Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Kαλά ρε μάγκες,κάθεστε και μιλάτε για γυναίκες με το αμούστακο τον Boldemort?αυτό τώρα πήγε στρατό,τι έχετε να πείτε με τον αγάμητο πιτσιρικά για τις ελλεεινίδες?
Έλα,μην ευτελιστεί τελείως ενα τόσο δοξασμένο θρεντ..Έτσι όπως πάει,σε λίγο θα μας πει και ο Κατμαν την άποψη του για τις ελλεεινίδες..

Ρε .... χαλάρωσε... θα βρεις και εσυ γκομενα κάποια στιγμη
ο θεος ειναι μεγαλος αγορι μου. Μην μου στεναχωριεσαι.  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μιλάμε οι καργιόλες έχουν αποθρασυνθεί όσο δεν πάει!μια γνωστή ενώ έχει σχέση 5-6 χρόνια με ένα άγιο παιδί,πήγε την προηγούμενη εβδομάδα και τον κεράτωσε με έναν τύπο που γνώρισε σε ενα κλαμπακι στο μπουρνάζι!το έμαθε ο κερατάς και του την βγήκε και απο πάνω,πως και καλά λόγω ανεργίας έχει προβλήματα και κάνει μαλακίες άρα θα πρέπει να της συμπαρασταθεί..
Ι5...

Τετοιο θράσος,βλαχιά και βρωμομουνιά ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!

Ναι ναι... ολοι αγια παιδια ειναι και εσυ μαζι
:P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σημερα βγαινω για καφε με δυο φιλους. Στο δρομο περναει απο διπλα μας μια ωραια γκομενα. Ξανθο 8,5αρι. Της λεει ο ενας "Πω πω τι αστερι εισαι συ!"
Κι αυτη γυρναει και του λεει "πω τι μαλακας εισαι συ"

Ετσι ειναι οσο τις δινεις αξια σε φτυνουν καταμουτρα.

Καλα του εκανε... σας εχω πει να μην βγαινετε ματσολαρια όλα μαζι
σα μαλακες.

Φατη στο γκωλο τωρα για να μαθεις.

ΜΟυ βγαινεις ψωλαρια και μου θες να κανεις και καμακι.  Τα 8.5 αρια δεν πεφτουν ετσι
πρεπει να εισαι αρκετα αφελης για να πιστευεις κατι τετοιο. Σαν και εσενα υπαρχουν 500 που θα σκεφτουν να πουν το ιδιο πραγμα. Η γκομενα κουραστηκε να ακουει το ιδιο πραγμα οποτε ξεσπασε σε σενα βριζοντας σε. Απλο.... και η εξηγηση του βρισιματος.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.825
Like
4.091
Πόντοι
506
Καλα του εκανε... σας εχω πει να μην βγαινετε ματσολαρια όλα μαζι
σα μαλακες.

Φατη στο γκωλο τωρα για να μαθεις.

ΜΟυ βγαινεις ψωλαρια και μου θες να κανεις και καμακι.  Τα 8.5 αρια δεν πεφτουν ετσι
πρεπει να εισαι αρκετα αφελης για να πιστευεις κατι τετοιο. Σαν και εσενα υπαρχουν 500 που θα σκεφτουν να πουν το ιδιο πραγμα. Η γκομενα κουραστηκε να ακουει το ιδιο πραγμα οποτε ξεσπασε σε σενα βριζοντας σε. Απλο.... και η εξηγηση του βρισιματος.
Mα αυτο ακριβως ειναι το θεμα. Αμα την ειχανε κλασμενη ολοι οι αντρεσ, τοτε το μουνι της θα πλυμμηριζε απο χαρα αμα ακουγε κατι τετοιο.
Οι αντρες τις κακομαθαινουν γιατι τις δινουν αξια. Κατσε να πεσει λιγο πεινα ακομα και θα σου πω εγω τι εχει να γινει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
καλησπερα μαγκες ξεκινω με ενα πραγματικο συγμωμη σε ολους οσους συμετεχουν στο θρεντακια αυτο γιατι μαλλονν σας σνομπαρα και νομιζα οτι ειστε υπερβολικη αλλα τελικα ειναι ετσι οπως τα λεει και ο τιτλος!!!!
αν και προσφυγας μοσχα και βουλγαρια για δουλειες παρολα αυτα ερχομαι συχνα ελλαδα!!!
προχτες μου εγινε ενα στμβαν τραγικο στην κομοτηνη!!  πηγαμε με αλλα 2 φιλαρακια εξω σε ενα παρτακι σε γνωστο μαγαζι της κομοτηνης εγω περασμενα  στα αντα μου και βαλε και οι φιλοι μου 25 χρονων! μας βαλανε να κατσουμε στο μπαρ σαν μεγαλους και μετα απο λιγο ειρθε μια παρεα με 4-5 κοπελες κοντα στα 19-20 χρονων και μας στην αρχη χωρις να ρωτησουν και καλα ειμαστε μουναρες πηραν λιγο απο το μερος του μπαρ και λες αντε καλα αφου ειναι κοπελες κανεις τα στραβια ματια μπας και κανεις κανενα παιχνιδι,
αυτες ηταν ανυσθχες και το ειχα νιωσει γιατι ολο κοιτουσε ειδικα ενα καυλιαρικο κοντοπουτανο ολο στο βαθος του μαγαζιου!!! μετα απο λιγο με ρωτα αν ενοχλουνε που μας πηραν ενα μερος απο το μπαρ και ηθελε να πιασει κουβεντα και ξανα με ρωτα αν ενομπορουνε να κατσουν εδω και τις απαντω ---καθιστε υπο εναν ορο να χορευετε ολη την ωρα σσ ειχαν και ωραια κωλαρακια!!!αλλα εγω εβλεπα οτι ενω κουνιομυουσαν εβλεπαν στο βαθος του μαγαζιου σαν να εψαχναν κατι!!
επειτα εγω με τον εναν φιλο μου βγηκαμε εξω για να παρουμε λιγο αερα και το κοντοπουτανο η μια πλησιαζει το κοληο μου και του πιανει κουβεντα --γιατι σε αφησαν μονο σου οι φιλοι σου και δεν επρεπε και τετοιες πιπες !!ο φιλος μου ειπε δεν πειραζει και εκοψε τη συζητηη μαζι της και αυτη με απαιτηση του λεει μιλα μου μιλα μου και αυτος παραξενευτικε και αρχισε να της μιλαει ωσπου απο το βαθος ενας τυπας και αυτος πιτσιρικας ερχεται και αρχιζει να της μιλαει!!
λοιπον τι ειχε γινει αυτη ηθελε να χρησιμοποιηση εναν αγνωστο στην οεριπτωση αυτην τον φιλο μου για να κανει να ζηλεψει και να ασχοληθει ο αλλος ο γκομενος της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μιλαμε για την αποολυτη ελεεινιδα πουτανα επρεπε εκει που του ειπε του φιλου μου προστακτικα -μιλα μου -εκεινος να το ειχε καταλαβει ακι να της ελεγε γουσταρω να σε βλεπω σα πουτανι που σε σκιζω  αλλα δυστυχως αργησε να καταλαβει την φαση ολη
ετσι το πουτανι δεν σεβαστικε ουτε την διαφορα ηλικιας και να σκεφτει πως να χρησιμοποιησω αυτους που ειναι πολυ μεγαλυτερη μου
η απολυτη ξεψτιλα ελεος
που νατα κανει αυτα ρωσσιδα και βουλγαρα πρωτα πρωτα θα πεσει χαστουκι και δευτερον πολυ ωραιοτερες γκομενες ειναι πιο κοινωνικες
αυτα τα ολιγα και απο εμενα και παλι συγνωμη συναθλητες :cheesy: :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καλησπερα μαγκες ξεκινω με ενα πραγματικο συγμωμη σε ολους οσους συμετεχουν στο θρεντακια αυτο γιατι μαλλονν σας σνομπαρα και νομιζα οτι ειστε υπερβολικη αλλα τελικα ειναι ετσι οπως τα λεει και ο τιτλος!!!!
αν και προσφυγας μοσχα και βουλγαρια για δουλειες παρολα αυτα ερχομαι συχνα ελλαδα!!!
προχτες μου εγινε ενα στμβαν τραγικο στην κομοτηνη!!  πηγαμε με αλλα 2 φιλαρακια εξω σε ενα παρτακι σε γνωστο μαγαζι της κομοτηνης εγω περασμενα  στα αντα μου και βαλε και οι φιλοι μου 25 χρονων! μας βαλανε να κατσουμε στο μπαρ σαν μεγαλους και μετα απο λιγο ειρθε μια παρεα με 4-5 κοπελες κοντα στα 19-20 χρονων και μας στην αρχη χωρις να ρωτησουν και καλα ειμαστε μουναρες πηραν λιγο απο το μερος του μπαρ και λες αντε καλα αφου ειναι κοπελες κανεις τα στραβια ματια μπας και κανεις κανενα παιχνιδι,
αυτες ηταν ανυσθχες και το ειχα νιωσει γιατι ολο κοιτουσε ειδικα ενα καυλιαρικο κοντοπουτανο ολο στο βαθος του μαγαζιου!!! μετα απο λιγο με ρωτα αν ενοχλουνε που μας πηραν ενα μερος απο το μπαρ και ηθελε να πιασει κουβεντα και ξανα με ρωτα αν ενομπορουνε να κατσουν εδω και τις απαντω ---καθιστε υπο εναν ορο να χορευετε ολη την ωρα σσ ειχαν και ωραια κωλαρακια!!!αλλα εγω εβλεπα οτι ενω κουνιομυουσαν εβλεπαν στο βαθος του μαγαζιου σαν να εψαχναν κατι!!
επειτα εγω με τον εναν φιλο μου βγηκαμε εξω για να παρουμε λιγο αερα και το κοντοπουτανο η μια πλησιαζει το κοληο μου και του πιανει κουβεντα --γιατι σε αφησαν μονο σου οι φιλοι σου και δεν επρεπε και τετοιες πιπες !!ο φιλος μου ειπε δεν πειραζει και εκοψε τη συζητηη μαζι της και αυτη με απαιτηση του λεει μιλα μου μιλα μου και αυτος παραξενευτικε και αρχισε να της μιλαει ωσπου απο το βαθος ενας τυπας και αυτος πιτσιρικας ερχεται και αρχιζει να της μιλαει!!
λοιπον τι ειχε γινει αυτη ηθελε να χρησιμοποιηση εναν αγνωστο στην οεριπτωση αυτην τον φιλο μου για να κανει να ζηλεψει και να ασχοληθει ο αλλος ο γκομενος της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μιλαμε για την αποολυτη ελεεινιδα πουτανα επρεπε εκει που του ειπε του φιλου μου προστακτικα -μιλα μου -εκεινος να το ειχε καταλαβει ακι να της ελεγε γουσταρω να σε βλεπω σα πουτανι που σε σκιζω  αλλα δυστυχως αργησε να καταλαβει την φαση ολη
ετσι το πουτανι δεν σεβαστικε ουτε την διαφορα ηλικιας και να σκεφτει πως να χρησιμοποιησω αυτους που ειναι πολυ μεγαλυτερη μου
η απολυτη ξεψτιλα ελεος
που νατα κανει αυτα ρωσσιδα και βουλγαρα πρωτα πρωτα θα πεσει χαστουκι και δευτερον πολυ ωραιοτερες γκομενες ειναι πιο κοινωνικες
αυτα τα ολιγα και απο εμενα και παλι συγνωμη συναθλητες :cheesy: :cheesy:

πω, ήττα..
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εστρωσα και στολισα σημερα ειχα και τραπεζι ααααααα καλο μηνα  :)
Καλο μήνα και απο μένα.
Και γω που νόμιζα οτι ήσουν κουρασμένη απο άλλες δραστηριότητες,κοιτά να δεις ποσο έξω επεσα :cheesy:
 

Επισκέπτης
αχαχχαχαχαχααχχα αμα σου λεω με λατρευεις

Μα ναι ......

όλο το συνάφι σου .........

tumblr_m12u2oLc1G1qc7leto1_400.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom