Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (0 μέλη και 79 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ημουν ενα χρονο Βουδαπεστη,τιγκα στο μουνι και freestyle κατασταση,καμια σχεση εννοειται με Ελλαδα
πως μπωρεσες να φυγεις απο αυτον τον παραδισο?εγω αμα μου λεγανε να ζησω Ελλαδα μεχρι τα 90 μου με αγαμια η Ρωσσια οπως ζω 5 χρονια και να πεθανω θα προτιμουσα τη Ρωσσια.οι Ουγγαρεζες ειναι φανταστικες!!!!!μπωρεις μετα απο της Ουγγαρεζες να κοιταξεις Ελληνιδα?
 

Επισκέπτης
ημουν ενα χρονο Βουδαπεστη,τιγκα στο μουνι και freestyle κατασταση,καμια σχεση εννοειται με Ελλαδα

Αυτο λεω και εγω τοσες σελιδες.Πως τολμουν να συγκρινουν μερικοι το εξωτερικο με την Ελλαδα στα μουνια...ειναι απλα γελοιο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτο λεω και εγω τοσες σελιδες.Πως τολμουν να συγκρινουν μερικοι το εξωτερικο με την Ελλαδα στα μουνια...ειναι απλα γελοιο.
εσυ φιλε μου το καλητερο που εχεις να κανεις οταν τελειωσεις της σπουδες σου κανε τη οπουδηποτε!χειροτερα απο την Ελλαδα δεν θα βρεις!!!!οπου και να πας καλητερα θα ειναι!!!!
 

Επισκέπτης
εσυ φιλε μου το καλητερο που εχεις να κανεις οταν τελειωσεις της σπουδες σου κανε τη οπουδηποτε!χειροτερα απο την Ελλαδα δεν θα βρεις!!!!οπου και να πας καλητερα θα ειναι!!!!

Το ξερω ρε φιλε.Με το που τελιωσω σε 2-3 χρονια καπακι εφυγα εξωτερικο να δω αν θα αντεξω μεχρι τοτε εδω...
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
οπως ειπατε ειναι κυριως θεμα νοοτροπιας.η μεν ασιατισσες οπως ξερετε λογω θρησκειας τον αντρα τον εχουν κορωνα στο κεφαλι τους με ολη τν σημασια της λεξης.οσο για αραβικες χωρες που εχω ταξιδεψει ναι μεν ειναι πιο δυσκολες αλλα και παλι ο αντρας ειναι για αυτες η κολωνα τους.ειτε θεμα θρησκειας ειτε θεμα κοινωνιας(κλειστης).οσο για ευρωπαιες που λετε για νησια τα κανουν αυτα επειδη οχι θελουν να ξεφαντωσουν αλλα γιατι οι αντρες εκει ειναι λιγο μαμουχαλοι.φανταστειτε οτι στην αγγλια ψαξε αντρα για να βρεις.οι γυναικες περι ανατολικου μπλοκ παλι ηταν πολυ στριμωγμενες και εινα οι περισσοτερες μορφωμενες βεβαια με πολλα ταμπου αλλα παρολα αυτα δεν σου φαιρονται οπως οι δικες μας καιοσες εχουν ερθε εδω και κανουν διαφορα μην ξεχνατε την πεινα που εχουν περασει.οι μεν λατινες παλι ειναι πιο απελευθερομενες με καλη σχεση με τους αντρες απο οτι εχω ακουσει παλι απο φιλους που εχουν ταξιδεψει και το ιδιο οι αμερικανιδες.αυτο που λεω εινα οτι ξερουν να φλερταρονται και να ζητουν αυτα που θελουν στα ορα που μπορουν να τους προσφερθουν.οι περισσοτερες απο αυτες ειναι οντως ομορφες και δεν σου επιβαλουν οπως οι ελληνιδες οτι το δικο τους σωμα ειναι ντε και καλα το ωραιο που πρεπει να εχει.παραδειγμα οτι προσεχουν ειναι με μια ρωσιδα που τα ειχα καποτε και οντως αν και οχι το τελειο σωμα παντα μετα την πραξη σηκωνονταν να καθαριστει και να φτιαχτει κατι που δεν το εχω δει σε πολλες ελληνιδες.η ολη συμπεριφορα τους ειναι που σε κανει να ξυνιζεις την μαπα σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οπως ειπατε ειναι κυριως θεμα νοοτροπιας.η μεν ασιατισσες οπως ξερετε λογω θρησκειας τον αντρα τον εχουν κορωνα στο κεφαλι τους με ολη τν σημασια της λεξης.οσο για αραβικες χωρες που εχω ταξιδεψει ναι μεν ειναι πιο δυσκολες αλλα και παλι ο αντρας ειναι για αυτες η κολωνα τους.ειτε θεμα θρησκειας ειτε θεμα κοινωνιας(κλειστης).οσο για ευρωπαιες που λετε για νησια τα κανουν αυτα επειδη οχι θελουν να ξεφαντωσουν αλλα γιατι οι αντρες εκει ειναι λιγο μαμουχαλοι.φανταστειτε οτι στην αγγλια ψαξε αντρα για να βρεις.οι γυναικες περι ανατολικου μπλοκ παλι ηταν πολυ στριμωγμενες και εινα οι περισσοτερες μορφωμενες βεβαια με πολλα ταμπου αλλα παρολα αυτα δεν σου φαιρονται οπως οι δικες μας καιοσες εχουν ερθε εδω και κανουν διαφορα μην ξεχνατε την πεινα που εχουν περασει.οι μεν λατινες παλι ειναι πιο απελευθερομενες με καλη σχεση με τους αντρες απο οτι εχω ακουσει παλι απο φιλους που εχουν ταξιδεψει και το ιδιο οι αμερικανιδες.αυτο που λεω εινα οτι ξερουν να φλερταρονται και να ζητουν αυτα που θελουν στα ορα που μπορουν να τους προσφερθουν.οι περισσοτερες απο αυτες ειναι οντως ομορφες και δεν σου επιβαλουν οπως οι ελληνιδες οτι το δικο τους σωμα ειναι ντε και καλα το ωραιο που πρεπει να εχει.παραδειγμα οτι προσεχουν ειναι με μια ρωσιδα που τα ειχα καποτε και οντως αν και οχι το τελειο σωμα παντα μετα την πραξη σηκωνονταν να καθαριστει και να φτιαχτει κατι που δεν το εχω δει σε πολλες ελληνιδες.η ολη συμπεριφορα τους ειναι που σε κανει να ξυνιζεις την μαπα σου.
σωστος 100%.αν και εγω πιστευω οτι ενας λογος για την απαισια συμπερηφορα των Ελληνιδων ειναι που ειναι κακομαθημενες απο τους γονεις τους οπως εγραψα και παραπανω.ο Αμερικανος η ο Γερμανος της κορες τους στα 18 της στελνει για δουλεια ενω ο Ελληνας γονιος της νταντεβει μεχρι τα 30.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό είναι. Το περιβάλλον θερμοκηπίου που επέβαλε η οκταετία ΠΑΣΟΚ και μεθύστερα. Θα μου πεις και πριν μέσα δεν ήταν μέχρι τα 30? Ναι αλλά τότε ήταν άλλες εποχές. Έπεφτε σφαλιάρα. Κιχ δεν έβγαινε. Σωστό αυτό; Κατά τη γνώμη μου όχι. Πολλές είναι μπάζα αλλά άλλες έχουν δυνατότητες πέρα από το να γίνουν σύζυγοι ή πουτάνες. Κάπου μετά χάθηκε και μπούσουλας και γίναν...ότι τους είπανε :cheesy:
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.398
Πόντοι
15.775
Ακομα με αυτες ασχολειστε?? :uglystupid: :uglystupid:
 

mama

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
....
 

Συνημμένα

  • perfect_woman.JPG
    perfect_woman.JPG
    76 KB · Εμφανίσεις: 27

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παιδιά αυτά που λέτε για το εξωτερικό είναι 100% αλήθεια;;;
Πέστε μου τουλάχιστον ότι βάζετε μια μικρή δόση υπερβολής γιατί θα τρελαθώ.Εχω περάσει μεγάλη εκπαίδευση και έχω φάει πολλές χυλόπιτες.Μόλις έρχεται το καλοκαίρι λοιπόν με τις ξένες έχουμε επιτυχίες, ενώ με ντόπιες χειμώνα καλοκαίρι ψιλοπράγματα.Στην Τουρκία με το φερεντζέ δεν κάνουν έτσι ρε φίλε.Λες και είναι taboo να γνωρίζεις καινούριους ανθρώπους.Πιστέψτε με ότι αυτά που γράφω δεν έχουν δόση υπερβολής.Πάντως για να πούμε και ένα θετικό, ο βαθμός δυσκολίας που σου προσφέρει η Ελλάδα φέρνει (λόγω εκπαιδεύσεως) αρκετές επιτυχίες το καλοκαίρι στις ξένες.
Από την άλλη όμως καλά να πάθουμε γιατι μόλις κάποια τον παίρνει στο στόμα της ή ανοίγει τα πόδια της τρέχουμε να το πούμε σε όλους.Δεν το έχω κάνει ποτέ αυτό και όποιος το κάνει είναι το μεγαλύτερο μουνόπανο, γιατί σαμποτάρει όλα τα καμάκια της Ελλάδος.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
σωστος 100%.αν και εγω πιστευω οτι ενας λογος για την απαισια συμπερηφορα των Ελληνιδων ειναι που ειναι κακομαθημενες απο τους γονεις τους οπως εγραψα και παραπανω.ο Αμερικανος η ο Γερμανος της κορες τους στα 18 της στελνει για δουλεια ενω ο Ελληνας γονιος της νταντεβει μεχρι τα 30.

Λες κ σ αυτή τη χώρα κακομαθημένα παιδιά είναι μόνο θηλυκού γένους... Οι ελληνίδες είναι δύσκολη υπόθεση αλλά αν σε αγαπήσουν πραγματικά είναι ικανές να σκοτώσουν για τον σύντροφό τους (κ για τα παιδιά τους βεβαίως). Εαν τα βρείτε αυτά σε ξένες να με χέσετε, εκεί σε απατούν για ένα ποτήρι μπύρα.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
εγω αυτο που λες δεν τ εχω δει σε ελληνιδα απλα φοβατε αυτο που θα χασει.οσο για θεμα πιστης κοιτα τισ ασιατισσες.σπανια σε απατουν και γινονται χωμα για τον αντρα τους.θεμα μεγαλωματος νοοτροπιας και θρησκειας
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Συμπερασματικά καταλήγουμε στα εξής:
Οι Ελληνες έχουν εξαίσιο χαρακτήρα όπως και οι ξένες.
Οι έλληνες και πανέμορφοι και με υπέροχα σώματα.
Οι έλληνες έχουν ανατραφεί με παιδεία - εξυπνάδα και προοδευτισμό.
Οι έλληνες ειναι αυτοδημιουργητοι και δεν τους τρέφουν οι γονείς εώς τα 30 και βάλε..
Οι Ελληνες άντρες κύριοι είναι πρότυπο ομορφίας - χαρακτήρα- σεβασμού στην ανθρώπινη προσωπικότητα κτλ.

ΥΓ. έχω ισχυρή μυωπία και μαλλον δεν ζω στην Ελλάδα.

δεν εχεις μυωπια και χεις στην ελλαδα ,οντως ειμαστε οι πρωτοι εραστες του κοσμου ειμαστε κ χουβαρνταδες γι αυτο οι ρωσιδες που ειναι εξυπνες γυναικες οχι σαν εσας μπαζοκασελες και μας τα τρωνε και χαιρονται τα υπεροχα σωματα με τα τεραστια αξεσουαρ μας..αμεεε ;)
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δεν εχεις μυωπια και χεις στην ελλαδα ,οντως ειμαστε οι πρωτοι εραστες του κοσμου ειμαστε κ χουβαρνταδες γι αυτο οι ρωσιδες που ειναι εξυπνες γυναικες οχι σαν εσας μπαζοκασελες και μας τα τρωνε και χαιρονται τα υπεροχα σωματα με τα τεραστια αξεσουαρ μας..αμεεε ;)


χα!χα!χα!χα! γεια σου ρε diky, τεραστιε!!! εγραψες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Aγαπητοί συναγωνιστές ...

Απάντηση μέ ολο το σεβασμό στον φίλο DIKY..

Συμφωνώ με τον φίλο DIKY ..

Οτι μερικοι η πολλοι(?) Ελληνες¨¨

1) Δεν ειναι προοδευτικοι (συζητησιμο)
2) Ισως δεν εχουν μερικοι αψογο σωμα

και οτι φταιμε και εμεις  για τα χαλια της Ελληνιδας..


Αντικειμενικά ¨νομιζω οτι εχω¨

1) Κοινωνικη παιδεια..και κοινωνικες δεξιοτητες (ευγενικος., με χιουμορ , και σοβαρος)

2) Δουλευω οποιαδηποτε δουλεια(Σερβιτορος, Εξυπερ. Πελατων, Security, Bενζινάδικο με Αλβανους , Ιδρυμα με ατομα με ειδικες αναγκες..(Σημειωστε το γιατι θα μας χρειαστει στην συνεχεια!!)

3) Εχω μορφωση (αν παιζει καποιο ρολο)..Μεταπτυχιακά.

4) Εμπειριες ζωής(6 μήνες Κυπρο-1997, 5 Χρόνια Αυστραλια , Μπαχρειν, Φιλιππινες, Ολλανδια, Δανία, Σουηδία )

Σημερα το πρωι περναω με το CITROEN C4 (μαλλον θα επρεπε να εχω παρει tax free SLK (ως Αυστραλός)σε παραλια της βορειο-ανατολικης Αττικης ..
Ο καιρος καταπληκτικος ..μια 35αρα(Ελληνιδα) κατω του μετριου λιάζεται μονη στον ηλιο..με
μαγιω..(υπάρχει λίγο ψυχρα)..

Κατεβαίνω ..  την πλησιάζω ...την κοιτάω και της λέω¨¨

Καλήμερα! Πως παει? Πως ειναι η θάλασσα? Κρύα?

Απαντηση: Δεν μας χεζεις ρε μεγάλε που ηρθες πρωι-πρωι να μας κανεις καμάκι!


Της λέω.. Με όλο τον σεβασμό ..Κυρια μου  θα προτιμουσα  watersports..

Mε κοιτάει με περιεργεια¨Τι ειναι το watersports..??(Ψαρωσε??)

Tης λέω¨ Στο Bondi Beach Sydney, NSW (βάζω και accent!!) ειχα γνωρισει μια βιτσιόζα  Γερμανιδα η οποια της άρεσε να την κατουραω στο στηθος!!
Για χεσιμο δεν εχω δοκιμάσει ακόμα..

Μου λεει¨Eισαι αισχρος!!!


Γυριζω και φευγω!!!


Eρωτημα¨

1) Ημουν λάθος στην προσεγγιση??

2) Γιατι οποιος πλησιαζει μια Ελληνιδα θεωρειται λιγούρης??
  (Εννοω εξω απο παρεες..)

3) Δηλαδή  οποιος  κανει καμάκι εκτος παρεας ...ειναι λιγούρης??

4) Γιατί αμα πας στην Σουηδία και μιλήσεις σε γυναίκα καμμια δεν σου απαντά με αυτό τον τρόπο..

5) Που εχει παει ο σεβασμός??


6) Μιλας ευγενικά  λιγούρης!!

  Μιλάς άγρια (αξεστος)..

7) Μιλας σε ατομα με ειδικες ανάγκες και ολα σου λένε χαρούμενα καλημέρα!!
 
 
  Βγαίνεις με γκόμενα ..τότε οτι μαλακια και να πεις σε αλλη Ελληνιδα..
  Σε ακούει σαν χαζή ..Γιατι εισαι ..Μουράτος!!


  Παρακάλω οποιος εχει Μaster's  στην ψυχολογια ας μου απαντησει..

 



 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Aγαπητοί συναγωνιστές ...

Tης λέω¨ Στο Bondi Beach Sydney, NSW (βάζω και accent!!) ειχα γνωρισει μια βιτσιόζα  Γερμανιδα η οποια της άρεσε να την κατουραω στο στηθος!!
Για χεσιμο δεν εχω δοκιμάσει ακόμα..

Μου λεει¨Eισαι αισχρος!!!


Γυριζω και φευγω!!!


Eρωτημα¨

1) Ημουν λάθος στην προσεγγιση??

2) Γιατι οποιος πλησιαζει μια Ελληνιδα θεωρειται λιγούρης??
   (Εννοω εξω απο παρεες..)

3) Δηλαδή  οποιος  κανει καμάκι εκτος παρεας ...ειναι λιγούρης??

4) Γιατί αμα πας στην Σουηδία και μιλήσεις σε γυναίκα καμμια δεν σου απαντά με αυτό τον τρόπο..

5) Που εχει παει ο σεβασμός??


6) Μιλας ευγενικά  λιγούρης!!

   Μιλάς άγρια (αξεστος)..

7) Μιλας σε ατομα με ειδικες ανάγκες και ολα σου λένε χαρούμενα καλημέρα!!
  
 
   Βγαίνεις με γκόμενα ..τότε οτι μαλακια και να πεις σε αλλη Ελληνιδα..
   Σε ακούει σαν χαζή ..Γιατι εισαι ..Μουράτος!!


   Παρακάλω οποιος εχει Μaster's  στην ψυχολογια ας μου απαντησει..
Ενα θα σου πω φιλε is2001 ---> is...ωραιος!  :2funny:
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Γιατί απλά έχουμε δυο και βάλε δεκαετίες που κάνουμε τους μακάκες και τα καταπίνουμε αντί να τις στέλνουμε στην μαμά τους ,τις παρακαλάμε και από πάνω! Αν φτύνουμε αντί να γλύφουμε θα υπήρχαν ακόμα κάποιες αξίες. Σίγουρα υπάρχουν πολλοί μακάκες εδώ στο Ελλάντα...και γι'αυτό έχουν τις γυναίκες που τους αξίζουν(ελεηνίδες). Το κακό ξεκινάει για τους υπόλοιπους που δεν γουστάρουν την όλη φάση και δεν βολεύονται με τα κακομαθημένα νυμφίδια που κυκλοφορούν. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα εξαιρέσεις αλλά σπανίζουν!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καμακωνεις σε λενε λιγουρη,δεν καμακωνεις εχουν ετοιμη την καραμελα''δεν υπαρχουν αντρες΄΄
Ρε,μονο ΤΣΑΠΟΥ και υφακι θελουνε απο εμας.
Και φτυσιμο.
Μονο τοτε μασανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom