Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Έτσι μπράβο, αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ.
Το τελετουργικό θα είναι αντίστοιχο με αυτά των αδελφοτήτων στα αμερικάνικα κολλέγια.
Επίσης πρέπει να βρούμε και μια καλή ονομασία.
Μία που να προκαλεί φόβο........αλλά να εμπνέει και σεβασμό! :think:


Δεν αφήνετε τις μαλακίες λέω γω;

Έχει γαμηθεί εδώ μέσα στην τσατσοκλικαδούρα! Μπορεί να το διαπιστώσει ο οποιοσδήποτε από τα 70.000 μέλη του site. Αν κάνει το λάθος και δημιουργήσει αντιπαράθεση με μέλος τσατσοκλικαδούρας θα δει αυτόματα να του την πέφτουν άλλοι 20...

Και οι πραγματικές τσατσοκλικαδούρες δεν σχηματίζονται στα φανερά και με ορκωμοσίες αλλά κρυφά και στα μουλωχτά...(όπως έχουν ήδη σχηματιστεί). 
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Δεν αφήνετε τις μαλακίες λέω γω;

Έχει γαμηθεί εδώ μέσα στην τσατσοκλικαδούρα! Μπορεί να το διαπιστώσει ο οποιοσδήποτε από τα 70.000 μέλη του site. Αν κάνει το λάθος και δημιουργήσει αντιπαράθεση με μέλος τσατσοκλικαδούρας θα δει αυτόματα να του την πέφτουν άλλοι 20...

Και οι πραγματικές τσατσοκλικαδούρες δεν σχηματίζονται στα φανερά και με ορκωμοσίες αλλά κρυφά και στα μουλωχτά...(όπως έχουν ήδη σχηματιστεί). 

και γιατί δεν τις "καταγγέλεις"? Δεν τις φέρνεις στο "φως" αλλά είσαι όλο μίρλα??
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Εσύ αθώο μου πλάσμα δεν είσαι σε καμία τσατσοκλικαδούρα;

εγώ έχω τις συμπάθειες και τις αντιπάθειές μου όπως και όλοι εδώ μέσα και ανάλογα πράττω...

Πες μου λοιπόν, ποιά είναι η κλίκα μου, Τριανταφυλλόπουλε του site
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
εγώ έχω τις συμπάθειες και τις αντιπάθειές μου όπως και όλοι εδώ μέσα και ανάλογα πράττω...

Πες μου λοιπόν, ποιά είναι η κλίκα μου, Τριανταφυλλόπουλε του site

Στοιχειώδης παρατηρητικότητα χρειάζεται, τίποτε άλλο...

Ορισμένοι τύποι σαν εσένα ότι και να γράψουν εδώ μέσα θα πεταχτούν αυτόματα άλλοι 20 (βασικά οι ίδιοι - ή κλώνοι) να συμφωνήσουν μαζί τους ή να τους υποστηρίξουν - αν έχουν εμπλακεί σε αντιπαράθεση.

Τύποι σαν εμένα ότι και να γράψουν θα βρουν αυτόματα 20 μπροστά τους να μας πάνε κόντρα, να επιχειρήσουν να μας χλευάσουν κ.λ.π. Δεν μπορεί π.χ. εσύ (και οι όμοιοι σου) να είσαι μόνιμα τόσο σωστός και καλός (αν και evilplasma) ενώ εγώ και οι σαν εμένα να είμαι μόνιμα λάθος και κακός....
 
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Στοιχειώδης παρατηρητικότητα χρειάζεται, τίποτε άλλο...

Ορισμένοι τύποι σαν εσένα ότι και να γράψουν εδώ μέσα θα πεταχτούν αυτόματα άλλοι 20 (βασικά οι ίδιοι - ή κλώνοι) να συμφωνήσουν μαζί τους ή να τους υποστηρίξουν - αν έχουν εμπλακεί σε αντιπαράθεση.

Τύποι σαν εμένα ότι και να γράψουν θα βρουν αυτόματα 20 μπροστά τους να μας πάνε κόντρα, να επιχειρήσουν να μας χλευάσουν κ.λ.π. Δεν μπορεί π.χ. εσύ (και οι όμοιοι σου) να είσαι μόνιμα τόσο σωστός και καλός (αν και evilplasma) ενώ εγώ και οι σαν εμένα να είμαι μόνιμα λάθος και κακός....
 

Εγώ κλώνο προσωπικά δεν έχω! Ποιοι με "αγαπάνε" και μου παίρνουν τόσο φανατικά το μέρος...
Ασε τα περί παρατηρητικότητας κτλ και μίλα σταράτα
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ κλώνο προσωπικά δεν έχω! Ποιοι με "αγαπάνε" και μου παίρνουν τόσο φανατικά το μέρος...
Ασε τα περί παρατηρητικότητας κτλ και μίλα σταράτα

Να μιλήσω σταράτα;

Είμαι εδώ μέσα χωρίς να ανήκω σε καμία τσατσοκλικαδούρα!

Δεν έχω σχεση με τους διαχειριστές του site, δεν έχω βγει σε καφετέριες για να γνωρίσω κόσμο από δω και να μπω στους κόλπους των υφιστάμενων τσατσοκλικαδούρων.

Εκφράζω ελεύθερα την άποψη μου, λέω στα παιδιά να μην πηγαίνουν μπουρδέλα και στούντιο αν δεν το εξαντλούν πρώτα με τις καθημερινές κοπέλες γύρω τους και αυτό προφανώς πάει αντίθετα στα συμφέροντα του site. Σας έχω ζητήσει να με σβήσετε να γλυτώσετε από μένα. Όσο είμαι εδώ μέσα θα φωνάζω στα παιδιά ότι είναι μαλακία να πηγαίνουν μπουρδέλα συνέχεια, χωρίς να το κουράζουν με τις κοπέλες γύρω τους...

Αυτή η στάση μου με έχει στοχοποιήσει! ¨Οχι μόνο δεν έγινα ποτέ αποδεκτός από την τσατσοκλικαδούρα εδώ μέσα (παρ' όλο που με κάποιους κάποιες έχουμε "συζητήσει" άπειρες ώρες στα διάφορα threads εδώ) αλλά μου επιτίθενται με το παραμικρό και επιχειρούν γενικά να με κάνουν αντικείμενο χλευασμού - που δεν τους βγαίνει βέβαια!

 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ουτε εγώ ξέρω κανέναν απο administrator/moderator (ΑΧ!!!θα βριζα απείρως περισσότερο τότε).
Ξέρεις γιατί σου την πέφτουν όλοι που λες και συ? Γιατί μάλλον κάνεις και σ αυτούς ότι και σε μένα: Σε ερώτησεις "Τι κάνεις Γιάνη"? απαντάς "όπου να ναι θα βρέξει" και τα κάνεις τσουρέκια στον κόσμο! Αφού εγώ είμαι σε τσατσοκλικαδούρα, άμα τους πω να σε προσέχουνε και να σε "παίζουνε" και σένα τ άλλα παιδάκια θα σκάσεις?
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ουτε εγώ ξέρω κανέναν απο administrator/moderator (ΑΧ!!!θα βριζα απείρως περισσότερο τότε).
Ξέρεις γιατί σου την πέφτουν όλοι που λες και συ? Γιατί μάλλον κάνεις και σ αυτούς ότι και σε μένα: Σε ερώτησεις "Τι κάνεις Γιάνη"? απαντάς "όπου να ναι θα βρέξει" και τα κάνεις τσουρέκια στον κόσμο! Αφού εγώ είμαι σε τσατσοκλικαδούρα, άμα τους πω να σε προσέχουνε και να σε "παίζουνε" και σένα τ άλλα παιδάκια θα σκάσεις?

Σου είπα, τα πάντα είναι ορατά όταν έχεις στοιχειώδη παρατηρητικότητα...

Σε εσένα από ότι έχω προσέξει δεν στην έχει πέσει ποτέ κανένας ομαδικά. Ϊσα ίσα σου κάνουν γλυκά μάτια. Άρα δεν ξέρω αν είσαι τσατσοκλικαδούρα πάντως σίγουρα δεν "ενοχλείς" εδώ μέσα.

Εμένα άσε με να "ενοχλώ". Και να τα κάνω τσουρέκια σε όσους στην άθλια εποχή και κοινωνία που ζούμε συνεχίζουν να είναι πλαστικοί και "δήθεν". Όχι ευχαριστώ φίλε μου, δεν θέλω να μεσολαβήσεις σε καμία τσατσοκλικαδούρα για μέσα. Άσε με έτσι όπως είμαι, μη μου βάζεις πλαστικό γύρω μου....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Δεν μου την έχουν πέσει ομαδικά? Την πέφτουν ρε τα πρόβατα στο λύκο?  :dancing: Εχει γίνει απλά έχω και γω φίλους ξέρεις....

Το ότι μου κάνουν τα γλυκά μάτια είναι μέρος της γοητείας μου...τι να κάνω!?

Anyway, αν τη βρίσκεις έτσι εσύ...οκ!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Δεν μου την έχουν πέσει ομαδικά? Την πέφτουν ρε τα πρόβατα στο λύκο?  :dancing: Εχει γίνει απλά έχω και γω φίλους ξέρεις....

Το ότι μου κάνουν τα γλυκά μάτια είναι μέρος της γοητείας μου...τι να κάνω!?

Anyway, αν τη βρίσκεις έτσι εσύ...οκ!

Αυτοί οι "φίλοι" σου είναι η τσατσοκλικαδούρα σου λοιπόν. Βλέπεις ότι το παραδέχεσαι έμμεσα ότι ανήκεις σε τσατσοκλικαδούρα εδώ μέσα. Και αυτή η τσατσοκλικαδούρα σε κάνει "λύκο", όχι εσύ από μόνος σου.

Εγώ από ότι βλέπεις συμπεριφέρομαι σα λύκος με δικά μου και όχι δανεικά (της οποιασδήποτε τσατσοκλικαδούρας) αρχίδια!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Αυτοί οι "φίλοι" σου είναι η τσατσοκλικαδούρα σου λοιπόν. Βλέπεις ότι το παραδέχεσαι έμμεσα ότι ανήκεις σε τσατσοκλικαδούρα εδώ μέσα. Και αυτή η τσατσοκλικαδούρα σε κάνει "λύκο", όχι εσύ από μόνος σου.

Εγώ από ότι βλέπεις συμπεριφέρομαι σα λύκος με εντελώς δικά μου αρχίδια!

εμένα οι φίλοι μου, είναι φίλοι από το ΔΗΜΟΤΙΚΟ ή 10 χρόνια τώρα ΚΑΙ μέλη του site...Μη μπερδεύεσαι...Αλλο φίλοι άλλο αυλικοί και συνομώτες
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
εμένα οι φίλοι μου, είναι φίλοι από το ΔΗΜΟΤΙΚΟ ή 10 χρόνια τώρα ΚΑΙ μέλη του site...Μη μπερδεύεσαι...Αλλο φίλοι άλλο αυλικοί και συνομώτες

Φίλε ο σημερινός Έλληνας έχει χάσει το φιλότιμο του (μια και γιορτάζουμε και την εθνική επέτειο μας, τιμώντας άντρες σαν τον Κολοκοτρώνη, Παπαφλέσσα, Καραισκάκη κ.λ.π. που είχαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΧΙΔΙΑ και μάλιστα δικά τους αρχίδια, όχι δανεικά αλλωνών)!

Ο σημερινός Έλληνας γίνεται μάγκας με δανεικά αρχίδια, του "κυκλώματος" του, των ¨κουμπάρων" του, της τσιφλικοπαρέας του, της τσατσοκλικαδούρας του κ.λ.π., αυτό μόνο έχω να πω....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Φίλε ο σημερινός Έλληνας έχει χάσει το φιλότιμο του (μια και γιορτάζουμε και την εθνική επέτειο μας, τιμώντας άντρες σαν τον Κολοκοτρώνη, Παπαφλέσσα, Καραισκάκη κ.λ.π. που είχαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΧΙΔΙΑ και μάλιστα δικά τους αρχίδια, όχι δανεικά αλλωνών)!

Ο σημερινός Έλληνας γίνεται μάγκας με δανεικά αρχίδια, του "κυκλώματος" του, των ¨κουμπάρων" του, της τσιφλικοπαρέας του, της τσατσοκλικαδούρας του κ.λ.π., αυτό μόνο έχω να πω....

Και γω έχω να πω ότι για "λύκος" πολύ κλαις

Συνέχισε το ντελίριο
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αλλο ενα θρεντ με απολυτη συναφεια τιτλου και περιεχομενου...ΜΠΡΑΒΟ!!!!!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
είδες πόσο γρήγορα μένεις από επιχειρήματα και αρχίζεις να τραγουδάς?

είδες γιατί δε σου μιλάει ούτε το πληκτρολόγιο στο σπίτι σου?

Είδες τι πούστης είσαι;

Πρώτα προσπάθησες επί τούτοις να με προσβάλεις και να με μειώσεις (φαίνεται παραπάνω πεντακάθαρα η δημοσίευση σου) και όταν σου απάντησα αντρίκια εσύ μου ανταπάντησες πούστικα! Είδες ότι δεν φοράς παντελόνια; Ας βγει τώρα και η τσατσοκλικαδούρα σου να μου επιτεθεί, γιατί εσύ δεν είσαι άντρας κακομοιράκο!

Υ.Γ. Επειδή το παρόν nick σου είναι ένα από τα πολλά (συνήθης πούστικη τακτική) θες να μου πεις με ποια άλλα nick είσαι γνωστός εδώ μέσα;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Είδες τι πούστης είσαι;

Πρώτα προσπάθησες επί τούτοις να με προσβάλεις και να με μειώσεις (φαίνεται παραπάνω πεντακάθαρα η δημοσίευση σου) και όταν σου απάντησα αντρίκια εσύ μου ανταπάντησες πούστικα! Είδες ότι δεν φοράς παντελόνια; Ας βγει τώρα και η τσατσοκλικαδούρα σου να μου επιτεθεί, γιατί εσύ δεν είσαι άντρας κακομοιράκο!

Υ.Γ. Επειδή το παρόν nick σου είναι ένα από τα πολλά (συνήθης πούστικη τακτική) θες να μου πεις με ποια άλλα nick είσαι γνωστός εδώ μέσα;

γίνεται να σου επιτεθεί σε καμιά ωρίτσα γιατί λόγω μέρας κάποιοι θα κοιμούνται ακόμα και μόνος μου δεν μπορώ να τα βγάλω πέρα μαζί σου?  :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom