Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
σε γνωστο πεζοδρομο της αθηνας συζηταγαν 2 καγκουρες γκαριζοντας κλασσικα σαν ελληναρας κ ελεγε ενας οτι φοβαται να γαμησει μια γκομενα που πηγαινε για καφε απο τον κωλο γιατι θα τον εχεζε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΑΝ θελετε να βρειτε γκομενα δεν χρειάζονται ουτε καμακια ουτε βεβιασμενες κινησεις ουτε τπτ....

Να αλλαξετε παρέες ή να σταματησετε να κανετε πολλή παρέα με μαλάκες.

Θα ξεχωρίσεις εναν μαλάκα απο τον τροπο που φέρεται και αυτα που λεει... πχ αν αρχισει να βριζει τις γυναικες χωρις λογο... αν κανει παρεα μονο με ψωλαιους και δεν εχει ουτε μια φιλη (δεν μπορει ολες να ειναι μαλακισμενες και αυτος ο σωστος ετσι θα ερθει να μας το παρουσιασει αλλα ειναι μουφα).

Πιστευω η παρέα απο μονη της μπορει να οφειλεται σε ενα 70% που ο αλλος δεν μπορει να βρει γκομενα.
Η έστω αν βρει να μην ειναι κατι με επιπεδο (εμφανιση - χαρακτηρα). Γιατι ακομη και αν δεν ειναι ο ιδιος μαλακας αλλα ετυχε να ειναι με μαλακες συνεχεια  θα υιοθετησει μαλακισμενες συμπεριφορες και νοοτροπιες απο την πολλη παρεα του μαζι τους.... θα κραζουν αυτοι θα συμφωνει αυτος... με την μια μπηκε στην ομαδα και οι γκομενες αυτο το βλεπουν. Με τους μαλακες η παρεα μια στο τοσο μονο για να γελάς  :2funny:

Η παρέα παιζει τεραστιο ρολο. Και οχι μονο η παρεα γενικα το μερος που κινειται καποιος. Το περιβαλλον του.

Αν το περιβαλλον του περιτριγυριζεται απο τυπακια σε στυλ "Ελα ρε μαλακα εμεις θα βγουμε εξω να κανουμε καμακια για την παρτη μας και να τα γαμησουμε ολα κ να πανε να γαμηθουνε ολες... "

το πιθανοτερο ειναι να παρει τα αρχιδια του... Αυτους περιμεναν οι γυναικες να βγουν εξω κ να τα γαμησουν ολα... (να παιζουν ταβλι δηλαδη και να σφυριζουν ή να κανουν πατιλικια με το αμαξι του παππου μου).


 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
κρυωνει ο καιρος δυσκολα πραγματα. πλεον οσο νυχτωνει θα πεφτουν οι πιτες σα το χιονι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Λοιπον ΜΟΥΝΙΑ ακουστε... εγω σημερα θα βγω με το παρεακι μου να τα πιω... και να παιξω και με το μπεγλερι μου (μερικοι παιζουν κ με το πουλακι τους αλλ οκ). Θα ερθω να σας κανω καμακι.... ετσι για την παρτη μου..... επειδη εγω δεν εχω αναγκη παρεες να δικτυωθω.... τις σνομπαρω ολες ειμαι ο μαγκας και πρεπει να με προσκυνησουν για να δεχθω να βρεθω με μια παρεα πανω απο 4-5 ατομα !!!!!

ΑΝ ερθω μην τολμησετε και δεν με ευχαριστησετε αμεσως και να με προσκυνησετε που ηρθα να σας καμακωσω αλλιως θα μπω στο μπουρδελα και θα πω οτι ειστε ελλεηνιδες ή θα παω στην πουτανα και θα της τα πω ολα και αυτη θα με κτυπησει φιλικα στην πλατη ζητωντας μου ενα 20αρικο να παρει τσιχλες να μου δωσει κ μενα καμια να σταματησω να μιλαω  :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
επισης θα γινω απολυτο αρσενικο και θα αρχισω να κοροιδευω τους σχεσακηδες αλλα αμα με δει
η δικια μου στο τουιτερ να τα κανω αυτα θα φάω την παντοφλα στο δοξα πατρί και μετα θα βλεπω αστερακια και θα ονειρευομαι οτι πηδαω γριες !
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λοιπον ΜΟΥΝΙΑ ακουστε... εγω σημερα θα βγω με το παρεακι μου να τα πιω... και να παιξω και με το μπεγλερι μου (μερικοι παιζουν κ με το πουλακι τους αλλ οκ). Θα ερθω να σας κανω καμακι.... ετσι για την παρτη μου..... επειδη εγω δεν εχω αναγκη παρεες να δικτυωθω.... τις σνομπαρω ολες ειμαι ο μαγκας και πρεπει να με προσκυνησουν για να δεχθω να βρεθω με μια παρεα πανω απο 4-5 ατομα !!!!!

ΑΝ ερθω μην τολμησετε και δεν με ευχαριστησετε αμεσως και να με προσκυνησετε που ηρθα να σας καμακωσω αλλιως θα μπω στο μπουρδελα και θα πω οτι ειστε ελλεηνιδες ή θα παω στην πουτανα και θα της τα πω ολα και αυτη θα με κτυπησει φιλικα στην πλατη ζητωντας μου ενα 20αρικο να παρει τσιχλες να μου δωσει κ μενα καμια να σταματησω να μιλαω  :2funny: :2funny:


ωραιος. θα παιξει στραγαλι σημερα ή φυστικι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ωραιος. θα παιξει στραγαλι σημερα ή φυστικι?

Γατάκι... ακου να δεις. Εγω με τους τροπους μου
έχω και τωρα μια γκομενα να με περιμενει... και έκανε και κάμποσα χρονια στιβο
αμα δεις το κορμι της θα αρχισεις να γλειφεσαι  :P

τωρα τα στραγαλια και τα φυστικια μπορεις να τα κρατησεις να τα φάς με την ησυχια σου.  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Γατάκι... ακου να δεις. Εγω με τους τροπους μου
έχω και τωρα μια γκομενα να με περιμενει... και έκανε και κάμποσα χρονια στιβο
αμα δεις το κορμι της θα αρχισεις να γλειφεσαι  :P

τωρα τα στραγαλια και τα φυστικια μπορεις να τα κρατησεις να τα φάς με την ησυχια σου.  :P

τετοια θελω να ακουω. τυπε μου ευχομαι να σκοραρεις και να ενημερωσεις. απο καρδιας  :rockon:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Ο Μπόλντ θα σκοράρει στα σίγουρα με το μωρό.. Έχει και τον αέρα της πρόκρισης στους 16 αν δεν απατώμαι και θα είναι πιο γοητευτικός από ποτέ!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τετοια θελω να ακουω. τυπε μου ευχομαι να σκοραρεις και να ενημερωσεις. απο καρδιας  :rockon:

ασε ρε φθονερη σαρανταποδαρουσα

τα λες αυτα να σου ανοιχτει ο μπολτεμορτ κ να δωσει κανα φβ κανα μσν κ να γλυψεις κανα κοκκαλακι απο καμια μουτουαλ φριεντ η να την πεσεις στην ιδια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο Μπόλντ θα σκοράρει στα σίγουρα με το μωρό.. Έχει και τον αέρα της πρόκρισης στους 16 αν δεν απατώμαι και θα είναι πιο γοητευτικός από ποτέ!

Εσυ ποιος εισαι το φονικο καμακι???? χαχαχα

φιλε αν βρεις ποτε ετσι γκομενα εγω θα γινω παρκοαβραμης που λεει κ ο απολυτος.

Και μαλακες σε αυτη την ψηφοφορια λιγο πολυ βγηκανε ολοι.... δεν ειναι προβλημα να με θεωρεις μαλακα
επειδη λεω αυτα που δεν θες να ακους.... για μενα μαλακας ειναι αυτος που με αυτα που κανει δεν εχει αποτελεσμα.
Και ειναι κολλημενος σε μαλακισμενες ιδεες και προπαγανδες που του πανε πισω την ζωη χωρις να το παιρνει χαμπαρι

Οχι αυτος που μου λεει αυτα που ΔΕΝ θελω να ακουω και τα λεει επειδη εχει δικιο... οπως γινεται με τους περισοτερους απο εσας.
Για αυτο και στις εκλογες θα πατε να ψηφισετε συριζα παλι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ασε ρε φθονερη σαρανταποδαρουσα

τα λες αυτα να σου ανοιχτει ο μπολτεμορτ κ να δωσει κανα φβ κανα μσν κ να γλυψεις κανα κοκκαλακι απο καμια μουτουαλ φριεντ η να την πεσεις στην ιδια

δε λεω οχι σε στιβιστριες. κανω εξαιρεση αν και μικρο βυζι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
ΑΝ θελετε να βρειτε γκομενα δεν χρειάζονται ουτε καμακια ουτε βεβιασμενες κινησεις ουτε τπτ....

Να αλλαξετε παρέες ή να σταματησετε να κανετε πολλή παρέα με μαλάκες.

Θα ξεχωρίσεις εναν μαλάκα απο τον τροπο που φέρεται και αυτα που λεει... πχ αν αρχισει να βριζει τις γυναικες χωρις λογο... αν κανει παρεα μονο με ψωλαιους και δεν εχει ουτε μια φιλη (δεν μπορει ολες να ειναι μαλακισμενες και αυτος ο σωστος ετσι θα ερθει να μας το παρουσιασει αλλα ειναι μουφα).

Πιστευω η παρέα απο μονη της μπορει να οφειλεται σε ενα 70% που ο αλλος δεν μπορει να βρει γκομενα.
Η έστω αν βρει να μην ειναι κατι με επιπεδο (εμφανιση - χαρακτηρα). Γιατι ακομη και αν δεν ειναι ο ιδιος μαλακας αλλα ετυχε να ειναι με μαλακες συνεχεια  θα υιοθετησει μαλακισμενες συμπεριφορες και νοοτροπιες απο την πολλη παρεα του μαζι τους.... θα κραζουν αυτοι θα συμφωνει αυτος... με την μια μπηκε στην ομαδα και οι γκομενες αυτο το βλεπουν. Με τους μαλακες η παρεα μια στο τοσο μονο για να γελάς  :2funny:

Η παρέα παιζει τεραστιο ρολο. Και οχι μονο η παρεα γενικα το μερος που κινειται καποιος. Το περιβαλλον του.

Αν το περιβαλλον του περιτριγυριζεται απο τυπακια σε στυλ "Ελα ρε μαλακα εμεις θα βγουμε εξω να κανουμε καμακια για την παρτη μας και να τα γαμησουμε ολα κ να πανε να γαμηθουνε ολες... "

το πιθανοτερο ειναι να παρει τα αρχιδια του... Αυτους περιμεναν οι γυναικες να βγουν εξω κ να τα γαμησουν ολα... (να παιζουν ταβλι δηλαδη και να σφυριζουν ή να κανουν πατιλικια με το αμαξι του παππου μου).

Αμάν, ρε συ Μπόλντη με αυτές τις συμβουλές της θείας Λένας...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αμάν, ρε συ Μπόλντη με αυτές τις συμβουλές της θείας Λένας...

Δεν ειναι συμβουλες της θειας λενας... ειναι απλες συμβουλες που εχω δει εγω να δουλευουν στην πραξη.

Απλα πραγματακια.... και παιρνεις αποτελεσμα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom