Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Ταπεινή μου γνώμη: φύγε τρέχοντας γιατί θα μπλέξεις συναισθηματικά και θα διαλυθείς στο τέλος. Και ξέρεις γιατί; διότι εξαρχής την ''πήρες στα σοβαρά''. Και θέλεις να τη δεις σοβαρά, δεν την είδες ως την παρτόλα που θα την κουτουπώνεις για πλάκα και μετά θα την πετάξεις στα σκουπίδια.
Αν έχεις τη δύναμη να την δεις σαν ένα κομμάτι κρέας, πήδα την αλύπητα και παράτα την. Αν όχι, φύγε τώρα για να σώσεις την ψυχική σου υγεία και άφησέ την εκεί που έχει επιλέξει να είναι. Έτσι κι αλλιώς, εκεί θα μείνει, εσύ πιθανότατα είσαι ένα ευχάριστο διάλειμμα που της τονώνει την αυτοπεποίθηση.
Πόσο σωστά τα έγραψες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.582
Κριτικές
62
Like
45.293
Πόντοι
9.297
Σε κάθε περίπτωση, γίνονται κονέ μέσω νετ. Αυτό ως απάντηση σε αυτούς που λένε ότι οι γυναίκες δεν απαντάνε ποτέ σε μηνύματα κλπ.
Στην περίπτωση τώρα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι η άλλη έκανε 400 χλμ για να πει ψέμα για κάποιο δήθεν βιασμό.
Εκτός και αν είναι ψυχάκιας η τύπισσα.
Μάλλον απέρριψε τον πιτσιρικά για διαφόρους λόγους μόλις τον είδε και ο πιτσιρικάς δεν το δέχτηκε.
Δική μου εικασία, μην παρεξηγηθώ.
To πιο πιθανό σενάριο....
Θα ήταν σαν μεραρχία Πάντσερ απ' τα piercings στην μαπα ο καγκουρας και φρικαρε η -ομολογουμενως τολμηρη-κυρια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Σε κάθε περίπτωση, γίνονται κονέ μέσω νετ. Αυτό ως απάντηση σε αυτούς που λένε ότι οι γυναίκες δεν απαντάνε ποτέ σε μηνύματα κλπ.
Στην περίπτωση τώρα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι η άλλη έκανε 400 χλμ για να πει ψέμα για κάποιο δήθεν βιασμό.
Εκτός και αν είναι ψυχάκιας η τύπισσα.
Μάλλον απέρριψε τον πιτσιρικά για διαφόρους λόγους μόλις τον είδε και ο πιτσιρικάς δεν το δέχτηκε.
Δική μου εικασία, μην παρεξηγηθώ.

Μάλλον αυτός θα είδε το παχύδερμο και την πήγε στα χωράφια μην τους δει κανένας και γίνει ρεζίλι

Θα μου πεις,τώρα έγινε ρεζίλι έτσι κι αλλιώς και μάλλον θα αναγκαστεί να μεταναστεύσει απο'κει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Σε κάθε περίπτωση, γίνονται κονέ μέσω νετ. Αυτό ως απάντηση σε αυτούς που λένε ότι οι γυναίκες δεν απαντάνε ποτέ σε μηνύματα κλπ.
Στην περίπτωση τώρα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι η άλλη έκανε 400 χλμ για να πει ψέμα για κάποιο δήθεν βιασμό.
Εκτός και αν είναι ψυχάκιας η τύπισσα.
Μάλλον απέρριψε τον πιτσιρικά για διαφόρους λόγους μόλις τον είδε και ο πιτσιρικάς δεν το δέχτηκε.
Δική μου εικασία, μην παρεξηγηθώ.
....Δική μου εικασία, μην παρεξηγηθώ....
Πρώτα από όλα οι εικασίες δεν είναι στοιχεία που να δικαιολογούν Καταδίκη. Δεύτερον, και πολύ σπουδαιότερο, απάντησε ευθέως στην ερώτηση που έθεσα στο άλλο μέλος.
Σε ρωτάω να μου απαντήσεις ειλικρινά ένα άλλο πιθανό σενάριο από το να πήγε μια με κάποιον που γνώρισε δυο ημέρες πριν στο Facebook, με τα ΔΙΠΛΑΣΙΑ χρόνια από την ίδια, σε ΑΛΛΗ Πόλη, και μετά στους αγρούς, πέρα από το να κάνει σεξ μαζί του. Ειλικρινά, πες μου πως το έχεις τοποθετήσει μέσα στο κεφάλι σου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
To πιο πιθανό σενάριο....
Θα ήταν σαν μεραρχία Πάντσερ απ' τα piercings στην μαπα ο καγκουρας και φρικαρε η -ομολογουμενως τολμηρη-κυρια.
1. Είχε δει τις φωτογραφίες του στο Facebook
2. Αν δεν τον γούσταρε, αφού τον είδε από κοντά, για ποιο λόγο πήγε μαζί τους στα χωράφια; Για να συζητήσουν τα Σύγχρονα Προβλήματα του Κόσμου, ή μήπως για να αναλύσουν τη Γαλλική Ποίηση;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.582
Κριτικές
62
Like
45.293
Πόντοι
9.297
1. Είχε δει τις φωτογραφίες του στο Facebook
2. Αν δεν τον γούσταρε, αφού τον είδε από κοντά, για ποιο λόγο πήγε μαζί τους στα χωράφια; Για να συζητήσουν τα Σύγχρονα Προβλήματα του Κόσμου, ή μήπως για να αναλύσουν τη Γαλλική Ποίηση;
Mπορει να τα μπουμπούνηξε στο μεσοδιάστημα από την διαδικτυακή γνωριμία ως την συνάντηση με το άδοξο τέλος.
Όπως και να έχει ,ακόμα και αν δεν παραμόρφωσε την φάτσα του ο καγκουρας, κάτι θα έκανε που φρικαρε η πρόσβαλε την κατά τα άλλα τολμηρή κυρία ..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Mπορει να τα μπουμπούνηξε στο μεσοδιάστημα από την διαδικτυακή γνωριμία ως την συνάντηση με το άδοξο τέλος.
Όπως και να έχει ,ακόμα και αν δεν παραμόρφωσε την φάτσα του ο καγκουρας, κάτι θα έκανε που φρικαρε η πρόσβαλε την κατά τα άλλα τολμηρή κυρία ..
κι από πότε η προσβολή χαρακτηρίζεται Βιασμός;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.824
Πόντοι
3.656
Μάλλον αυτός θα είδε το παχύδερμο και την πήγε στα χωράφια μην τους δει κανένας και γίνει ρεζίλι

Θα μου πεις,τώρα έγινε ρεζίλι έτσι κι αλλιώς και μάλλον θα αναγκαστεί να μεταναστεύσει απο'κει


Είδες τι κινδύνους έχει το γαμήσι ;
Ενώ η μαλακία ... εγγύηση ....
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
561
Like
648
Πόντοι
86
α ρε καργιολες... ελλεηνιδες:rolleyes:

ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ 3.500 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο SUGAR DADDY ΜΟΥ​

:confused::confused::confused:
Kαλα ρε, ειναι δυνατον αυτη η τσαμαδουρα για γκαζαδικα να θεωρει τον εαυτο της γκομενα?

Με λίγα λόγια. Τον γνώρισε στο facebook, πήγε μέχρι τη Λάρισα για να τον δει από κοντά, και τον κατήγγειλε για βιασμό​

Λάρισα: 45χρονη Αθηναία κατήγγειλε 22χρονο για βιασμό – Τον γνώρισε στο facebook​

Η 45χρονη, γνώρισε τον 22χρονο, την Τετάρτη 19 Ιουνίου μέσω των μέσων κοινωνικής δικτύωσης (“facebook”).
Δύο ημέρες αργότερα στις 21 Ιουνίου, ταξίδεψε από την Αθήνα με το τρένο για τη Λάρισα προκειμένου να τον συναντήσει από κοντά.
Σύμφωνα με πληροφορίες της εφημερίδας “Ελευθερία” το ραντεβού ήταν στον Σιδηροδρομικό Σταθμό Λάρισας.
Όπως κατήγγειλε η 45χρονη, ο 22χρονος την παρέλαβε από τον Σταθμό και νωρίς το βράδυ, μετέβησαν σε αγροτική περιοχή όπου ο νεαρός Λαρισαίος – σύμφωνα πάντα με τα καταγγελλόμενα “προέβη σε γενετήσιες πράξεις χωρίς τη θέληση και τη συναίνεσή της”.
Στη συνέχεια και λίγο πριν τα μεσάνυχτα ο 22χρονος την μετέφερε στην πόλη, με τη 45χρονη να μεταβαίνει σε ξενοδοχείο και νωρίς το πρωί του περασμένου Σαββάτου, απευθυνόμενη στο Αστυνομικό Τμήμα να καταγγέλλει τα όσα προηγήθηκαν.
Μετά την καταγγελία ο 22χρονος συνελήφθη από αστυνομικούς έχοντας σχηματιστεί σε βάρος του δικογραφία περί βιασμού, ενώ με εισαγγελική εντολή η 45χρονη οδηγήθηκε σε κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας, προκειμένου να εξεταστεί από ειδικούς, όπως επίσης παραγγέλθηκε και η διενέργεια ιατροδικαστικής εξέτασης.
Σημειώνεται πως ο 22χρονος -σύμφωνα με πληροφορίες της “Ελευθερία” – αρνείται κατηγορηματικά την κατηγορία του βιασμού, δηλώνοντας πως όσα συνέβησαν μεταξύ τους έγιναν με συναίνεση.
Αυτα ειναι που λενε, στη Λαρσα σει ειδα και λαχταρσα.
Πηγε απο Αθηνα στη Λαρισα για να γαμηθει κι οταν γαμιθηκε της κακοφανηκε και τον καταγγειλε. Δεν το πιανω, ρε παιδια, σορρυ. Ρε μηπως νομισε η κοπελια οτι θα την στεφανονοταν ο 22χρονος?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Iσως το μαλακιστηρι να την χούφτωσε και μάλιστα πολύ επιθετικά.
ίσως; και από πότε το χούφτωμα, σε γυναίκα που ταξίδεψε ώρες με το τραίνο για να σε δει, χαρακτηρίζεται Βιασμός; αν δεν ήθελε χούφτωμα, γι αποιο λόγο μπήκε μαζί του στο αμάξι να πάνε σε χωράφια, και δεν του είπε ας κάτσουμε ας πούμε σε καφετέρια;
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Αφού πέφτει πεινα.. για αυτό παρακαλάνε τις 45αρες..που είναι 500χιλιομετρα μακρυά...άμα είχε τόσες ωραίες ελλεινιδες που λενε οι γλιφτες τους ότι υπάρχουν..δεν θα γινόντουσαν αυτά!!!
ητανε κατι 16 χρονες στον ηλεκτρικο, και ελεγαν για κατι συμμαθητες τους, οτι πανε οι συμμαθητες τους και γνωριζουν κατι μεγαλες τριανταρες , και ελεγαν αν ειναι δυνατον με τις σιτεμενες πανε για γνωριμιες οι συμμαθητες μας,
βεβαια κατανοω τα νεα παιδια εκει που ειναι γυρω18 χρονων, τα μπουρδελακια εχουν πεθανει, οι συνομιληκες τους την εχουν ψωνισει και με το ινστα εχουν λαοθαλασσα απο λιγουρες απο μικρους μεχρι γερους,
αρα αυτοι καταληγουν με τριανταρες που εννοειται οτι ντρεπονται να τις κυκλοφορουν προς τα εξω.
και μια γκομενα να γνωρισουν στην ηλικια τους αυτο θα γινει μετα κοπων και βασανων υστερα απο δεκαδες χυλοπιτες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.582
Κριτικές
62
Like
45.293
Πόντοι
9.297
ίσως; και από πότε το χούφτωμα, σε γυναίκα που ταξίδεψε ώρες με το τραίνο για να σε δει, χαρακτηρίζεται Βιασμός; αν δεν ήθελε χούφτωμα, γι αποιο λόγο μπήκε μαζί του στο αμάξι να πάνε σε χωράφια, και δεν του είπε ας κάτσουμε ας πούμε σε καφετέρια;
Ίσως είναι κάπου στην μέση η αλήθεια...Κυριος οιδε τι συνέβη ..:dunno:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Άφησε υπόνοιες ότι θα την αποκαταστήσει, ότι θα το πάει για σοβαρά. Πήγε η γυναίκα 500 χλμ μακριά, έκανε υπομονή στο δάσος και τελικά ανακάλυψε ότι την έβλεπε μόνο ως "ξεπέτα". Δεν άντεξε που την "δούλεψε" το βλαχονιάνιαρο.

aOzFWT8lRj41q.webp
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Ποια τριανταρα μωρέ πάει με 16 χρονο?αυτές όλες για πλούσιους ψάχνουνε για ιατρους μπιζνεσμενεν εφοπλιστές εισοδηματιες.με το16χρονο θα πάνε που δεν έχει δυο Έβρο στη τσέπη?ρε μη σας δουλεύουνε οι ελλεινιδες..
μα καθομουν χθες στον ηλεκτρικο, και διπλα μου ητανε 2 νεαρες και τα ελεγαν μεταξυ τους. ποιος ο λογος να ελεγαν ψεμματα, και εγω εναν 17 χρονο που ηξερα , ειχε απογοητευτει και εστελνε σε 25 χρονες και τριανταρες στο ινστα αβερτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ρε τι έγινε ο παπαφιλιπς ειναι με ρήξη σφιγκτηρα στο νοσομομειο?
Ειχε βρεθεί με τη μαγκι και του εδωσε το κωλαντερο στο χερι....
Μαγκι αν του εκανες μονιμη ζημια αλιμονο σου...
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Καλά οι ελλεινιδες λένε και πολλές μαλακίες..μη πιστευεις αυτά που λένε..σιγά μην πούνε την αλήθεια ότι ψάχνουνε μόνο για χοντρα πορτοφόλια .γενικα οι ελλεινιδες δε λένε ποτέ αυτό που πιστεύουνε αλλά λένε μόνο ψέματα..
Όπως μια που ελεγε εγω δεν κοιταω τα λεφτα και οι 3 γκόμενοι που ειχε ηταν ολοι λεφτάδες ο ενας πλουσιότερος απο τον αλλον
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Όπως μια που ελεγε εγω δεν κοιταω τα λεφτα και οι 3 γκόμενοι που ειχε ηταν ολοι λεφτάδες ο ενας πλουσιότερος απο τον αλλον
ε αμα φλεξαρεις μερσεντικα και σαντορινες για να φας το καθε μετριο μουνι μετα να μην κλαινε που τους βλεπουν οι τρυπες σαν χορηγο/πορτοφολι

και καλα τους κανουν τους πειναλες cuckold και τους μαδανε οι σαπιοκαριολες

ασε που χαλανε την πιατσα και για τους επομενους μαλακες :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom