Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
τι λες;σωπα;ολοι εδω μεσα μαλακες σαν και σενα ειναι;μικρε συμαζεψου γιατι θα σε συμαζεψω.το πηγες προσωπικα το θεμα και λαθος που σε συμμεριζομαι. οταν αποκτησεις εμπειριες τα λεμε

Τι θα με συμμαζεψεις ρε μπεταζη στοκε.Αμα θεωρεις υποτιμιτικο τον αγοριαιο ερωτα και σχολιαζεις καποιον επειδη εχει στο προφιλ του "λατρης των κοκκινων σπιτιων" πηγαινε σε κανενα θρησκευτικο/πολιτικο φορουμ.
Τις εμπειριες που εχω στην ζωη μου δεν τις ξερεις καθολου και σιγουρα δεν εχω επιτρεψει στον εαυτο μου εμπειριες σαν τις δικες σου.(σαβουρογαμιαση)
 

Επισκέπτης
Κωστακη, οι τουριστριες που ερχονται και γνωριζεις στο νησι σου τα καλοκαιρια, εχουν διαφορετικη ψυχολογια απ' οτι οταν βρισκονται στις χωρες τους. Εγω θα σου ελεγα οτι οι Ελληνιδες που κανουν διακοπες στο εξωτερικο ειναι οι ΞΕΝΕΣ που εξυμνεις, αλλα θα με πιστεψεις?? Οχι φυσικα.
Για αυτο διαβασε το ποστ του Πανου προς το παρον. Ξανα και ξανα, αν δεν καταλαβεις με την πρωτη αναγνωση.

Εχω γνωστους σε Αγγλια και ξερω πολυ καλα τι παιζει και εκει.Το καραγκιοζιλικι που γινεται εδω Ελλαδα δεν γινεται σε αλλες χωρες τοσο πολυ.
Ο ρωσος,γερμανος,σουηδος κτλ δεν προβληματιζεται πως θα γαμησει κτλ.Γιατι ειναι το πιο απλο πραγμα για αυτον.Εδω με τις ελεινιδες το καμακι κοντευει να αποκτησει διαστασεις επιστημης με παπαρολογια κτλ.
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μεγάλε τι τα παίρνεις έτσι με τους άλλους; Και εγώ συμφωνώ, αλλά δε τα λέω εναντίον κάποιων.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
[size=18pt]Εχω γνωστους[/size] σε Αγγλια και [size=18pt]ξερω πολυ καλα[/size] τι παιζει και εκει.Το καραγκιοζιλικι που γινεται εδω Ελλαδα δεν γινεται σε αλλες χωρες τοσο πολυ.
Ο ρωσος,γερμανος,σουηδος κτλ δεν προβληματιζεται πως θα γαμησει κτλ.Γιατι ειναι [size=14pt]το πιο απλο πραγμα[/size] [size=18pt]για αυτον[/size].Εδω με τις ελεινιδες το καμακι κοντευει να αποκτησει διαστασεις επιστημης με παπαρολογια κτλ.

Bingo!!!
Τωρα καταλαβαμε τι παιζει με σενα. No further questions your honour.
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Εχω γνωστους σε Αγγλια και ξερω πολυ καλα τι παιζει και εκει.Το καραγκιοζιλικι που γινεται εδω Ελλαδα δεν γινεται σε αλλες χωρες τοσο πολυ.
Ο ρωσος,γερμανος,σουηδος κτλ δεν προβληματιζεται πως θα γαμησει κτλ.Γιατι ειναι το πιο απλο πραγμα για αυτον.Εδω με τις ελεινιδες το καμακι κοντευει να αποκτησει διαστασεις επιστημης με παπαρολογια κτλ.
αυτες ειναι οι εμπειριες σου;οι γνωστοι σου;πηγαινε πρωτα να δεις ο ιδιος, αλλα με τα μυαλα και την αχρηστια που κουβαλας ουτε και εκει θα τα καταφερεις να πηδηξεις παλι με την χηρα θα μεινεις
 

Επισκέπτης
Bingo!!!
Τωρα καταλαβαμε τι παιζει με σενα. No further questions your honour.

Καλα τραβα καμια τσαρκα μεγαλο καμακι που ξερεις να παιζεις τις γυναικες και ελα μετα απο εδω να γραψεις και καμια κριτικη και να ριξεις και μια :jerking:
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Που ξερεις ρε βλαμμενο υποκειμενο τι εχω κανει που εχω παει.
Τραβα στην χοντροκωλα φασολα σου να κοιμηθειτε μαζι και κοψε λασπη απο εδω μα κανεις μπαμ απο μακρια τι στοκος εισαι.
επειδη αμα δεις τη γυναικα μου θα σου πεσουν τα αυτια τρομπα, κανε λιγο τουμπεκι ψιλοκομμενο.
α και σταματα τις παπαρολογιες με τις οποιες προσπαθεις να μαζευεις αστερακια.
αμα θες ελα να σε γεμισουμε εμεις αστερακια της μαλακιας που σε δερνει
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Γιατι χανεις την ψυχραιμια σου δεν μπορω να καταλαβω... Χαλαρωσε λιγακι  ;)
 

Επισκέπτης
επειδη αμα δεις τη γυναικα μου θα σου πεσουν τα αυτια τρομπα, κανε λιγο τουμπεκι ψιλοκομμενο.
α και σταματα τις παπαρολογιες με τις οποιες προσπαθεις να μαζευεις αστερακια.
αμα θες ελα να σε γεμισουμε εμεις αστερακια της μαλακιας που σε δερνει

Καλα εδω μαζευτεικατε ολοι οι γυναικαδες που εχουν βρει το αστερι της ζωης τους και ειναι μπεηδες.

Στα αρχιδια μου η γυναικα σου στα αρχιδια μου και εσυ γελοιο ανθρωπακι που μοστραρεις την φασολα σου για να νιωσεις καποιος.
 

Επισκέπτης
Γιατι χανεις την ψυχραιμια σου δεν μπορω να καταλαβω... Χαλαρωσε λιγακι  ;)

Αν αυτο πηγαινε σε εμενα την χανω γιατι εχουμε  1-2 στοκους που εκτοξευουν τουβλα προς την μερια μου.
Και εσυ στο λαστ ποστ σου το γυρισες στο πρωσοπικο προς εμενα.
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Καλα εδω μαζευτεικατε ολοι οι γυναικαδες που εχουν βρει το αστερι της ζωης τους και ειναι μπεηδες.

Στα αρχιδια μου η γυναικα σου στα αρχιδια μου και εσυ γελοιο ανθρωπακι που μοστραρεις την φασολα σου για να νιωσεις καποιος.
πολυ μεγαλα τα εχεις. μηπως ειναι πρησμενα απο την αγαμια που σε δερνει;
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μεγάλε ηρέμησε, δε θέλεις να καταλάβεις πως μιλάν οι άλλοι άνθρωποι.
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
οχι, στο Whitey, αλλα πάει τώρα. Για το Δέλτα ο ποταμός.
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
Whitey, όσο προχωράει ο καιρός τόσο λιγότερο ασχολούμαι με τις Ελληνίδες. Αλλά δε φταίνε οι άλλοι να θίγονται έτσι χωρίς λόγο.
 

Επισκέπτης
Whitey, όσο προχωράει ο καιρός τόσο λιγότερο ασχολούμαι με τις Ελληνίδες. Αλλά δε φταίνε οι άλλοι να θίγονται έτσι χωρίς λόγο.

Και εγω ακυρο στις σαβουρες φασολες εχω ριξει αλλα οχι και χωρις λογο θιγονται.Οταν προκειμενου να δικαιλογησουν το χαλι των ελεινιδων πετανε γελοια επιχειρηματα.(Ακου εκει λεει ο αλλος στοκος στον ηλιο θα τα φτυσουν αμα βαλεις τις ασπρουλιαρες Ρωσιδες :jerking: :idiot:)
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω ακυρο στις σαβουρες φασολες εχω ριξει αλλα οχι και χωρις λογο θιγονται.Οταν προκειμενου να δικαιλογησουν το χαλι των ελεινιδων πετανε γελοια επιχειρηματα.(Ακου εκει λεει ο αλλος στοκος στον ηλιο θα τα φτυσουν αμα βαλεις τις ασπρουλιαρες Ρωσιδες :jerking: :idiot:)
εισαι μικρουλης και δεν σε παρεξηγω. δικαιολογω την εξαρση της ηλικιας αλλα φροντισε να προσγειωθεις στα απτα. καληνυχτα φιλαρακο μου
 

Επισκέπτης
εισαι μικρουλης και δεν σε παρεξηγω. δικαιολογω την εξαρση της ηλικιας αλλα φροντισε να προσγειωθεις στα απτα. καληνυχτα φιλαρακο μου

Ποσος με νοιαζει αν με παρεξηγεις η οχι λες και θα αλλαξει αυτο κατι.
Τι να προσγειθω σε τι?Να συμβιβαστω με καμια σαβουριτσα για να λεω οτι εχω και καλα σοβαρη μονιμη σχεση?
Ο καθενας κανει οτι επιλογες θελει στην ζωη του και μια επιλογη μου ειναι να ριχνω ακυρο στις χοντροκωλες σαβουρες Ελεινιδες.Δεν σημαινει οτι επειδη ειχα την ατυχια να γενηθω Ελλαδα οτι θα κολησω μονιμα με Ελεινιδα.
Καληνυκτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom