Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Έτσι είναι δηλαδή μπαίνουνε μέσα τα γκόμενάκια και αφτος αντί. Να. Κάνει παιχνίδι, πετάει χαρταετο και ψάχνει στο τιντερ για γκόμενά.. Α καλά εγώ θα την έπεφτα σε όλες στο ταξι και οποία κάτσει.. Δηλαδή μια στις 100 δεν θα του κάτσει? ?.εκτος και αν κάτι δεν κάνει καλά και δεν μας το λέει..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Κάτι δε κανει καλά συγουρα για να λέει 400 φορές πληρωμής είναι λίγες από τα μπουρδέλα ζει,εγώ πιστεύω πως εκτός μπουρδέλου δε έχει γαμησει ο Βλαδίμηρος ούτε ο σαμπζερο ούτε εσύ,ο τρουμπαμαν όμως γαμαει και εκτός μπουρδέλου από τα λεγόμενα του και ο μασαζονομαχος θεωρώ έχει γαμησει εκτός μπουρδέλου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Για το φίλο το βλαδιμιρο
Όσο περίεργο και να σου φαίνεται δε έχει βρει και τη βγάζει όλο σε μπουρδέλα και είναι ταξιτζής και δε γαμαει από το ταξί ούτε πουθενά αλλού και γαμαει μόνο σε μπουρδελα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
σημερα πηγα στη πολη για δουλειες. ηταν μεσημερι, και μπηκα σε ενα μικρο σουπερ μαρκετ. την ωρα που περιμενα στο ταμειο μπαινουν δυο εφηβες μουνιτσες, και λεει η μια στην αλλη, θελω τσιχλες. ναι αλλα εγω δεν εχω λεφτα, της κανει στη φιλη της.... εχω εγω, αλλα μονο 10 λεπτα... ε παρε αυτες που εχει δυο να τις μοιραστουμε.... φτωχα μου κοριτσια :tooth:
Κακομαθημένα...χωρίς λεφτά στην τσέπη αλλά ψώνια ήθελαν....φαντάσου πόσο πιο αποθρασυμενες θα ήταν με έναν πυρφόρο χρηματοδότη δίπλα τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Είναι και 45 χρόνων εντάξει δεν γίνετε να τη βγάζεις στα μπουρδελα όταν είσαι στα ηλιοβασίλεματα.. Όσο και αν οι ελλεινιδες είναι για το πουτσο,. Ι κοπέλα να παντρεφτες πρέπει να τη βρεις σε τόσο μεγάλη ηλικία αλλιώς τι να κάνεις να μείνεις γεροντοπαλικαρο και να πηγαίνεις στα μπουρδελα..
Αν είναι να ξοδεύει λεφτά για μια που δεν βλέπεται μόνο και μόνο για να δηλώνει στον κύκλο του ότι είναι παντρεμένος και να πληρώνει παράλληλα και επαγγελματίες ας μείνει στις επαγγελματίες...είναι πιο τίμιο,πιο οικονομικό και ειλικρινές.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αν είναι να ξοδεύει λεφτά για μια που δεν βλέπεται μόνο και μόνο για να δηλώνει στον κύκλο του ότι είναι παντρεμένος και να πληρώνει παράλληλα και επαγγελματίες ας μείνει στις επαγγελματίες...είναι πιο τίμιο,πιο οικονομικό και ειλικρινές.

Δυστυχώς όμως στην Ελλάδα μπορεί να απομονωθεί κοινωνικά
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Δυστυχώς όμως στην Ελλάδα μπορεί να απομονωθεί κοινωνικά
Η απομόνωση είναι κάτι σχετικό...δεν υπάρχουν άλλοι για να βγεις μαζί τους...ε και;...λες και οι άλλοι είναι διαθέσιμοι για βόλτες η για καφέ η για γήπεδο...έχεις όλες τις επιλογές ανοιχτές για να πας όπου θέλεις και όταν θέλεις χωρίς να ακυρώνεις επειδή η παρέα σου δεν είναι διαθέσιμη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Δυστυχώς όμως στην Ελλάδα μπορεί να απομονωθεί κοινωνικά
Γιατί άλλαξες φωτογραφία στο προφίλ σου;Δεν θέλεις να σε συνδέει ο κόσμος που σε διαβάζει με μια συγκεκριμένη εικόνα;
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Ξενερωτες...χωρίς ποικιλία χαρακτηριστικών.Και να προκύψει τέτοια περίπτωση πάλι θα υστερούν ...κατάλληλες μόνο για τύπους στυλ Τζων Λένον με καλλιτεχνικό υπόβαθρο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι ειναι αυτα που λες ρε παιχτη ...... ??

6b42f7610c410d392979ba63e7a3b0aa.gif
Sexy-Lucy-Liu-Pictures.jpg





63t645bzild21.jpg
tumblr_p2x1mniX3i1vc5zsdo1_1280.jpg


i1gtguht3w901.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Τι ειναι αυτα που λες ρε παιχτη ...... ??

6b42f7610c410d392979ba63e7a3b0aa.gif
Sexy-Lucy-Liu-Pictures.jpg





63t645bzild21.jpg
tumblr_p2x1mniX3i1vc5zsdo1_1280.jpg


i1gtguht3w901.jpg
Χαλάρωσε ρε παικτη....μιλάω για Γιαπωνέζες της διπλανής πόρτας.Αν χτυπήσεις καμμία διαδικτυακά ίσως με ανάλογο ντύσιμο και βάψιμο βγει ένα αξιοπρεπές σύνολο.Αλλιως δεν το νομίζω...
 
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
1
Αυτο λέμε που λες και εσύ και οι φεμιναζί πάνε να μας βγάλουνε τρελούς.. Εγώ Αγγλία ένα χρο ο έκατσα έβγαλα γκόμενά κεπουρι bargain με είχε ξέρεις πως έκανε να μη με χάσει? Εδώ ελλαδα δεν βρίσκω τίποτα λες και έχω λέπρα ένα πράμα και να φανταστείς Αγγλία ήμουνα αγυμναστοι τώρα ασχολου. Σ με γιμναστικη και οι ελεείνιδες στο κλάσιμο με έχουνε, δεν έχω βεβεα παρέες με μουνια ουτς γνωστούς με γκομενες,παίζει ρόλο Αφτο στις ελλεινιδες
θα βρεις παντρεμενη χωρισμενη,ολες μολις χωρισουν καταλαβανουν τι λαθη καναν και τι λαθος επιλογες καναν,ενταξει χωρις να ειναι απολυτο αυτο,αλλα οι περισσοτερες που ξερω χωρισμενενες βελτιωθηκαν και προσωπικα και στις επιλογες τους.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Ενα θα σου πω ο τύπος είναι ταξιτζής, άρα βλέπει καμία δεκαριά μουνιτσες την μέρα.. Και δεν τους τη πέφτει.. Εγώ άμα ήμουνα ταρίφας και ειχα επαφή με. Μουνακια να καθοντε δίπλα μου στο ταξι, θα την είχα πέσει σε όλες.. Αφτος ψάχνει γκόμενά από τιντερ.. Καλά κρασια..
Θυμάμαι παλιά έναν ταρίφα να μου λέει ότι την έπεφτε σε όλες όσες του άρεσαν στο ταξί και είχε επιτυχία 20% που όπως έλεγε είναι μεγάλο ποσοστό......Τους έλεγε ότι έχει ένα μισογεμάτο μπουκάλι ουίσκι στο σπίτι και αν θέλουν να το πιούνε μαζί........Δήλωνε 51χρ και αρραβωνιασμένος..............Αυτά όμως τις παλιές καλές εποχές χωρίς ίντερνετ και μαλακίες...........
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Σάββατο σήμερα.. Έχουνε να φάνε πουτσα πάλι οι ελλε ιδες από τους δεξιούς σάπιοκοιλιαδες ????χορηγούς τους.. Θα πιούνε τα σπερματα με το κιλο πάλι..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Θυμάμαι παλιά έναν ταρίφα να μου λέει ότι την έπεφτε σε όλες όσες του άρεσαν στο ταξί και είχε επιτυχία 20% που όπως έλεγε είναι μεγάλο ποσοστό......Τους έλεγε ότι έχει ένα μισογεμάτο μπουκάλι ουίσκι στο σπίτι και αν θέλουν να το πιούνε μαζί........Δήλωνε 51χρ και αρραβωνιασμένος..............Αυτά όμως τις παλιές καλές εποχές χωρίς ίντερνετ και μαλακίες...........
Έτσι είναι άμα είσαι ταρίφας και δε βρίσκεις γκοεμενες από το ταξί αλλά ψάχνεις απκ τιντερ πρέπει να έχεις κάποιο προβλιμα..δηλαση άμα εσένα σου. Ερχοντουσαν δέκα γκόμενάκια την μέρα και καθοντουσαν δίπλα σου στο αμάξι, δεν θα την έπεφτες?? ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Έτσι είναι άμα είσαι ταρίφας και δε βρίσκεις γκοεμενες από το ταξί αλλά ψάχνεις απκ τιντερ πρέπει να έχεις κάποιο προβλιμα..δηλαση άμα εσένα σου. Ερχοντουσαν δέκα γκόμενάκια την μέρα και καθοντουσαν δίπλα σου στο αμάξι, δεν θα την έπεφτες?? ?
Είναι αντιεπαγγελματικο ρε παικτη....αν κουνιέται ,ναι να ορμηξεις....αν είναι χαμηλοβλεπουσα και κοιτάζει όλο το ρολο'ι' η το κινητό ,τι να την κάνεις αυτήν;
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Θα έρθουν η Πολωνία λέει θα πάρει ένα εκατομμύριο ουκρανους..μακάρι να είχαμε πιο πολλές ρωσοουκρανες εδώ θα τις γράφαμε στα αρχιδια μας τις ελλεινιδες..
Οπότε αναμένεται κόσμος...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Αν βλέπατε στριγκακι πουτανας απλωμένο στην απλώστρα θα το παίρνετε ;Το μετάνιωσα που δε το πήρα σήμερα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom