Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τι λες ρε παιλικαρι εχεις δει πως ειναι οι 50+??? που θέλουν και πιπινια.... Σε παρακαλω τωρα που θα μας πεις οτι είναι αυτοι καλοδιατηρημενοι για να εχουν απαιτησεις...
Και δεν το και αλλοιώς... οι ανθρωποι γερνάνε.. αν επελεξαν να παντρετουν και να κανουν παιδια με καποιον υποτίθεται οτι ήθελαν να γερασουνε παρέα.. ειτε κακογεράσουν είτε όχι...

Αλλοιως μεινε μονος - και πηδα τα ρωσσάκια επι χρήμασι και μούγκα.
σε πληροφορω οτι οι περισοτεροι δεν ειναι και τζωβενια αλλα απο οτι βλεπω απο τον πατερα μου απο τον θειο μου απο ολους τους γνωστους κλπ κλπ!!!!
ειναι μια χαρα σε πληροφορω!!!!!!!!
μην κανουμε την τριχα τριχια!
συγκρινε μου 10 50αρηδες και 10 50αρες!!!!!!
 

Επισκέπτης
την ειδατε την φλομπα στην Δρουζα σημερα με τα σπυρια στη μουρη να ζηταει αντρα με λεφτα για να κανει σχεση/παντρευτει;
γιατι δεν μπορει την μιζερια και το να μην εχει χρημα ο αντρας, να μπορει να εχει τα απαραιτητα.

Αει μωρη μη σε πω, πανε στοκαρισε τα σπυρια σου να μην φαινονται και ισως βρεις κανα χαμαλη αλβανο να σε πηδει.

χαιρετε
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Οι Ελληνίδες γυναίκες έχουν απηυδήσει από κομπλεξικά παλικαράκια που θεωρούν ότι θα τους κάτσει γυναίκα ενώ τα μόνα χαρακτηριστικά που διαθέτουν είναι αγένεια, τεμπελιά,  εξυπνακισμός, εγωισμός και θράσσος.
Βαρέθηκε να βλέπει πορνοδιεστραμμένους 50 +, αγάμητους που περνάς δίπλα τους και σε κοιτάνε με λάγνο ύφος και με την ατάκα, μωρό μου θέλεις να την βρούμε», ενώ εσύ έχεις την ηλικία της κόρης και του γιου τους.
Βαρέθηκε να ακούει το πόσο γαμιάδες είναι οι Έλληνες, οι οποίοι αν μορφωθούν τους τρέφει ο μπαμπάς και η μαμά μέχρι τα 3- 35 και κατά τα άλλα θέλουν να χρίζουν εκτίμησης.
Που η μπάκα από τα σουβλάκια κ τις μπύρες έχει φτάσει στο πουλί τους, αμφιβόλου χρήσης και στύσης.
Που ξαφνικά επειδή πήδηξαν πουτάνες νόμισαν ότι ξέρουν να φερθούν σε μια γυναίκα.
Και επειδή η μοίρα τους αδίκησε και είναι σαν παραγεμισμένα φαλακρά σακιά, χωρίς τρόπους και χωρίς λεφτά, η αδύνατοι σαν στύλοι, νομίζουνε ότι τους χρωστάει η ζωή και οι γυναίκες.
Ότι και καλά θα φερθεί σαν την ιερόδουλη και θα κάτσει να την πηδήξει. Αυτή η ζωώδη συμπεριφορά του θεωρεί είναι άριστη και σοβαρή, χωρίς κανένα ψυχικό πρόβλημα.

Να αναφέρω πόσα θρέντ έχετε ανοίξει αγαπητοί κύριοι για τα χημικά που χρειάζεστε μπας και γαμήσετε γιατί από μόνοι σας δεν μπορείτε, η θα τα βρείτε μόνοι σας. Να αναφέρω το γεγονός ότι δεν ξέρετε να μιλήσετε και να φερθείτε. Ότι αν δεν εχετε λεφτά μας πρίζετε και αν έχετε επίσης; ¨Ότι αν κάτσει και βγάζουμε πιο πολλά από εσάς σας πέφτει;
Να αναφέρω την νοοτροπία  την ανατολίτικη και τους μαμάκηδες;
Όσο για την κατηγορία παντρεμένων, δεν θα αναφερθώ πολύ στα παλικάρια αυτά. Έχω ήδη πολλές φορές  ότι είναι γελοίοι, ειδικά όταν προσπαθούν να πείσουν για το πόσο καλή και ωραία ζωή έχουν καθώς και οικογένεια. Του οικτίρω και τους φτύνω οπότε δεν θα αναφερθώ άλλο σε αυτούς.

Θα συνεχίζω όμως μιλώντας για τον υπέροχο κόσμο όσων ενώ είναι ΤΙΠΟΤΑ θεωρούν ότι θέλουν τα πάντα. Επίσης όσων ενώ  μας ανέφεραν εμπαθως το πόσο κακές είναι οι ελληνίδες, με εμφανή πίκρα από φτυσίματα διαρκή εξακολουθητικά και έντονα, δεν μας αναφέρουν πότε αποχωρούν από την χώρα και γιατί δεν  την βρίσκουν απλά, χωρίς φωνές και οδυρμούς με  ιερόδουλες   και γρινιάζουν  εδώ.

Αλλά θα μου πεις αν σε φτύνουν κάθε μέρα στην μούρη η οποία είναι σαν του κουασιμόδου – ε θα τσινήσεις και θα βρεις ένα ωραίο σαιτ που σε καταλαβαίνουν να το παίζεις μάγκας και να ξεδίνεις τον πόνο σου. ΑΝΩΝΥΜΑ… (η πουστιά στο μεγαλείο της)
Σας εύχομαι καλές χυλόπιτες και εις υγείαν.  Α.. και καλό ταξίδι….
Καλη μου Ερινα:Κατι θες να πεις αλλα μπλεκεις πολα ζητηματα μαζι:Πχ τι σχεση εχουν οι διαταραχες στυσης με το θεμα? :huh:  Η τι  σχεση εχει με το αν καποιος ειχε οντως σπουδες μεχρι τα 25 πες(αν οχι μεχρι τα 30,αν πηγε και για δευτερο πτυχιο)και ειχε την ανεση και το προνομιο να τον ζουν οι δικοι του?Σιγουρα εχεις δικιο αν θεωρεις πως ειναι μαλακια γενικα να σε ζουν καποιοι αλλοι,οπως οι γονεις,αλλα ειδικα στην περιπτωση που καποιος το κανει επειδη σπουδαζει και οχι επειδη κωλοβαραει δεξια αριστερα, δεν ειναι αξιο μομφης νομιζω...
Τωρα για τους χοντρους σαπιοκοιλιαδες που ειναι 50+ που λες,ναι,υπαρχουν κι αυτοι οπως υπαρχουν και οι 20αρες που θα τους κατσουν...κι εδω παλι τα μπλεκεις βεβαια λιγο...γιατι αναφερεις και το αντιθετο ακρο,του να ειναι καποιος σα στεκα και αποδιδεις στην αποκλιση απο το μεσο ορο βαρους την αποτυχια των Ελληνων στο αντιθετο φυλο...δεν εχεις καταλαβει οτι γουστα ειναι αυτα?Ποσο στεκας ειναι καποιος?Η ποσο βαρυτερος απο το κανονικο?Αυτα ειναι πολυ σχετικα και διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο...επιπλεον δεν παιζει ρολο τοσο η εμφανιση οσον αφορα στον ανδρα...εγω τουλαχιστο δεν εχω δει ΟΥΤΕ μια ομορφη κοπελια να ειναι με καποιον ωραιο...με κατι σαπιοκοιλιες καραφλες τους βλεπω...η με καποιους που ζυγιζουν 100 κιλα και υψος 1,80!!Και οταν αναφερονται σε αυτους οι κοπελιες λενε ΄το κουκλι μου'(!!)  
    Τωρα για τους ανθρωπους που πηγαινουν στα μπουρδελα νομιζω οτι καταλαβαινουν πως διαφερει αρδην το πως θα φερθεις σε μια πουτανα επι πληρωμη και μια κοπελα που δε θα πληρωσεις για να κανεις ερωτα...το πειραγμα στο δρομο αν δεν περιεχει προσβλητικσ σχολια νομιζω οτι ειναι μια χαρα και οκ...σε γενικες γραμμες παντως υπαρχει στην Ελλαδα μια δυσκολια αποδοχης απο τις κοπελες καποιων συμπεριφορων οπως για πχ κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει πιο φυσικο πραγμα απο το να προσεγγισει καποιος μια γυναικα που του αρεσει...Τυχαινει να μη το γουσταρει η κοπελα?ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΠΟΡΕΙ ομως να τον απορριψει ευγενικα και κοιτωντας τον απο το ιδιο 'υψος' και οχι με τροπο υποτιμητικο σα να την προσβαλε ο τροπος του....Εγω σε αυτο συμφωνω απολυτα με τους συναγωνιστες...τωρα στα αλλα για το εξωτερικο,μου φαινονται λιγο υπερβολικα....Και το βλεπω κι εγωιστικα ρε πουστη μου:Γιατι να χρειαστει να παω μεχρι τη Ρωσια για να βρω μια καλη σχεση?
ΥΓ:Ασχετο,αλλα το γατακι στο αβαταρ σου γαμω τις πλακες...φαντασου να παιζει το smoke on the water και αν χτυπιεται πανω κατω σα τρελο :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
σε πληροφορω οτι οι περισοτεροι δεν ειναι και τζωβενια αλλα απο οτι βλεπω απο τον πατερα μου απο τον θειο μου απο ολους τους γνωστους κλπ κλπ!!!!
ειναι μια χαρα σε πληροφορω!!!!!!!!
μην κανουμε την τριχα τριχια!
συγκρινε μου 10 50αρηδες και 10 50αρες!!!!!!

Ασε ρε παλικάρι.. οι Ελληνες είστε χάλια ..απο τα τριαντα με φαλάκρα που τα λες αυτα;
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
την ειδατε την φλομπα στην Δρουζα σημερα με τα σπυρια στη μουρη να ζηταει αντρα με λεφτα για να κανει σχεση/παντρευτει;
γιατι δεν μπορει την μιζερια και το να μην εχει χρημα ο αντρας, να μπορει να εχει τα απαραιτητα.

Αει μωρη μη σε πω, πανε στοκαρισε τα σπυρια σου να μην φαινονται και ισως βρεις κανα χαμαλη αλβανο να σε πηδει.

χαιρετε


Την είδα και εγώ.

Καμία αντίρηση να θέλει χρήματα και υλικά αγαθα. Είναι πολύ υγειές.

Να δουλέψει να τα βγάλει !
Όχι να ζητάει να τα κλέβει από το σύντροφό της. Αυτή και όλες όσες την συμερίζονται είναι επίσιμα πόρνες.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Χυνω ........

[youtube=425,350]Gg5-mqzYFq0&feature[/youtube]

I love her  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Την είδα και εγώ.

Καμία αντίρηση να θέλει χρήματα και υλικά αγαθα. Είναι πολύ υγειές.

Να δουλέψει να τα βγάλει !
Όχι να ζητάει να τα κλέβει από το σύντροφό της. Αυτή και όλες όσες την συμερίζονται είναι επίσιμα πόρνες.
+10000000000000000000000000000 :thumbsup:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες γυναίκες έχουν απηυδήσει από κομπλεξικά παλικαράκια που θεωρούν ότι θα τους κάτσει γυναίκα ενώ τα μόνα χαρακτηριστικά που διαθέτουν είναι αγένεια, τεμπελιά,  εξυπνακισμός, εγωισμός και θράσσος.
Βαρέθηκε να βλέπει πορνοδιεστραμμένους 50 +, αγάμητους που περνάς δίπλα τους και σε κοιτάνε με λάγνο ύφος και με την ατάκα, μωρό μου θέλεις να την βρούμε», ενώ εσύ έχεις την ηλικία της κόρης και του γιου τους.
Βαρέθηκε να ακούει το πόσο γαμιάδες είναι οι Έλληνες, οι οποίοι αν μορφωθούν τους τρέφει ο μπαμπάς και η μαμά μέχρι τα 3- 35 και κατά τα άλλα θέλουν να χρίζουν εκτίμησης.
Που η μπάκα από τα σουβλάκια κ τις μπύρες έχει φτάσει στο πουλί τους, αμφιβόλου χρήσης και στύσης.
Που ξαφνικά επειδή πήδηξαν πουτάνες νόμισαν ότι ξέρουν να φερθούν σε μια γυναίκα.
Και επειδή η μοίρα τους αδίκησε και είναι σαν παραγεμισμένα φαλακρά σακιά, χωρίς τρόπους και χωρίς λεφτά, η αδύνατοι σαν στύλοι, νομίζουνε ότι τους χρωστάει η ζωή και οι γυναίκες.
Ότι και καλά θα φερθεί σαν την ιερόδουλη και θα κάτσει να την πηδήξει. Αυτή η ζωώδη συμπεριφορά του θεωρεί είναι άριστη και σοβαρή, χωρίς κανένα ψυχικό πρόβλημα.

Να αναφέρω πόσα θρέντ έχετε ανοίξει αγαπητοί κύριοι για τα χημικά που χρειάζεστε μπας και γαμήσετε γιατί από μόνοι σας δεν μπορείτε, η θα τα βρείτε μόνοι σας. Να αναφέρω το γεγονός ότι δεν ξέρετε να μιλήσετε και να φερθείτε. Ότι αν δεν εχετε λεφτά μας πρίζετε και αν έχετε επίσης; ¨Ότι αν κάτσει και βγάζουμε πιο πολλά από εσάς σας πέφτει;
Να αναφέρω την νοοτροπία  την ανατολίτικη και τους μαμάκηδες;
Όσο για την κατηγορία παντρεμένων, δεν θα αναφερθώ πολύ στα παλικάρια αυτά. Έχω ήδη πολλές φορές  ότι είναι γελοίοι, ειδικά όταν προσπαθούν να πείσουν για το πόσο καλή και ωραία ζωή έχουν καθώς και οικογένεια. Του οικτίρω και τους φτύνω οπότε δεν θα αναφερθώ άλλο σε αυτούς.

Θα συνεχίζω όμως μιλώντας για τον υπέροχο κόσμο όσων ενώ είναι ΤΙΠΟΤΑ θεωρούν ότι θέλουν τα πάντα. Επίσης όσων ενώ  μας ανέφεραν εμπαθως το πόσο κακές είναι οι ελληνίδες, με εμφανή πίκρα από φτυσίματα διαρκή εξακολουθητικά και έντονα, δεν μας αναφέρουν πότε αποχωρούν από την χώρα και γιατί δεν  την βρίσκουν απλά, χωρίς φωνές και οδυρμούς με  ιερόδουλες   και γρινιάζουν  εδώ.

Αλλά θα μου πεις αν σε φτύνουν κάθε μέρα στην μούρη η οποία είναι σαν του κουασιμόδου – ε θα τσινήσεις και θα βρεις ένα ωραίο σαιτ που σε καταλαβαίνουν να το παίζεις μάγκας και να ξεδίνεις τον πόνο σου. ΑΝΩΝΥΜΑ… (η πουστιά στο μεγαλείο της)
Σας εύχομαι καλές χυλόπιτες και εις υγείαν.  Α.. και καλό ταξίδι….

:2funny: πολύ ευχάριστα όλα αυτά όπως πάντα.
Οι περισσοτεροι όμως που μπαίνουν εδώ και γράφουν ούτε σαπιοκοιλιές είναι ούτε έκφυλοι καραφλοί αμόρφωτοι παντρεμένοι.
Για τον Whitey και τον Freddy ξέρεις. Αλλά ακόμα και οι έκφυλοι καραφλοί αμόρφωτοι παντρεμένοι τυγχάνουν καλύτερης αντιμετώπισης από τις Ρωσσίδες, Σουηδέζες, Γερμανίδες, Σουαχίλι και γενικά όλων πλην Λακεδαιμονίων. Γιατί;;
Μεταμορφώνονται έκεινη τη στιγμή σε πρικηπόπουλα; και μετά ξανά σε σαπιοκοιλιές; Προσωπικά είμαι off topic γιατί πια  :dancing: :dancing: δεν ασχολούμαι ούτε σαν φιγούρα στην ακρη του ματιού μου με τις greek godesses. ΄Έχει περάσει πια στο υποσυνείδητο  :dancing: :dancing:
 

Dinos(1)

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ρε παλικάρι.. οι Ελληνες είστε χάλια ..απο τα τριαντα με φαλάκρα που τα λες αυτα;
Γιατι να λες "οι ελληνες ειστε χαλια"? Τι διαφορα εχουν οι ελληνες απο τους αλλους δηλαδη? τι διαφορα εχουν οι ελληνιδες απο τις αλλες? καμια.Οπως εδω υπαρχουν μαλακες κιλαραδες που βρωμανε, ετσι υπαρχουν παντου.Και οπως υπαρχουν εδω κοριτσια που βλεπουν πουτσο και κανουν σαν να ειδαν φαντασμα, υπαρχουν παντου.Μη χωριζετε τον κοσμο σε κατηγοριες δε σας τιμαει. Εσυ που σνομπαρεις τον πληρωμενο ερωτα, τι δουλεια εχεις εδω?
 

Επισκέπτης
:2funny: πολύ ευχάριστα όλα αυτά όπως πάντα.
Οι περισσοτεροι όμως που μπαίνουν εδώ και γράφουν ούτε σαπιοκοιλιές είναι ούτε έκφυλοι καραφλοί αμόρφωτοι παντρεμένοι.
Για τον Whitey και τον Freddy ξέρεις. Αλλά ακόμα και οι έκφυλοι καραφλοί αμόρφωτοι παντρεμένοι τυγχάνουν καλύτερης αντιμετώπισης από τις Ρωσσίδες, Σουηδέζες, Γερμανίδες, Σουαχίλι και γενικά όλων πλην Λακεδαιμονίων. Γιατί;;
Μεταμορφώνονται έκεινη τη στιγμή σε πρικηπόπουλα; και μετά ξανά σε σαπιοκοιλιές; Προσωπικά είμαι off topic γιατί πια  :dancing: :dancing: δεν ασχολούμαι ούτε σαν φιγούρα στην ακρη του ματιού μου με τις greek godesses. ΄Έχει περάσει πια στο υποσυνείδητο  :dancing: :dancing:

Ασχολούνται γιατί σου τα τρώνε. Ας σου περάσει και αυτο στο υποσυνειδητο.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ρε παιδια δειτε στο Big Brother της Αγγλιας τι ωραια πραματα γινονταν .....

Εμεις εδω οταν εδειχνε το Big Brother λιγο κωλο να βλεπαμε Εκτακτο στον ΑΝΤ1.

Ρε εξω ειναι αιωνες μπροστα .....

[youtube=425,350]QWivRfSDgtk&feature[/youtube]
 

Επισκέπτης
Γιατι να λες "οι ελληνες ειστε χαλια"? Τι διαφορα εχουν οι ελληνες απο τους αλλους δηλαδη? τι διαφορα εχουν οι ελληνιδες απο τις αλλες? καμια.Οπως εδω υπαρχουν μαλακες κιλαραδες που βρωμανε, ετσι υπαρχουν παντου.Και οπως υπαρχουν εδω κοριτσια που βλεπουν πουτσο και κανουν σαν να ειδαν φαντασμα, υπαρχουν παντου.Μη χωριζετε τον κοσμο σε κατηγοριες δε σας τιμαει. Εσυ που σνομπαρεις τον πληρωμενο ερωτα, τι δουλεια εχεις εδω?
[/quote
Γιατί θέλω να δείξω ότι το να λές κουταμάρες και να απαξιώνεις είναι εύκολο...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και επειδη ανεφερε τους 50αρηδες!!!
ποιος ειναι υπευθυνος στην τελικη???
θες κυρια μου να με κρατησεις μην γινεσαι φακλανα (και δεν θα κανω και γω κοιλια)
οταν τις λες για σεξ και ειναι αχ οχι τωρα αχ οχι αχ ΜΗ..................
και πολλα αλλα!!δεν ξεκινανε ολα απο εμας!!
για να φτασουνε οι 50αρηξδες να ξενοκοιτανε καποιος-α φταει!!!
[youtube=425,350]MbL-1jLxUp8&feature=related[/youtube]

αυτο τα λεει ολα!!!
γι αυτο και ξενιτευθηκα και εγινα πορνομεταναστης!!!για να γλυτωσω απο αυτα!!!!ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ!!!
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Την είδα και εγώ.

Καμία αντίρηση να θέλει χρήματα και υλικά αγαθα. Είναι πολύ υγειές.

Να δουλέψει να τα βγάλει !
Όχι να ζητάει να τα κλέβει από το σύντροφό της. Αυτή και όλες όσες την συμερίζονται είναι επίσιμα πόρνες.

Α όχι δεν κάτάλαβες. Εδώ στο Ελλάδα δεν μας αφορά πώς είναι η γυναίκα. Μπορεί να είναι χάλια, αμόρφωτη, ανεπρόκοπη αλλά είναι γυναίκα. Έχει όλα τα δικαιώματα και καμιά υποχρέωση. Κάποιος θα βρεθεί στο τέλος να τη φορτωθεί. Δε πα να χει τα πάντα ο άλλος; Δε μας κάνεις :cheesy:. Έτσι. Σε όσους γουστάρετε - ακόμα - μια δοκιμή με ξένες θα σας πείσει. Εδώ πείστηκε ο Σαούλ

Ασχολούνται γιατί σου τα τρώνε. Ας σου περάσει και αυτο στο υποσυνειδητο.

Όχι χαρά μου εγώ δεν ασχολούμαι με επαγγελματίες - πια. Για κανονικές κοπέλες μιλάω. Που είναι ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ κοπέλες και όχι...- το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι Η κοίλη γή και Ζουν ανάμεσά μας του Λιακόπουλου
 

Επισκέπτης
Καλά εσύ δημητράκη είσαι και μεγάλος γαμιάς...εξαιρείσαι :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλά εσύ δημητράκη είσαι και μεγάλος γαμιάς...εξαιρείσαι :2funny:
οχι βρε παιδια οπως και σεις ειμαι.απλως εφυγα το 1992 με την προθεση να μην ξαναγυρισω ποτε!!!!και καθε μερα πιστευω οτι ειναι η πιο εξυπνη αποφαση που πηρα ποτε στη ζωη μου!!!!!!ποτε δεν το μετανιωσα που εφυγα!!!!!!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Yπάρχει πρόβλημα και όποιος δεν το καταλαβαίνει εθελοτυφλεί.
Το ότι ένα κάρο έλληνες έχουν παντρευτεί ξένες το αποδεικνύει.
Το ότι το ποσοστό αυτό θα μεγαλώνει επίσης.
Το να απαντάνε κάποιοι με ειρωνεία και απαξία δείχνει ότι δεν έχουν επιχειρήματα.
Το να προσπαθήσουν να ισορροπήσουν την κατάσταση είναι απλά "πολιτικώς ορθό" και πέρα απο μέλι καθόλου τηγανήτα.
Κατά τα άλλα στους υπόλοιπους που λυσσομάνε δλδ
γνώμη μου το ξαναλέω μην ασχολείστε.
Χάνετε το δίκιο σας και χαλάτε την ζαχαρένια σας.
Την δουλειά τους και την δουλειά μας
Δεν χρειάζεται τπτ παραπάνω.
Μην γινόμαστε Ξανθόπουλοι.
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τις έχω ψυχολογήσει τόσο πολύ τις Ελληνίδες όσο κάποιοι από εδώ… αλλά πιστεύω ότι σε πολλά τις αδικείτε.

Όσοι πάντως έχετε τη δυνατότητα να πάτε σε ευρωπαϊκή χώρα να κάνετε μεταπτυχιακό.. μην το σκέφτεστε καθόλου.
Ένας φίλος μου που πήγε να το κάνει στη Φιλανδία μου έχει πει ότι εκεί δεν έχει μπουρδέλα.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τελικα αυτο ειναι το καλυτερο θεμα ολων των εποχων
οταν φτασει στις 100 σελιδες ν ανοιξουμε σαμπανιες

αναρωτιεμαι ις2006574532974785 αν δλδ γουσταρες τις ελληνιδες ποσα ποστς θα εγραφες με αναλυσεις για αυτες *P
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
οχι βρε παιδια οπως και σεις ειμαι.απλως εφυγα το 1992 με την προθεση να μην ξαναγυρισω ποτε!!!!και καθε μερα πιστευω οτι ειναι η πιο εξυπνη αποφαση που πηρα ποτε στη ζωη μου!!!!!!ποτε δεν το μετανιωσα που εφυγα!!!!!!!

Αχχ συναγωνιστή... εγώ ΔΥΣΤΗΧΩΣ μετανιώνω κάθε μέρα και στιγμή που έκανα το λάθος και γύρισα... πριν από χρόνια... και τώρα είναι αργά ποιά για να ξαναφύγω (ή μήπως δεν είναι... λες να το ξανασκεφτώ) ???
Σοβαρά πάντως, αν είχα μια δεύτερη ευκαρία στη ζωή μου, ή αν μπορούσα να κάνω μια ευχή στο τζίνη... ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΤΕ !!!
ΟΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΦΥΓΕΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΡΟΣ... ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom