Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
φιλε ισ2001 αυτα ειναι δικαιολογιες αυτουνου που δεν μπορει με τιποτα να βγαλει γκομενα.δε συγκρινω με τιποτα το να εχεις μια συντροφο,να βλεπεις τηλεοραση αγκαλια,να πηγαινεις βολτα χερι χερι,να νοιαζεται και να νοιαζεσαι.δεν συγκρινεται με τιποτα,δοκιμασε το.καλος ειναι ο πληρωτεος,αλλα δεν αναπληρωνει τον κανονικο.και οι ελληνιδες δεν μας φταινε,μια χαρα ειναι.απλα σκεφτεται τωρα ο 1,60 και 200 κιλα καλαφρος 45χρονος,γιατι δεν του καθεται το 18χρονο πιπινι και την λεει ελεεινιδα κιολας.

Συμφωνώ με τα περισσότερα που γράφεις. Προσωπικά δεν μπορώ το "δήθεν" και θεωρώ πολύ δήθεν και τα ct και τα στούντιο και όλα. Μια μεγάλη υποκρισία είναι και όταν γαμάς εκδιδόμενη γυναίκα είναι σα να βαράς μαλακία με το θηκάρι της πουτάνας (μία "μπουρδελίτσα" το είχε πει αυτό, δεν θυμάμαι πια).

Όσο για το άλλο, ότι μια χαρά είναι οι Ελληνίδες, εκεί φίλε διαφωνώ! Δεν πάνε καλά όπως δεν πάμε καλά και εμείς οι Έλληνες, όπως στραβά αρμενίζει ολόκληρη η σκατοκοινωνία μας σήμερα....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε ισ2001 αυτα ειναι δικαιολογιες αυτουνου που δεν μπορει με τιποτα να βγαλει γκομενα.δε συγκρινω με τιποτα το να εχεις μια συντροφο,να βλεπεις τηλεοραση αγκαλια,να πηγαινεις βολτα χερι χερι,να νοιαζεται και να νοιαζεσαι.δεν συγκρινεται με τιποτα,δοκιμασε το.καλος ειναι ο πληρωτεος,αλλα δεν αναπληρωνει τον κανονικο.και οι ελληνιδες δεν μας φταινε,μια χαρα ειναι.απλα σκεφτεται τωρα ο 1,60 και 200 κιλα καλαφρος 45χρονος,γιατι δεν του καθεται το 18χρονο πιπινι και την λεει ελεεινιδα κιολας.
φίλε όντως έχει τα καλά του αλλά η μέση συμπεριφορά της ελλεινίδας σε σχέση με μιας από άλλη χώρα (όχι βαλκάνια βέβαια) είναι άστα να πάνε.
Τώρα αυτός που δεν του κάθεται το πιπίνι έχει άλλα ζόρια και δεν αναφερόμαστε σε αυτόν.
Και εμείς είχαμε και έχουμε γκόμενες αλλά τώρα πια έχω καταλήξει στις ξένες.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
φιλε ισ2001 αυτα ειναι δικαιολογιες αυτουνου που δεν μπορει με τιποτα να βγαλει γκομενα.δε συγκρινω με τιποτα το να εχεις μια συντροφο,να βλεπεις τηλεοραση αγκαλια,να πηγαινεις βολτα χερι χερι,να νοιαζεται και να νοιαζεσαι.δεν συγκρινεται με τιποτα,δοκιμασε το.καλος ειναι ο πληρωτεος,αλλα δεν αναπληρωνει τον κανονικο.και οι ελληνιδες δεν μας φταινε,μια χαρα ειναι.απλα σκεφτεται τωρα ο 1,60 και 200 κιλα καλαφρος 45χρονος,γιατι δεν του καθεται το 18χρονο πιπινι και την λεει ελεεινιδα κιολας.

Φιλε  συμφωνω  εν μερει μαζι  σου !!

Η  καλη ποιοτικη  σχεση  δεν  συγκρινεται  με τιποτα ..


Ομως  δεν βλεπω  γυρω μου  πολλες  ποιοτικες  σχεσεις ...


Βλεπω  υποταγμενους  καγκουρες  ....και    κομπλεξικες /κουτοπονηρες Ελληνιδες  οι οποιες κοιτανε  να  ικανοποιησουν  μια  ανοητη  εγωκεντρικη  ματαιοδοξια ..
(καλυτερο  τραπεζι , μουρη  ,  αμαξι , κτλ) ..

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
κι επίσης το να πληρώσεις για να πας μια και έξω (με πόρνη) το κάνεις κι όταν έχεις σχέση πληρώνοντας έμμεσα (κεράσματα, έξοδοι, ακριβό αμάξι κλπ)
Οπότε κάνε τις επιλογές σου ανάλογα με τις προτιμήσεις σου
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
φιλε ισ2001 αυτα ειναι δικαιολογιες αυτουνου που δεν μπορει με τιποτα να βγαλει γκομενα.δε συγκρινω με τιποτα το να εχεις μια συντροφο,να βλεπεις τηλεοραση αγκαλια,να πηγαινεις βολτα χερι χερι,να νοιαζεται και να νοιαζεσαι.δεν συγκρινεται με τιποτα,δοκιμασε το.καλος ειναι ο πληρωτεος,αλλα δεν αναπληρωνει τον κανονικο.και οι ελληνιδες δεν μας φταινε,μια χαρα ειναι.απλα σκεφτεται τωρα ο 1,60 και 200 κιλα καλαφρος 45χρονος,γιατι δεν του καθεται το 18χρονο πιπινι και την λεει ελεεινιδα κιολας.
ακριβως!!!
επειδη καποιο δεν το καταφερνουν ή επειδη εχουνε φαει πικρες! ειναι λιγο απολυτοι!
δικο τους θεμα!!
1258 σελιδες αυτα λεμε! και??????αλλαξε κατι?? φυσικα και οχι
και ουτε προκειται!!
τι με ενδιαφερει που θα τα φαει ο καθενας! απο την τσεπη μου τα παιρνει?? αλλα μην εισαι και τοσο απολυτος!
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!


αμα με δουνε με μετρια γκομενα τι θα πουνε???? ε τον μαλακα με τι μπαζο ειμαι (και ας ειναι αγαμητοι αυτοι που το λενε 2 χρονακια)
αμα σε δουνε πολυ ωραιο μουνι τι??????
μ αυτον τον μαλακα βρηκε να παει?
ε εχει bmw πχ!
ε του τα τρωει
ε την κερναει συνεχεια και κανει και μοστρα στις φιλες της!

θα πουνε 1002 μαλακιες!
στα αρχιδια μου!


με τανα θα παω θαλασσα?
με τανα θα παω για φαγητο?
στην τανα θα πω τα προβληματα μου?
με τανα θα παω διακοπες??
ΕΛΕΟΣ
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:

Ρε παιδιά, αν υπολογίζετε το "συγκριτικό κόστος", τότε γιατί δεν πηγαίνετε στη λύση Fleshlight (υπάρχει σχετικό thread)?

Δινετε 80€ και .... ξεγνιάζετε μία για πάντα. Ούτε λεφτά για ραντεβού, ούτε λεφτά για πόρνες!
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Νατη  ..εσκασε  μυτη!!!

Περιμενω  αναλυση  με επιχειρηματα  ....


(Μηπως ανηκεις  στο 69% !!??)

ναι εγώ κάθε μέρα κολωνάκι βρίσκομαι
γιατί περνάω να πάρω το γκομενάκι από τα εξάρχεια
με το παπί κ να πάμε ζωγράφου..
όταν σε μια σχέση είναι κ οι 2 φοιτητές π δεν δουλεύουν ακόμα
τότε ποιος τρώει τα λεφτά ποιανού? :P
επίσης δεν ξέρω κ πολλούς να κατεβαίνουν κέντρο με ταξάκι
είτε να πληρώνουν τόσα όσα λες..όπως δεν ξέρω κ τι εννοείς για τραπέζι
με 70 ευρώ.. :headbang:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Ρε παιδιά, αν υπολογίζετε το "συγκριτικό κόστος", τότε γιατί δεν πηγαίνετε στη λύση Fleshlight (υπάρχει σχετικό thread)?

Δινετε 80€ και .... ξεγνιάζετε μία για πάντα. Ούτε λεφτά για ραντεβού, ούτε λεφτά για πόρνες!
άμα ήσουν άντρας και σου σηκωνότανε δεν θα το πρότεινες.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
το value for money υπολογίζουμε,
είναι γνωστό αυτό
και σε αυτό η ψυχολογική φθορά είναι priceless για μερικούς.
οι άλλοι είναι ακόμη σε αναμονή,
και το να χλευάζεις δεν είναι λύση ξέρεις
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ναι εγώ κάθε μέρα κολωνάκι βρίσκομαι
γιατί περνάω να πάρω το γκομενάκι από τα εξάρχεια
με το παπί κ να πάμε ζωγράφου..
όταν σε μια σχέση είναι κ οι 2 φοιτητές π δεν δουλεύουν ακόμα
τότε ποιος τρώει τα λεφτά ποιανού? :P
επίσης δεν ξέρω κ πολλούς να κατεβαίνουν κέντρο με ταξάκι
είτε να πληρώνουν τόσα όσα λες..όπως δεν ξέρω κ τι εννοείς για τραπέζι
με 70 ευρώ.. :headbang:
πως τον είπαμε τον πλανήτη που ζεις?
Μιλάμε για όλες τις σχέσεις και όχι μόνο για φοιτητές.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
φιλε ισ2001 αυτα ειναι δικαιολογιες αυτουνου που δεν μπορει με τιποτα να βγαλει γκομενα.δε συγκρινω με τιποτα το να εχεις μια συντροφο,να βλεπεις τηλεοραση αγκαλια,να πηγαινεις βολτα χερι χερι,να νοιαζεται και να νοιαζεσαι.δεν συγκρινεται με τιποτα,δοκιμασε το.καλος ειναι ο πληρωτεος,αλλα δεν αναπληρωνει τον κανονικο.και οι ελληνιδες δεν μας φταινε,μια χαρα ειναι.απλα σκεφτεται τωρα ο 1,60 και 200 κιλα καλαφρος 45χρονος,γιατι δεν του καθεται το 18χρονο πιπινι και την λεει ελεεινιδα κιολας.


ακριβως!!!
επειδη καποιο δεν το καταφερνουν ή επειδη εχουνε φαει πικρες! ειναι λιγο απολυτοι!
δικο τους θεμα!!
1258 σελιδες αυτα λεμε! και??????αλλαξε κατι?? φυσικα και οχι
και ουτε προκειται!!
τι με ενδιαφερει που θα τα φαει ο καθενας! απο την τσεπη μου τα παιρνει?? αλλα μην εισαι και τοσο απολυτος!
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!


αμα με δουνε με μετρια γκομενα τι θα πουνε???? ε τον μαλακα με τι μπαζο ειμαι (και ας ειναι αγαμητοι αυτοι που το λενε 2 χρονακια)
αμα σε δουνε πολυ ωραιο μουνι τι??????
μ αυτον τον μαλακα βρηκε να παει?
ε εχει bmw πχ!
ε του τα τρωει
ε την κερναει συνεχεια και κανει και μοστρα στις φιλες της!

θα πουνε 1002 μαλακιες!
στα αρχιδια μου!


με τανα θα παω θαλασσα?
με τανα θα παω για φαγητο?
στην τανα θα πω τα προβληματα μου?
με τανα θα παω διακοπες??
ΕΛΕΟΣ


:boobies: :boobies: :boobies:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
πως τον είπαμε τον πλανήτη που ζεις?
Μιλάμε για όλες τις σχέσεις και όχι μόνο για φοιτητές.

εγώ ένα απλό παράδειγμα είπα..
προφανώς κ για τις υπόλοιπες
κάτι αντίστοιχο συμβαίνει...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:birdman: :birdman:
Παραθετω  αρθρο   ταλαιπωρημενου  Νεοελληνα ... :rockon:

Aς  μου αναλυσει  μια  Ελληνιδα   τον ορο  cost -benefit  analysis ..

στην σημερινη κοινωνικη πραγματικοτητα ...

οπου οι απαιτησεις  εχουν πιασει  ταβανι ..
και το εισοδημα  παει προς τα κατω!!



"Γιατί είναι πολύ καλύτερο να πηγαίνεισ με πουτάνες και ούτε να σου περναέι από το μυαλό να ψάξεις για άλλου είδους γυναίκα



20 Ευρώ για τα καφεδάκια (Αθήνα είμαστε και Κολωνάκι, όχι μαλακίες) Μια 70ρού το τραπέζι και άλλη μία 20αρα για τα ταξί ανέβα κατέβα στο κέντρο, που ούτως ή άλλως θα τα δόσεις σε παρκινγκ αν πας με το δικό σου αμάξι. Και όλη αυτή η σπατάλη των χρημάτων γιατί; Μόνο και μόνο για να ακούσεις μερικά νιαουρίσματα και να πάρεις και το τηλέφωνο της γκόμενας μην ξέροντας τι να το κάνεις μετά από μια ώρα. Π΄ροσεχε μην τρως με ανοιχτό το στώμα, μην πεις καμιά μαλακία, να είσαι ευγενικός, να διαβάζεις την σκέψη της να της λες μαλακίτσες να χαζογελάει, να το πάιξεις άνετος με τα εστιατώρια, μαγαζιά, και όλη αυτή την ανούσια στο κάτω της γραφής μπερδεμένη συμπεριφορά για ποίο λόγο; Για να πάρεις ένα νούμερο κινητού τηλεφώνου το οποίο θα σε οδηγίσει σε περισσότερα νιαουρίσματα, χαζογελάκια σε περισσότερη σπατάλη και επιδιξη άνεσης με απότερο σκοπό το σεξ. Να καταφέρεις να τη πας στο κρεβάτι και να πάρεις το αίμα σου πίσω για όλη αυτή την ψυχοφθόρα διαδικασία που πέρασες μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.
Συνολικός απολογισμός των πρότων 2 ραντεβού; 250 ευρωπουλάκια. Με τα οποία έχεις πάρει 2 ή και τρια call girlάκια και έχεις αποφύγει και την ψυχική οδύνη την οποία δεν σου την αποζημιώνει κανένας στο κάτω κάτω.
Και ξέρεται και κάτι άλλο; Δεν χρειάζεται και να καθαρίσω και το σπίτι. Και τι με νοιάζει εμένα τι γνώμη θα σχηματίσει η κάθε πουτάνα που θα έρθει στο διαμέρισμα μου;
Συμβουλή προς όλους τους συναδελφους.
Κάθε Τρίτη η Χρυσή ευκαιρία είναι η λύση στα προβλήματα του σαβατοκύριακου

οι αγνωστοι Χ τυπαδες που θα σκασουν 250!!!!! ευρω σε 2 ραντεβου μπας κ καταφερουν να ριξουν την καθεμια που τους γυαλισε ειναι απλα ηλιθιοι κ τρελα δηθεν!
αμα ειναι τοσο παθετικ που θεωρουν οτι θα  βγαλουν γκομενα επιδεικνυοντας  τα λεφτα τους ή τ αυτοκινητο ή οτιδηποτε καλα τους κανουνε οι γυναικες κ τους εκμεταλλευονται

ναι ρε φιλε αμα το πρωτο πραγμα που κανεις ειναι σωου αυτων που διαθετεις (ή που μπορει κ να μην διαθετεις απλα ετσι θες να δειχνεις) θα σ εκμεταλλευτουν κ  μετα θα ρθεις στο σαιτ να κλαιγεσαι.. αμα τα θελει κ σενα ο πωπος σου μετα να μην σου φταινε οι ελλε(η)νιδες.. (αναφερομαι στο χ αγνωστο τυπα που φερεται ετσι κ οχι σε καποιον συγκεκριμενα απο το σαιτ.. ετσι κ αλλιως ο καθενας ξερει τι καπνο φουμαρει...)

 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6

εγώ πάντως σε όλες τις σχέσεις
π έχω δει κ δουλεύουν κ οι 2
πουθενά δεν έχω δει να τα πληρώνει όλα ο άντρας..
ειδικά καφέδες 20 ευρώ,τραπέζι 70 ευρώ κ ταξάκι για
πήγαινε-έλα στο κέντρο.. :P
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγώ πάντως σε όλες τις σχέσεις
π έχω δει κ δουλεύουν κ οι 2
πουθενά δεν έχω δει να τα πληρώνει όλα ο άντρας..
ειδικά καφέδες 20 ευρώ,τραπέζι 70 ευρώ κ ταξάκι για
πήγαινε-έλα στο κέντρο.. :P
Δεν τα πληρώνει ο άντρας στην Ελλάδα????
Θες να κάνεις μια στατιστική ανάμεσα σε αγνώστα σε σένα ζευγάρια?
(Όχι στο τι λένε στο τι κάνουνε)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Η όλη γκρίνια και σκατοκατάσταση, κατά τη γνώμη μου, δημιουργείται επειδή κάποιοι - και  κάποιες - αρνούνται να παίξουν στα κυβικά τους... :sunglasses:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εγώ πάντως σε όλες τις σχέσεις
π έχω δει κ δουλεύουν κ οι 2
πουθενά δεν έχω δει να τα πληρώνει όλα ο άντρας..
ειδικά καφέδες 20 ευρώ,τραπέζι 70 ευρώ κ ταξάκι για
πήγαινε-έλα στο κέντρο.. :P

ελλεηνες δουλοι που δινουν κ οτι δεν εχουν μπας κ τους κατσει η γκομενα, που βρισκουν ελλεηνιδες χαζογκομενες που τους τα τρωνε
ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει
φυσικα κ δεν ειναι ετσι ολος ο κοσμος... αλλα περιμενεις τπτ λιγοτερο απολυτο εδω μεσα?

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ελλεηνες δουλοι που δινουν κ οτι δεν εχουν μπας κ τους κατσει η γκομενα, που βρισκουν ελλεηνιδες χαζογκομενες που τους τα τρωνε
ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει
φυσικα κ δεν ειναι ετσι ολος ο κοσμος... αλλα περιμενεις τπτ λιγοτερο απολυτο εδω μεσα?
κι εσύ γιατί κάθεσαι σε ένα σαιτ που δεν γουστάρεις αυτούς που είναι μέσα (δηλαδή και την πάρτη σου)????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δια εμέ λύθηκε το ερώτημα

TΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ...

το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο,
......
Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές,
........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom