Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κ σκεφτομουν οτι οι δικες μας εδω εχουν βγαλει αρχειδια αναμεσα στα σκελια...τσιγαρο,χριστοπαναγιες,ray ban γυαλι αλα tom cruise,υφακι γαμαω,τουπε πιαστε με γιατι ειμαι η miss κατω μαγουλα...ερωτισμος,αισθησιασμος μηδεν...τι ειναι αυτα?
η πουτανια τελικα δεν ειναι στο σωμα κ τι εχει κανει η καθεμια στο κρεβατι της,αλλα στην ψυχη κ οι περισσοτερες ειναι βρωμοψυχες

μήν ξεχνάς οτι πλέον έχουν και άποψη για τα πάντα!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
πες τα

κ πανε κ σπουδαζουν κ στις αγγλιες κ το παιζουν κ μορφωμενες μετα κ χωνονται στο δημοσιο


τστστστσ


και ποιος ξερει σε τι προνομιουχες ομαδες μπορει να ανηκουν για να μοριοδοτουνται και να χωνονται στο δημοσιο ε?
εχεις πλακα τελικα :)
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
κανουν οι ελληνιδες τετοια πραματα??  :huh:


Κανονικά, στάνταρ οι ψωλο-νεο-ελληνίδες πρέπει σώνει και καλά να σπάνε τα νεύρα μου με όλο αυτό το στυλάκι, όπως το περιέγραψε και ο ανωτέρω συναγωνιστής: γυαλί ρέιμπαν στάνταρ, μέσα σε τζιπ μερσέντες ή οτιδήποτε άλλο θεόρατο (σαν συμβολικό υποκατάστατο της πούτσας που δεν καταδέχονται να πάρουν μέσα τους), και κοπανάν και μερικά μπινελίκια σα φορτηγατζήδες άμα λάχει. :headbang: Το κακό το έχουν προκαλέσει αυτές οι καριόλες, οι νέες ηθοποιοί που παίζουν σε κάτι μαλακείες τηλεοπτικές σειρές (singles και του κώλου τα εννιάμερα). Που να δεις πλέον μια αισθησιακή και τσαχπίνα ελληνίδα σαν αυτές του παλιού κλασσικού εληνικού κινηματογράφου? Έχω γνωστούς που τα'μπλεξαν με κοπέλες από ανατολική ευρώπη, και καλά έκαναν. Εγώ είχα μια ελληνίδα γκόμενα πριν από κάτι χρόνια, και μου'πρηξε τον μπούτσο με τη Μύκονο. Πήγαμε και στο paradise και στο ένα και στο άλλο, και όταν γυρίσαμε δεν την ξαναπήρα τηλέφωνο. Ουφ, ξέδωσα και ηρέμησα.                
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Μπράβο Ελλεηνίδα...δίνεις ραντεβού και δεν έρχεσαι καν...συγχαρητήρια...
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
προσφατα ημουν σε παρεα ελλεηνιδων που παρακολουθουσαν ελληναραδικο σηριαλ...συσσοβιτης τεκνο,γαμικος πηδουσε μελλουσα γυναικα ενος αλλου τυπου...ολες αναφωνουσαν τι αντρας!καμια δεν βρηκε σεξυ τον ηθοποιο που υποδυοταν τον κερατουκλη-αν κ ηταν μια χαρα αντρας κ αυτος-που ζητησε σε γαμο την ελλεηνιδα κ αυτη του εκανε τη δυσκολη γιατι το μυαλο της ηταν στον συσσοβιτη...ολες γουσταρανε συσσοβιτη...κατα τ'αλλα θελουν να σαι πιστος,καλο παιδι κ παπαριες...αφου ειναι προστυχες κ βιτσιοζες...μαστιγιο θελουν!αυτα παντως τα γαμοσηριαλ εχουν χαλασει τη μεση γυναικα με τις μαλακιες που προβαλουν...βλεπει η αγουρη 18αρα οτι το κερατο παει συννεφο κ γοης αντρας=μουτρο κ εχουν μαθει σ'αυτο το στυλακι ολες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom