Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Το ότι ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΑΖΑ,
αποδεικνύεται από το ότι δεν ανεβάζουν φωτό.

Έχω βάλει σχετικό θέμα.
Κάτσε γιατι εδω είσαι πάλι υπερβολικός,γιατι να το κάνουν αυτο?μηπως ειναι στο φεησμπουκ?
Μπορει να μην το κάνουν για 1002 λόγους  και όχι μόνο επειδη ειναι μπαζα(που πιστεύω αυτο δεν ειναι και ο πιο σημαντικός λόγος).Να στο θέσω και αλλιώς,αν κάποια σε αποκαλούσε μπάσο θα ανεβάζει φωτογραφία σου για να την "ταπώσεις"?εγω προσωπικά όχι.
 

Επισκέπτης
Κάτσε γιατι εδω είσαι πάλι υπερβολικός,γιατι να το κάνουν αυτο?μηπως ειναι στο φεησμπουκ?
Μπορει να μην το κάνουν για 1002 λόγους  και όχι μόνο επειδη ειναι μπαζα(που πιστεύω αυτο δεν ειναι και ο πιο σημαντικός λόγος).Να στο θέσω και αλλιώς,αν κάποια σε αποκαλούσε μπάσο θα ανεβάζει φωτογραφία σου για να την "ταπώσεις"?εγω προσωπικά όχι.

Είπα να βάλουν χωρίς φάτσα κτλ.
Ο Λόπεζ (τον έχεις υπόψη σου;;;  )
αμφισβήτησε ότι είχα ένα κυνηγετικό όπλο (σαββούρα)
και ανέβασα φωτό και τον έκανα παλτό!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Είπα να βάλουν χωρίς φάτσα κτλ.
Ο Λόπεζ (τον έχεις υπόψη σου;;;  )
αμφισβήτησε ότι είχα ένα κυνηγετικό όπλο (σαββούρα)
και ανέβασα φωτό και τον έκανα παλτό!

και μετα ξυπνησες στον κηπο της γεσθημανης αααααααααααχαχαχαχα ρε γιατι λες ψεματα στον ξενο κοσμο;
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Είπα να βάλουν χωρίς φάτσα κτλ.
Ο Λόπεζ (τον έχεις υπόψη σου;;;  )
αμφισβήτησε ότι είχα ένα κυνηγετικό όπλο (σαββούρα)
και ανέβασα φωτό και τον έκανα παλτό!
Οκ δεκτό,απλα δε μπορώ να καταλάβω γιατι θες τοσο πολυ να μπαίνεις σε αυτές τις διαδικασίες των αποδείξεων κ.λ.π.Κατ'εμε ειναι χαζό κάποιος να μπαίνει σε ενα site για μπουρδελα και να προσπαθει να "πουλήσει μούρη" για να φανεί "κάποιος",πραγματικα δε μπορώ να βρω ενα λόγο να το κάνει κάποιος αυτο.Εγω πορεύομαι με αυτο το σκεπτικό,οτι δηλαδή μέσω διαδικτύου ο καθένας λεει το δικό του χωρίς να υπάρχουν απτές αποδείξεις,οπότε κρίνεις εσυ τι να πιστεύεις και τι όχι....εγω π.χ έχω πει κάποια πραγματα για μένα,απο εκει και περα δε μπορώ να αποδείξω οτι λέω αλήθεια,οποίος θελει με πιστεύει οποίος θελει όχι.
 

Επισκέπτης
Οκ δεκτό,απλα δε μπορώ να καταλάβω γιατι θες τοσο πολυ να μπαίνεις σε αυτές τις διαδικασίες των αποδείξεων κ.λ.π.Κατ'εμε ειναι χαζό κάποιος να μπαίνει σε ενα site για μπουρδελα και να προσπαθει να "πουλήσει μούρη" για να φανεί "κάποιος",πραγματικα δε μπορώ να βρω ενα λόγο να το κάνει κάποιος αυτο.Εγω πορεύομαι με αυτο το σκεπτικό,οτι δηλαδή μέσω διαδικτύου ο καθένας λεει το δικό του χωρίς να υπάρχουν απτές αποδείξεις,οπότε κρίνεις εσυ τι να πιστεύεις και τι όχι....εγω π.χ έχω πει κάποια πραγματα για μένα,απο εκει και περα δε μπορώ να αποδείξω οτι λέω αλήθεια,οποίος θελει με πιστεύει οποίος θελει όχι.

Και βάση ΤΩΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΩΝ,
τι πιθανότητες δίνεις να είναι κάποια που μπαίνει εδώ μουνάρα ;;;;
ή εστω μπάνικη γκόμενα ;;;;;;

ειδικά μάλιστα όταν είναι εδώ μέσα 24 ώρες το 24ωρο και 365 μέρες το χρόνο .......
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ρε φίλε,
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ 1 ΣΤΙΣ 10.000 Χ Ν
όπου Ν

η χιλιοστή δύναμη των κόκκων άμμου του πλανήτη
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ;;;;;;;;;;;;
Δεν με έχεις καταλάβει καθόλου,αυτο δείχνουν τα γραφόμενα σου.Για να το ληξουμε εδω το θέμα γιατι με κούρασε.Δεν έχω ιδέα αν ειναι τα δικα της βυζιά και ούτε μπορω να σκεφτώ ποια ειναι η πιθανότητα να ειναι όντως δικα της διότι πολυ απλα δεν μπαίνω καν σε αυτη τη διαδικασία.Μπορει να ειναι και το μεγαλύτερο μπάζο στο κόσμο,εμένα αυτο δε με απασχολεί....μπήκα εδω να γράψω 2-3 μαλακίες πριν πάω για ύπνο και κατέληξα να κάνω στατιστικές -πιθανοθεωρητικές αναλύσεις.Δε ξέρω αν έχετε προηγούμενα,αλλα ξεκόλα....κανείς σαν κυνηγός φαντασμάτων......το σάιτ αυτο ειναι για καμιά ενημέρωση,κανά διάλογο,για γνώμες και καλαμπουρι.Καληνυχτα και απο μένα.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
σημερα βγαινω για καφε με δυο φιλους. Στο δρομο περναει απο διπλα μας μια ωραια γκομενα. Ξανθο 8,5αρι. Της λεει ο ενας "Πω πω τι αστερι εισαι συ!"
Κι αυτη γυρναει και του λεει "πω τι μαλακας εισαι συ"

Ετσι ειναι οσο τις δινεις αξια σε φτυνουν καταμουτρα.
ρε τυπε να πουμε και του στραβου το δικιο πεσιμο ηταν αυτο ρε φιλε
ακουγεται λες και κατεβηκε ο βλαχος απο το χωριο  και δεν εχει ξαναδει γυναικα
πω τι αστερι εισι συ μαναριμ 
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
παντου βλεπεις γυναικοπαρεες ,και δυο δυο κοπελες κλπ αμα βγεις , ειδικα στο γκαζι που εχουμε παει τωρα τελευταια με τη γυναικα μου.
στο μεταξυ οι χυλοπιτες πεφτουν σαν το χαλαζι
πως την βρισκουν αυτες ρε παιδια?
ο αντρας εχει να παει και σε ενα μπουρδελακι να χτυπησει και καμια βιζιτουλα κανα στριπτιζαδικο
αυτες τι κανουν?
αντρα δεν θελουν ουτε ζωγραφιστο να δουν και μολις τους παρουν τα χρονακια παντρευονται τον πρωτο τυχοντα
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
στο μεταξυ οι χυλοπιτες πεφτουν σαν το χαλαζι
πως την βρισκουν αυτες ρε παιδια?
ο αντρας εχει να παει και σε ενα μπουρδελακι να χτυπησει και καμια βιζιτουλα κανα στριπτιζαδικο
αυτες τι κανουν?
αντρα δεν θελουν ουτε ζωγραφιστο να δουν και μολις τους παρουν τα χρονακια παντρευονται τον πρωτο τυχοντα

μα αν είσαι μπάνικη γκόμενα θα σου την peutoun και θα σε φλερτάρουν όλοι 24 ώρες το 24ορο.
γίνετε να κάτσουν σε όλους ?
απλά επιλεγουν κι αυτές τα καλύτερα κομμάτια...
και εμείς οι άντρες το ίδιο δεν κάνουμε ?  ;) (otan exoume na epileksoume)
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
παντου βλεπεις γυναικοπαρεες ,και δυο δυο κοπελες κλπ αμα βγεις , ειδικα στο γκαζι που εχουμε παει τωρα τελευταια με τη γυναικα μου.
στο μεταξυ οι χυλοπιτες πεφτουν σαν το χαλαζι
πως την βρισκουν αυτες ρε παιδια?
ο αντρας εχει να παει και σε ενα μπουρδελακι να χτυπησει και καμια βιζιτουλα κανα στριπτιζαδικο
αυτες τι κανουν?
αντρα δεν θελουν ουτε ζωγραφιστο να δουν και μολις τους παρουν τα χρονακια παντρευονται τον πρωτο τυχοντα
ρε τυπε και συ ερωτησεις που κανεις ο καλυτερος φιλος της γυναικας ειναι ο δονητης της  :tooth:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παντου βλεπεις γυναικοπαρεες ,και δυο δυο κοπελες κλπ αμα βγεις , ειδικα στο γκαζι που εχουμε παει τωρα τελευταια με τη γυναικα μου.
στο μεταξυ οι χυλοπιτες πεφτουν σαν το χαλαζι
πως την βρισκουν αυτες ρε παιδια?
ο αντρας εχει να παει και σε ενα μπουρδελακι να χτυπησει και καμια βιζιτουλα κανα στριπτιζαδικο
αυτες τι κανουν?
αντρα δεν θελουν ουτε ζωγραφιστο να δουν και μολις τους παρουν τα χρονακια παντρευονται τον πρωτο τυχοντα

τυπε οσο βραδιαζει πεφτουν οι πιτες σα το χαλαζι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παντου βλεπεις γυναικοπαρεες ,και δυο δυο κοπελες κλπ αμα βγεις , ειδικα στο γκαζι που εχουμε παει τωρα τελευταια με τη γυναικα μου.
στο μεταξυ οι χυλοπιτες πεφτουν σαν το χαλαζι
πως την βρισκουν αυτες ρε παιδια?
ο αντρας εχει να παει και σε ενα μπουρδελακι να χτυπησει και καμια βιζιτουλα κανα στριπτιζαδικο
αυτες τι κανουν?
αντρα δεν θελουν ουτε ζωγραφιστο να δουν και μολις τους παρουν τα χρονακια παντρευονται τον πρωτο τυχοντα

Aφου οι χυλοπιτες πέφτουν σαν το χαλαζι.... πως απεκτησες γυναικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom