Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
μιλάμε οι καργιόλες έχουν αποθρασυνθεί όσο δεν πάει!μια γνωστή ενώ έχει σχέση 5-6 χρόνια με ένα άγιο παιδί,πήγε την προηγούμενη εβδομάδα και τον κεράτωσε με έναν τύπο που γνώρισε σε ενα κλαμπακι στο μπουρνάζι!το έμαθε ο κερατάς και του την βγήκε και απο πάνω,πως και καλά λόγω ανεργίας έχει προβλήματα και κάνει μαλακίες άρα θα πρέπει να της συμπαρασταθεί..
Ι5...
ετοιο θράσος,βλαχιά και βρωμομουνιά ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!

εντάξει, γίνονται αυτά ρε παιδιά.

εμείς όταν τα κάνουμε?

δείτε τι γίνεται σε αυτό το σάιτ, πόσοι από μας να είναι παντρεμένοι?

δύο μέτρα και δύο σταθμά, η βλαχιά είναι μάλλον στον έλληνα άνδρα μου φαίνεται.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Αν μετα απο αυτο δεν της εριξε κλωτσια να κουτρουβαλισει τις σκαλες  δεν εχει νοημα να μιλαμε...ηθελεστα και παθεστα  :sunglasses:

έτσι πρέπει να κάνουν όσοι άντρες έχουν αξιοπρέπεια και ήθος στη ζωή τους. διακόπτεις τη σχέση στο άψε σβήσε. αν είναι δυνατόν να ζητά και συμπαράσταση για το κέρατο. έχουν πιάσει πάτο οι γυναίκες. δυστυχώς.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
εντάξει, γίνονται αυτά ρε παιδιά.

εμείς όταν τα κάνουμε?

δείτε τι γίνεται σε αυτό το σάιτ, πόσοι από μας να είναι παντρεμένοι?

δύο μέτρα και δύο σταθμά, η βλαχιά είναι μάλλον στον έλληνα άνδρα μου φαίνεται.

γίνονται έχεις δίκιο φίλε, αλλά να έχεις το θάρρος να κάνεις μια αυτοκριτική και να μη βρίσκεις δικαιολογίες του κώλου. τόσο ανωριμότητα και ανευθυνότητα πια. έλεος. δηλαδή αυτή η τύπισσα δεν μπόρεσε να αντισταθεί στο καμάκι του άλλου στο club?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
έτσι πρέπει να κάνουν όσοι άντρες έχουν αξιοπρέπεια και ήθος στη ζωή τους. διακόπτεις τη σχέση στο άψε σβήσε. αν είναι δυνατόν να ζητά και συμπαράσταση για το κέρατο. έχουν πιάσει πάτο οι γυναίκες. δυστυχώς.

Αμα εχει βρει μαλακουλη ειναι και παραειναι και θα κανει τοσο και αλλα τοσα....Να λες καλα που δεν τον ξυλοφορτωσε με το τακουνι κιολας που τολμησε να της κανει σκηνη  :2funny:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
σημερα βγαινω για καφε με δυο φιλους. Στο δρομο περναει απο διπλα μας μια ωραια γκομενα. Ξανθο 8,5αρι. Της λεει ο ενας "Πω πω τι αστερι εισαι συ!"
Κι αυτη γυρναει και του λεει "πω τι μαλακας εισαι συ"

Ετσι ειναι οσο τις δινεις αξια σε φτυνουν καταμουτρα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σημερα βγαινω για καφε με δυο φιλους. Στο δρομο περναει απο διπλα μας μια ωραια γκομενα. Ξανθο 8,5αρι. Της λεει ο ενας "Πω πω τι αστερι εισαι συ!"
Κι αυτη γυρναει και του λεει "πω τι μαλακας εισαι συ"

Ετσι ειναι οσο τις δινεις αξια σε φτυνουν καταμουτρα.
καλα δεν ντραπηκε να πει τον μαλακα μαλακα;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
καλα δεν ντραπηκε να πει τον μαλακα μαλακα;

Ουτως η αλλως δε θα του καθοταν. Το οτι τον εβρισε ενω της εκανε κοπλιμεντο δειχνει το εντελως χαμηλο επιπεδο της. Και δε νομιζω οτι αυτο ηταν μεμονωμενη περιπτωση
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
εγω αμα εβλεπα σοβαρα καμια ξενη,μονο μαυρες η λατινοαμερικανες θα κοιταζα...

μονο αυτες εχουν ψυχη απ οτι εχω δει και μπορουν να ερωτευτουν

οι βορειες ειναι ενα μουνι κι ενα μυαλο...κενοι ανθρωποι...
Αμα το λες εσύ...
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
λοιπων παιδια υπαρχουν γκομενακια στα μπαρακια να γαμησει και ο καθε πικραμενος :grin: τις προαλες πηγαμε με ενα φιλο σε ενα μπαρακι μετα τα κωλομπαρα εγω χαλαρος ενταξει ποτα και στο κωλομπαρο δεν γαμησα αν και καιρνουσε ο φιλος αν και η τζαμαικανη και με 10 ευρω θα της το εβαζα μεχρι το λαρυγγι τεσπα ειχα χασουρα στο τζογο και με ειχε φυγει η ορεξη :grin:Τεσπα ο φιλος αν θυμαμαι καλα 2 πιπες εδωσε τεσπα φευγουμε απο κολωμπαρο παμε μπαρακια ειχε μουνια μονα και καλα μουνια δεν τα κολαει κανεις βλεπω και την πιτσιρικαρια και ολες τις ιλικιες εχουν γραψει τα μουνια στην πουτσα τους :grin: τα μουνια 2αδες μονα να καπνιζουν ποιο πολυ και απο αντρες μεσα στην φυλακη :grin: Εγω δεν ειχα ορεξη κερνουσε ο κολλητος και τον εκανα παρεα γιατι ηθελε να βγει τεσπα αυτο που καταλαβα ειναι οτι δεν κωλαει ο ανδρικος πλιθισμος ποια τις γκομενες γιατι εχει καταλαβει οτι σου κανουν την ψυχη περιβολι και κιταζουν να πιουν να κανουν χαβαλε με τους κολλητους να πουν καμια μαλακια και γενικα αδιαφορια στα μουνια που ειναι μονα :grin:..Οι ελληνιδες τις βλεπω σε λιγο καιρο να κανουν καθιστικη διαμαρτυρια για να τις κανει καμακι κανας αντρας :grin:Ο κοσμος κοιταζει να περασει καλα να πιει τα ποτακια του αν εχει κανα φραγκο στην τσεπη και τις γραφει στα παπαρια του :grin: Εγω προσωπικα παω με τον κολλητο που σου κολωμπαρα γαμαω τωρα και με 10αρικο στο κριφο απο το αφεντικο γιατι η τζαμαικανη δεν ξερω μπορει να γουσταρει αλλιως δεν εξιγιτε :sunglasses: Και γενικα ο κοσμος δεν χαλιετε να κολαει αλλο σαν μαλακας... Αλλα ουτε και κολαει οσες γκομενες ειναι με παρεες αντρικες κτλ και εκει οι φιλοι ΤΟΥς δεν τις γαμανε :grin: Πιστευω η αγαμια να χτυπησει κοκκινο αν δεν εχει χτυπησει τις γκομενες :grin:..Ο αντρας εστω και 20 ευρω μια πιπα θα την δωσει σε κολωμπαρο η γυναικα αφου δεν τις κολανε ποια ειναι περισοτερες μπορει να αρχισουν να γινονται λεσβιες :grin: γιατι αυτο που θελουν απο εναν αντρα δεν θα το βρουν ποτε δηλαδη τα παντα :grin:..Υγεια πανω απο ολα :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
λοιπων παιδια υπαρχουν γκομενακια στα μπαρακια να γαμησει και ο καθε πικραμενος :grin: τις προαλες πηγαμε με ενα φιλο σε ενα μπαρακι μετα τα κωλομπαρα εγω χαλαρος ενταξει ποτα και στο κωλομπαρο δεν γαμησα αν και καιρνουσε ο φιλος αν και η τζαμαικανη και με 10 ευρω θα της το εβαζα μεχρι το λαρυγγι τεσπα ειχα χασουρα στο τζογο και με ειχε φυγει η ορεξη :grin:Τεσπα ο φιλος αν θυμαμαι καλα 2 πιπες εδωσε τεσπα φευγουμε απο κολωμπαρο παμε μπαρακια ειχε μουνια μονα και καλα μουνια δεν τα κολαει κανεις βλεπω και την πιτσιρικαρια και ολες τις ιλικιες εχουν γραψει τα μουνια στην πουτσα τους :grin: τα μουνια 2αδες μονα να καπνιζουν ποιο πολυ και απο αντρες μεσα στην φυλακη :grin: Εγω δεν ειχα ορεξη κερνουσε ο κολλητος και τον εκανα παρεα γιατι ηθελε να βγει τεσπα αυτο που καταλαβα ειναι οτι δεν κωλαει ο ανδρικος πλιθισμος ποια τις γκομενες γιατι εχει καταλαβει οτι σου κανουν την ψυχη περιβολι και κιταζουν να πιουν να κανουν χαβαλε με τους κολλητους να πουν καμια μαλακια και γενικα αδιαφορια στα μουνια που ειναι μονα :grin:..Οι ελληνιδες τις βλεπω σε λιγο καιρο να κανουν καθιστικη διαμαρτυρια για να τις κανει καμακι κανας αντρας :grin:Ο κοσμος κοιταζει να περασει καλα να πιει τα ποτακια του αν εχει κανα φραγκο στην τσεπη και τις γραφει στα παπαρια του :grin: Εγω προσωπικα παω με τον κολλητο που σου κολωμπαρα γαμαω τωρα και με 10αρικο στο κριφο απο το αφεντικο γιατι η τζαμαικανη δεν ξερω μπορει να γουσταρει αλλιως δεν εξιγιτε :sunglasses: Και γενικα ο κοσμος δεν χαλιετε να κολαει αλλο σαν μαλακας... Αλλα ουτε και κολαει οσες γκομενες ειναι με παρεες αντρικες κτλ και εκει οι φιλοι ΤΟΥς δεν τις γαμανε :grin: Πιστευω η αγαμια να χτυπησει κοκκινο αν δεν εχει χτυπησει τις γκομενες :grin:..Ο αντρας εστω και 20 ευρω μια πιπα θα την δωσει σε κολωμπαρο η γυναικα αφου δεν τις κολανε ποια ειναι περισοτερες μπορει να αρχισουν να γινονται λεσβιες :grin: γιατι αυτο που θελουν απο εναν αντρα δεν θα το βρουν ποτε δηλαδη τα παντα :grin:..Υγεια πανω απο ολα :grin:

  Από τα γραπτά σου και την ώρα δημοσίευσης, καταλαβαίνω πως είσαι αρκετά νηφάλιος...

Λέγε τωρα...πόσα ήπιες;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μιλάμε οι καργιόλες έχουν αποθρασυνθεί όσο δεν πάει!μια γνωστή ενώ έχει σχέση 5-6 χρόνια με ένα άγιο παιδί,πήγε την προηγούμενη εβδομάδα και τον κεράτωσε με έναν τύπο που γνώρισε σε ενα κλαμπακι στο μπουρνάζι!το έμαθε ο κερατάς και του την βγήκε και απο πάνω,πως και καλά λόγω ανεργίας έχει προβλήματα και κάνει μαλακίες άρα θα πρέπει να της συμπαρασταθεί..
Ι5...

Τετοιο θράσος,βλαχιά και βρωμομουνιά ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!
να σου πώ κάτι όμως;

πολλοί απο δώ μέσα διαμαρτύρονται ότι οι ελεηνίδες δεν κάνουν one nigtht stands και λοιπές ευκαιριακές σχέσεις εκτός "σχέσης"

πρέπει να αποφασίσουμε τι θέλουμε , να είναι πιστές ή πιο free , ώστε οι κακομοίρες να ξέρουν πώς να συμπεριφερθούν   :rolleyes:

τέλοσπάντων , η άποψή μου είναι , ότι η μονιμότητα και η "πιστότητα" δεν είναι και πολύ "φυσικό" φαινόμενο, αλλά μόνο "κοινωνικό"
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
  Από τα γραπτά σου και την ώρα δημοσίευσης, καταλαβαίνω πως είσαι αρκετά νηφάλιος...

Λέγε τωρα...πόσα ήπιες;

   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εβρασε αυτος ο οποιος με προμηθευει με τσιπουρο :grin: 2 ποτυρακια τσιπουρο τα χαμιλα και ουτε γεματα και μια μικρη μπυρα να σβησω αλλα εδω και καποιον κερο εχω κωψει τα ποτα κτλ λογο διαροφης γυμναστικης με φτιαξαν κεφαλι..Οταν ο οργανισμος ειναι με διατροφη γυμναστικη ασχετος που παλια επινα σαν γαιδουρι τσιπουρο τωρα με πηραξανε..Αλλα το σκεφτηκα αυτο οποτε δεν ειναι ωραιο να ξαναγυρησω εκει που ημουν δηλαδη 12 κιλα βαριτερος και να πηνω μια νταμιτζανα τσιπουρο :grin:Εχθες επεσα στον πιρασμο το λογικο θα ηταν με τα σημερινα μου δεδομενα να επινα ενα σφινακι τσιπουρο και οχι 2 ποτιρια τα χαμιλα τα μικρα του νερου :grin:Οσο για την ορθογραφια ειμαι ανορθογραφος :2funny: :grin: :sunglasses: οσο για την ωρα που εγραφα ειχα κοιμηθει το μεσιμερι 2 ωρες..Το τσιπουρο αυτο ειναι διπλοβρασμενο εμεινε με πιραξε λιγο στο μουδιασμα του μυαλου και οχι σαν να χαλαστικα πχ οσο και να πιεις και 1 λιτρο θα εισαι χαλαρος και το πρωι το κεφαλι επισις :grin:Εχει με 7 ευρω ο δικος μου αν ενδιαφερεσε :grin: Τα σταφυλια ειναι αραντιστα μεσα στο βουνο δεν τα βλεπει καυσαεριο τιποτα μεσα σε καταπρασινο δασος :grin:Περα απο την πλακα θελει μετρο σε ολα και φυσικα στο σεξ μια που ειμαστε εδω μπουρδελα κομ :grin:
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω πιστευω οτι καλυτερα ειναι η κοινωνια που ζουμε να γινει πιο φιλελευθερη και να παψει επιτελους να ειναι τοσο συντηρητικη και στερεοτυπη.θελουμε γκομενες πιο free και οχι γκομενες που περιμενουν την πρωτη κινηση απο τον αντρα λες και ειμαστε στο 60.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom