Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.038
Πόντοι
27.261
:tooth: :tooth: :tooth:
dumb and dumber harry GIF
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Όχι βέβαια δε έχω κάνει κόμμα με άλλους εγώ υπουργαρα παπαφιλιπ και Ρομπ δε τους συμπαθώ είναι πολύ μαλακες.
Για τον ρομπ δεν εχω αποψη δεν μου εχει κωλοτριφτει.
Για τους αλλους 2 τους φουστους ακομα αναρωτιεμαι ποιος απο τους δυο είναι φουστοτερος απο τον αλλο..η μαγκι εμαθα εβγαλε αρχιδια η τα προσθεσε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Υπαρχει μια εφαρμογη στα κινητα, απο τοτε που πρωτοβγηκαν, αυτη της απομαγνητοφωνησης!
Εγω την ενεργοποιω, καποιες φορες, ακομα και οταν παω με εκδιδομενη.

Τωρα που το σκεφτομαι , να γινει ενα θεματολογιο εδω στο μπου με ηχογραφισεις...δεν ξερω ομως εαν ειναι παρανομο
Οι ηχογραφήσεις είναι παράνομες. Το θέμα είναι άλλο. Ότι δημοσίευσα μια είδηση που βγάζει μάτι για τις Ελλεινίδες, για φαντάσου γκόμενα να έρθει από άλλη πόλη για να σε δει, και να μπορεί να σε κατηγορήσει για Βιασμό, και τα μέλη βρίζει ο ένας τον άλλο αντί να ασχοληθούν με το θέμα, ότι οποιαδήποτε στιγμή κινδυνεύουμε να μας καταγγείλει οποιαδήποτε πηδήξουμε
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
3
Like
1.928
Πόντοι
496
Για τον ρομπ δεν εχω αποψη δεν μου εχει κωλοτριφτει.
Για τους αλλους 2 τους φουστους ακομα αναρωτιεμαι ποιος απο τους δυο είναι φουστοτερος απο τον αλλο..η μαγκι εμαθα εβγαλε αρχιδια η τα προσθεσε
γενικος δεν εχεις αποψη αλλα εντύπωση....

αλβανολαγνε..
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
431
Like
778
Πόντοι
81
Οι ηχογραφήσεις είναι παράνομες. Το θέμα είναι άλλο. Ότι δημοσίευσα μια είδηση που βγάζει μάτι για τις Ελλεινίδες, για φαντάσου γκόμενα να έρθει από άλλη πόλη για να σε δει, και να μπορεί να σε κατηγορήσει για Βιασμό, και τα μέλη βρίζει ο ένας τον άλλο αντί να ασχοληθούν με το θέμα, ότι οποιαδήποτε στιγμή κινδυνεύουμε να μας καταγγείλει οποιαδήποτε πηδήξουμε
Τυπε , το ενδεχομενο η γκομενα να σπαστικε απο την συμπεριφορα του τυπου το δεχομαστε ? Ισως η να ηθελε να τον γνωρισει καλυτερα απο κοντα αλλα τελικα την πηγε στα χωραφια για φυστικι κατευθειαν , ενα αλλο σεναριο ειναι να τον ειχε αλλιως στο μυαλο της και αλλα να ειδε απο κοντα ειτε για τν συμπεριφορα ειτε για την εξωτερικη εμφανιση να ξενερωσε . Οπως και να εχει δεν ειναι φυσιολογικο να τον μππλεξει δικαστικα τωρα , θελουμε και αλλες λεπτομερειες . Ειναι τρελες οι γυναικες πλεον λυπαμαι πολυ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.382
Like
9.526
Πόντοι
2.306

Με λίγα λόγια. Τον γνώρισε στο facebook, πήγε μέχρι τη Λάρισα για να τον δει από κοντά, και τον κατήγγειλε για βιασμό​

Λάρισα: 45χρονη Αθηναία κατήγγειλε 22χρονο για βιασμό – Τον γνώρισε στο facebook​

Η 45χρονη, γνώρισε τον 22χρονο, την Τετάρτη 19 Ιουνίου μέσω των μέσων κοινωνικής δικτύωσης (“facebook”).
Δύο ημέρες αργότερα στις 21 Ιουνίου, ταξίδεψε από την Αθήνα με το τρένο για τη Λάρισα προκειμένου να τον συναντήσει από κοντά.
Σύμφωνα με πληροφορίες της εφημερίδας “Ελευθερία” το ραντεβού ήταν στον Σιδηροδρομικό Σταθμό Λάρισας.
Όπως κατήγγειλε η 45χρονη, ο 22χρονος την παρέλαβε από τον Σταθμό και νωρίς το βράδυ, μετέβησαν σε αγροτική περιοχή όπου ο νεαρός Λαρισαίος – σύμφωνα πάντα με τα καταγγελλόμενα “προέβη σε γενετήσιες πράξεις χωρίς τη θέληση και τη συναίνεσή της”.
Στη συνέχεια και λίγο πριν τα μεσάνυχτα ο 22χρονος την μετέφερε στην πόλη, με τη 45χρονη να μεταβαίνει σε ξενοδοχείο και νωρίς το πρωί του περασμένου Σαββάτου, απευθυνόμενη στο Αστυνομικό Τμήμα να καταγγέλλει τα όσα προηγήθηκαν.
Μετά την καταγγελία ο 22χρονος συνελήφθη από αστυνομικούς έχοντας σχηματιστεί σε βάρος του δικογραφία περί βιασμού, ενώ με εισαγγελική εντολή η 45χρονη οδηγήθηκε σε κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας, προκειμένου να εξεταστεί από ειδικούς, όπως επίσης παραγγέλθηκε και η διενέργεια ιατροδικαστικής εξέτασης.
Σημειώνεται πως ο 22χρονος -σύμφωνα με πληροφορίες της “Ελευθερία” – αρνείται κατηγορηματικά την κατηγορία του βιασμού, δηλώνοντας πως όσα συνέβησαν μεταξύ τους έγιναν με συναίνεση.
Τύπε έβγαινα με μια Εβραία πέρσι τον Οκτώβριο.

Δεύτερο ραντεβού , κάνουμε κοπάνα από δουλεια) και πάμε για μεσημεριανό.

Την πάω σπίτι της. Μου λέει ας πιούμε ένα καφέ κάτω από το σπίτι της. Πάει 7 και μου λέει θες να έρθεις πάνω;

Έτοιμος εγώ να γαμησω.

Βάζει κάτι αρωματικά κεριά που κάνουν θόρυβο, καθόμαστε καναπέ και μετά μου λέει έρχομαι, πάει κουζίνα και βάζει κρασί.

Εκείνη τη στιγμή έρχεται ο συγκάτοικος της. Μου προτείνει να πάμε στο δωμάτιο της , όπου καθόμαστε στο κρεβάτι. Βάζει το πόδι της πάνω στο δικό μου. Είναι και μισή μερίδα άνθρωπος αυτή , 1.50 της ρίχνω τριάντα πόντους. Με τεράστια βυζια , ωραία γκόμενας

Ε τεσπα μόλις βάζει το πόδι πάνω μου , μετά από 30 δευτερα πάω να τη φασωσω.

Και μου λέει όχι όχι , it’s closed for business. Μισή Ρουμάνα μισή Εβραία η τυπισσα.

Έμεινα εκεί μισομεθυσμενος δυο ώρες να κάνω κίνηση , να μου λέει όχι όχι , στο λαιμό μόνο αν θες κλπ.

Δε ξέρω γιατί ξελαμπικαρα και λέω ρε μαλακα μη με πάει για κάνα me too τώρα η γαμιολα. Πάω να φύγω , και μου ζητάει να κοιμηθώ εκεί αλλα χωρίς να γίνει κάτι.

Ε και της λέω , sorry it’s closed for business

Αν δεν ήταν συνάδελφος ίσως προσπαθούσα να βγάλω κάνα ρούχο (δικό μου πρώτα) μου έχουν ξανατύχει αυτά.

Ίδια περίπτωση πουτανας αυτή που λες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Οι ηχογραφήσεις είναι παράνομες. Το θέμα είναι άλλο. Ότι δημοσίευσα μια είδηση που βγάζει μάτι για τις Ελλεινίδες, για φαντάσου γκόμενα να έρθει από άλλη πόλη για να σε δει, και να μπορεί να σε κατηγορήσει για Βιασμό, και τα μέλη βρίζει ο ένας τον άλλο αντί να ασχοληθούν με το θέμα, ότι οποιαδήποτε στιγμή κινδυνεύουμε να μας καταγγείλει οποιαδήποτε πηδήξουμε

Γενικά έχουμε πει ότι στα σόσιαλ μην περιμένει κανεις να βρει νορμαλ περίπτωση.Και μονο που ακούς ότι 45χρονη πήγε να βρει 22χρονο σε άλλη πόλη...καταλαβαίνεις κάποια πράγματα. :uglystupid:

Βέβαια,επειδή είμαστε στο Αγαμιστάν του ότι κάτσει,δυστυχώς η πλειοψηφία των αντρών θα πάει με ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ γυναίκα,ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ηλικίας που θα τους δείξει το παραμικρό ενδιαφέρον.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Τύπε έβγαινα με μια Εβραία πέρσι τον Οκτώβριο.

Δεύτερο ραντεβού , κάνουμε κοπάνα από δουλεια) και πάμε για μεσημεριανό.

Την πάω σπίτι της. Μου λέει ας πιούμε ένα καφέ κάτω από το σπίτι της. Πάει 7 και μου λέει θες να έρθεις πάνω;

Έτοιμος εγώ να γαμησω.

Βάζει κάτι αρωματικά κεριά που κάνουν θόρυβο, καθόμαστε καναπέ και μετά μου λέει έρχομαι, πάει κουζίνα και βάζει κρασί.

Εκείνη τη στιγμή έρχεται ο συγκάτοικος της. Μου προτείνει να πάμε στο δωμάτιο της , όπου καθόμαστε στο κρεβάτι. Βάζει το πόδι της πάνω στο δικό μου. Είναι και μισή μερίδα άνθρωπος αυτή , 1.50 της ρίχνω τριάντα πόντους. Με τεράστια βυζια , ωραία γκόμενας

Ε τεσπα μόλις βάζει το πόδι πάνω μου , μετά από 30 δευτερα πάω να τη φασωσω.

Και μου λέει όχι όχι , it’s closed for business. Μισή Ρουμάνα μισή Εβραία η τυπισσα.

Έμεινα εκεί μισομεθυσμενος δυο ώρες να κάνω κίνηση , να μου λέει όχι όχι , στο λαιμό μόνο αν θες κλπ.

Δε ξέρω γιατί ξελαμπικαρα και λέω ρε μαλακα μη με πάει για κάνα me too τώρα η γαμιολα. Πάω να φύγω , και μου ζητάει να κοιμηθώ εκεί αλλα χωρίς να γίνει κάτι.

Ε και της λέω , sorry it’s closed for business

Αν δεν ήταν συνάδελφος ίσως προσπαθούσα να βγάλω κάνα ρούχο (δικό μου πρώτα) μου έχουν ξανατύχει αυτά.

Ίδια περίπτωση πουτανας αυτή που λες
Να υποθέσω μέσω διαδικτύου ..και νόμιζες ότι ήταν νορμάλ;Στον κουβά πηγες...
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
3
Like
1.928
Πόντοι
496
Καλησπέρα Μάγκυ τι κάνεις ?εγώ σε συμπάθησα να ξέρεις γιατί μου έδωσες καλές συμβουλές κάποια στιγμή εγώ δε συμπαθώ παπαφιλιπ και υπουργαρα και Ρομπ.
καλησπερα ...να κατουρας χαλαρος .. η διαφορετικότητα εχει την ομορφια της.. :coffee:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Τυπε , το ενδεχομενο η γκομενα να σπαστικε απο την συμπεριφορα του τυπου το δεχομαστε ? Ισως η να ηθελε να τον γνωρισει καλυτερα απο κοντα αλλα τελικα την πηγε στα χωραφια για φυστικι κατευθειαν , ενα αλλο σεναριο ειναι να τον ειχε αλλιως στο μυαλο της και αλλα να ειδε απο κοντα ειτε για τν συμπεριφορα ειτε για την εξωτερικη εμφανιση να ξενερωσε . Οπως και να εχει δεν ειναι φυσιολογικο να τον μππλεξει δικαστικα τωρα , θελουμε και αλλες λεπτομερειες . Ειναι τρελες οι γυναικες πλεον λυπαμαι πολυ

Λες να της έταξε γάμο ο πιτσιρικάς και νόμιζε ότι θα την πάει στους γονείς του;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297

Με λίγα λόγια. Τον γνώρισε στο facebook, πήγε μέχρι τη Λάρισα για να τον δει από κοντά, και τον κατήγγειλε για βιασμό​

Λάρισα: 45χρονη Αθηναία κατήγγειλε 22χρονο για βιασμό – Τον γνώρισε στο facebook​

Η 45χρονη, γνώρισε τον 22χρονο, την Τετάρτη 19 Ιουνίου μέσω των μέσων κοινωνικής δικτύωσης (“facebook”).
Δύο ημέρες αργότερα στις 21 Ιουνίου, ταξίδεψε από την Αθήνα με το τρένο για τη Λάρισα προκειμένου να τον συναντήσει από κοντά.
Σύμφωνα με πληροφορίες της εφημερίδας “Ελευθερία” το ραντεβού ήταν στον Σιδηροδρομικό Σταθμό Λάρισας.
Όπως κατήγγειλε η 45χρονη, ο 22χρονος την παρέλαβε από τον Σταθμό και νωρίς το βράδυ, μετέβησαν σε αγροτική περιοχή όπου ο νεαρός Λαρισαίος – σύμφωνα πάντα με τα καταγγελλόμενα “προέβη σε γενετήσιες πράξεις χωρίς τη θέληση και τη συναίνεσή της”.
Στη συνέχεια και λίγο πριν τα μεσάνυχτα ο 22χρονος την μετέφερε στην πόλη, με τη 45χρονη να μεταβαίνει σε ξενοδοχείο και νωρίς το πρωί του περασμένου Σαββάτου, απευθυνόμενη στο Αστυνομικό Τμήμα να καταγγέλλει τα όσα προηγήθηκαν.
Μετά την καταγγελία ο 22χρονος συνελήφθη από αστυνομικούς έχοντας σχηματιστεί σε βάρος του δικογραφία περί βιασμού, ενώ με εισαγγελική εντολή η 45χρονη οδηγήθηκε σε κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας, προκειμένου να εξεταστεί από ειδικούς, όπως επίσης παραγγέλθηκε και η διενέργεια ιατροδικαστικής εξέτασης.
Σημειώνεται πως ο 22χρονος -σύμφωνα με πληροφορίες της “Ελευθερία” – αρνείται κατηγορηματικά την κατηγορία του βιασμού, δηλώνοντας πως όσα συνέβησαν μεταξύ τους έγιναν με συναίνεση.
Είναι τελείως χαζεμενη που πήρε κι ασχολήθηκε με τον καγκουρακο...
Όμως πρέπει να τονίσουμε την τόλμη και την αισιοδοξία της ώστε να ασχοληθεί μαζί του...γιατί η μέση ελλεεινιδα μόνο μέσω κύκλου θα ασχοληθεί με κάποιον εκτός βέβαια αν είναι σουρωμενη

(ώστε να πέσουν οι ηθικές αντιστάσεις)

και πάει σε κάνα γυφτολα'ι'καδικο η κλαμπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Είναι τελείως χαζεμενη που πήρε κι ασχολήθηκε με τον καγκουρακο...
Όμως πρέπει να τονίσουμε την τόλμη και την αισιοδοξία της ώστε να ασχοληθεί μαζί του...γιατί η μέση ελλεεινιδα μόνο μέσω κύκλου θα ασχοληθεί με κάποιον εκτός βέβαια αν είναι σουρωμενη

(ώστε να πέσουν οι ηθικές αντιστάσεις)

και πάει σε κάνα γυφτολα'ι'καδικο η κλαμπ.

Για να πάει αυτή να τον βρει και όχι το αντίθετο...φαντάζομαι κάποιο φαλαινοειδές με γυαλιά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Για να πάει αυτή να τον βρει και όχι το αντίθετο...φαντάζομαι κάποιο φαλαινοειδές με γυαλιά.
Όχι...αυτή είχε λεφτά για τα εισιτήρια και την διαμονή...ο καγκουρισκος θα έπρεπε να ζητήσει από τους γονείς του.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
3
Like
1.928
Πόντοι
496
Κανενα ξεφτυλικι εγω περπαταω με το κεφαλι ψηλα και το μετωπο καθαρο.
μεγαλη καταπιολα τελικα ο ανεστακος μας, τρενα ολοκληρα καταπινει η κωλοχαραδρα του.
ολοκληρο δικτυο εχει στησει :2funny::2funny::2funny:
για παμε στη σούμα ...

Η επιστροφη του ανεστακο ποιο χαλαρη μιας και αρχισε το φουμεντο απο οτι βλεπω και στη φωτο...

Απο εφιάλτης εγινε τρίτο ηχιτικο εφε δεξι ψαλτήρι...

καλα ολα αυτα αλλα εμεις τι εννοει εχουμε κανει κομμα ...:2funny::2funny: απο πλιτς εκανε πλατς

πολιτικα διψασμενος και ερωτικα κραγμενος...μας ελεγε για την πολυγαμια αλλα τωρα μας λεει οχι και οι 2 αλλα μονο ο αντρας ..

εκει που τον πηδας να του δινεις και λιγο νερακι και λιγο στο μέτωπο γιατι νομιζει οτι το πατωμα ειναι ψηλα..
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
επειδή και εσύ σαν τον ανεστακο, μόνο πουτσες στον αέρα πιάνετε :effemine:
Πάλι για πουτσες λες ρε παπαρα μας σκοτισες το κωλο.
Θύμαμαι μια παρθενα χοντρη γεροντοκόρη 50 χρονων να μιλαει με μια φιλη της για 2 ωρες για τις πουτσες πως χυνουν ποιες ειναι μεγαλες πωε καβλωνουν κλππ.
Εσυ εισαι χειροτερος ολημερις μας σκοτησες αντε ρουφά μια πουτσα απο στομα και κωλο μπας και ηρεμησεις μωρη πούτσοαρπαχτρα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.038
Πόντοι
27.261
Πάλι για πουτσες λες ρε παπαρα μας σκοτισες το κωλο.
Θύμαμαι μια παρθενα χοντρη γεροντοκόρη 50 χρονων να μιλαει με μια φιλη της για 2 ωρες για τις πουτσες πως χυνουν ποιες ειναι μεγαλες πωε καβλωνουν κλππ.
Εσυ εισαι χειροτερος ολημερις μας σκοτησες αντε ρουφά μια πουτσα απο στομα και κωλο μπας και ηρεμησεις μωρη πούτσοαρπαχτρα
ηρέμησε κουκλίτσα μου, έχεις πιάτσα το βράδυ.
πως θα πας με κακή ψυχολογία... τα πελατακια σου δεν τα σκέφτεσαι? :think:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
ηρέμησε κουκλίτσα μου, έχεις πιάτσα το βράδυ.
πως θα πας με κακή ψυχολογία... τα πελατακια σου δεν τα σκέφτεσαι? :think:
Εσενα σκέφτομαι ρε μπουλη που χωρις το μπου και το φιρστ ντειτ θα πας στο βυθο με μια πετρα στο λαιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom