγαινα μόνος (No problem)..To ιδιο και οι γυναικες .Μιλουσες ανετα και δεν ακουγες..τα τρελα της Ελληνιδας :"Λιγουρη,..Παρατε με, Χεσε μας..κτλ)
Εδω οι αντρες στρατοπαιδεουν στην μια μεριά .. και οι γυναικες απο την άλλη..
(Σαν την συνοδο του ΝΑΤΟ..Σκοπιανοι-Ελληνες)

4) Γιατί τόσες Ελληνιδες βγαίνουν μόνες τους και κοιτάνε το ταβάνι..
  Λέω ψέματα..

Το να εχεις σχεση και να εισαι μόνος στην σχεση ειναι χειρότερο απο το να εισαι τελειος μόνος..

Δυστυχώς βλέπω αρκετους Ελληνες παντρεμενους η σε σχεση και τους λυπάμαι:
* Eχουν γινει οι Φιλιπινεζες του σπιτιου Full -Time.
* Δεχονται προσβολες
* Ειναι τραγικά μόνοι
* τρωνε πατσες απο παντου..

Μετά αναριωτόμαστε γιατι την κανουν μερικοι στην Εσθονια..

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
πιθανόν να είναι και έτσι,
όμως πολλοί από τους άντρες πλέον δεν θέλουν δίπλα τους γυναίκες που "οταν βρουν θα το κάνουν" είτε είναι Cayenne είτε οτιδήποτε άλλο πιο μικρό,
γιατί απλά πολλές δεν τα αξίζουν, δεν τα έχουν δουλέψει, δεν τα δικαιούνται,
και αμα έχεις να ΄"δώσεις" ψάχνεις την καλύτερη που θα τα "βρει"

και το θέμα δεν είναι τι παίρνουν,
είναι τι αντίστοιχο μπορούν να δώσουν ?????

Ωραία. Αφού συμφωνούμε επί της ουσίας σε όλα, τότε γιατί διαφωνούμε τόση ώρα στα ποστ;
Κι εγώ τα ίδια λέω. Ο καθένας να παίρνει ό,τι του αξίζει.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Δεν εχω γνωστο για γνωστο που να εκανε κατι σοβαρο με ξενη κοπελα και να το μετανιωσε.Οσοι παντρευτηκαν ξενες δεν εγιναν "κοκκινιστοι" οπως μας θελουν τα πεθερικα και οι Ελεινιδες εδω.Εκει ειναι πιο ανεξαρτητα τα πραγματα.
Αντιθετως με τις Ελεινιδες πολοι δυστυχησανε στο γαμο.Οποτε στον καιαδα οι βρωμοφασολες.
Να πεις οτι ηταν και τιποτα μουναρες που να αξιζαν το καψονι και τον αερα της ντιβας που εχουν.
Σκατααα.Κοντοποδαρες,χοντροκωλες με τραβελοφατσες.Ουστ.

Βοήθεια, σταμάτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μεγα λαθος!
Πολλες ειναι ψωνακια αλλα τι να κανουμε που πολλα γκομενακια ειναι μια χαρα και με τετοια συναναστρεφομαι,απο εξωτερικη εμφανιση ΜΟΥΝΑΡΕΣ και απο συμπεριφορα οχι ντιβες.
Κανε την καταλληλη επιλογη αν νιωθεις οτι σε πνιγουν οι σαβουροκωλες.
Μην τους δινεις σημασια.
Οσο για το αμαξι..εχε εσυ τον τροπο και θα σου γαμηθει και στο φιατ.

Συμφωνω γενικα αλλα δεν ειναι και πολλα τα γκομενακια που περιγραφεις.Δηλαδη και "ΜΟΥΝΑΡΕΣ" και απο συμπεριφορα αψωνιστες.
Εγω βλεπω καθημερινα οτι ο συνδυασμος των 2 παραπανω βρισκεται σπανια.
Σε αντιθεση με τις ξενες που σχεδον ολες ειναι μουναρες και οι πιο πολλες προσεγγισιμες.
Εδω η μεση Ελληνιδα για να την γνωρισεις για ενα καφε σου λεει "μπες στην παρεα μου πρωτα και μετα βλεπουμε".
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Αγαπητη ΟΧΙΑ  ..,

μπλαμπλα τα έκοψα για οικονομία χώρου

Ρε συ, έχεις δίκιο. Ας μην το αναλύσουμε περαιτέρω. Ετσι είναι και φταίνε πολλά γι αυτή την κατάσταση. Απλά λέω να μη γενικεύετε στο 100%.
Ο έλληνας και η ελληνίδα έχει μεγαλώσει με μαλακισμένη νοοτροπία από το σπίτι του. Τι να ψάχνουμε τώρα; Το θεσμό του προικιού που υπήρχε μέχρι πρότινος; Το αγόρι που έχει περισσότερα δικαιώματα από το κορίτσι στο σπίτι; Τι; Το ότι η κορούλα μας που πήγε 28 και πρέπει να την παντρέψουμε και ας πάρει και ένα μαλάκα αρκεί για να πούμε ότι στεφανώθηκε;
Ασε με γιατί εξοργίζομαι όσο τα σκέφτομαι.
Η έλλειψη παιδείας σ αυτή τη χώρα είναι αυτό που θα την οδηγήσει στην καταστροφή κάποια μέρα.
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Ωραία. Αφού συμφωνούμε επί της ουσίας σε όλα, τότε γιατί διαφωνούμε τόση ώρα στα ποστ;
Κι εγώ τα ίδια λέω. Ο καθένας να παίρνει ό,τι του αξίζει.
σωστά
αυτό που βλέπεις λοιπόν σε αυτό το σαιτ τώρα είναι ότι αρκετοί ή μερικοί Ελληνες έχουν καταλάβει ότι με αυτά που δίνουν μπορούν να πάρουν και κάτι διαφορετικό που το θεωρούν καλύτερο,
απλά πράγματα,
και μην το αγνοήσεις σαν άποψη ή τάση,
γιατί σχεδόν καμιά αντίστοιχη Ελληνίδα δεν πλέκει το εγκώμιο ξένου, είτε ανατολικού, είτε ασιάτη , είτε δυτικού
 

Επισκέπτης
Ρε συ, έχεις δίκιο. Ας μην το αναλύσουμε περαιτέρω. Ετσι είναι και φταίνε πολλά γι αυτή την κατάσταση. Απλά λέω να μη γενικεύετε στο 100%.
Ο έλληνας και η ελληνίδα έχει μεγαλώσει με μαλακισμένη νοοτροπία από το σπίτι του. Τι να ψάχνουμε τώρα; Το θεσμό του προικιού που υπήρχε μέχρι πρότινος; Το αγόρι που έχει περισσότερα δικαιώματα από το κορίτσι στο σπίτι; Τι; Το ότι η κορούλα μας που πήγε 28 και πρέπει να την παντρέψουμε και ας πάρει και ένα μαλάκα αρκεί για να πούμε ότι στεφανώθηκε;
Ασε με γιατί εξοργίζομαι όσο τα σκέφτομαι.
Η έλλειψη παιδείας σ αυτή τη χώρα είναι αυτό που θα την οδηγήσει στην καταστροφή κάποια μέρα.

Ε δεν γενικευσαμε ΟΧΙΑ.Αφηνουμε και ενα απειροελαχιστο ποσοστο της καλης ΕΛληνιδας.
Αλλα σε γενικες γραμμες γουσταρουμε να βροντοφωναζουμε τα χαλια της Ελλαδας και των Ελεινιδων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom