Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.382
Like
9.524
Πόντοι
2.306
Αν έκανες κίνηση, ίσως ήσουν φυλάκα. Σου πρότεινε να κοιμηθείς μαζί της χωρίς να κάνεις τίποτα, ώστε να σε έχει του χεριού της. Ναι, έχουν αποθρασυνθεί σε τέτοιο σημείο, ώστε να μπορούν να ισχυριστούν ....Κύριε Πρόεδρε, ναι, πήγαμε για καφέ, ναι, τον κάλεσα να ανέβει πάνω στο σπίτι μου, ναι, πήγαμε στο δωμάτιό μου κάτσαμε στο κρεβάτι μου, ναι, του πρότεινα να κοιμηθούμε μαζί, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ δεν δείχνουν Συναίνεση......... Αν οι μητέρες τους έλεγαν κάτι παρόμοιο, θα τις έπαιρναν με τις πέτρες. Αυτές έχουν τη σιγουριά ότι δεν θα έχουν επιπτώσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


από όλη αυτή την ιστορία, αυτό το συμπέρασμα έβγαλες;
Μιλάμε και για γυναίκα 32-33 χρόνων. Δε μιλάμε για κάποια άπειρη , μικρή, ντροπαλή.

Κάτι παρόμοια μου έκανε (αλλα μετά μου έκατσε) μια πουτανα Ιταλίδα , 36 χρόνων .

Και οι δυο να δουλεύουν σε μεγάλες επενδυτικες τράπεζες. Από αυτές τύπε που προωθούν τις γυναίκες ακόμα και αν είναι εγκεφαλικά νεκρές. Για τη γυναικεία ενδυνάμωση. Η μια είναι στο τμήμα επενδύσεων. Φαντάσου τώρα εγώ να δώσω τα λεφτά μου να τα διαχειριστεί μια τέτοια ηλίθια που έχει άχυρα στο κεφάλι.
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Άκουσα το συναγωνιστή που είπε ότι όλες είναι παραλία. Είμαι Ανάβυσσο εδώ και λίγη ώρα σε γνωστό beach bar και ένα καλό μουνί δεν έχω δει
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.204
Like
3.447
Πόντοι
456
Άκουσα το συναγωνιστή που είπε ότι όλες είναι παραλία. Είμαι Ανάβυσσο εδώ και λίγη ώρα σε γνωστό beach bar και ένα καλό μουνί δεν έχω δει
Τι κίνηση έχει; Αρχιδόκαμπος;
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Μλκ αν με 1.81 πάω 65 κιλά θα είμαι σα ανορεξικο μοντέλο.Δε θα έχω μύες ούτε τίποτα πώς φαίνεται ότι δε ξέρεις τίποτα.Αληθεια εσύ ύψος κιλά που μου λες και τι να κάνω?
85 κιλα εισαι κομπλε για το 1.81
Εγώ ειμαι 1.80 και 85 κιλα
Ιδανικό υψος για τον αντρα ειναι 1.85-1.90 ειναι το υψος των μοντέλων και τα κιλα 85 και 90 αντίστοιχα
Αλλα ποιο ωραιο ειναι το συν 5 κιλα του υψους φαίνεται πιο ογκώδης.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Άκουσα το συναγωνιστή που είπε ότι όλες είναι παραλία. Είμαι Ανάβυσσο εδώ και λίγη ώρα σε γνωστό beach bar και ένα καλό μουνί δεν έχω δει
Και εγω κατι γκομενες που βλεπω οτι ανεβαζουν απο μπιτσομπαρα οπως το hawaii beach bar. διακρινεις κυριως ψωλαρια κατα 70-75%, και το υπολοιπο 30% ειναι γυναικες,
βαλε και οτι ενα 1/3 απο αυτες τις γυναικες που ειναι εκει ειναι στυλ γλαστρα που δουλευει και κανει οτι διασκεδαζει και προμοταρει το μαγαζι στα σοσιαλ για να τσιμπισουν λιγουρες να πανε .
αρα τι εμεινε για γνωριμια, ενα 20% ψωνισμενων ελληνιδων .
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.382
Like
9.524
Πόντοι
2.306
Είναι σε ένα σπιτι και εδώ είναι μια που έτρωγα παλιά , μια που τρώω τώρα και μια που με γκοσταρε μέσω τιντερ πριν 7 χρόνια και τώρα το παίζει καλή.

Ουστ ρε μουνοσκυλα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.083
Πόντοι
2.306
Δεν είπα ότι ειναι στις παραλίες της αθηνας..σε ακριβά νησιά είναι μυκονο Σαντορίνη Πάρο με το χορηγο τους..αλλά πολλές έχουν πάει και εξωτερικό με το χορηγό..Ρώμη Βαρκελώνη Μάλτα..στις παραλίες της Αθήνας μόνο οι ψωλές έχουνε μείνει και κάτι θείες απο 40 χρονων και πάνω..
Οι σαραντάρες είναι "θείες" τύπε;
Σοβαρέψου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: iosiff

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.117
Κριτικές
10
Like
1.556
Πόντοι
506
Οι ηχογραφήσεις είναι παράνομες. Το θέμα είναι άλλο. Ότι δημοσίευσα μια είδηση που βγάζει μάτι για τις Ελλεινίδες, για φαντάσου γκόμενα να έρθει από άλλη πόλη για να σε δει, και να μπορεί να σε κατηγορήσει για Βιασμό, και τα μέλη βρίζει ο ένας τον άλλο αντί να ασχοληθούν με το θέμα, ότι οποιαδήποτε στιγμή κινδυνεύουμε να μας καταγγείλει οποιαδήποτε πηδήξουμε
για μια στιγμη, ερχεται το γκομενετο στη Λαρισα, την παει στα χωραφια να δει τον κατεστραμενο καμπο και μετα την αφηνει στο ξενοδοχειο. Κατι δε μου καθεται καλα, ξερεις πολλες ελλεινιδες και μαλιστα αθηναιες να γουσταρουν πηδημα στα χωραφια, στην νταλα και στη σκονη; νταξυ να μη φτανουμε και στο αλλο ακρο
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ναι βρε βούρλο για πλάκα το κάνω το θεωρώ κατάντια να γαμιουνται άντρες γελάω απλά έβλεπα μια φορά να φιλιούνται άντρες και γελαγα δε είμαι γκέι για κακή σου τύχη και εσένα και του παπαφιλιπ στεναχωρώ αλλά δεν
Αλλο που δεν θα θελαν φιλε αλλα δυστηχως το παραμυθακι των γκέι δεν τους βγαινει.
Αλλα ο παπαφιλιπς ολο για πουτσες ομιλει..λες??
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ο παπαφιλιπς με τον υπουργαρα,ο παπαφιλιπς είναι ο πάνω και ο υπουργαρας ο πιο κάτω,πως κοιτάς στα μάτια ρε υπουργαρα τον παπαφιλιπ,μπράβο κοπέλες μου,πουτανιτσες είστε.
Ο παπαφιλιπς φιλε ειναι αντλας...βγαζει το στρινγκ και το κανει σφεντόνα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
για μια στιγμη, ερχεται το γκομενετο στη Λαρισα, την παει στα χωραφια να δει τον κατεστραμενο καμπο και μετα την αφηνει στο ξενοδοχειο. Κατι δε μου καθεται καλα, ξερεις πολλες ελλεινιδες και μαλιστα αθηναιες να γουσταρουν πηδημα στα χωραφια, στην νταλα και στη σκονη; νταξυ να μη φτανουμε και στο αλλο ακρο
Είσαι η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ για ποιο λόγο οι Γυναίκες έχουν αποθρασυνθεί, και ισχυρίζονται χωρίς καμία ντροπή οτιδήποτε. Γνωρίζουν ότι κάποιοι θα τις πιστέψουν, οτιδήποτε κι αν ισχυριστούν.

Σε ρωτάω να μου απαντήσεις ειλικρινά ένα άλλο πιθανό σενάριο από το να πήγε μια με κάποιον που γνώρισε δυο ημέρες πριν στο Facebook, με τα ΔΙΠΛΑΣΙΑ χρόνια από την ίδια, σε ΑΛΛΗ Πόλη, και μετά στους αγρούς, πέρα από το να κάνει σεξ μαζί του. Ειλικρινά, πες μου πως το έχεις τοποθετήσει μέσα στο κεφάλι σου.

Δεν γίνεται να αποσυνδέσουμε την ευθύνη της σεξουαλικότητας κάποιας, ιδίως με τα ΔΙΠΛΑΣΙΑ χρόνια του άλλου, και να την αντιμετωπίζουμε σαν καλόγρια, επειδή εφηύρε έναν νεολογισμό ο φεμινισμός.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
85 κιλα εισαι κομπλε για το 1.81
Εγώ ειμαι 1.80 και 85 κιλα
Ιδανικό υψος για τον αντρα ειναι 1.85-1.90 ειναι το υψος των μοντέλων και τα κιλα 85 και 90 αντίστοιχα
Αλλα ποιο ωραιο ειναι το συν 5 κιλα του υψους φαίνεται πιο ογκώδης.
εσύ μαρή Κασσιανή με αυτά τα κιλά στην πιάτσα για κάτι κωλομπαραδες μπετατζηδες του ΟΑΣΑ είσαι.
όλο το σωματείο έχεις ανακουφίσει, τι σκας επομενως?
:effemine:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Χαχαχα ο τύπος είναι μεγάλος μπουρδελακιας,παίζει να γαμαει Ελληνίδες μια φορά κάθε 2 χρόνια.Παει όλο φυλής στο 10 λεπτό λες και είναι κάτω των 30 ολόκληρος μαντραχαλοι 45 χρόνων.Η φυλής και το Μεταξουργείο είναι μέχρι για κάτω των 30 πάνω από 30 δε είναι γιατί 10 λεπτό δε λέει για 30 χρόνων μαντραχαλο,μετά θες ποιότητα στο σεξ από τα 30 και πάνω και όχι ποσότητα όπως οι ανεγκεφαλοι νέοι κάτω των 30 μετά οριμαζεις,για μένα από τα 30 και πάνω πρέπει να πηγαίνεις πιο πολύ εσκορτς,μασατζιδικα,στούντιο όχι γιατι 50 ευρώ 15 λεπτά είναι κλοπη.
tipotaallo-edessaikos.gif

Δε είναι μόνο το χέρι την έχω και τη τρίχα μου δε είμαι Σπανός.
Σπανός και bmwlover?
μάρτυρας χωρίς ξύλο και εσύ μπουστη24 :effemine:

:2funny::2funny::2funny:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Δεν γίνεται να αποσυνδέσουμε την ευθύνη της σεξουαλικότητας κάποιας, ιδίως με τα ΔΙΠΛΑΣΙΑ χρόνια του άλλου, και να την αντιμετωπίζουμε σαν καλόγρια, επειδή εφηύρε έναν νεολογισμό ο φεμινισμός.
η γνωριμία από το φατσοβιβλίο σεξουαλικό σκοπό είχε εξ αρχής

αν κάποιος πρέπει να κατηγορηθεί είναι η 45χρονη που πήγε να γαμηθεί με ένα 22χρονο κ ζητάει τα ρέστα
Τι περίμενε δηλαδή η γκαβλιάρα θείτσα ? ότι θα την ερωτευόταν ο 22χρονος ? :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Σίγουρα μοιάζεις εμφανησιακα σα το πρόεδρο του Εδεσσαϊκού γι'αυτό έχεις και 103 κριτικές από τανες γιατί δε βρίσκει αλλιώς είσαι άσχημος σα και αυτόν.
μπουστη24, βαλε και μια φωτο απο το παιδικο σου δωματιο να δουμε ποσες πεταλουδες εχεις κολλησει στον τοιχο ? :effemine:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Εσένα το παιδικό σου δωμάτιο θα έχει αφήσες Μπομπ Σφουγγαράκη
μη θολωνεις τα νερα για να αποφυγεις την ερωτηση, σαν το αλλο πουστρακι του λεοντιου και βαλε να δουμε
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.204
Like
3.447
Πόντοι
456
η γνωριμία από το φατσοβιβλίο σεξουαλικό σκοπό είχε εξ αρχής

αν κάποιος πρέπει να κατηγορηθεί είναι η 45χρονη που πήγε να γαμηθεί με ένα 22χρονο κ ζητάει τα ρέστα
Τι περίμενε δηλαδή η γκαβλιάρα θείτσα ? ότι θα την ερωτευόταν ο 22χρονος ? :2funny:
Λάρισα: 45χρονη κατήγγειλε 22χρονο για βιασμό - Τον γνώρισε στο facebook

Για αυτό εδώ λέτε;
Όπως λέει και στο λινκ γνωρίστηκαν στις 19 Ιούνη και στις 21 η άλλη πήγε καρφί Λάρισα από την Αθήνα για να τον γνωρίσει.
Κάποιος κακόπιστος θα πει πως είναι δυνατόν σε ολόκληρη Αθήνα η λεγάμενη να μη βρίσκει άντρα και μόλις της έκανε κλικ ο Λαρισαίος να πάει πετώντας στη Λάρισα.
Πάλι κάποιος σίγουρα κακοήθης θα πει πως η αγαμία στην επαρχία έχει βαρέσει κόκκινο και μέσα στα ντουζένια τους οι πιτσιρικάδες καρφώνουν ότι να ναι. Ειδικά αν δεν παίζει και ρευστό οι επιλογές στενεύουν.

Είτε υπήρξε είτε όχι βιασμός και οι δύο είναι τραγικές περιπτώσεις. Και η 45αρα και ο πιτσιρικάς. Η μεν επειδή σίγουρα ζούσε σε ροζ συννεφάκι και πίστευε πως περνάει η μπογιά της και ο πιτσιρικάς επειδή δεν κοίταξε να βρει καμιά νεώτερη ή τουλάχιστον αν η καύλα είχε βαρέσει κόκκινο να μαζέψει κανά κατοστάρικο να πάει σε στούντιο.
Τώρα καλά ξεμπερδέματα.

Επίσης φαίνεται και γιατί οι γνωριμίες μέσω ιντερνετ έχουν κινδύνους. Λίγο τα φίλτρα, λίγο η υπερπροσφορά αντρών και οι γυναίκες προσπαθούν να ρίξουν άντρα πάνω από τα κυβικά τους, όπως αυτή με το νεώτερο. Υποπτεύομαι πως ο πιτσιρικάς δεν ήθελε να τους δουν μαζί γιατί θα γέλαγε όλη η Λάρισα με αυτήν που βρήκε και για αυτό πήγαν στους αγρούς και στα χωράφια.

Όπως και να έχει προσοχή, ειδικά με τις γνωριμίες μέσω ιντερνετ το πιο πιθανό είναι να πέσεις σε λούμπα μεγάλη.

Βάζω και αυτό το λινκ με την αστυνομικό. Υποπτεύομαι πως η τύπισα είχε δαγκώσει και άλλους που γνώρισε online αλλά έπεσε σε δικό της και την πάτησε τελικά.

Συνελήφθη γυναίκα αστυνομικός που εκβίαζε συνάδελφό της – Του ζητούσε χρήματα για να μην τον καταγγείλει για κακοποίηση
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
μη θολωνεις τα νερα για να αποφυγεις την ερωτηση, σαν το αλλο πουστρακι του λεοντιου και βαλε να δουμε
Αγορακι μη ντρέπεσαι θες να σου στείλει τη πουτσα του,πες το καθαρα και ξάστερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom