Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τσέκαρε φίλε μου τη σειρά Rompeportones της αργεντίνικης τηλεόρασης για να δείς πόσο πίσω είμαστε και στην ποιότητα. Σημειωτέον είναι μεσημεριανή κωμική εκπομπή. Και μεις εδώ έχουμε ανάγει σε sex symbol και ποιοτική τηλεόραση την πετρούλα...

Ε  δεν την εχουμε και ακριβωs........αναγει........Απλα γελαμε η σχολιαζουμε με αυτο που μαs σερβιρουνε....Δεν μπορουμε εμειs να τουs αλλαξουμε τα μυαλα σιγουρα.....Και το μονο που μαs μενει ειναι να σχολιαζουμε...Πετρουλα μαs δινουνε???? Πετρουλα θα σχολιαζουμε........Παντωs ...ποιοτικο δεν θα τολεγα με τιποτα....Η χαρα τηs πουτσαs μαλιστα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εμενα με προβληματιζει ο τραγουδιστης και το κοριτσι του μπαρ βασικα....

ειμαι του μπαρ μα ειμαι κυρια αγαπητε.....

εγω τωρα βρηκα το νοημα της ζωης και το φως το αληθινο....δεν καταλαβαινω για ποιο πραγμα μου μιλας....

Και παλι ευγε....Τολμω να πω οτι εισαι μια κυρια οχι στα μπουζουκια βεβαια....αλλα μια κυρια στα μπαρ......Μην μου ζητησειs τον....Γεωργιτση ομωs....δεν εχω!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εμενα ρε παιδια μαρεσει αυτη.... :P

ειναι σαχλοκουδουνο και το παραδεχεται....οι πιο πολλες ειναι σαχλοκουδουνα και θελουν να μας πεισουν οτι ειναι κατι....και λογω αυτου του ιδιωματος της μου φαινεται μια χαρα.....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μπα δεν είναι τίποτε!! Δυο με τρια χρόνια εγκλεισμού σε ψυχιατρείο και μετά όλα θα είναι ρόδινα ξανά.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ε  δεν την εχουμε και ακριβωs........αναγει........Απλα γελαμε η σχολιαζουμε με αυτο που μαs σερβιρουνε....Δεν μπορουμε εμειs να τουs αλλαξουμε τα μυαλα σιγουρα.....Και το μονο που μαs μενει ειναι να σχολιαζουμε...Πετρουλα μαs δινουνε???? Πετρουλα θα σχολιαζουμε........Παντωs ...ποιοτικο δεν θα τολεγα με τιποτα....Η χαρα τηs πουτσαs μαλιστα
Τσέκαρε πάντως μέσω youtube αυτό που σου είπα και θα με θυμηθείς. Κατά τ'άλλα καμία διαφωνία
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και της ποιότητας και της βίας? Μ'εκπλήσεις.
εντριβές τότε με "βηξ". Μιλάμε πολύ προχώ θεραπεία.

οσμολαγνεια???

γουσταρωωωωω δεν το χω κανει!!!!

ειμαι ανοιχτη σε νεες προτασεις :2funny:

υ.γ. η ποιοτητα παντα πρεπει να συνοδευεται απο τη βια και τουμπαλιν αλλιως ειναι βαρετο :P
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εμενα ρε παιδια μαρεσει αυτη.... :P

ειναι σαχλοκουδουνο και το παραδεχεται....οι πιο πολλες ειναι σαχλοκουδουνα και θελουν να μας πεισουν οτι ειναι κατι....και λογω αυτου του ιδιωματος της μου φαινεται μια χαρα.....

Δεν με πειραζουνε τα σαχλοκουδουνα καλη μου.......Κι αυτα καποιο σκοπο εξυπηρετουν...εκεινο που με πειραζει ειναι οταν προσπαθουν αυτα η καποιοι αλλοι να τουs δωσουν προαγωγη ωs ποιοτικα...Αφου απο την αρχη ξεκινησαν ωs σαχλοκουδουνα  ε  αs συνταξιοδοτηθουνε κι ετσι!!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
οσμολαγνεια???

γουσταρωωωωω δεν το χω κανει!!!!

ειμαι ανοιχτη σε νεες προτασεις :2funny:

υ.γ. η ποιοτητα παντα πρεπει να συνοδευεται απο τη βια και τουμπαλιν αλλιως ειναι βαρετο :P
Πόσα ξέρεις τελικά εσύ?
Οσμολαγνεία και άλλα πολλά τέτοια προχώ. Έπρεπε να στά χουν ήδη μάθει :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οσμολαγνεια???

γουσταρωωωωω δεν το χω κανει!!!!

ειμαι ανοιχτη σε νεες προτασεις :2funny:

υ.γ. η ποιοτητα παντα πρεπει να συνοδευεται απο τη βια και τουμπαλιν αλλιως ειναι βαρετο :P

Α ρε Μικε....ολη την ωρα εισαι ετοιμοs για καινουργιεs μεθοδουs!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
συχνα ξυπναω στον υπνο μου ιδρωμενη με τα ματια γουρλωμενα και ουρλιαζω "στα προχω μπαρ αδερφες μουυυυυ στα προχω μπαρρρρρ"

ειναι σοβαρο λετε????

Εκτός από τη φοβερή μαλακία που τραβάτε στο μυαλό σας δεν βαράτε και καμία στο αραχνασμένο και μαραζωμένο σας "τσεπάκι";
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
εμενα ρε παιδια μαρεσει αυτη.... :P

ειναι σαχλοκουδουνο και το παραδεχεται....οι πιο πολλες ειναι σαχλοκουδουνα και θελουν να μας πεισουν οτι ειναι κατι....και λογω αυτου του ιδιωματος της μου φαινεται μια χαρα.....

Δε νομίζω ότι είναι τόσο σαχλοκούδουνο..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
OK boomb.
Θα κάνουμε έναν πιλότο για μια βδομάδα και άμα πιάσει, συνεχίζουμε.
Αχέμ, κυρίες και κύριοι, την προσοχή σας παρακαλώ, έχω μια ΠΟΛΥ σημαντική ανακοίνωση.
Μετά από επίπονες, έντονες και παρατεταμένες συζητήσεις και διαπραγματεύσεις μπορούμε πλέον να μοιραστούμε με τον κόσμο την  ύπαρξη μιας ακόμη ΚΛΙΚΑΣ σε αυτό το τσατσοκλικαδοροφόρουμ.
Φυσικά θα είναι ακόμη σε δοκιμαστικό στάδιο, οπότε δεν εγγυώμαστε τίποτα.
Μέχρι νεωτέρας
Σας χαιρετούμε


Edit: Αιτήσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές  :dancing: :dancing:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Αχέμ, κυρίες και κύριοι, την προσοχή σας παρακαλώ, έχω μια ΠΟΛΥ σημαντική ανακοίνωση.
Μετά από επίπονες, έντονες και παρατεταμένες συζητήσεις και διαπραγματεύσεις μπορούμε πλέον να μοιραστούμε με τον κόσμο την  ύπαρξη μιας ακόμη ΚΛΙΚΑΣ σε αυτό το τσατσοκλικαδοροφόρουμ.
Φυσικά θα είναι ακόμη σε δοκιμαστικό στάδιο, οπότε δεν εγγυώμαστε τίποτα.
Μέχρι νεωτέρας
Σας χαιρετούμε


Edit: Αιτήσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές  :dancing: :dancing:

:rockon: :rockon: :rockon:

Ναι, η πρώτη επίσημη κλίκα του forum είναι γεγονός!
Με το καλό να στεριώσει.
Επίσης boomb, όποιος/α θέλει να μπει από 'δω και πέρα θα πρέπει να τον εγκρίνουμε και οι 2 μας.
Το αντικείμενό μας είναι σοβαρό, δεν είναι παίξε-γέλασε.
Είναι μια βρώμικη δουλειά αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
^^^^^^ εννοείται!!!
Και από αύριο πρέπει να συντάξουμε το ερωτηματολόγιο για τους υποψήφιους συνκλικαδόρους, μη σου πω ότι θα πρέπει να βρούμε τελετουργικό και όρκο για τη μύηση!!! Δεν έχει μαλακίες, είναι ώρα για οργάνωση!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
^^^^^^ εννοείται!!!
Και από αύριο πρέπει να συντάξουμε το ερωτηματολόγιο για τους υποψήφιους συνκλικαδόρους, μη σου πω ότι θα πρέπει να βρούμε τελετουργικό και όρκο για τη μύηση!!! Δεν έχει μαλακίες, είναι ώρα για οργάνωση!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Έτσι μπράβο, αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ.
Το τελετουργικό θα είναι αντίστοιχο με αυτά των αδελφοτήτων στα αμερικάνικα κολλέγια.
Επίσης πρέπει να βρούμε και μια καλή ονομασία.
Μία που να προκαλεί φόβο........αλλά να εμπνέει και σεβασμό! :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom