Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Persona non grata ....

Ποσο εισαι 36 χρ...Μπραβο ..Σου δινω το παρασημο της Λεγεωνας των Ξενων..

Ειμαι  38 χρ..

Εχω 14 χρ προυπηρεσια (Ξενοδοχεια , Τηλεπικοινωνιες , Αυστραλιανο Δημοσιο , Security, Eργάτης, )
Πτυχιο , ΜΒΑ (Ξερεις τι ειναι αυτο?? , Τhe Graduate School of Management , The University of Sydney , Ranking no 30 University in all over the world, Οxford no 22)..

Και εφοσον μιλας οτι παω με το Μετρο.. Δεν εχω προβλημα..
(Μαλλον μιλας για λεφτα)..Ουτε εχω κολλημα με αυτα..

Ετυχε να εχω πατερα υδραυλικο που βγαζει 200 Εuro/ημερα..

Τα λεφτα για εξω τα μαζεψα μονος μου..

Εχω κανει Καρδαμαινα Κω (1989-1990) Πεζικο Παραμεθοριο.

Κυπρο 6 μηνες (Σερβιτορος)..

Εχω παρει Ελληνες ...απλως τις βαρεθηκα(ολο γκρινια) και το γυρισα  ..

σε Ρωσιδες,Τσεχες , Σουηδεζες ..

Αυστραλια εχω κανει 5 χρονια ..(Royal Reserve Army 2nd LT ..Τι ειναι??_) ..Δ

Sydney,  Bραζιλιανα.., Γερμανιδα, Νορβηγιδα , Ρωσιδα..κτλ..

Εχω παει  Μπαχρειν(Μαναμα), Φιλιππινες(Μακατι), Ολλανδια(Αμστερνταμ ), Μαλαισια,
Δανια, Σουηδια..

Τι μας τι λες ..

Αντε πολυ φορα πηρες..


Τι θες να σου πω τωρα..


Ποσα τετραγωνικα σπιτι εχω ..κτλ


χεσε μας
Οχι.... να μας πεις πόσο την έχεις...
Για όλα τα παραπάνω απλά δε σε παίρνει... ΠΟΥ ΘΕ ΝΑ......
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Rε μαγκες ''καιτε΄΄ο ενας τα μυαλα του αλλου τωρα?
Keep on!
 

Επισκέπτης
Οταν έβλεπες και συ και ο κουμπάρος σου το κωλαράκι της στο αβατάρ μου άλλα λέγατε..... Αλλά ας μην το συνεχίσουμε άλλο..... Ο καθείς το παίζει ότι θέλει... Αλλος το παίζει θεός, άλλος το παίζεις με την παλάμη του και άλλος απλά ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Το να βαλω εναν κωλο αβαταρ κ να πω οτι ειναι της γκομενας μου ειναι πολυ ευκολο...θες να στο αποδειξω ή μηπως να σου βαλω της γκομενας μου ??? Ο καθεις το παιζει οτι θελει...το προβλημα ειναι οταν δεν το παιζει κ ειναι...περνα σε μιση ωρα κ κατι απ'τον πλουταρχο να δεις το κεντρικο αμαξι επανω στην πορτα...κ θα καταλαβεις...τι ειναι κ τι δεν ειναι...:)

*σημειωση...αν δεν φτανεις ουτε τη ζαντα στην αξια....μην κανεις καν τον κοπο ν'ασχοληθεις..απλα γκαζωσε κ πηγαινε παρακατω!!!
 

Επισκέπτης
Κατέληξες σε αυτό ακριβώς που σε οδήγησα... Εσύ είπες ότι σίγουρα δεν θα τη γαμούσες... Νύσταξες μάλλον....

Δεν είπα ότι θα την γαμούσα. Άλλο μου κάθεται κι άλλο την γαμάω ;) Εγώ έχω πιει, εσύ τα έχεις χάσει μου φαίνεται ;)
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Το να βαλω εναν κωλο αβαταρ κ να πω οτι ειναι της γκομενας μου ειναι πολυ ευκολο...θες να στο αποδειξω ή μηπως να σου βαλω της γκομενας μου ??? Ο καθεις το παιζει οτι θελει...το προβλημα ειναι οταν δεν το παιζει κ ειναι...περνα σε μιση ωρα κ κατι απ'τον πλουταρχο να δεις το κεντρικο αμαξι επανω στην πορτα...κ θα καταλαβεις...τι ειναι κ τι δεν ειναι...:)

*σημειωση...αν δεν φτανεις ουτε τη ζαντα στην αξια....μην κανεις καν τον κοπο ν'ασχοληθεις..απλα γκαζωσε κ πηγαινε παρακατω!!!

Θεός είναι όποιος έχει το πιο ακριβό αυτοκίνητο;  :uglystupid:
Μη μου το πείτε αυτό διότι τότε λογικά θα υπάρχει θεός ενώ εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχει και θα πρέπει να μεταφερθεί η συζήτηση σε άλλο θρεντ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καθεστε και ασχολειστε με τυχαια τυπακια που λενε οτι γαμησαν μια γκομενα απο το bourdela.com γιατι νομιζουν οτι καταφεραν κατι.
Εσύ το είπες αυτό.... οχι εγώ.... Και εάν κατάφερα κάτι είναι μέσα σε 15 λεπτά να προκαλέσω τον κομπλεξισμό όλων εδώ μέσα που σουλατσάρουν 2 η ώρα γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν με τη μίζερη ζωή τους. Εκτός από έναν πιτσιρικά που έχει πολύ περισσότερες προοπτικές από όλους τους μπάσταρδους κλώνους που κατα καιρούς εμφανίζονται εδώ μέσα υποδυόμενοι το ένα ή το άλλο περιμένοντας καρτερικά να λάβουν το όσκαρ της ανοικτής παλάμης γιατί απλά μόνο αυτό ειναι ικανοί να αναζητήσουν......
αντε γεια σε όσους ολους ξεκινούν σοβαρή συζήτηση σε ένα θρεντ όπου όλες οι ελληνίδες ξυλλήβδην θεωρούντια ελεεινές.......
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Το να βαλω εναν κωλο αβαταρ κ να πω οτι ειναι της γκομενας μου ειναι πολυ ευκολο...θες να στο αποδειξω ή μηπως να σου βαλω της γκομενας μου ??? Ο καθεις το παιζει οτι θελει...το προβλημα ειναι οταν δεν το παιζει κ ειναι...περνα σε μιση ωρα κ κατι απ'τον πλουταρχο να δεις το κεντρικο αμαξι επανω στην πορτα...κ θα καταλαβεις...τι ειναι κ τι δεν ειναι...:)

*σημειωση...αν δεν φτανεις ουτε τη ζαντα στην αξια....μην κανεις καν τον κοπο ν'ασχοληθεις..απλα γκαζωσε κ πηγαινε παρακατω!!!

:2funny: (...)

Δεν καταλαβαίνω γιατί τα ρίχνετε σε κοπέλες εδώ πχ Ιουλία. Μια χαρά μιλάνε και δεν πρόσβαλαν κανένα. Ίσως γιατί έχω κόψει τις επαφές με τις local tribes.


Φιλική συμβουλή, τελευταία, προς αυτόν(...) - όχι τον κλαψομούνι αηδό :cheesy: - όποιον το καταλάβει. Κόφτο σε πειράζει
 

Επισκέπτης
Θεός είναι όποιος έχει το πιο ακριβό αυτοκίνητο;  :uglystupid:
Μη μου το πείτε αυτό διότι τότε λογικά θα υπάρχει θεός ενώ εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχει και θα πρέπει να μεταφερθεί η συζήτηση σε άλλο θρεντ
ελα ντε....τελικα ειμαι Θεος ? ιδου η απορια... :P :P :P
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
*σημειωση...αν δεν φτανεις ουτε τη ζαντα στην αξια....μην κανεις καν τον κοπο ν'ασχοληθεις..απλα γκαζωσε κ πηγαινε παρακατω!!!
Εφόσον είναι χρυσή θα σε πάρω από πίσω να στην κλέψω......
Και εσύ  μπορεί να πιστεύεις ότι γεννήθηκες φτιαγμένος....
Εγώ μπορεί τώρα να πιστεύω ότι γεννήθηκες μαλάκας.......

Νοου χαρντ φιλινγκς.... αλλωστε εμείς πάντα τα βρίσκουμε στο τέλος..... ;) :) :) :)
 

Επισκέπτης
Εσύ το είπες αυτό.... οχι εγώ.... Και εάν κατάφερα κάτι είναι μέσα σε 15 λεπτά να προκαλέσω τον κομπλεξισμό όλων εδώ μέσα που σουλατσάρουν 2 η ώρα γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν με τη μίζερη ζωή τους.

Χμμμ.... ξέρεις είσαι κι εύ εδώ... αλλά φαντάζομαι αυτό δεν πιάνει ε? :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και όπου να ναι εμφανίζεται και ο δωρητής σπέρματος στο κυνήγι πάπιας... Κάποιοι μπάσταρδοι να κρυφτούν σγα σγα.....
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Persona non grata (It means undesirable person in diplomacy)..
Anyway ..

Ποσο την εχω ??.. :idiot:.τι εισαι Ρωσιδα για να στο πω?

Σπιτι  172 m2..(Toυ μπαμπα)

Μαγαζι στο Μαρουσι..

30 στρ αγροτεμαχια..


Γυρισα για 5 στρεματα παραθαλασια  απο κληρονομια που μπαινουν στο σχεδιο..


5  Χ 180,000 Euro/στρεμα ...(Ποσα βαγονια του Μetro αγοραζω...??)


Ειδαλως δεν γυριζα ουτε με σφαιρες ...


Και μολις τακτοποιησω τα γραφειοκρατικα .. την κάνω..  :dancing:


Παιδια λυπαμαι για το ξεσπασμα...  :headbang:


Αλλα θα μας γαμισει ολους ο persona...


Toν ειδατε τωρα ...μας το επαιξε γαμαω επειδη ειναι  36Χρ..


Δεν θελω να μπαινω σε κοντρες αλλα  ...καποιος πρεπει ναπει κατι!!








 

Επισκέπτης
Εσύ το είπες αυτό.... οχι εγώ.... Και εάν κατάφερα κάτι είναι μέσα σε 15 λεπτά να προκαλέσω τον κομπλεξισμό όλων εδώ μέσα που σουλατσάρουν 2 η ώρα γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν με τη μίζερη ζωή τους. Εκτός από έναν πιτσιρικά που έχει πολύ περισσότερες προοπτικές από όλους τους μπάσταρδους κλώνους που κατα καιρούς εμφανίζονται εδώ μέσα υποδυόμενοι το ένα ή το άλλο περιμένοντας καρτερικά να λάβουν το όσκαρ της ανοικτής παλάμης γιατί απλά μόνο αυτό ειναι ικανοί να αναζητήσουν......
αντε γεια σε όσους ολους ξεκινούν σοβαρή συζήτηση σε ένα θρεντ όπου όλες οι ελληνίδες ξυλλήβδην θεωρούντια ελεεινές.......
Μηπως δεν εχεις κι εσυ κατι καλυτερο να κανεις στις 2+ ? Μηπως κ η δικη σου ζωη ειναι λιγο μιζερη ?
Είσαι σιγουρος πως δεν κανουμε κατι δημιουργικο αυτη την ωρα ? Μηπως καποιοι δουλευουν ?
οσο για τα αλλα δεν απαντω...παρα μονον για τις ελληνιδες που οπως κ παλιοτερα εχω πει ειναι μια χαρα γκομενακια αλλα δεν ταιριαζουν μ'εμενα...
Αυτα κ περνα μια βολτιτσα...απ'το κεντρακι που ειπαμε...κεντρο-δεξια τραπεζι πιστα...ελα να σε κερασουμε...;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Χμμμ.... ξέρεις είσαι κι εύ εδώ... αλλά φαντάζομαι αυτό δεν πιάνει ε? :)
Εμένα με ξύπνησε η γκόμενά μου να αρχίσω τα γαμωσταυρίδια σε αυτούς που θέλουν να μου κάνουν την γκόμενα μίζερη όπως την πάρτη τουε....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εσύ το είπες αυτό.... οχι εγώ.... Και εάν κατάφερα κάτι είναι μέσα σε 15 λεπτά να προκαλέσω τον κομπλεξισμό όλων εδώ μέσα που σουλατσάρουν 2 η ώρα γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν με τη μίζερη ζωή τους. Εκτός από έναν πιτσιρικά που έχει πολύ περισσότερες προοπτικές από όλους τους μπάσταρδους κλώνους που κατα καιρούς εμφανίζονται εδώ μέσα υποδυόμενοι το ένα ή το άλλο περιμένοντας καρτερικά να λάβουν το όσκαρ της ανοικτής παλάμης γιατί απλά μόνο αυτό ειναι ικανοί να αναζητήσουν......
αντε γεια σε όσους ολους ξεκινούν σοβαρή συζήτηση σε ένα θρεντ όπου όλες οι ελληνίδες ξυλλήβδην θεωρούντια ελεεινές.......

Εγω το ειπα, επειδη ισχυει.

Αν καταφερες κατι, ειναι να νιωσεις λιγο παραπανω μεγαλος επειδη εισαι αρκετα μικρος και την βρισκεις με κατι τετοια.

Προφανως και εσυ δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις στις 2 το πρωι, αλλα δεν λεει κατι αυτο.

Οι περισσοτερες ελληνιδες ειναι οντως ελλεεινες, το τραγικο ειναι οτι και οι περισσοτεροι ελληνες ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom