Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

lympe33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ένα έχω να πω....τον έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ....απλά να ξέρετε πως κ οι αλλοδαπές δεν ειναι πάντα τόσο αθώες.....υπάρχουν πολλά παραδείγματα....τί να πώ...λαχείο είναι η γυναίκα....
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ πάντως ακόμα προσπαθώ να καταλάβω αφού βρίζετε οι περισσότεροι τις ελληνίδες γιατί συνεχίζετε να ασχολείστε ακόμα μαζί τους... :idiot:
Ας μου το εξηγήσει κάποιος αυτό...
Γιατί τρώγεστε με τα ρούχα σας; Είναι μαλακισμένες; ΟΚ, γράφτε τις και πηγαίνετε παρακάτω.
Δε σου κάνει ρε φίλε μου; ΟΚ δε σου τη φόρτωσε κανένας στο σβέρκο...
Ρε παιδιά, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το κόλλημα που έχετε με αυτό το θρεντ.
Δε γράφω για να τις υποστηρίξω γιατί όπως βλέπετε δεν εκφέρω άποψη, απλά δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζεται αυτή η ανούσια κουβέντα;
Μήπως τελικά υπάρχουν άλλοι λόγοι; :uglystupid: (κουτσομπολιά, κακίες, χυλόπιτες, ψυχολογικά απωθημένα;...  :uglystupid: )
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
OXI ρε ΟΧΙΑ δεν εχουμε τιποτε απωθημενα απλα δυστυχως ειναι οι γυναικες που τρωμε στη μαπα καθεμερα και βγαζουμε τον πονο μας εδω μεσα / και που ξερεις απο το πολυ κυριε ελεησον μπορει να γινει και τιποτα .... / τωρα βεβαιως μιλαω για τα εγγονια μου γιατι αν ειναι να βαλουν οι Ελληνιδες μυαλο τοτε θα βαλουν κι αν ....
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
OXI ρε ΟΧΙΑ δεν εχουμε τιποτε απωθημενα απλα δυστυχως ειναι οι γυναικες που τρωμε στη μαπα καθεμερα και βγαζουμε τον πονο μας εδω μεσα / και που ξερεις απο το πολυ κυριε ελεησον μπορει να γινει και τιποτα .... / τωρα βεβαιως μιλαω για τα εγγονια μου γιατι αν ειναι να βαλουν οι Ελληνιδες μυαλο τοτε θα βαλουν κι αν ....

ΟΚ πάσο. Απλά αναρωτήθηκα ποιος και για ποιο λόγο δίνει τόση σημασία σε "πατσαβούρες" μεταφορικά και κυριολεκτικά, και αυτός είναι ένας χαρακτηρισμός που πολλοί τους έχουν προσάψει εδώ μέσα πολλάκις...
Στο τέλος να σου πω κάτι; Ο καθένας παίρνει ό,τι του αξίζει, και αυτό ισχύει πάντα σ αυτή τη ζωή. Με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο στο τέλος αυτό γίνεται.
 

Επισκέπτης
Στο τέλος να σου πω κάτι; Ο καθένας παίρνει ό,τι του αξίζει, και αυτό ισχύει πάντα σ αυτή τη ζωή. Με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο στο τέλος αυτό γίνεται.

Δυστυχως αυτο δεν γινεται παντα.Πολλες φορες βλεπεις ωραια παιδια να συμβιβαζονται με μια σαβουρα η στριμενη και αλλα κολοπαιδια να παιρνουν καλες και ωραιες γυναικες.
Φυσικα αυτο ισχυει και σε αλλους τομεις της ζωης.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καμακωνεις σε λενε λιγουρη,δεν καμακωνεις εχουν ετοιμη την καραμελα''δεν υπαρχουν αντρες΄΄
Ρε,μονο ΤΣΑΠΟΥ και υφακι θελουνε απο εμας.
Και φτυσιμο.
Μονο τοτε μασανε

Εννοείς να  ρίχνουμε ΤΣΑΠΟΥ , είτε καμακώνουμε, είτε όχι; :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
ΟΚ πάσο. Απλά αναρωτήθηκα ποιος και για ποιο λόγο δίνει τόση σημασία σε "πατσαβούρες" μεταφορικά και κυριολεκτικά, και αυτός είναι ένας χαρακτηρισμός που πολλοί τους έχουν προσάψει εδώ μέσα πολλάκις...
Στο τέλος να σου πω κάτι; Ο καθένας παίρνει ό,τι του αξίζει, και αυτό ισχύει πάντα σ αυτή τη ζωή. Με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο στο τέλος αυτό γίνεται.

Σιγουρα / οπως στρωσεις θα κοιμηθεις και σιγουρα παιδια μην τα κανουμε ολα μαυρο ασπρο / συμφωνω για τις Ελλεινιδες αλλα μην νομιζεται οτι και οι ξενες ειναι ο παραδεισος / αν ηταν ετσι θα φευγαμε ολοι απο την Ελλαδα και θα πηγαιναμε εξω .....

Οπως και να ΄χει ο καθενας καθοριζει την τυχη του / μπορει καποιος να παει ακομα και στη Μοσχα και να μεινει με το πουλι στο χερι ....
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Δυστυχως αυτο δεν γινεται παντα.Πολλες φορες βλεπεις ωραια παιδια να συμβιβαζονται με μια σαβουρα η στριμενη και αλλα κολοπαιδια να παιρνουν καλες και ωραιες γυναικες.
Φυσικα αυτο ισχυει και σε αλλους τομεις της ζωης.

Το ότι κάποιος μπορεί να είναι ωραίο παιδί εμφανισιακώς εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα. Το ότι είναι με μια σαβούρα μπορεί κάλλιστα να μου πει για το "ωραίο" παιδί πόσο μαλάκας μπορεί να είναι στο χαρακτήρα ή σε κάποια άλλη πτυχή της προσωπικής του ζωής. Επίσης το ότι κάποια καλή και ωραία μπορεί να είναι με κάποιο κωλόπαιδο πάλι δε μου λέει πολλά. Όλα είναι υποκειμενικά.
Εγώ πιστεύω αυτό που είπα πιο πάνω, ότι ο καθένας παίρνει στο τέλος αυτό που του αξίζει.
Αυτό που μπορεί να αξίζει, σίγουρα δεν το ξέρω εγώ ή αν θέλεις δε φαίνεται τις περισσότερες φορές.
 

Επισκέπτης
Το ότι κάποιος μπορεί να είναι ωραίο παιδί εμφανισιακώς εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα. Το ότι είναι με μια σαβούρα μπορεί κάλλιστα να μου πει για το "ωραίο" παιδί πόσο μαλάκας μπορεί να είναι στο χαρακτήρα ή σε κάποια άλλη πτυχή της προσωπικής του ζωής. Επίσης το ότι κάποια καλή και ωραία μπορεί να είναι με κάποιο κωλόπαιδο πάλι δε μου λέει πολλά. Όλα είναι υποκειμενικά.
Εγώ πιστεύω αυτό που είπα πιο πάνω, ότι ο καθένας παίρνει στο τέλος αυτό που του αξίζει.
Αυτό που μπορεί να αξίζει, σίγουρα δεν το ξέρω εγώ ή αν θέλεις δε φαίνεται τις περισσότερες φορές.

Σωστη σε βρισκω.:cheesy:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Σιγουρα / οπως στρωσεις θα κοιμηθεις και σιγουρα παιδια μην τα κανουμε ολα μαυρο ασπρο / συμφωνω για τις Ελλεινιδες αλλα μην νομιζεται οτι και οι ξενες ειναι ο παραδεισος / αν ηταν ετσι θα φευγαμε ολοι απο την Ελλαδα και θα πηγαιναμε εξω .....

Οπως και να ΄χει ο καθενας καθοριζει την τυχη του / μπορει καποιος να παει ακομα και στη Μοσχα και να μεινει με το πουλι στο χερι ....

Απλά.... οι Ελληνίδες με το κόμπλεξ τους και την κακία τους για τις ξένες έχουν ξεπεράσει το όριο και βγάζουν απίστευτη χολή για κάθε όμορφη που θα δουν (ανεξαρτήτως εθνικότητας αλλά πόσω μάλλον αν ακούσουν ότι είναι ξένη) με ό,τι συνεπάγεται αυτό. Αλλά τα έχετε υπεραναλύσει όλα εδώ τόσες φορές. Ας μην τα πούμε ξανά.
Πάντως όλα είναι θέμα ανθρώπου. Ανατροφής, παιδείας και IQ.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μαγκες θυμηθηκα κατι θεικο:Περισυ τετοια εποχη ειχα παει Φυλης για να ριξω εναν στα γρηγορα και καθως εμπαινα στο μπουρδελο,ετυχε να περνα απο εξω μια παρεα κοριτσιων γυρω στα 18 με 20...και με το που με ειδαν να βαδιζω προς την πορτα του μπουρδελου αρχισαν τα 'δε ντρεπεσαι να πηγαινεις στο μπουρδελο νεο παληκαρι?'και 'γι αυτο δε βρισκεις αντρα σημερα...οι μισοι ειναι μαλακες οι αλλοι μισοι λυσαρηδες που πανε στο μπουρδελο'Κι εγω τους λεω 'νταξει,δε θα παω στο μπουρδελο...θα παω μαζι σας!!!Πααααμεεεεεεεε?!!!??Και μου λενε 'βρε αντε απο εκει παλιολυγουρι,εμας για να μας γαμησεις θα πρεπει να δουλευεις σα πουτανα για ολη σου τη ζωη'...Εκει ειπα να μη χαλασω τη διαθεση μου και τους απαντησα απλα 'Μπρε κουτα, παμε εμεις πρωτα και στο τελος  κανουμε και το λογαριασμο...' :2funny: :2funny:

Εκπληκτικό σκηνικό :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οι Ελληνίδες γυναίκες έχουν απηυδήσει από κομπλεξικά παλικαράκια που θεωρούν ότι θα τους κάτσει γυναίκα ενώ τα μόνα χαρακτηριστικά που διαθέτουν είναι αγένεια, τεμπελιά,  εξυπνακισμός, εγωισμός και θράσσος.
Βαρέθηκε να βλέπει πορνοδιεστραμμένους 50 +, αγάμητους που περνάς δίπλα τους και σε κοιτάνε με λάγνο ύφος και με την ατάκα, μωρό μου θέλεις να την βρούμε», ενώ εσύ έχεις την ηλικία της κόρης και του γιου τους.
Βαρέθηκε να ακούει το πόσο γαμιάδες είναι οι Έλληνες, οι οποίοι αν μορφωθούν τους τρέφει ο μπαμπάς και η μαμά μέχρι τα 3- 35 και κατά τα άλλα θέλουν να χρίζουν εκτίμησης.
Που η μπάκα από τα σουβλάκια κ τις μπύρες έχει φτάσει στο πουλί τους, αμφιβόλου χρήσης και στύσης.
Που ξαφνικά επειδή πήδηξαν πουτάνες νόμισαν ότι ξέρουν να φερθούν σε μια γυναίκα.
Και επειδή η μοίρα τους αδίκησε και είναι σαν παραγεμισμένα φαλακρά σακιά, χωρίς τρόπους και χωρίς λεφτά, η αδύνατοι σαν στύλοι, νομίζουνε ότι τους χρωστάει η ζωή και οι γυναίκες.
Ότι και καλά θα φερθεί σαν την ιερόδουλη και θα κάτσει να την πηδήξει. Αυτή η ζωώδη συμπεριφορά του θεωρεί είναι άριστη και σοβαρή, χωρίς κανένα ψυχικό πρόβλημα.

Να αναφέρω πόσα θρέντ έχετε ανοίξει αγαπητοί κύριοι για τα χημικά που χρειάζεστε μπας και γαμήσετε γιατί από μόνοι σας δεν μπορείτε, η θα τα βρείτε μόνοι σας. Να αναφέρω το γεγονός ότι δεν ξέρετε να μιλήσετε και να φερθείτε. Ότι αν δεν εχετε λεφτά μας πρίζετε και αν έχετε επίσης; ¨Ότι αν κάτσει και βγάζουμε πιο πολλά από εσάς σας πέφτει;
Να αναφέρω την νοοτροπία  την ανατολίτικη και τους μαμάκηδες;
Όσο για την κατηγορία παντρεμένων, δεν θα αναφερθώ πολύ στα παλικάρια αυτά. Έχω ήδη πολλές φορές  ότι είναι γελοίοι, ειδικά όταν προσπαθούν να πείσουν για το πόσο καλή και ωραία ζωή έχουν καθώς και οικογένεια. Του οικτίρω και τους φτύνω οπότε δεν θα αναφερθώ άλλο σε αυτούς.

Θα συνεχίζω όμως μιλώντας για τον υπέροχο κόσμο όσων ενώ είναι ΤΙΠΟΤΑ θεωρούν ότι θέλουν τα πάντα. Επίσης όσων ενώ  μας ανέφεραν εμπαθως το πόσο κακές είναι οι ελληνίδες, με εμφανή πίκρα από φτυσίματα διαρκή εξακολουθητικά και έντονα, δεν μας αναφέρουν πότε αποχωρούν από την χώρα και γιατί δεν  την βρίσκουν απλά, χωρίς φωνές και οδυρμούς με  ιερόδουλες  και γρινιάζουν  εδώ.

Αλλά θα μου πεις αν σε φτύνουν κάθε μέρα στην μούρη η οποία είναι σαν του κουασιμόδου – ε θα τσινήσεις και θα βρεις ένα ωραίο σαιτ που σε καταλαβαίνουν να το παίζεις μάγκας και να ξεδίνεις τον πόνο σου. ΑΝΩΝΥΜΑ… (η πουστιά στο μεγαλείο της)
Σας εύχομαι καλές χυλόπιτες και εις υγείαν.  Α.. και καλό ταξίδι….
Καλά όλα αυτά, αλλά...γιατί δεν ξεκολάς από το site; :rockon:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αλλα μην νομιζεται οτι και οι ξενες ειναι ο παραδεισος / αν ηταν ετσι θα φευγαμε ολοι απο την Ελλαδα και θα πηγαιναμε εξω .....

Οπως και να ΄χει ο καθενας καθοριζει την τυχη του / μπορει καποιος να παει ακομα και στη Μοσχα και να μεινει με το πουλι στο χερι ....

τι λες βρε κατεστραμενε που οι ξενες δεν ειναι ο παραδεισος?...με αυτα τα μυαλα θα σε βγαλω στο εξωτερικο? ου να μυ χαθεις, και τα λες αυτα εναμιση μηνα πριν την ηρωικη μας εξοδο..

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
τι λες βρε κατεστραμενε που οι ξενες δεν ειναι ο παραδεισος?...με αυτα τα μυαλα θα σε βγαλω στο εξωτερικο? ου να μυ χαθεις, και τα λες αυτα εναμιση μηνα πριν την ηρωικη μας εξοδο..

Πού θα πάτε DIKY?
Μεταναστεύετε στα ανατολικά; :uglystupid:
 

Επισκέπτης
τι λες βρε κατεστραμενε που οι ξενες δεν ειναι ο παραδεισος?...με αυτα τα μυαλα θα σε βγαλω στο εξωτερικο? ου να μυ χαθεις, και τα λες αυτα εναμιση μηνα πριν την ηρωικη μας εξοδο..

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: Υπουργεεε προσεξε!!!

Diky lucky bastard!
Αν και σκεφτομαι το πασχα να ανεβω Λονδινο σε ενα φιλαρακι.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τελικα αυτο ειναι το καλυτερο θεμα ολων των εποχων
οταν φτασει στις 100 σελιδες ν ανοιξουμε σαμπανιες

Είναι και πολύ πρωτότυπο...κάτι που έλειπε από το forum, και που τόσο καιρό δεν είχε συζητηθεί ποτέ :rockon: :tooth: :bounce-glasses:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
H ιστορία  εχει πλακα  μας παιρνει  ολους  μπαλα...

Εκτος  και μαλακες ...ειμαστε και μαμακες...

Εγω ειμαι  μεγαλος  μαμακιας¨

1) Εφυγα  μόνος  για Κύπρο  το 1997 με 300,000 DRS δανεικα..
  και βρηκα μονος μου δουλεια..

2) Μαζεψα 5,000,000 DRS δουλεοντας 2 δουλειες  Πηγα μόνος...για Μεταπτυχιακα στο Sydney.   Δουλεψα  σε Customer Care, Aτομα με ειδικες ανάγκες , Δημοσιος Υπάλληλος..(χωρις μέσο) ..Πηρα το Αυστραλεζικο Διαβατηριο..
  Εκανα σχεσεις με Γερμανιδα (Wilma ..θελετε επωνυμο και τηλεφωνο?? Cronulla, NSW)
                Με Νορβηγιδα..Βραζιλιανα..Ιρλανδεζα..Ολλανδεζα.

  Ειμαι εμφανισημος .
3) Εχω κανει 296 αιτησεις για δουλεια στην Ελλάδα και 150 στην Αυστραλια.

4) Συνολικα εχω δουλεψει ως Σερβιτορος(ως Φοιτητης)/Security /Εξυπηρ Πελατων/Ρεσεψιον/Bαλιτσες.Πηρα μονος μου αμάξι..
  Εργατης, Δημοσιο στην Αυστραλια (Μερα με την νυχτα σε σχεση με εμας)..


5) Γιατι γυρισα? Μου εκατσε κληρονομια..Αλλα με βλεπω να την κανω με ελαφρια πηδηματακια..

Ο Μακακιας..μαμακιας!!

 
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
θελω να μου πει εστω και ενας τι εχει μεσα το κεφαλι μιας ελληνιδας? :think: :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom