Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ειρωνικό είναι.....
Και δεν σε έβρισα!!!!!!!
Α μπα? Ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και δεν το κατάλαβα; Καριόλα με είπες, για φτύσιμο με είπες, τούτη δω με είπες. ΔΗλαδή είναι ωραία όλα αυτά;
Όσο για το νικ σου δε με αφορά το τι σημαίνει. Απλό χιούμορ ήταν, ολίγον καυστικό. Που ούτε ΄πάλι κατάλαβες. Γενικά αρπάζεσαι με το παραμικρό.
 

Επισκέπτης
Καλύτερα να το κοιτάξεις πρώτα εσύ - αν και φαντάζομαι ότι θες και οφθαλμίατρο - γιατί αλλιώς θα ήξερες ότι το σφύζω γράφεται με ύψιλον και όχι με γιώτα.
Γκέγκε;

Είσαι ζώον :) Τέλος!!! Το απέδειξες, μην προσπαθείς άλλο. Άντε στον "γκόμενό" σου τώρα (τα ειασαγωγικά δεν είναι τυχαία) :cheesy:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Persona non grata....
1) Γιατι αρπάζεσαι  με το θεμα του γυναικειου αυνανισμού?
  Δεν τα γράφω εγώ.. Το Σεξολογικό Ινστιτούτο τα γράφει..
  Το γελοιο με τις Ελληνιδες ειναι θα μπορουσαν να βρουν νορμαλ παιδια αλλα
  με την μυτη ψηλα  ...μαλακιζονται χρόνια τωρα..Κριμα..
2) Ειμαι περιεργος να μάθω πως ξερεις οτι ειμαι πιτσιρικος..Γιατι δεν είμαι.. 
3) Οι γυναικες εκμεταλευονται την εμφάνιση τους..Μονο εκει που τους παιρνει..
  Οταν βλεπουν Ελληνες μουνοδουληδες ..(μπασετ ..τα σαλια στο πατωμα!! Αρφ!!)
  τοτε ανεβαινει η μετοχη τους στο Χρηματιστηριο..
   
  Οταν ομως  μενουν στην Κω (εκανα Στρατο) και για 7 μήνες κατεβαινουν 72 Charter
  την ημερα (Scandinavian Airlines, Σουηδεζες κτλ)τοτε οι Ελληνιδες γαμιωνται και με
  τον σκυλο μου..(Ανταγωνισμος).
1.
εάν υποψιαστώ ότι οι γυναίκες μαλακίζονται περισσότερο από εμάς τους άντρες .... θα πεθάνω.......
Είπαμε μην γενικεύεις.... Δεν είναι όλες οι ελληνίδες έτσι.....
2.
Με τον τρόπο σκέψης σου δεν μου κάνεις για πάνω από 22....
3.
Μαγκιά τους... Αφού βρίσκουν μαλάκες που πληρώνουν.... Ολα στην αγορά είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης..... Διαμαρτύρεσαι για τον καφέ που τον πληρώνεις 5 ευρώ, αλλά κάθε φορά τον πίνεις και δίνεις και πουρμπουάρ... Ποιός λοιπόν τώρα μαλακίζεται; Εσύ, ή ο μαγαζάτωρ;
Στην Κω οι γυναίκες ξέρουν ότι για 5 μήνες δεν έχουν άντρα. Νεχτ πλιζ.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Ρε μαγκάκι, δεν έχω όρεξη ούτε να σου κάνω τον κάποιον, ούτε να σου το παίξω έξυπνος... Φτάσε πρώτα 36, ζήσε αυτά που έχω ζήσει εγώ και μετά να μιλάς συνολικά για όλες τις Ελληνίδες ή τις Ρωσσίδες.... Η καταγωγή ρε δεν παίζει ρόλο... Εχω γνωρίσει ελλεινές ρωσσίδες και άριστε ελληνίδες.... Ξεκόλλα τον εγκέφαλό σου. Είσαι πολύ μικρός ακόμα... Θα δεις πολλά και θα ζήσεις πολύ περισσότερα.......

Και εγώ σύμφωνο κάπως σε αυτό το ότι δεν έχω εμπειρίες  όσο εσύ και σε αυτό σύμφωνο
Αλλά οκ για να τελειώσει όλο αυτό δεν την έβρισα την οχιά απλά έλεγα την άποψη μου
Άντε να πάω και για νανάκια γιατί έχω και κατηχητικό αύριο……….
:dancing: :dancing:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είσαι ζώον :) Τέλος!!! Το απέδειξες, μην προσπαθείς άλλο. Άντε στον "γκόμενό" σου τώρα (τα ειασαγωγικά δεν είναι τυχαία) :cheesy:
Φιλαράκο δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ζώο γίνεται όταν γαμιόμαστε.... Τόσο που θα ήθελες να είσαι επιβήτορας..... ;) ;) ;) ;) ;)
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt]ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ!!!!![/size][/size]

(που είναι και σχετικό με το κατηχητικό) :priest:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ στα 20 μου μικρέ ήμουνα άλλος άνθρωπος.... Θυμίσου το αυτό.........Και κράτα τα μάτια σου και τα αυτιά σου ανοικτά.... Μην κωλώνεις να δοκιμάσεις (όχι να εθιστείς) οτιδήποτε και θα δεις ότι στο τέλος δε θα χάσεις. Ακόμα και αυτά που δε θα σου αρέσουν ούτε και θα είναι στην ιδιοσυγκρασία σου θα είναι μεγάλο μάθημα ;) ;) :) :) ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Να σου πω... προτιμώ την μαλακία από το το να γαμήσω την οχιά :)
Για να την γαμήσεις θα πρέπει πρώτα να σου κάτσει.... Και πίστεψέ με δεν έχεις καμμιά ελπίδα.... Εκτός εάν γράψεις ΟΧΙΑ στην παλάμη σου....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πολυ γουσταρω αυτο το virtual cafe room που γινεται πραγματικα μπουρδελο που καιγεται ωρες ωρες!
Τελικα που καταληξαμε?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Εγώ στα 20 μου μικρέ ήμουνα άλλος άνθρωπος.... Θυμίσου το αυτό.........Και κράτα τα μάτια σου και τα αυτιά σου ανοικτά.... Μην κωλώνεις να δοκιμάσεις (όχι να εθιστείς) οτιδήποτε και θα δεις ότι στο τέλος δε θα χάσεις. Ακόμα και αυτά που δε θα σου αρέσουν ούτε και θα είναι στην ιδιοσυγκρασία σου θα είναι μεγάλο μάθημα ;) ;) :) :) ;)
+1.000.000 :rockon:
 

Επισκέπτης
Για να την γαμήσεις θα πρέπει πρώτα να σου κάτσει.... Και πίστεψέ με δεν έχεις καμμιά ελπίδα.... Εκτός εάν γράψεις ΟΧΙΑ στην παλάμη σου....
Παντως απ'αυτα που διαβαζω απ'την κυρια κ απο κατι αλλες ιστοριες απο παληκαρια που μιλαγαν σαν κι εσενα,καλυτερα να εκοβα το χερι παρα να γαμουσα τετοια γκομενα!!! ;)

Με το συμπαθειο παντα...κι αν δεν γουσταρεις,μηνυσε με!!!  :P :P

Να σου πω... προτιμώ την μαλακία από το το να γαμήσω την οχιά :)
Τα ρεστα μου φιλε..μαζι σου στο θεμα!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Στο ότι το σφύζω γράφεται με ύψιλον και ουχί με γιώτα
:2funny:
Μαλλον στο οτι τα παντα ειναι θεμα εμπειριων,γνωση,αυτογνωσιας και εσωτερικου ψαξιματος.
Ελληνιδες,Ρωσιδες,Ουκρανες,Λετονες,Τσεχες,Πολωνες,Σλοβενες,Ουγγαρεζες(ξεχναω ακομα πολλες χωρες)εχουν τα ΣΥΝ και τα ΠΛΗΝ οπως ολοι οι ανθρωποι.
Μονο αν ΄΄μας τα σκασει εγκεφαλικα΄΄και κανει ΚΛΙΚ παιζουμε μπαλα δυνατα :rockon: :rockon:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Persona non grata ....

Ποσο εισαι 36 χρ...Μπραβο ..Σου δινω το παρασημο της Λεγεωνας των Ξενων..

Ειμαι  38 χρ..

Εχω 14 χρ προυπηρεσια (Ξενοδοχεια , Τηλεπικοινωνιες , Αυστραλιανο Δημοσιο , Security, Eργάτης, )
Πτυχιο , ΜΒΑ (Ξερεις τι ειναι αυτο?? , Τhe Graduate School of Management , The University of Sydney , Ranking no 30 University in all over the world, Οxford no 22)..

Και εφοσον μιλας οτι παω με το Μετρο.. Δεν εχω προβλημα..
(Μαλλον μιλας για λεφτα)..Ουτε εχω κολλημα με αυτα..

Ετυχε να εχω πατερα υδραυλικο που βγαζει 200 Εuro/ημερα..

Τα λεφτα για εξω τα μαζεψα μονος μου..

Εχω κανει Καρδαμαινα Κω (1989-1990) Πεζικο Παραμεθοριο.

Κυπρο 6 μηνες (Σερβιτορος)..

Εχω παρει Ελληνες ...απλως τις βαρεθηκα(ολο γκρινια) και το γυρισα  ..

σε Ρωσιδες,Τσεχες , Σουηδεζες ..

Αυστραλια εχω κανει 5 χρονια ..(Royal Reserve Army 2nd LT ..Τι ειναι??_) ..Δ

Sydney,  Bραζιλιανα.., Γερμανιδα, Νορβηγιδα , Ρωσιδα..κτλ..

Εχω παει  Μπαχρειν(Μαναμα), Φιλιππινες(Μακατι), Ολλανδια(Αμστερνταμ ), Μαλαισια,
Δανια, Σουηδια..

Τι μας τι λες ..

Αντε πολυ φορα πηρες..


Τι θες να σου πω τωρα..


Ποσα τετραγωνικα σπιτι εχω ..κτλ


χεσε μας
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Καθεστε και ασχολειστε με τυχαια τυπακια που λενε οτι γαμησαν μια γκομενα απο το bourdela.com γιατι νομιζουν οτι καταφεραν κατι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παντως απ'αυτα που διαβαζω απ'την κυρια κ απο κατι αλλες ιστοριες απο παληκαρια που μιλαγαν σαν κι εσενα,καλυτερα να εκοβα το χερι παρα να γαμουσα τετοια γκομενα!!! ;)

Με το συμπαθειο παντα...κι αν δεν γουσταρεις,μηνυσε με!!!
Τα ρεστα μου φιλε..μαζι σου στο θεμα!!!
Οταν έβλεπες και συ και ο κουμπάρος σου το κωλαράκι της στο αβατάρ μου άλλα λέγατε..... Αλλά ας μην το συνεχίσουμε άλλο..... Ο καθείς το παίζει ότι θέλει... Αλλος το παίζει θεός, άλλος το παίζεις με την παλάμη του και άλλος απλά ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom