Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά  ....Ειλικρινά  ...

Αυτό το κομπλεξ που εχουν αρκετές Ελληνιδες  δεν παιζετε με τιποτα..

Πρεπει να εχεις τεραστια υπομονή.. να  ανέχεσαι την μαλακια της καθεμίας..για ενα μετριο σπασαρχίδικο πηδημα.... :headbang:

Ψαχνομαι τι θα κάνω στην Ελλάδα(Μάλλον Φροντιστηρια Αγγλικων) ..

Η Με βλέπω Δασκαλο Αγγλικων στην Εσθονια
TEFL Teacher

[youtube=425,350]lwVVzpZlVcw[/youtube]


(500€ + διαμονη πληρωμένη)..

H να μαζεύω φραουλες  στην Δανια(15 -20 €)/ωρα
Danis Eures Employment service

:think:

PS Oι Εγγλεζοι ξυπνήσανε  και εχουν αρχισει εδω και καιρο τα Stag Τours στο Talin, Estonia..

Λονδινο -Ταλιν 50 Λιρες (80€?)

Δωμάτιο 25 €/βραδυ..


PS  Μασανε και αλλιως...οι Ελληνιδες..

    Που ησουνα το Weekend ??

    Ειχα παει στο Ταλιν!!

    Τι ειναι αυτο καινουριο club Παραλιακη>??

    Oχι, η πρωτευουσα της Εσθονιας(Σαμπως και ξερουν που ειναι??)

    Περασα φανταστικά..

  * Πρωκτικο , CIM, COB , Χ+2Ψ =35
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Από την άλλη όμως καλά να πάθουμε γιατι μόλις κάποια τον παίρνει στο στόμα της ή ανοίγει τα πόδια της τρέχουμε να το πούμε σε όλους.Δεν το έχω κάνει ποτέ αυτό και όποιος το κάνει είναι το μεγαλύτερο μουνόπανο, γιατί σαμποτάρει όλα τα καμάκια της Ελλάδος.
Φιλε Xartine εδω τα λενε και ΧΩΡΙΣ η αλλη να εχει κανει τιποτα απο αυτα που λες...Υπαρχουν και οι παραμυθαδες...
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παραθέτω περιπτωση  απο αλλο Site...

Η Ελληνίδα έχει πληρώνει τα κομπλεξ της μάνας της, που παντρέυτηκε νέα (την πιάσαν κορόιδο δηλαδή) θυσίασε τα καλύτερά της χρόνια κτλ κτλ κτλ.

Δεν υπάρχει ελληνίδα που να μην είναι τίγκα στα κόμπλεξ και στο ψώνιο.

Και όχι Αλκιβιάδη δε χρειάζεται να έχεις καεί για να τα λές αυτά. Έχω βαρεθεί να ακούω ιστορίες και να βλέπω σκηνικά τραγικού έπους να παίζονται live μπροστά στα μάτια μου.

Χθές σε ένα beach bar ήταν μια ξανθιά γκομενίτσα με τις φίλες τις, χόρευε κουνιότανε, χτυπιότανε και τα λοιπά γνωστά που αντιγράφουν οι κλασσικές ελληνίδες από τα βίντεο-κλιπς (του στύλ "είμαι γκομενάρα και γαμιέμαι απίστευτα έλα να μου την πέσεις" ). Μου λέει ο κολλητός "Πάω να της μιλήσω". Τον σταματάω λέγοντας του "Μην πας τώρα θα φάς τα μούτρα σου" Επρόκειτο για την κλασσική πλέον ελληνίδα που το παίζει ξέκωλο αλλά όταν της την πέφτουν αρχίζει τα καντήλια με ύφος "τι θες ρε σκουπίδι". Δε με πίστεψε. Του λέω λοιπόν να περιμένει για λίγο ακόμα, καθότι έβλεπα να υπάρχει κινητικότητα γύρω από τη παρέα της. Οπότε ο φίλος μου περιμένει.

Δεν περνάνε 5 λεπτα και ένα παλλικάρι πηγαίνει και της ζητάει φωτιά, γυρνάει που λέτε αυτή με ένα απίστευτα ενοχλημένο ύφος και του λέει κάτι που δε κατάλαβα λόγο απόστασης. Γίνεται κόκκινος από τη ντροπή το παλλικάρι και γυρνάει στη παρέα του οι οποίοι ψάχνανε αναπτήρα από τις δίπλα παρέες. Που να της την έπεφτε δηλαδή. Το βλέπει ο φίλος μου αυτό και μένει μαλάκας.

Πάω λοιπόν στη παρέα από το παλλικάρι (δίνω έμφαση στη λέξη γιατί πλέον πρέπει να έχεις αρχίδια γαιδάρου για να ζητήσεις έστω και αναπτήρα από μια ελληνίδα) και του λέω "Πάμε γι' άλλα φίλε μη μασάς" γυρνάει το παιδί φορτωμένος νομίζοντας πως τον δούλευα και μου λέει "Φωτιά της ζήτησα όχι πίπα".

Γυρνάω στη γκόμενα και της λέω "Έχεις γκόμενο;" Σαστίζει και με υφάκι μου λέει "Ναι τραβάς κάνα ζόρι;". Τότε γυρνάω να φύγω και αφού της δίνω έναν αναπτήρα της λέω "Πάρε να λες πως έχεις δύο από δω καί πέρα"

Προς νέους:

Μην ακούτε τις πίππες των "έμπειρων" μεγαλύτερων σε ηλικία από εσάς. Η ελληνίδα είναι καριόλα και έχει καλλιεργημένο το σπέρμα του μπάσταρδου μέσα της. Κάποτε λέγαμε "Πούτσο θέλουν μόνο" ΛΑΘΟΣ. Τίποτα δε θέλουν. Ικανοποιούνται μόνες τους. Οπότε μη κολλάτε. Πέφτε την όπου νοιώθετε άνετα και με τη πρώτη μαλακία που θα ακούσετε τη γράφετε στα @@ σας και πάτε στην ακριβώς από δίπλα. Μη χάνετε το χρόνο σας. Και μη πιστεύετε λέξη από όσα λένε.
Αλλά όταν βρείτε κάποια που σας ολοκληρώνει συμπεριφερθείτε με σεβασμό και φυλάξτε την σα κόρη οφθαλμού γιατί θα είναι μία στις χίλιες μη πω παραπάνω και αν τη χάσετε δύσκολα θα βρείτε άλλη.

Τώρα όσοι διαφωνήσουν με τα παραπάνω, δικαίωμά τους και γούστο τους. Αλλά να θυμούντε πως η εποχή του Στάθη Ψάλτη και του Βουτσα, του Greek Lover και του καμακιού έχει περάσει. Οπότε ούτε ξέρουν ούτε τους πέφτει λόγος πια.
τωση αλλης κλασικης Ελληνιδας(πορδη ..και μαγκια)..

:rockon:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Παραθέτω περιπτωση  απο αλλο Site...

Η Ελληνίδα έχει πληρώνει τα κομπλεξ της μάνας της, που παντρέυτηκε νέα (την πιάσαν κορόιδο δηλαδή) θυσίασε τα καλύτερά της χρόνια κτλ κτλ κτλ.

Δεν υπάρχει ελληνίδα που να μην είναι τίγκα στα κόμπλεξ και στο ψώνιο.

Και όχι Αλκιβιάδη δε χρειάζεται να έχεις καεί για να τα λές αυτά. Έχω βαρεθεί να ακούω ιστορίες και να βλέπω σκηνικά τραγικού έπους να παίζονται live μπροστά στα μάτια μου.

Χθές σε ένα beach bar ήταν μια ξανθιά γκομενίτσα με τις φίλες τις, χόρευε κουνιότανε, χτυπιότανε και τα λοιπά γνωστά που αντιγράφουν οι κλασσικές ελληνίδες από τα βίντεο-κλιπς (του στύλ "είμαι γκομενάρα και γαμιέμαι απίστευτα έλα να μου την πέσεις" ). Μου λέει ο κολλητός "Πάω να της μιλήσω". Τον σταματάω λέγοντας του "Μην πας τώρα θα φάς τα μούτρα σου" Επρόκειτο για την κλασσική πλέον ελληνίδα που το παίζει ξέκωλο αλλά όταν της την πέφτουν αρχίζει τα καντήλια με ύφος "τι θες ρε σκουπίδι". Δε με πίστεψε. Του λέω λοιπόν να περιμένει για λίγο ακόμα, καθότι έβλεπα να υπάρχει κινητικότητα γύρω από τη παρέα της. Οπότε ο φίλος μου περιμένει.

Δεν περνάνε 5 λεπτα και ένα παλλικάρι πηγαίνει και της ζητάει φωτιά, γυρνάει που λέτε αυτή με ένα απίστευτα ενοχλημένο ύφος και του λέει κάτι που δε κατάλαβα λόγο απόστασης. Γίνεται κόκκινος από τη ντροπή το παλλικάρι και γυρνάει στη παρέα του οι οποίοι ψάχνανε αναπτήρα από τις δίπλα παρέες. Που να της την έπεφτε δηλαδή. Το βλέπει ο φίλος μου αυτό και μένει μαλάκας.

Πάω λοιπόν στη παρέα από το παλλικάρι (δίνω έμφαση στη λέξη γιατί πλέον πρέπει να έχεις αρχίδια γαιδάρου για να ζητήσεις έστω και αναπτήρα από μια ελληνίδα) και του λέω "Πάμε γι' άλλα φίλε μη μασάς" γυρνάει το παιδί φορτωμένος νομίζοντας πως τον δούλευα και μου λέει "Φωτιά της ζήτησα όχι πίπα".

Γυρνάω στη γκόμενα και της λέω "Έχεις γκόμενο;" Σαστίζει και με υφάκι μου λέει "Ναι τραβάς κάνα ζόρι;". Τότε γυρνάω να φύγω και αφού της δίνω έναν αναπτήρα της λέω "Πάρε να λες πως έχεις δύο από δω καί πέρα"

Προς νέους:

Μην ακούτε τις πίππες των "έμπειρων" μεγαλύτερων σε ηλικία από εσάς. Η ελληνίδα είναι καριόλα και έχει καλλιεργημένο το σπέρμα του μπάσταρδου μέσα της. Κάποτε λέγαμε "Πούτσο θέλουν μόνο" ΛΑΘΟΣ. Τίποτα δε θέλουν. Ικανοποιούνται μόνες τους. Οπότε μη κολλάτε. Πέφτε την όπου νοιώθετε άνετα και με τη πρώτη μαλακία που θα ακούσετε τη γράφετε στα @@ σας και πάτε στην ακριβώς από δίπλα. Μη χάνετε το χρόνο σας. Και μη πιστεύετε λέξη από όσα λένε.
Αλλά όταν βρείτε κάποια που σας ολοκληρώνει συμπεριφερθείτε με σεβασμό και φυλάξτε την σα κόρη οφθαλμού γιατί θα είναι μία στις χίλιες μη πω παραπάνω και αν τη χάσετε δύσκολα θα βρείτε άλλη.

Τώρα όσοι διαφωνήσουν με τα παραπάνω, δικαίωμά τους και γούστο τους. Αλλά να θυμούντε πως η εποχή του Στάθη Ψάλτη και του Βουτσα, του Greek Lover και του καμακιού έχει περάσει. Οπότε ούτε ξέρουν ούτε τους πέφτει λόγος πια.
τωση αλλης κλασικης Ελληνιδας(πορδη ..και μαγκια)..

:rockon:
Δυστυχως φιλε is αυτο το σκηνικο που περιεγραψες ειναι καθημερινινο...πολυ σωστα τοποθετηθηκε το παληκαρι...ακους εκει να κανει λες και της ζητησε πιπα...Το εχω παθει κι εγω παρομοιο περιστατικο...και εισεπραξα ενα ενοχλημενο υφακι μαζι με πολλη ειρωνια:'Καλα ρε φιλε δε το ξερεις?Ποτε μην ερχεσαι να την πεσεις 'αφλογος'σε μια κοπελα' μου λεει η γκομενα...'χωρις οπλα πανε στον πολεμο?' συνεχιζει το μπαζο...Ιδεα που ειχε για τον εαυτο της ομως να συμπεραινει ετσι απλα πως οποιος της ζητα φωτια ειναι και καμακι για την παρτη της... :uglystupid:
 

enipeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω οι το θέμα δεν πρέπει να λέγεται "Τι τρέχει με αυτές τις Ελλεεινίδες". αλλά πόσο μαλάκες είναι οι Ελληνες άνδρες και γυναίκες. Και μάλιστα πιο πολύ οι άνδρες. Γιατί οι απόψεις που έχω διαβάζει σε 40 τόσες σελίδες είναι η βλακεία βουτηγμένη μέσα στη χαζομάρα.
Το ειδικό δεν καθορίζει το γενικό.
Οταν ο καθένας μας θεωρεί την κάθε κοπέλα ξέκολο και μαλακισμένο, δεν κατάλαβα γιατί να μην θεωρεί και η κάθε κοπέλα όλους εμας τους γαμίαδες του γλυκού νερού, μαλάκες. 
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τι μιλάς κι εσυ βρε enipea...

Τωρα θα σε πουν μαλάκα, μικροτσούτσουνο, λιγούρη και πολλά άλλα τέτοια ωραία...


χιχιχιχιχ
αφού τους βλέπεις τι ασχολείσαι?

Υ.Γ. Εγω προφανώς είμαι φασόλα, χοντροκώλα και κομπλεξικιά αγάμητη :)  Τα φτιάχνουμε???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Στο βιλαμπάχο ακόμη τρίβουνε...

ξεκολλάτε με τις ψωνισμένες αδέλφια
κόψτε την γκρίνια και κάντε κάτι εποικοδομητικό
Τα νευρα σας χαλάτε και την καλή σας διάθεση
Η τσέπη μας να είναι καλά, και απο τάνες γεμάτος ο κόσμος

 

Επισκέπτης
Υ.Γ. Εγω προφανώς είμαι φασόλα, χοντροκώλα και κομπλεξικιά αγάμητη :)  Τα φτιάχνουμε???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και μονο που ασχολεισαι εδω φαινεται οτι εισαι μπαζο ανοργασμικο και ψαχνεις κανεναν μπαζογαμια.
Κατσε να λυσας με τις ωραιες Ρωσιδουλες που εχουν ερθει εδω και σας παιρνουν τους αντρες γιατι το αξιζουν.Γιατι εσεις ειστε ξεπλυματα φτηνα υποκαταστατα γυναικας ειδικα στην εμφανιση αλλα εχετε και την πιο μαλακισμενη νοοτροπια γυναικας στην Ευρωπη.
 

Επισκέπτης
Στο βιλαμπάχο ακόμη τρίβουνε...

ξεκολλάτε με τις ψωνισμένες αδέλφια
κόψτε την γκρίνια και κάντε κάτι εποικοδομητικό
Τα νευρα σας χαλάτε και την καλή σας διάθεση
Η τσέπη μας να είναι καλά, και απο τάνες γεμάτος ο κόσμος

]


Γεια σου ρε παλικαρι τομιτοο!Κορυφαιο το σιτε!Ακυρο ρε στις βρωμοφασολες!
Να κανουμε καμια σπονδη στον Δια η στην Αφροδιτη μπας και μας στειλει περισσοτερες Ρωσιδες?
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ειδες που τα 'λεγα??????


Whitney είσαι ΘΕΟΣ!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Νομίζω οι το θέμα δεν πρέπει να λέγεται "Τι τρέχει με αυτές τις Ελλεεινίδες". αλλά πόσο μαλάκες είναι οι Ελληνες άνδρες και γυναίκες. Και μάλιστα πιο πολύ οι άνδρες. Γιατί οι απόψεις που έχω διαβάζει σε 40 τόσες σελίδες είναι η βλακεία βουτηγμένη μέσα στη χαζομάρα.
Το ειδικό δεν καθορίζει το γενικό.
Οταν ο καθένας μας θεωρεί την κάθε κοπέλα ξέκολο και μαλακισμένο, δεν κατάλαβα γιατί να μην θεωρεί και η κάθε κοπέλα όλους εμας τους γαμίαδες του γλυκού νερού, μαλάκες.   
Γιατί υπάρχει μια μαγική λέξη που λέγεται ΣΥΓΚΡΙΣΗ!
Γιατί τις συγκρίνουμε με άλλες, που και γυναικάρες είναι, και ξέρουν να φέρονται στον άνδρα, και υγιείς σεξουαλικά (άρα και ψυχικά) είναι.
Αυτές με ποιόν να μας συγκρίνουν;
Με τους άξεστους και αγράμματους Ρωσοπωλονορουμανοβούλγαρους, με τους Άγγλους τις αδελφούλες, με τους σκανδιναβούς τους ασπρουλιάρηδες ξενέρωτους, ή με τους Ιταλούς τα λαμόγια που τις πηδάνε και τις παρατάνε. Καθότι ο Έλλην (άνδρας) έχει και ένα φιλότιμο.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Πολύ  σωστά  ...

Επειδή  δεν θεωρώ οτι εχω το αλάθητο του παπα..
Ισως και να είμαι  λάθος!!..

Ειμαι ..ενας γαμιάς  του γλυκού νερού......και μακάκας!!!!

Ειμαι μακάκας διότϊ:

1)  Δεν τρέχω με τα σαγόνια κάτω (σαν τα μπασετ τα σκυλιά) οποτε βλέπω Ελληνιδα!  :boobies:

2)  Δεν εχω ρευστοποιησει την περιουσια του πατέρα μου για να παρω ΑUDI ΤΤ!!  fucking idiot!!  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:  σκάφος..
    και  να  ικανοποιησω την ματαιοδοξια της καθε κομπλεξικης που μένει σε μια γκαρσονερα
    με μανα εργάτρια και το παιζει Ναομι Κάμπελ..(υφάκι κτλ)

3)  Προσπαθώ να ισορροπήσω  βλεποντας  ενα κοινωνικο ρατσισμό απίστευτου μεγέθους..
    (Σε αυτή την χωρα ..Ανεργοι (..Ανω τον 40 χρ.).Security..Ταξιτζήδες  ..,εργάτες..
      δεν κάνουν για γαμπροι ..συμφωνα με το 80% των Ελληνιδων)..
    Πρεπει ολοι να ειμαστε  Communication Managers, Βrand Managers..με γραβάτα..
    lap-top..υφος 100 καρδιναλίων..να πληρωνουμε  300 € μπουζουκια την βραδιά..
+    Δημοσιο..

4)  Πρεπει ολοι να ειμαστε  δηθεν..
    Να φερνουμε τις Ουκρανεζες για διακοπες .. και να τις μοστραρουμε  στα clubs ..
    για να μας την πεφτουνε οι Ελληνιδες...(εχεις γκομενα ρε καριο..λη..θα σε φτιάξω εγω)...!!!

5)  Διοτι οταν πηγαινουμε εξω μας μιλάνε οι ξενες στην ψυχρα(μερικές οχι ολες)..
    μας μιλάνε ..με τροπο..

    Κακως ..να μην μιλάω με ξενη ..Ειναι ξενερωτες..ειναι πουτανες..

    Ειμαι μακακας ...διοτι βγαίνω με ξενες ..μιλαω  Ρωσικα, Σουηδικα, Αγγλικα..
   

6)  Πρεπει να γλυφω ελληνιδες  και να κα΄νω τον μακάκα..

    Μονο ετσι θα καταξιωθώ..
   





   
 
   
 

Επισκέπτης
Πολύ  σωστά  ...

Επειδή  δεν θεωρώ οτι εχω το αλάθητο του παπα..
Ισως και να είμαι  λάθος!!..

Ειμαι ..ενας γαμιάς  του γλυκού νερού......και μακάκας!!!!

Ειμαι μακάκας διότϊ:

1)   Δεν τρέχω με τα σαγόνια κάτω (σαν τα μπασετ τα σκυλιά) οποτε βλέπω Ελληνιδα!  :boobies:

2)   Δεν εχω ρευστοποιησει την περιουσια του πατέρα μου για να παρω ΑUDI ΤΤ!!   fucking idiot!!  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:  σκάφος..
     και  να  ικανοποιησω την ματαιοδοξια της καθε κομπλεξικης που μένει σε μια γκαρσονερα
     με μανα εργάτρια και το παιζει Ναομι Κάμπελ..(υφάκι κτλ)

3)   Προσπαθώ να ισορροπήσω   βλεποντας  ενα κοινωνικο ρατσισμό απίστευτου μεγέθους..
     (Σε αυτή την χωρα ..Ανεργοι (..Ανω τον 40 χρ.).Security..Ταξιτζήδες  ..,εργάτες..
      δεν κάνουν για γαμπροι ..συμφωνα με το 80% των Ελληνιδων)..
     Πρεπει ολοι να ειμαστε  Communication Managers, Βrand Managers..με γραβάτα..
     lap-top..υφος 100 καρδιναλίων..να πληρωνουμε  300 € μπουζουκια την βραδιά..
+    Δημοσιο..

4)   Πρεπει ολοι να ειμαστε  δηθεν..
     Να φερνουμε τις Ουκρανεζες για διακοπες .. και να τις μοστραρουμε  στα clubs ..
     για να μας την πεφτουνε οι Ελληνιδες...(εχεις γκομενα ρε καριο..λη..θα σε φτιάξω εγω)...!!!

5)  Διοτι οταν πηγαινουμε εξω μας μιλάνε οι ξενες στην ψυχρα(μερικές οχι ολες)..
    μας μιλάνε ..με τροπο..

    Κακως ..να μην μιλάω με ξενη ..Ειναι ξενερωτες..ειναι πουτανες..

    Ειμαι μακακας ...διοτι βγαίνω με ξενες ..μιλαω  Ρωσικα, Σουηδικα, Αγγλικα..

     

6)   Πρεπει να γλυφω ελληνιδες  και να κα΄νω τον μακάκα..

     Μονο ετσι θα καταξιωθώ.

     
 

+1000 πεστα ρε αδερφε.Ε φυσικα ολες οι ξενες βαφτιζονται πουτανες απο τις βρωμοσαβουρες και τους μπαζογαμιαδες μουνοδουλους.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Επισης  ειμαι μακάκας  και για πολλους αλλους λογους¨¨

1) Διοτι  στην τελευταια εταιρεια που δουλεψα στην Ελλαδα(1998-2002) μια απο τις μεγαλυτερες στην Ελλάδα..Δεν πηρα πιπες ..για να πάρω προαγωγή..
Εμεινα στασιμος... αλλα με βραβευσανε με outstanding performance..
Και δινανε προαγωγες στους γλύφτες και στις βυζομπαλουδες.. :boobies:

2) Διότι  σεβαστηκα τις Ελληνιδες (και με φωτεινες εξαιρεσεις 2-3) και δεν το επαιξα
  high..

3) Διοτι  οταν μου ειπε συμφοιτητρια (βαριεμαι να κάνω το Project..Καντο εσυ για μενα..)
  ...και οτι θελεις θα το εχεις..Δεν την πηρα πρωκτικο..Αλλα βγηκα με μια Ρωσιδα..

4) Διοτι  δεν εχω υφος  ...Γαμαω και δερνω..Ειμαι σεβαστικος ..ο μακακας..
 

 

enipeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
Η μαλακία μάλλον πρέπει να είναι ελληνικό φαινόμενο αλλιώς δεν εξηγούνται αυτά που γράφονται εδώ.
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μπα..
Κι άλλοι λαοί την παίζουνε απλώς δεν το περηφανεύονται τόσο! :boobies:
 

enipeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
Αν ακούς οτι κάποιος "γαμάει και δέρνει" λάστιχο την έχει κάνει και δεν το έχει καταλάβει.
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
μωρέ συνήθως το καταλαβαίνουν κιόλας και αυτό είναι που δεν παλεύουν..

Γιαυτό γελάω και δεν το παίρνω σοβαρα :grin:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Φυσικά    τα αποτελεσματα του στρες( πως θα βρω μακακα με...λεφτα..υφακι , και σνομπ ..απαιτησεις)  εχει τις ακολουθες συνεπειες:

1) Aυξηση της πωλησης των δονητων  .....(αναδυομενη αγορά/emerging market)
2) Χρησιμοποηση της ..φτερνας ..ως masturbation technique..
3) Ξινες φατσες στο Μετρο...
4) Στα clubs καθονται με στυλ Αντουανετας..(αγγουρι εχουν καταπιει??)
5) Συμφωνα με το σεξολογικο Ινστιτουτο .σε δειγμα  10,300 Ελληνιδων(16 χρ-82χρ)
 
  * Το  23% εχει προβλημα οργασμού...

  * Το  60%  εχει μειωμενη σεξουαλικη επιθυμια (Λες και δεν το ξεραμε)!!!

 
   

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom