Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Συμπερασματικά καταλήγουμε στα εξής:
Οι Ελληνες έχουν εξαίσιο χαρακτήρα όπως και οι ξένες.
Οι έλληνες και πανέμορφοι και με υπέροχα σώματα.
Οι έλληνες έχουν ανατραφεί με παιδεία - εξυπνάδα και προοδευτισμό.
Οι έλληνες ειναι αυτοδημιουργητοι και δεν τους τρέφουν οι γονείς εώς τα 30 και βάλε..
Οι Ελληνες άντρες κύριοι είναι πρότυπο ομορφίας - χαρακτήρα- σεβασμού στην ανθρώπινη προσωπικότητα κτλ.

ΥΓ. έχω ισχυρή μυωπία και μαλλον δεν ζω στην Ελλάδα.

Έτσι είναι :)
 

ΠΛΑΤΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
κ θα κανω ενσταση στον παπαγιωργη να βγαζει ψαλιδια σε ολα τα ποστ σου που ειναι ασχετα :2funny:


ΥΣ--->οχι οτι τα δικα μου δεν ειναι αλλα δεν εχει σημασια :2funny:



Να σου πω ρε φιλαρακι!
Φιλικα ετσι?
δε βγαινεις καθολου απο το σπιτι ?
να παρεις λιγο αερα?να κανεις καμια βολτα,να χτυπησεις καμια γκομενα βρε αδερφε!
οποτε ανοιγω το site μεσα εισαι και γραφεις γραφεις.......
οχι μονο εσυ και 5-6 ακομα!
ρε μαγκες καλο ειναι το site αλλα δεν ειναι αυτοσκοπος της ζωης μας
να καθομαστε μπροστα απο μια οθονη ολη την ωρα!!!
τοσα μουνια υπαρχουν εκει εξω για γαμησι!

φιλικα!
 

Επισκέπτης
Να σου πω ρε φιλαρακι!
Φιλικα ετσι?
δε βγαινεις καθολου απο το σπιτι ?
να παρεις λιγο αερα?να κανεις καμια βολτα,να χτυπησεις καμια γκομενα βρε αδερφε!
οποτε ανοιγω το site μεσα εισαι και γραφεις γραφεις.......
οχι μονο εσυ και 5-6 ακομα!
ρε μαγκες καλο ειμαι το site αλλα δεν ειναι αυτοσκοπος της ζωης μας
να καθομαστε μπροστα απο μια οθονη ολη την ωρα!!!
τοσα μουνια υπαρχουν εκει εξω για γαμησι!

φιλικα!


οχι μεγαλε δεν βγαινω ειμαι μεσα στο σπιτι κλεινω τωρα τα δυο χρονια δεν ξερω πως ειναι η κενωνια εξω εσενα περιμενω να μου την πεις κ εγω αυτα τα φιλικα τα ακουω βερεσε γι αυτο ασε τις εξυπναδες κ κοιτα να κανεις κουμαντο στην παρτη σου...ξηγηθγκαμε?
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ναι, δε βλέπει για το κοντινό πλάνο :)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δεν είπα ότι ο μέσος όρος τους συγκρίνεται με Σκανδιναβές κτλ αλλά δεν μπορούμε να είμαστε απόλυτοι είτε [size=12pt]επειδή δεν μας κάθονται[/size] είτε επειδή έτσι την είδαμε.


Πώς δεν κάθονται!!!Αν τους τάξεις γάμο, μια χαρά κάθονται :2funny:

[size=12pt]Εγω παντως διαπιστωνω οτι μια καλη γυναικα θα παει μαζι σου μονο αν διαπιστωσει γερο οικονομικο background. [/size]

Μπορεί και να είναι όπως όλες, αλλά σίγουρα ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΗ...Καμία δε θέλει να χάσει το βόλεμα και την καλοπέραση, οπότε το παίζει παρθένα...  :idiot:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
να καθομαστε μπροστα απο μια οθονη ολη την ωρα!!!
τοσα μουνια υπαρχουν εκει εξω για γαμησι!

φιλικα!
Χωρις να θελω να σου την πω, αλλα εγω θα το διατυπωνα αλλιως αυτο που ποσταρες.
'να καθομαστε μπροστα απο μια οθονη ολη την ωρα!!!
τοσα πραγματα υπαρχουν εκει εξω να κανεις!'
Επειδη το θεμα του τοπικ αυτου ειναι για τις ελληνιδες και τους ελληνες, ας σταματησουμε οι ελληνες να σκεφτομαστε μονο το πραμα μας. Σεξ, σεξ , σεξ τι διαολο. Τοση τεστοστερονη εχουν μερικοι ; Υπαρχουν πολλα πραγματα στη ζωη. μηπως κατι τετοια καταστρεφουν τις ελληνιδες ;
Καλο το μουνι , αλλα ξεκολλατε και λιγο ρε παιδια ;
Χωρις διαθεση να σου την πω , επαναλαμβανω :)
 

ΠΛΑΤΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
οχι μεγαλε δεν βγαινω ειμαι μεσα στο σπιτι κλεινω τωρα τα δυο χρονια δεν ξερω πως ειναι η κενωνια εξω εσενα περιμενω να μου την πεις κ εγω αυτα τα φιλικα τα ακουω βερεσε γι αυτο ασε τις εξυπναδες κ κοιτα να κανεις κουμαντο στην παρτη σου...ξηγηθγκαμε?



λυπαμαι!!
παντως πολυ θαθελα να βρισκες κανα μουνακι και να πηγαινες που και που σε κανα μπουρδελο ετσι για αλλαγη!
κριμα!
 

ΠΛΑΤΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
Χωρις να θελω να σου την πω, αλλα εγω θα το διατυπωνα αλλιως αυτο που ποσταρες.
'να καθομαστε μπροστα απο μια οθονη ολη την ωρα!!!
τοσα πραγματα υπαρχουν εκει εξω να κανεις!'
Επειδη το θεμα του τοπικ αυτου ειναι για τις ελληνιδες και τους ελληνες, ας σταματησουμε οι ελληνες να σκεφτομαστε μονο το πραμα μας. Σεξ, σεξ , σεξ τι διαολο. Τοση τεστοστερονη εχουν μερικοι ; Υπαρχουν πολλα πραγματα στη ζωη. μηπως κατι τετοια καταστρεφουν τις ελληνιδες ;
Καλο το μουνι , αλλα ξεκολλατε και λιγο ρε παιδια ;
Χωρις διαθεση να σου την πω , επαναλαμβανω :)



δε διαφωνω ειναι και αυτο μια αλλη προσεγγιση φιλε! :rockon:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
δυστυχως εχεις πολλη μυωπια.ο ισ2001 τα λεει παρα πολλη σωστα.εχει απολυτο δικιο,προφανως εισαι 1 απο τα ιδια που ανεφερε και θιχτηκες.παρε γυαλια για μυωπια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βασσο εσυ δεν λες ρε συ να μην μας τα δινεις ολα ετοιμα κ να ψαχνουμε κ εμεις λιγο απο εδω κ περα οτι ρωταω θα μου απαντας απευθειας κ μην μου ξαναπεις ε ψαξε κ λιγο μην τα θελεις κ ολα στο πιατο :2funny: :2funny: παρτο κ να ξερεις απο εδω κ περα θα ζητησω πολλα ανταλλαγματα :2funny:

καλο παιδι....καλο παιδακι ο μουνιλας!
 

Επισκέπτης
λυπαμαι!!
παντως πολυ θαθελα να βρισκες κανα μουνακι και να πηγαινες που και που σε κανα μπουρδελο ετσι για αλλαγη!
κριμα!

κριμα να πεις στον εαυτο σου μεγαλε που αντι να γραψεις καμια μαλακια κοιταζεις να υποδειξεις κ να κρινεις το πως θελει ο καθενας να περασει το χρονο του...δικαιωμα μου ειναι να κανω ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ  κ στα αρχιδια μου σε γραφω στο λεω κ ωμα ΧΩΡΙς ΣΕΒΑΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ στο λεω κ απο κοντα εαν θελεις κοιτα να κανεις καλυτερο τον εαυτο σου κ πιστεψε με εισαι πολυ λιγομυαλος για να μου κανεις υποδειξεις
 

Επισκέπτης
θα σου πω κ το αλλο...εσυ τι εισαι που θα μου κανεις υποδειξεις?ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μιλάμε, τα τελευταία ποσταρίσματα, είναι "δυο λαλούν και τρεις χορεύουν" :rockon:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
δυστυχως εχεις πολλη μυωπια.ο ισ2001 τα λεει παρα πολλη σωστα.εχει απολυτο δικιο,προφανως εισαι 1 απο τα ιδια που ανεφερε και θιχτηκες.παρε γυαλια για μυωπια.

Συμπερασματικά καταλήγουμε στα εξής:

Οι Ελληνες άντρες κύριοι  - χαρακτήρα- σεβασμού στην ανθρώπινη προσωπικότητα κτλ.

ΥΓ. έχω ισχυρή μυωπία και μαλλον δεν ζω στην Ελλάδα.

Με συγχωρείς, εγώ για πολλούς λόγους, οι οποίοι επανειλημένα έχουν γραφεί κάνω ξου στην συμπεριφορά κάποιων Ελληνίδων. Το παραπάνω όμως είναι το καλύτερο :cheesy:. Η συμπεριφορά στη καθημερινότητα πάρα πολλών ξεπερνάει κάθε μορφή οικειότητας :cheesy: :cheesy:, πόσο μάλλον απέναντι στις γυναίκες.
 

ΠΛΑΤΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
κριμα να πεις στον εαυτο σου μεγαλε που αντι να γραψεις καμια μαλακια κοιταζεις να υποδειξεις κ να κρινεις το πως θελει ο καθενας να περασει το χρονο του...δικαιωμα μου ειναι να κανω ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ  κ στα αρχιδια μου σε γραφω στο λεω κ ωμα ΧΩΡΙς ΣΕΒΑΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ στο λεω κ απο κοντα εαν θελεις κοιτα να κανεις καλυτερο τον εαυτο σου κ πιστεψε με εισαι πολυ λιγομυαλος για να μου κανεις υποδειξεις



το ποιος ειναι λιγομυαλος φαινεται ευκολα ακομα και απο τον γραπτο του λογο!
τωρα το αν θα μου το πεις απο κοντα δεν νομιζω να εχεις τα σχετικα αρχειδια οπως αναφερεις
στις δηλωσεις σου!
σημερα εχει καλη μερα ,οτι πρεπει για μπυρα!κλεισε το pc σου να ξελαπικαρεις μικρε κωνωψ!
 

Επισκέπτης
το ποιος ειναι λιγομυαλος φαινεται ευκολα ακομα και απο τον γραπτο του λογο!
τωρα το αν θα μου το πεις απο κοντα δεν νομιζω να εχεις τα σχετικα αρχειδια οπως αναφερεις
στις δηλωσεις σου!
σημερα εχει καλη μερα ,οτι πρεπει για μπυρα!κλεισε το pc σου να ξελαπικαρεις μικρε κωνωψ!

ναι ρε συ για πες μας τι εισαι?εισαι κατι?για πες μας ρε σπουδαιε...οχι ρε μαγκα θα το εχω ολη μερα ανοιχτο κ θα χαζεβω εσενα τον υπεργαμωκωλα που εχει ξεσκεισει τις πουτανες κ το ξερουνε :2funny:...ελα σε παρακαλω την βολτα σου
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Τα έχω ξαναγράψει τα παρακάτω σε παλιότερο σχετικό forum, έλα όμως που είναι πάντα επίκαιρα.
Πείτε μου αν δεν ισχύουν για τις σημερινές συμπατριώτισσες μας ειδικά άμα πατήσουν και τα 30.

1. όλοι βλέπουμε 35άρες+ ολομόναχες παντού,
2. όλοι βλέπουμε 35άρες+ να πασχίζουν να κάνουν παιδί με όλους τους τρόπους της τεχνολογίας (κρίμα για όλους μας),
3. όλοι βλέπουμε μαμάδες 45άρες με 5χρονα παιδάκια,
4. γραμματείς των 900 ευρώ ετών 35+ αλλά με κοσμοθεωρία πρωθυπουργού και πάνω,
5. δεν είναι γεμάτα όλα τα ραντεβού ψυχολόγων και ψυχιάτρων από γυναίκες 25+???
6. δεν υπάρχει lexotanil στην τσάντα του 50% των γυναικών ???

είναι έτσι ή όχι? διαφωνεί κανείς ειδικά με το 5 και το 6???

Κατά τα άλλα όλες διακυρήσουν ότι είναι "μια χαρά"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom