Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
1)Το είπα με ειρωνική διάθεση.
2)Αν είναι να την γαμάω από το πρώτο ραντεβού και να γαμάω αέρα αντί για μουνί να το χέσω.Εσύ γαμάς μόνο παρθένες Ρωσίδες?

Και γιατι να εχει αερα μουνι επειδη θα σου κατσει αμα σε γουσταρει απο την πρωτη φορα που θα βγειτε?Ξεκολατε απο τις προκαταληψεις σας και τον συντηρητισμο που σας δερνει.
Δηλαδη και οι πουτανες εχουν αερα μουνι ολες με την ιδια λογικη ε?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
1)Το είπα με ειρωνική διάθεση.
2)Αν είναι να την γαμάω από το πρώτο ραντεβού και να γαμάω αέρα αντί για μουνί να το χέσω.Εσύ γαμάς μόνο παρθένες Ρωσίδες?
εγω προτιμαω της πουτανες για σχεσεις!!!!!μου ετυχε τωρα μια Τσετσενα παρθενα και ουτε να την αγγξω δεν θελω!!!εγω προτιμαω της εμπειρες γυναικες!!!-οι καλοιτερες γυναικες ειναι αυτες που εχουν παρελθον και οι καλητεροι αντρες αυτοι που εχουν μελον.ΟΣΚΑΡ ΟΥΑ'Ι'ΛΝΤ!!!!
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ρε whitey αν υπάρχει κάποιος που τον δέρνουν οι προκαταλήψεις αυτός είσαι εσύ για τις Ελληνίδες.Έλεος.Το πρώτο ραντεβού φίλε δοκιμαστικό είναι και όχι βουρ στον πατσά.Όσο για τις πουτάνες,οφείλω να ομολογήσω ότι έχω πάει και με κοπέλες με πιο σφιχτό μουνί από αυτές.Το ίδιο είναι?!Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε μπουρδέλα προς θεού,και εγώ έχω κάνει τις επισκέψεις μου σε κόκκινα σπιτάκια απλά συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.
 

Επισκέπτης
εγω προτιμαω της πουτανες για σχεσεις!!!!!μου ετυχε τωρα μια Τσετσενα παρθενα και ουτε να την αγγξω δεν θελω!!!εγω προτιμαω της εμπειρες γυναικες!!!-οι καλοιτερες γυναικες ειναι αυτες που εχουν παρελθον και οι καλητεροι αντρες αυτοι που εχουν μελον.ΟΣΚΑΡ ΟΥΑ'Ι'ΛΝΤ!!!!

Πεστα ρε δημητρακη.
Εχω και εναν μαλακα γνωστο που καθεται και ψαχνει με ποσους ειχε παει η γκομενα του πριν με αυτον και στενοχωριεται λεει που δεν ειναι παρθενα :jerking: Μαλακα ελληνικε λαε.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Καλα ενταξει κοιτα και στην Αγγλια αμα πας εκει τα φοιτητακια δεν εχουν τις αναστολες που εχουν οι δικες μας και τα κομπλεξ.Εχω γνωστους Αγγλια και δεν ειναι και τιποτα εμφανισιμοι και γαμανε αβερτα στο universe εκει.Αφου λεω τωρα το Πασχα να ανεβω και εγω να παικτει καμια φαση.
Οσο το αλλο για τις ψευτοκαταγγελιες με βιασμους δεν το εχω ακουσει να γινεται και μου φαινεται πολυ τραβηγμενο
ε τοτε δεν βλεπεις ειδησεις!!!
ουτε καν σταρ που τα λεει!
 

Επισκέπτης
Ρε whitey αν υπάρχει κάποιος που τον δέρνουν οι προκαταλήψεις αυτός είσαι εσύ για τις Ελληνίδες.Έλεος.Το πρώτο ραντεβού φίλε δοκιμαστικό είναι και όχι βουρ στον πατσά.Όσο για τις πουτάνες,οφείλω να ομολογήσω ότι έχω πάει και με κοπέλες με πιο σφιχτό μουνί από αυτές.Το ίδιο είναι?!Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε μπουρδέλα προς θεού,και εγώ έχω κάνει τις επισκέψεις μου σε κόκκινα σπιτάκια απλά συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.

Δεν σου ειπα οτι πρεπει σονυ και καλα να σου καθεται απο το πρωτο ραντεβου αλλα το θεμα με τις ελληνιδες ειναι οτι και για ενα ραντεβου ακομα θα σου ψησουν το ψαρι στα χειλη.Δεν ειναι το ιδιο προσεγγισιμες οπως οι ξενες.
Εδω πολλες φορες για να γνωρισεις γκομενα σου λεει οτι πρεπει να μπεις στην παρεα της...Λες και η παρεα ειναι ο νταβατζης...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
για να σε χεζει η αντι-εισαγγελεας?
Ντροπη...
καλ φιλε μου τοση εντυπωση σου εκανε?μαλλον σου αρεσει το χεσημο!!!!το εχεις αποθυμενο.δοκιμασε το μπωρει να σου αρεσει.εγω δεν το πολυγουσταρω.παντος να με κατουρανε οι γκομενες στο στηθος τραιλενομαι!η πλακα ειναι οτι τον τελευταιο μηνα μου τυχαινουνε γκομενες που δεν γουσταρουνε το κατουρημα!!!!!στη Ρωσσια παντος το 70% γουσταρει να σε κατουραει.οι Ελληνιδες ουτε να της γλυψεις δεν γουσταρουνε!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλ φιλε μου τοση εντυπωση σου εκανε?μαλλον σου αρεσει το χεσημο!!!!το εχεις αποθυμενο.δοκιμασε το μπωρει να σου αρεσει.εγω δεν το πολυγουσταρω.παντος να με κατουρανε οι γκομενες στο στηθος τραιλενομαι!η πλακα ειναι οτι τον τελευταιο μηνα μου τυχαινουνε γκομενες που δεν γουσταρουνε το κατουρημα!!!!!στη Ρωσσια παντος το 70% γουσταρει να σε κατουραει.οι Ελληνιδες ουτε να της γλυψεις δεν γουσταρουνε!!!!
ειπα τιποτα περι δικης μου κοπρολαγνειας ρε καμμενε εγκεφαλε?
Εσενα σε χεζουν και σε κατουρανε.
:shit: :piss:Βιτσιοζικο γουρουνι που θα μας την πεις κιολας :piss: :thefinge:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ειπα τιποτα περι δικης μου κοπρολαγνειας ρε καμμενε εγκεφαλε?
Εσενα σε χεζουν και σε κατουρανε.
:shit: :piss:Βιτσιοζικο γουρουνι που θα μας την πεις κιολας :piss: :thefinge:
για να σου εχει κανει τοσο μεγαλη εντυπωση σημαινει οτι το εχεις απωθημενο!!!!αλλιως δεν θα το ελεγες συνεχεια.2 χρονια εχω σπουδασει ψυχολογια.με βριζεις επειδη απεκριψα της κρυφες σου επυθημιες δεν εξηγειται αλλιως.παντος ο ανθρωπος πρεπει να τα δοκιμαζει ολα στη ζωη του!!
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Να πάμε να βουτήξουμε σε μια λακούβα με σκατά τότε. Τι λογική είναι αυτή; Επειδή το κάνεις εσύ είναι και κάτι θεμιτό;
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ακομα και στις Αραβικες χωρες οι γκομενες ειναι πιο ευκολες!!!!στην Αιγυπτο,Συρια,Ιορδανια αν εχεις καλο αμαξι και πεις σε μια κοπελα να κατσει να την πας μεχρι το σπιτι θα κατσει και αν ξερεις να μιλας θα την βγαλεις και γκομενα!(δε μιλαμε για Αλγερια,Μαροκο,Τυνησια που ειναι πολυ πιο απελευθερομενες).για πες σε Ελληνιδα να κατσει στο αμαξι σου να δεις τι βρυσιδι εχεις να φας!!!!ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΤΗΝ ΑΛΓΕΡΙΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 5 ΕΥΡΩ το γαμησι!!!!!!με 20 ευρω μπωρεις να παρεις γκομενα απο το καμπαρε ολη τη νυχτα νεα φοιτητρια(συν ενα κασονι μπυρες 7-8 ευρω για πιει και να σου τραγουδαει!!!!!!και η Αλγερια ειναι Μουσουλμανικη χωρα!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!
ρε συ δημητρακη μηπως πρεπει να το σκεφτεις με καμια φραξια αλλων απο δω μεσα να δημιουργησετε κοινοτητα πορνομεταναστων στη ρωσια?πιστευω οτι θα εχει απηχηση
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
για να σου εχει κανει τοσο μεγαλη εντυπωση σημαινει οτι το εχεις απωθημενο!!!!αλλιως δεν θα το ελεγες συνεχεια.2 χρονια εχω σπουδασει ψυχολογια.με βριζεις επειδη απεκριψα της κρυφες σου επυθημιες δεν εξηγειται αλλιως.παντος ο ανθρωπος πρεπει να τα δοκιμαζει ολα στη ζωη του!!
Πρεπει  να σε κοιταξει κανας ψυχιατρος.
Αλλα αστο,εισαι ικανος να τον ''καψεις΄΄και αυτον.

Μαλλον εσυ ειχες απωθημενο να σε χεζουν και να σε κατουρανε και πας να μπαλωσεις την επιθυμια σου με το να βαζεις και αλλους στο ιδιο τσουβαλι με τα σκατα σου βρωμυλε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πρεπει  να σε κοιταξει κανας ψυχιατρος.
Αλλα αστο,εισαι ικανος να τον ''καψεις΄΄και αυτον.

Μαλλον εσυ ειχες απωθημενο να σε χεζουν και να σε κατουρανε και πας να μπαλωσεις την επιθυμια σου με το να βαζεις και αλλους στο ιδιο τσουβαλι με τα σκατα σου βρωμυλε
εγω το δοκιμασα και δε μου αρεσε.εσυ οταν το δοκιμασεις πες μας τη γνωμη σου.ειχα γκομενα ψυχιατρο κατι γαμησια!!!!ξεσκιζομαστε!!!!εσενα σου εκανε εντυπωση το χεσημο γι αυτο σου εβγαλα τετοια διαγνωση.εγω το εχω ειδη ξεχασει.εσυ μου το θυμιζεις συνεχεια....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε συ δημητρακη μηπως πρεπει να το σκεφτεις με καμια φραξια αλλων απο δω μεσα να δημιουργησετε κοινοτητα πορνομεταναστων στη ρωσια?πιστευω οτι θα εχει απηχηση
ειναι το καλητερο που πρεπει να γινει!εδω οι Αλβανοι κανουνε κομμα.να μην κανουμε και μεις οι μουνακιες Ρωσσοφιλοι.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
εγω το δοκιμασα και δε μου αρεσε.εσυ οταν το δοκιμασεις πες μας τη γνωμη σου.ειχα γκομενα ψυχιατρο κατι γαμησια!!!!ξεσκιζομαστε!!!!εσενα σου εκανε εντυπωση το χεσημο γι αυτο σου εβγαλα τετοια διαγνωση.εγω το εχω ειδη ξεχασει.εσυ μου το θυμιζεις συνεχεια....
:cool2:αφου ειναι για τρελλα γελια ρε μαν :2funny: :2funny: :tooth: :tooth:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:cool2:αφου ειναι για τρελλα γελια ρε μαν :2funny: :2funny: :tooth: :tooth:
παντος εγω προτιμισα το χεσημο παρα να ερθω να ζω Ελλαδα και να τρωω της Ελεινηδες στη μαπα.και με φιλους μου που μηλισα στη Ρωσσια και τους προτεινα σαν δηλειμμα να ζουνε  Ελλαδα με αγαμια η Ρωσσια αλλα να τους γαμανε αραπαδες μια φορα τη βδομαδα!προτιμησανε Ρωσσια και τους αραπαδες!!!μονο αν πας να ζησεις στο εξωτερικο θα καταλαβεις τι φριχτο που ειναι να ζεις στη χωρα της αγαμιας!!!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μονο αν πας να ζησεις στο εξωτερικο θα καταλαβεις τι φριχτο που ειναι να ζεις στη χωρα της αγαμιας!!!!!!!
ημουν ενα χρονο Βουδαπεστη,τιγκα στο μουνι και freestyle κατασταση,καμια σχεση εννοειται με Ελλαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom