Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ε αυθημερον πηγα ποιος παει να μιλαει μιση ωρα μες τον ηλιο,να κλεινει δωματιο να τρεχει μετα σε κλαμπ μαζι τους και ολα αυτα για ενα πηδημα,καταλαβαινεις τον πονο μου,τις συμπονω φυσικα και αυτες που με ποθουν αλλα τι να κανω,μην παθω και καμια ηλιαση κριμα ειναι.
Τις ελλεεινιδες τις αφηνω απλα να με κοιταν τιμωροντας τες αβερτα,καθε καλοκαιρι τιμωρω καμια 30αρια :grin:

τωρα  που το λες και μενα με εχουν τιμωρησει ετσι πολλακις  :huh: σατανικο σχεδιο! παλιοπαιδο :s&m_1:
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο που λες σημαινει οτι οι ξενες απλα με βλεπουν σαν ενα κομματι κρεας και θελουν να με εκμεταλευτουν απλα,αρα τι να κανω με τις ελεεινιδες που το παιζουν παρθενες να τις τιμωρω ,γιατι αυτο κανω συνηθως :grin:,και πως θα γινει να γαμησω και γω τελικα :S :S

Παπαρια μαντολες. Αμα θες να γαμησεις τι σε νοιαζει αν σε βλεπει η αλλη σα "κομματι κρεας"? Εσυ τι τη βλεπεις? Σα τη μανα των παιδιων σου? Εχετε τρελλαθει νομιζω.

Υπαρχουν 2 σχολες ο Βορρας = Το μουνι ειναι μεσο διασκεδασης και ο Νοτος = Το μουνι ειναι θυσαυρος.

Αμα θες Νοτο θα κατσεις, θα παιξεις τα χαζοπαιχνιδακια, θα βγεις τα ραντεβουδακια, θα περασεις τις audition Και θα γαμησεις. Για να συντομευσεις τον χρονο που θα σπαταλησεις μεχρι να γαμησεις βγαλε λεφτα, τραβα σε κανα γυμναστηριο να συμμαζευτεις, ξοδεψε λεφτα στην εμφανιση σου και ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥ. Το τελευταιο ειναι ισως και το πιο σημαντικο. Στις Νοτιες μετραει το ποσο κοινονικα αποδεκτος εισαι, το τι κυκλο εχεις κοκ. Υπαρχει ακομα το χωριατο-βλαχο-σνομπακι απλα σε πιο trendy μορφη. Α και ο μπακουρος ειναι λεπρος.

Στο Βορρα τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα γιατι οι κοινωνιες ειναι πιο ανοικτες. Κι οταν λεω βορρα εννοω πανω απο τα στενα ορια της μεσογειου.



 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
3λαλουν τι κανεις;;;Μου ελειψες...
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Γι αυτο μπηκα εδω και βρηκα την υγεια μου,μιλαω και με φιλους πιρφορους,γαμαω κι ολας,επιτελους :headbang: :headbang:
Τοτε ποιο το προβλημα. Κ ατσε να σε βιασουν και οι ξενες. ......... Η' μαλλον αν θες θα θυσιαστω εγω για παρτη σου........
: ;)  ;)
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
δεν μας τα λες καλα...εσυ δεν ειπες μανα μου κοντεψαν να σε βιάσουν αι ξεναι; :grin:
Με βιαζουν με τα ματια τους οι πεινασμενες και γω δεν αντεχω αυτην την αντιμετωπιση δεν ειμαι απλα ενα σκευος ηδονης
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Με βιαζουν με τα ματια τους οι πεινασμενες και γω δεν αντεχω αυτην την αντιμετωπιση δεν ειμαι απλα ενα σκευος ηδονης

εδω στελαρα καμεις λαθος, σουπερ ειναι να σαι σκευος ηδονης και μαλιστα αυτο σημαινει οτι κανεις και καλο κρεββατι, οι ρομαντισμοι ειναι για τα ηλιοβασιλεματα..
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Παπαρια μαντολες. Αμα θες να γαμησεις τι σε νοιαζει αν σε βλεπει η αλλη σα "κομματι κρεας"? Εσυ τι τη βλεπεις? Σα τη μανα των παιδιων σου? Εχετε τρελλαθει νομιζω.

Υπαρχουν 2 σχολες ο Βορρας = Το μουνι ειναι μεσο διασκεδασης και ο Νοτος = Το μουνι ειναι θυσαυρος.

Αμα θες Νοτο θα κατσεις, θα παιξεις τα χαζοπαιχνιδακια, θα βγεις τα ραντεβουδακια, θα περασεις τις audition Και θα γαμησεις. Για να συντομευσεις τον χρονο που θα σπαταλησεις μεχρι να γαμησεις βγαλε λεφτα, τραβα σε κανα γυμναστηριο να συμμαζευτεις, ξοδεψε λεφτα στην εμφανιση σου και ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥ. Το τελευταιο ειναι ισως και το πιο σημαντικο. Στις Νοτιες μετραει το ποσο κοινονικα αποδεκτος εισαι, το τι κυκλο εχεις κοκ. Υπαρχει ακομα το χωριατο-βλαχο-σνομπακι απλα σε πιο trendy μορφη. Α και ο μπακουρος ειναι λεπρος.

Στο Βορρα τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα γιατι οι κοινωνιες ειναι πιο ανοικτες. Κι οταν λεω βορρα εννοω πανω απο τα στενα ορια της μεσογειου.
Για αυτο μπηκα σε αυτο το σαιτ να ακουσω συμβουλες απο φιλους,σε ευχαριστω για την βοηθεια
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
εδω στελαρα καμεις λαθος, σουπερ ειναι να σαι σκευος ηδονης και μαλιστα αυτο σημαινει οτι κανεις και καλο κρεββατι, οι ρομαντισμοι ειναι για τα ηλιοβασιλεματα..
Εχω και σπερμα βιταμινουχο,που το βαζεις και αυτο,2 σε 1
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Το τελευταίο 2μηνο κατάλαβα ένα πράγμα:
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ αλλά ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Φιλοξένησα 1 Μεξικάνα, μία Ιρανή, μία Βραζιλιάνα και μία Καναδέζα.
ΟΛΕΣ κοιτάζαν τι θα αρπάξουν από εσένα, δηλαδή τζάμπα ταξί, τζάμπα, φαί, τζάμπα στέγη, και ΑΝ θέλουν να πηδηχτούν.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Κουσιμοδε τοσες σελιδες  γραφτηκαν για τη μοναδικοτητα των ελλεηνιδων κι εσυ ερχεσαι τωρα να τα ισοπεδωσεις ολα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom