Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
πλάκίτσα κάνω , μην πάρει φόρα κανάς gay πάλι και μου στείλει πμ



ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ NICKNAME ΣΟΥ ΠΕΡΊΕΡΓΟ... δηλαδή ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΈΣΕΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΉ ?
KALEEEEEEE XAROUUUUUUUUUUUULIII ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ
ΠΛΑΚΑ ΚAΝΩ.. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ NICKNAME ΣΟΥ ΠΕΡΊΕΡΓΟ... δηλαδή ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΈΣΕΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΉ ?
KALEEEEEEE XAROUUUUUUUUUUUULIII ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ
ΠΛΑΚΑ ΚAΝΩ.. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
:2funny:

φίλε πήγα τις προάλλες σε μια έκθεση επίπλου , και μια "χαρούμενη" ύπαρξη , αφού μου έκανε επίδειξη κτλ κτλ στους καναπέδες
μου λέει ότι θα ναι εκεί μέχρι το βράδυ και αν θέλω να περάσω  :S :cheesy:

τι να κάνουμε αρέσουμε ... :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:2funny:

φίλε πήγα τις προάλλες σε μια έκθεση επίπλου , και μια "χαρούμενη" ύπαρξη , αφού μου έκανε επίδειξη κτλ κτλ στους καναπέδες
μου λέει ότι θα ναι εκεί μέχρι το βράδυ και αν θέλω να περάσω  :S :cheesy:

τι να κάνουμε αρέσουμε ... :2funny:

και μενα τυπε μια καβλιτσα στις καφετιερες νεσπρεσσο. μαλλον τους τα λενε στα σεμιναρια.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
και μενα τυπε μια καβλιτσα στις καφετιερες νεσπρεσσο. μαλλον τους τα λενε στα σεμιναρια.
ναι ρε εννοείται αυτό,

αλλά εγώ αναφέρομαι σε "καβλίτσα" με την άλλη έννοια...ήταν κάπως , πώς να το πώ
"οπισθοκρουόμενη"/ "οπισθοβαλλόμενη"...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ρε μαγκες τι περιεργα πλασματα υπαρχουν?μου εχει τυχει να παρεξηγηθει μια που μιλουσαμε φεισμπουκ επειδη της ποσταρα τραγουδι γιατι ειπε ηθελε να ειναι καλα με τον εαυτο της γιατι θα το εβλεπε ο γκομενος.ενα απλο τραγουδι χωρις κανενα υπονοουμενο τιποτα αλλο.τι κομπλεξ ειναι αυτα?δεν βρισκεις νορμαλ γυναικα εδω ρε.μαλλον καλα ειπε ο αλλος οτι πρεπει να εισαι καφρος και να επιβληθεις οπως εκπαιδευεις ενα σκυλι. :2funny: :2funny:

υ.γ.:μαλακια που δεν φυγαμε απο αυτην την σκατοχωρα μικροι...κατι ηξερε ο δημητρακης μου φαινεται...
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
ρε μαγκες τι περιεργα πλασματα υπαρχουν?μου εχει τυχει να παρεξηγηθει μια που μιλουσαμε φεισμπουκ επειδη της ποσταρα τραγουδι γιατι ειπε ηθελε να ειναι καλα με τον εαυτο της γιατι θα το εβλεπε ο γκομενος.ενα απλο τραγουδι χωρις κανενα υπονοουμενο τιποτα αλλο.τι κομπλεξ ειναι αυτα?δεν βρισκεις νορμαλ γυναικα εδω ρε.μαλλον καλα ειπε ο αλλος οτι πρεπει να εισαι καφρος και να επιβληθεις οπως εκπαιδευεις ενα σκυλι. :2funny: :2funny:

υ.γ.:μαλακια που δεν φυγαμε απο αυτην την σκατοχωρα μικροι...κατι ηξερε ο δημητρακης μου φαινεται...
Έχεις δίκιο αλλά μη νομίζεις ότι έξω δεν υπάρχουν,εκεί ισως είναι και χειρότερα.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ρε μαγκες τι περιεργα πλασματα υπαρχουν?μου εχει τυχει να παρεξηγηθει μια που μιλουσαμε φεισμπουκ επειδη της ποσταρα τραγουδι γιατι ειπε ηθελε να ειναι καλα με τον εαυτο της γιατι θα το εβλεπε ο γκομενος.ενα απλο τραγουδι χωρις κανενα υπονοουμενο τιποτα αλλο.τι κομπλεξ ειναι αυτα?δεν βρισκεις νορμαλ γυναικα εδω ρε.μαλλον καλα ειπε ο αλλος οτι πρεπει να εισαι καφρος και να επιβληθεις οπως εκπαιδευεις ενα σκυλι. :2funny: :2funny:

υ.γ.:μαλακια που δεν φυγαμε απο αυτην την σκατοχωρα μικροι...κατι ηξερε ο δημητρακης μου φαινεται...
αμα καταφερω και φυγω θα ριξω μερικους πουτσους για τους μπουρδελιαριδες  :sunglasses:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
ρε μαγκες τι περιεργα πλασματα υπαρχουν?μου εχει τυχει να παρεξηγηθει μια που μιλουσαμε φεισμπουκ επειδη της ποσταρα τραγουδι γιατι ειπε ηθελε να ειναι καλα με τον εαυτο της γιατι θα το εβλεπε ο γκομενος.ενα απλο τραγουδι χωρις κανενα υπονοουμενο τιποτα αλλο.τι κομπλεξ ειναι αυτα?δεν βρισκεις νορμαλ γυναικα εδω ρε.μαλλον καλα ειπε ο αλλος οτι πρεπει να εισαι καφρος και να επιβληθεις οπως εκπαιδευεις ενα σκυλι. :2funny: :2funny:

υ.γ.:μαλακια που δεν φυγαμε απο αυτην την σκατοχωρα μικροι...κατι ηξερε ο δημητρακης μου φαινεται...
τυπε αργα η γρηγορα ο πικερ θα βγει αληθινος :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Έχεις δίκιο αλλά μη νομίζεις ότι έξω δεν υπάρχουν,εκεί ισως είναι και χειρότερα.
μιλωντας με γυναικες προερχομενες απο αλλη νοοτροπια οχι.εξαρταται και απο την νοοτροπια που επικρατει στο περιβαλλον της καθε γυναικας αναλογα την χωρα που προερχεται.

αμα καταφερω και φυγω θα ριξω μερικους πουτσους για τους μπουρδελιαριδες  :sunglasses:
ριξε τυπε μου.εμεις την πατησαμε και ειναι αργα να φυγουμε τωρα.οταν ομως εισαι μικρος  που να ξερεις κιολας...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
καμια ολλανδία e ?
ψώνιο η φάση.... :'( :'(
τυπε αν ειχα μια ακρη σε αμερικη αλλα σε μαιαμι η λ.α. που εχουν κλιμα σαν το δικο μας  θα πηγαινα εκει να εκανα μεροκαματο μεχρι να εβρισκα κατι καλο.επρεπε να το ειχα κυνηγησει αλλα οπως λενε οι παλιοι σε νεους "θα ηθελα να ειχα τα χρονια σου αλλα με το μυαλο που εχω τωρα".δυστυχως μεγαλη υποθεση η εμπειρια...και καθομαι εδω με το καθε κομπλεξικο γκομενιδιο που προσπαθεις να το πλησιασεις ευγενικα και σου μιλαει λες και την εβρισες.
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες τι περιεργα πλασματα υπαρχουν?μου εχει τυχει να παρεξηγηθει μια που μιλουσαμε φεισμπουκ επειδη της ποσταρα τραγουδι γιατι ειπε ηθελε να ειναι καλα με τον εαυτο της γιατι θα το εβλεπε ο γκομενος.ενα απλο τραγουδι χωρις κανενα υπονοουμενο τιποτα αλλο.τι κομπλεξ ειναι αυτα?δεν βρισκεις νορμαλ γυναικα εδω ρε.

Τι τσάτσος ...
Ήθελες να φας "καβατζωμένη" γκόμενα ρε ;;;
Καλά σου έκανε.
 

Επισκέπτης
+++
αλλα ο μπολντις δεν εχει λαθος..μιλαει για τον τροπο με τον οποιο βρισκει γκομενα το 95% των ελληνων σημερα..

Το 95% των ΜΠΟΥΧΈΣΤΗΔΩΝ ...
Αν είσαι μπουχέσας , ναι , έτσι βρίσκεις γκόμενα.
Βέβαιας οι μπουχέσες , είναι το 95% των ανδρών.
Οπότε αυτό που είπες είναι σχεδόν ακριβές , λόγω ποσοστών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom