Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θα μας τρελάνει ο dimitrakis

όχι καλε!και εγω βγαινω με μια ελληνιδα αντιεισαγγελεα στην καυλαματα η οποια εχει βιτσιο να με βλεπει να χεζω το χαλί του σαλονιού της και μετα να ριχνω λιγο κοκα κολα απο πανω για να παίζει και υγρο στοιχειο και μετά να τα καθαρίζω γιατι πιστευει στο προτυπο αντρα νοικοκυρη και εμενα μου αρέσει αυτο!Βεβαια μια μερα εγώ ο μαλαξ αντι για κοκα κολα εριξα powerade πορτοκαλι γιατι δεν επαιζε κατι αλλο σε υγρο στοιχειο στο σπιτι και ξενερωσε τοσο πολυ που με παρακαλεσε να ξερασει μεσα μου την ωρα που με φιλουσε για το ασχημο θεαμα που εβλεπε δηλ.το πορτοκαλι υγρο πανω σε κακασχημες σκατουλες! :tickedoff: :tickedoff:

nitro?respect! :2funny:

υ.γ. η κοκα κολα παει με ολα! :cheesy:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Μπορεί να είναι έτσι όπως τα λέει, αλλά δεν είναι και τα καλύτερα πολλές φορές. Ίδια του ανθρώπου ίσως
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Whitey έχεις κάνει  σχέση ή έστω έχεις γαμήσει ρωσίδα εκτός μπουρδέλου και χωρίς να θέλει το 20αρικάκι της?Απλά για τα ωραία σου τα μάτια?Ρωτάω για να διαπιστώσω γιατί έχεις τέτοια τρέλα με τις Ρωσίδες αν επιτρέπεται..
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Whitey έχεις συνάψει σχέση ή έστω έχεις γαμήσει ρωσίδα εκτός μπουρδέλου και χωρίς να θέλει το 20αρικάκι της?Απλά για τα ωραία σου τα μάτια?
Γιατι, εχεις συναψει εσυ σχεση με ελληνιδα η εστω εχεις γαμησει που να μη θελει λεφτα ; Μπορει να μη στο παρει αμεσα για την πραξη αυτη καθαυτη  , αλλα εμμεσα πρεπει να ξοδεψεις  :-
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε μουνιλα τί θα γινει με την παρτη σου?θα μας κανεις παραθεση το ακριβες λινκ για να την δουμε αυτην που εχεις στο αβαταρ ή θα σου σκισω τον patto?αντε αγορινα μου...προσπαθησε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ναι ρε φίλε έχω συνάψει σχέση με Ελληνίδα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Δηλαδή συγνώμη αν την κεράσω ένα καφέ τι σημαίνει ότι είμαι μουνόδουλος και μου τρώει τον παρά?Η αν πάμε έξω για ποτό?Και αυτή προσφέρεται να με κερνάει όταν βγαίνουμε έξω μαζί αλλά δεν το δέχομαι.Υπάρχει διαφορά μεταξύ του γύφτου και αυτού που δεν θέλει να πιάνεται κότσος.Εγώ τον ρώτησα γιατι δεν μπορεί να πλέκει το εγκώμιο των Ρωσίδων,ενώ τις γαμάει μόνο μέσα σε μπουρδέλα.Ούτε να αρχίζει τον εξάψαλμο για τις Ελληνίδες χωρίς ποτέ να έχει κάνει τίποτα με καμία από αυτές.Εκτός αν θέλει να στηρίζεται μια ζωή στα λεγόμενα των φίλων του οπότε πάω πάσο.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω τελικα μετα απο πολλες μελετες σε φορουμ  :cheesy: και  μετα απο αρκετες εμπειριες και δικες μου και γνωστων μου καταληγω στο συμπερασμα οτι δεν υπαρχουν καλες και κακες ελληνιδες. Απλα υπαρχουν καλες και κακες γυναιεκς. Απλα στη Ρωσια και στην ανατολικη ευρωπη  επειδη το βιοτικο επιπεδο ειναι πολυ πιο χαμηλο υπαρχει μεγαλυτερο ποσοστο γυναικων που εχει συνειδητοποιησει οτι ο πριγκηπας του παραμυθιου δεν υπαρχει.
Στην ελλαδα των νεοπλουτων δεν το εχουν συνειδητοποιησει. Οι ελληνες πιασανε λεφτα κακομαθανε τα κοριτσια και αντε να τα μαζεψεις. Γινανε τεμπελες. Και αν δεν μαθεις στη δουλεια απο παιδακι δεν μαθαινεις στα 30. Να δειτε που και οι ξενες που ηρθαν στην ελλαδα μολις πιασουνε καλα λεφτα θα γινουν χειροτερες απο τις ελληνιδες. Γεγονος ειναι παντως και εδω πρεπει να συμφωνησετε με τον Whitey οτι στη σημερινη εποχη ενας γαμος και μια οικογενεια με ελληνιδα ειναι κατα 80% αυτοκτονια. Τελος. Καταστραφηκαν τα παιδια. Οσο προλαβουμε τις ξενες πριν χαλασουν και αυτες. Αλλα και παλι μην ειστε απολυτοι. Ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος. 2 γνωστοι μου παντρευτηκαν με ελληνιδες . Και κουκλες και αγγελοι στην ψυχη. Ειναι στον ανθρωπο. Απλα στην ελλαδα οπως ξαναειπα τινουν να εξαφανιστουν οι καλοψυχες γυναικες.
Και ρε παιδια, ενταξει να μην τις θαβουμε τις ελληνιδες και να μην ειμαστε απολυτοι , αλλα κακα τα ψεματα δεν συγκρινονται σε ομορφια με τις ανατολικες ουτε με τις βορειοευρωπαιες - σκανδιναβες. Ασυγκριτα πραγματα. Για τον μεσο ορο μιλαω. Οπωσδηποτε υπαρχουν και κουκλες ελληνιδες. Σε ενα πληθυσμο 5.000.000 θα υπαρχουν και πολλες κουκλες. Αλλα μια βολτα στην Πραγα αν κανετε θα σας φυγει το σκαλπ  ;)
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε σε αυτό έχεις δίκιο.Δεν είπα ότι ο μέσος όρος τους συγκρίνεται με Σκανδιναβές κτλ αλλά δεν μπορούμε να είμαστε απόλυτοι είτε επειδή δεν μας κάθονται είτε επειδή έτσι την είδαμε.Ανάλογα τον άνθρωπο είναι.Και μπορεί οι περισσότερες να είναι σκατόψυχες αλλά σίγουρα θα υπάρχουν και καλές γυναίκες Ελληνίδες τόσο εμφανισιακά όσο και σε θέμα χαρακτήρα.Και σε αυτό δεν χωράει αμφισβήτηση.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε μουνιλα τί θα γινει με την παρτη σου?θα μας κανεις παραθεση το ακριβες λινκ για να την δουμε αυτην που εχεις στο αβαταρ ή θα σου σκισω τον patto?αντε αγορινα μου...προσπαθησε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

μουνιλα αμα δεν το στειλεις το λινκ δεν εχει φραπε απο μενα!στο λεω...
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
ρε μουνιλα τί θα γινει με την παρτη σου?θα μας κανεις παραθεση το ακριβες λινκ για να την δουμε αυτην που εχεις στο αβαταρ ή θα σου σκισω τον patto?αντε αγορινα μου...προσπαθησε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Ελα ντε . Και εγω το θελω το λινκ
Ναι ρε φίλε έχω συνάψει σχέση με Ελληνίδα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Δηλαδή συγνώμη αν την κεράσω ένα καφέ τι σημαίνει ότι είμαι μουνόδουλος και μου τρώει τον παρά?Η αν πάμε έξω για ποτό?Και αυτή προσφέρεται να με κερνάει όταν βγαίνουμε έξω μαζί αλλά δεν το δέχομαι.Υπάρχει διαφορά μεταξύ του γύφτου και αυτού που δεν θέλει να πιάνεται κότσος.
Εγω παντως διαπιστωνω οτι μια καλη γυναικα θα παει μαζι σου μονο αν διαπιστωσει γερο οικονομικο background.

.Και μπορεί[size=14pt] οι περισσότερες να είναι σκατόψυχες [/size] αλλά σίγουρα θα υπάρχουν και [size=14pt]καλές γυναίκες Ελληνίδες τόσο εμφανισιακά όσο και σε θέμα χαρακτήρα[/size].Και σε αυτό δεν χωράει αμφισβήτηση.
Αυτο ακριβως υποστηριξα και πανω . Δε διαφωνω
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Συναγωνιστές & σύντροφοι γειά σας !!

Δεν προσπαθώ νά πείσω κανένα ...Απλώς αναριωτιέμαι ...

Αν οι Ελληνιδες  ειναι  τοσο καλες , ομιλητικές και ψαχνουν για προσωπικότητα τότε μάλλον εχω πρόβλημα...διότι δεν τις εχω καταλάβει..

Ας παραθέσω το  εξής παράδειγμα:

1) Πεντε χρονια  σε Αμερικάνικο Κολεγιο στην Αθήνα (δουλευα και σπουδαζα)
  την επεφτα σε Ελληνιδες(μετριες -καλες) και ειχα 5% επιτυχία..


 PS Oσον αφορά το κέρασμα  ..Μισα -Μισα στην Αυστραλία...
    Προσπαθουσα να κεράσω αλλα την δευτερη φορά μου το κοβανε το βηχα.
   
    Νο Jim, It is not right  to pay for  the second time..
 

2) Πεντε χρόνια  στο North Sydney, NSW, Australia (Δουλεια /και σπουδες)
  την επεφτα  σε Αυστραλέζες , Βραζιλιανες(Bondi Beach), Ρωσίδες, Σουηδεζες και
  είχα επιτυχια 20 % + ..Και οι περισσότερες ηταν πολυ καλες..

  Μιλαγες σε Club  ..;ελεγες οτι αστειο/μαλακία ήθελες  και οι περισσότερες  χαμογελούσανε  ..άλλες βγαίνανε μαζί σου αλλες οχι..

  Δεν ειχα  αμάξι (με βόλευε το τρενο ) και το ποδήλατο!!

  Ερωτημα¨

  *Ποσες γυναικες Ελληνιδες μουναρες/η καλές  θα βγαινανε μαζί μου  βλεποντας με με ποδήλατο??     στην Αθήνα?

   
  * Γιατι εδώ στην Αθηνα  οι γυναικες εγκλωβίζονται στις παρεες τους(clubs) και δεν γινεται  παιχνίδι  ..η ειναι πολυ περιορισμένο...Βγαινουνε 4-5 μόνες και άμα μιλησεις σε   κοιτάνε υποτιμητικά..

  * Γιατι ολοι πρεπει να εχουμε αμάξι(΅ΒΜW AUDI κλτ) ? Χωρίς αμάξι εισαι σαν λεπρός ?? Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτά?

   Aλλα  δεν μιλάμε να γνώρίσεις τον έρωτα της ζωής σου ...

   Μιλαμε να βγεις ανθρωπινα ..να μιλησεις ομορφα ..να περασεις καλα..

   Αμα ειναι να μου σπανε τα αρχιδια..αστο καλυτερα..

     


     
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εσενα φιλε βυζολαγνε οι Ελληνιδες σου ταιριαζουνε περισσοτερο γιατι εχουνε φανταστικα βυζια!!!!το κακο με της Ελληνιδες ειναι οτι ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕς!!!της κακομαθαινουνε οι γονεις τους που τους τα δινουνε ολα  τους αγοραζουνε αυτοκηνιτα [size=12pt]και τους δινουνε  μεχρι και προικα[/size]!!!αυτο φταιει και τιποτα αλλο!!!!

Αν τους δίνανε και προίκα, μπορεί και να τις παντρευόμασταν, Δημητράκη  :2funny:
Αυτές, οι περισσότερες ζητάνε :tickedoff:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Συναγωνιστές & σύντροφοι γειά σας !!

Δεν προσπαθώ νά πείσω κανένα ...Απλώς αναριωτιέμαι ...

Αν οι Ελληνιδες  ειναι  τοσο καλες , ομιλητικές και ψαχνουν για προσωπικότητα τότε μάλλον εχω πρόβλημα...διότι δεν τις εχω καταλάβει..

Ας παραθέσω το  εξής παράδειγμα:

1) Πεντε χρονια  σε Αμερικάνικο Κολεγιο στην Αθήνα (δουλευα και σπουδαζα)
  την επεφτα σε Ελληνιδες(μετριες -καλες) και ειχα 5% επιτυχία..


  PS Oσον αφορά το κέρασμα  ..Μισα -Μισα στην Αυστραλία...
    Προσπαθουσα να κεράσω αλλα την δευτερη φορά μου το κοβανε το βηχα.
   
    Νο Jim, It is not right  to pay for  the second time..
 

2) Πεντε χρόνια  στο North Sydney, NSW, Australia (Δουλεια /και σπουδες)
  την επεφτα  σε Αυστραλέζες , Βραζιλιανες(Bondi Beach), Ρωσίδες, Σουηδεζες και
  είχα επιτυχια 20 % + ..Και οι περισσότερες ηταν πολυ καλες..

  Μιλαγες σε Club  ..;ελεγες οτι αστειο/μαλακία ήθελες  και οι περισσότερες  χαμογελούσανε  ..άλλες βγαίνανε μαζί σου αλλες οχι..

  Δεν ειχα  αμάξι (με βόλευε το τρενο ) και το ποδήλατο!!

  Ερωτημα¨

  *Ποσες γυναικες Ελληνιδες μουναρες/η καλές  θα βγαινανε μαζί μου  βλεποντας με με ποδήλατο??    στην Αθήνα?

   
  * Γιατι εδώ στην Αθηνα  οι γυναικες εγκλωβίζονται στις παρεες τους(clubs) και δεν γινεται  παιχνίδι  ..η ειναι πολυ περιορισμένο...Βγαινουνε 4-5 μόνες και άμα μιλησεις σε  κοιτάνε υποτιμητικά..

  * Γιατι ολοι πρεπει να εχουμε αμάξι(΅ΒΜW AUDI κλτ) ? Χωρίς αμάξι εισαι σαν λεπρός ?? Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτά?

    Aλλα  δεν μιλάμε να γνώρίσεις τον έρωτα της ζωής σου ...

    Μιλαμε να βγεις ανθρωπινα ..να μιλησεις ομορφα ..να περασεις καλα..

    Αμα ειναι να μου σπανε τα αρχιδια..αστο καλυτερα..
Dυο διαπιστωσεις
1. Τα λες καλα
2 Σε λενε Δημητρη  :grin:
 

Επισκέπτης
βασσο εσυ δεν λες ρε συ να μην μας τα δινεις ολα ετοιμα κ να ψαχνουμε κ εμεις λιγο απο εδω κ περα οτι ρωταω θα μου απαντας απευθειας κ μην μου ξαναπεις ε ψαξε κ λιγο μην τα θελεις κ ολα στο πιατο :2funny: :2funny: παρτο κ να ξερεις απο εδω κ περα θα ζητησω πολλα ανταλλαγματα :2funny:
 

Επισκέπτης
κ θα κανω ενσταση στον παπαγιωργη να βγαζει ψαλιδια σε ολα τα ποστ σου που ειναι ασχετα :2funny:


ΥΣ--->οχι οτι τα δικα μου δεν ειναι αλλα δεν εχει σημασια :2funny:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Παντως και οι ελληνεςχαλανε την πιατσα , οπως ειπε ο Πανος και οπως ειπε πιο παλια ο Λακης. Δειτε το ποστ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πραγματικά έχουν δίκιο που κατηγορούν τους Έλληνες που θέλουν να γαμάνε τσάμπα. Στις χώρες από τις οποίες προέρχονται οι γκόμενες αυτές


OI ANΔΡΕΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ. ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΞΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ!!!!!!!


Που να το καταλάβει αυτό ο Έλλην Ριζίλης που παίρνει αμάξι με 72 δόσεις, το γυαλίζει ένα 8ωρο κάθε Σάββατο και πάει και σκάει το βδομαδιάτικο για να βγάλει το βράδυ τη Ρούλα την πωλήτρια του κυλοτάδικου πρώτο τραπέζι σε ΒισσοΒανδή !!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Συναγωνιστές & σύντροφοι γειά σας !!

Δεν προσπαθώ νά πείσω κανένα ...Απλώς αναριωτιέμαι ...

Αν οι Ελληνιδες  ειναι  τοσο καλες , ομιλητικές και ψαχνουν για προσωπικότητα τότε μάλλον εχω πρόβλημα...διότι δεν τις εχω καταλάβει..

Ας παραθέσω το  εξής παράδειγμα:

1) Πεντε χρονια  σε Αμερικάνικο Κολεγιο στην Αθήνα (δουλευα και σπουδαζα)
  την επεφτα σε Ελληνιδες(μετριες -καλες) και ειχα 5% επιτυχία..


 PS Oσον αφορά το κέρασμα  ..Μισα -Μισα στην Αυστραλία...
    Προσπαθουσα να κεράσω αλλα την δευτερη φορά μου το κοβανε το βηχα.
   
    Νο Jim, It is not right  to pay for  the second time..
 

2) Πεντε χρόνια  στο North Sydney, NSW, Australia (Δουλεια /και σπουδες)
  την επεφτα  σε Αυστραλέζες , Βραζιλιανες(Bondi Beach), Ρωσίδες, Σουηδεζες και
  είχα επιτυχια 20 % + ..Και οι περισσότερες ηταν πολυ καλες..

  Μιλαγες σε Club  ..;ελεγες οτι αστειο/μαλακία ήθελες  και οι περισσότερες  χαμογελούσανε  ..άλλες βγαίνανε μαζί σου αλλες οχι..

  Δεν ειχα  αμάξι (με βόλευε το τρενο ) και το ποδήλατο!!

  Ερωτημα¨

  *Ποσες γυναικες Ελληνιδες μουναρες/η καλές  θα βγαινανε μαζί μου  βλεποντας με με ποδήλατο??     στην Αθήνα?

   
  * Γιατι εδώ στην Αθηνα  οι γυναικες εγκλωβίζονται στις παρεες τους(clubs) και δεν γινεται  παιχνίδι  ..η ειναι πολυ περιορισμένο...Βγαινουνε 4-5 μόνες και άμα μιλησεις σε   κοιτάνε υποτιμητικά..

  * Γιατι ολοι πρεπει να εχουμε αμάξι(΅ΒΜW AUDI κλτ) ? Χωρίς αμάξι εισαι σαν λεπρός ?? Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτά?

   Aλλα  δεν μιλάμε να γνώρίσεις τον έρωτα της ζωής σου ...

   Μιλαμε να βγεις ανθρωπινα ..να μιλησεις ομορφα ..να περασεις καλα..

   Αμα ειναι να μου σπανε τα αρχιδια..αστο καλυτερα..

     


     
απολυτα σωστος.ομως αγαπητε φιλε δυστυχως μερα με τη μερα αυτα που τοσο σωστα αναφερεις για τις ελληνιδες βλεπω οτι εχουν αρχισει και διαχεονται σε μεγαλο βαθμο και στις αλλοδαπες που ζουν στην ελλαδα.μαλλον και αυτες κολλησαν απο τον σνομπισμο
 

Επισκέπτης
Συμπερασματικά καταλήγουμε στα εξής:
Οι Ελληνες έχουν εξαίσιο χαρακτήρα όπως και οι ξένες.
Οι έλληνες και πανέμορφοι και με υπέροχα σώματα.
Οι έλληνες έχουν ανατραφεί με παιδεία - εξυπνάδα και προοδευτισμό.
Οι έλληνες ειναι αυτοδημιουργητοι και δεν τους τρέφουν οι γονείς εώς τα 30 και βάλε..
Οι Ελληνες άντρες κύριοι είναι πρότυπο ομορφίας - χαρακτήρα- σεβασμού στην ανθρώπινη προσωπικότητα κτλ.

ΥΓ. έχω ισχυρή μυωπία και μαλλον δεν ζω στην Ελλάδα.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Εάν μείνουν καιρό στη Ελλάδα ναι. Με δύο κοπέλες που βγήκαμε, η μία Ρωσσίδα με τρία χρόνια εδώ και η άλλη Μολδαβή με 12 :), συμπεριφορά καμία σχέση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom