Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Παιδιά αν σας είναι δυνατόν να μεταναστεύσετε κιόλας θα σας είχα υποχρέωση.  :2funny: :2funny: :2funny:
μαζευτήκαμε πολλοί στην Ελλάδα με προβλήματα στύσης να ξεκαθάρίσει λιγάκι το τοπίο.  ;)
 

Επισκέπτης
η ομορφια και η γοητεια δεν εχει καμια σχεση με εθνικοτητα!αν τωρα ορισμενοι θελουν να θεοποιησουν ορισμενες φυλες,τοτε δικαιωμα τους!
 

Επισκέπτης
η ομορφια και η γοητεια δεν εχει καμια σχεση με εθνικοτητα!αν τωρα ορισμενοι θελουν να θεοποιησουν ορισμενες φυλες,τοτε δικαιωμα τους!

Η εθνικοτητα μας εχει θεοποιηση το ξιγκι οποτε δεν βλεπω πουθενα γοητεια στις χοντροκωλες σαβουρες με τις αλογοφατσες
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παιδιά αν σας είναι δυνατόν να μεταναστεύσετε κιόλας θα σας είχα υποχρέωση.  :2funny: :2funny: :2funny:
μαζευτήκαμε πολλοί στην Ελλάδα με προβλήματα στύσης να ξεκαθάρίσει λιγάκι το τοπίο.  ;)

κοιτα αν μιλας με βαση τις δικες σου εμπειριες καλο ειναι να μην τα μπερδευεις / αν εισαι πατσαβουρα και απο τους λιγους αντρες με τους εχει παει δεν εχεις καταφερει να τους σηκωσεις αυτο δε σημαινει οτι φταινε οι αντρες / για περνα μια βολτα απο τα στριπ που μυριζει τραγιλα απο τα σπερματα .....
 

Επισκέπτης
Η εθνικοτητα μας εχει θεοποιηση το ξιγκι οποτε δεν βλεπω πουθενα γοητεια στις χοντροκωλες σαβουρες με τις αλογοφατσες
θεωρω οτι εχεις θεοποιησει μια ομαδα γυναικων!δικαιωμα σου....!απο κει ομως ξεκινα ο ελληνας το σπονσοριλικι!
 

Επισκέπτης
θεωρω οτι εχεις θεοποιησει μια ομαδα γυναικων!δικαιωμα σου....!απο κει ομως ξεκινα ο ελληνας το σπονσοριλικι!

Τι σπονσοριλικι ρε?Επειδη δεν γουσταρω τις σαβουρες σπονσορας σε τι?
Τι ομαδα γυναικων εχω θεοποιηση?Ολες της Ευρωπης μια χαρα γκομενες ειναι εμεις εδω εχουμε γεμισει μπαζα και τα εχουμε κανει να μας επιβαλουν και ως προτυπο ομορφιας την τεραστια σε μεγεθος αεροστατου κολαρα τους και να εχουν και απαιτησεις.Και ολα αυτα εξαιτιας μερικων μπαζογαμιαδων.
 

Επισκέπτης
Τι σπονσοριλικι ρε?Επειδη δεν γουσταρω τις σαβουρες σπονσορας σε τι?
Τι ομαδα γυναικων εχω θεοποιηση?Ολες της Ευρωπης μια χαρα γκομενες ειναι εμεις εδω εχουμε γεμισει μπαζα και τα εχουμε κανει να μας επιβαλουν και ως προτυπο ομορφιας την τεραστια σε μεγεθος αεροστατου κολαρα τους και να εχουν και απαιτησεις.Και ολα αυτα εξαιτιας μερικων μπαζογαμιαδων.
υπαρχουν ομορφες ελληνιδες,οπως υπαρχουν και ασχημες(υποκειμενικο αυτο)!αυτο ισχυει για ολες τις ευρωπαιες και λατινες!
 

Επισκέπτης
υπαρχουν ομορφες ελληνιδες,οπως υπαρχουν και ασχημες(υποκειμενικο αυτο)!αυτο ισχυει για ολες τις ευρωπαιες και λατινες!

Ναι μονο που απο τις 100 Ελληνιδες οι 80 ειναι για τον Καιαδα και απο τις 100 Ευρωπαιες οι 20.
 

Επισκέπτης
αυτα ειναι δικα σου ποσοστα!και επειδη δεν θα συμφωνησουμε,ας το αφησουμε!

Μια βολτα στους δρομους της Στοκχολμης,βερολινο,Πραγα αρκει για να σου πεσει το σαγονι απο τις γυναικες που θα δεις στον δρομο σε συγκριση με Αθηνα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε τωρα (? :rolleyes:)  ειστε υπερβολικοι...
μια χαρα προσεχουν την εμφανιση τους οι ελληνιδες... εγω τα τελευταια χρονια τις εχω παρατηρησει να εχουν αλλαξει παρα πολυ εμφανισιακα και οι πιο πολλες να εχουν κ μια χαρα σωμα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τι σπονσοριλικι ρε?Επειδη δεν γουσταρω τις σαβουρες σπονσορας σε τι?
Τι ομαδα γυναικων εχω θεοποιηση?Ολες της Ευρωπης μια χαρα γκομενες ειναι εμεις εδω εχουμε γεμισει μπαζα και τα εχουμε κανει να μας επιβαλουν και ως προτυπο ομορφιας την τεραστια σε μεγεθος αεροστατου κολαρα τους και να εχουν και απαιτησεις.Και ολα αυτα εξαιτιας μερικων μπαζογαμιαδων.
επισης τεραστιο λαθος....!
ολες οι γυναικες θελουνε σπονσοριλικι!!!

και οσο για αυτο που λες οτι στις 100 οι 80 ειναι για τον καιαδα...!
δεν ισχυει....!
και στις 100 ξενες οι 80 ειναι καλες πρεπει να χεις ζησει εξω για να ξερεις!!
οσο και να λεμε για τις ξενες οτι ειναι καλες χρυσες αλλα για να συνενοηθεις πρεπει να εισαι σε τελειο επιπεδο γλωσσας!!
μην αρχισω να λεω για διαφορες κουλτουρας εθιμων παραδοσεων.....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ε τωρα (? :rolleyes:)  ειστε υπερβολικοι...
μια χαρα προσεχουν την εμφανιση τους οι ελληνιδες... εγω τα τελευταια χρονια τις εχω παρατηρησει να εχουν αλλαξει παρα πολυ εμφανισιακα και οι πιο πολλες να εχουν κ μια χαρα σωμα

Μένει λοιπόν η φάτσα. (πλάκα κάνω, αν και προτιμώ imported goods)
 

Επισκέπτης
επισης τεραστιο λαθος....!
ολες οι γυναικες θελουνε σπονσοριλικι!!!

και οσο για αυτο που λες οτι στις 100 οι 80 ειναι για τον καιαδα...!
δεν ισχυει....!
και στις 100 ξενες οι 80 ειναι καλες πρεπει να χεις ζησει εξω για να ξερεις!!
οσο και να λεμε για τις ξενες οτι ειναι καλες χρυσες αλλα για να συνενοηθεις πρεπει να εισαι σε τελειο επιπεδο γλωσσας!!
μην αρχισω να λεω για διαφορες κουλτουρας εθιμων παραδοσεων.....

Ολα αυτα που λες περι γλωσσας και κουλτουρας κτλ τιποτα δεν ειναι για εμενα.Ουτα εθιμα τους ουτε η κουλτουρα τους με νοιαζει.
Μου αρκει που δεν ειναι τοσο σαβουρες σαν τις δικες μας.
Κακα τα ψεματα μια βολτα στις παραλιες ελληνικων νησιων και φαινεται η διαφορα του ποσο σεξουαλικα απελευθερωμενες και μουναρες ειναι απο τις δικες μας.
Οσο και να μην θελουν να το παραδεκτουν καποιοι....
Τα αλλα ειναι ψιλοι στα αχυρα.Κουλτουρες και γλωσσες.Αυτα τα μαθαινεις και τα συνηθιζεις.
 

Επισκέπτης
ε τωρα (? :rolleyes:)  ειστε υπερβολικοι...
μια χαρα προσεχουν την εμφανιση τους οι ελληνιδες... εγω τα τελευταια χρονια τις εχω παρατηρησει να εχουν αλλαξει παρα πολυ εμφανισιακα και οι πιο πολλες να εχουν κ μια χαρα σωμα

Αν ενοεις οτι προσεχουν την εμφανιση τους βαζωντας το μισο χοντο πανω τους τοτε να το βρασω.
Οσο για το μια χαρα σωμα...Ναι για αγελαδες εχουν καλη σιλουετα τελευταια.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αμαν βρε παιδι μου... εδω οι πιο πολλες ειναι λεπτεπιλεπτες παντως... η περιφερεια ειναι χαρακτηριστικο της φυλης τι να κανουμε τωρα... ειδες τι περιφερεια εχει η τζενιφερ λοπεζ??? αλλα ο ανδρικος πληθυσμος κοβεται για παρτη της *P
Μένει λοιπόν η φάτσα. (πλάκα κάνω, αν και προτιμώ imported goods)

ε γουστα ειναι αυτα... σε πολλους αρεσουν οι μεσογειακες φατσες :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν μ αρεσει επειδη ΕΓΩ εχω γουστο σε αντιθεση με σενα πολ :P :P :P

λευκοαγορι :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom