Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Εσενα σκέφτομαι ρε μπουλη που χωρις το μπου και το φιρστ ντειτ θα πας στο βυθο με μια πετρα στο λαιμο
γιατι το λες φιρστ, σου εχει κατσει απο το φιστ που τρως μαλλον εε ? :think:
εγω το μπου το εχω για να γελαω με κατι χαϊβανια σαν και σενα ανεστακο.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
γιατι το λες φιρστ, σου εχει κατσει απο το φιστ που τρως μαλλον εε ? :think:
εγω το μπου το εχω για να γελαω με κατι χαϊβανια σαν και σενα ανεστακο.
Καταλαβα παλι με επιβεβαινωνεις οτι εισαι παπαρας και με τη βούλα.
Ποσο ανιαρη θα ειναι η ζωη σου ρε μπουλη και κοιτας εδω να βρεις λίγη παρηγορια η συντροφιά.
Βγες εξω ρε και ρηξε καμια γκομενα ακολοθθησε τη μεθοδο της αυτοβελτιωση ς που κοροϊδεύεις κιολας Ζουλάπι..πας μπουρδελα σου παίρνουν τα λεφτακια σου πηδας 1 λεπτο και ματα παλι μπου μετα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Καταλαβα παλι με επιβεβαινωνεις οτι εισαι παπαρας και με τη βούλα.
Ποσο ανιαρη θα ειναι η ζωη σου ρε μπουλη και κοιτας εδω να βρεις λίγη παρηγορια η συντροφιά.
Βγες εξω ρε και ρηξε καμια γκομενα ακολοθθησε τη μεθοδο της αυτοβελτιωση ς που κοροϊδεύεις κιολας Ζουλάπι..πας μπουρδελα σου παίρνουν τα λεφτακια σου πηδας 1 λεπτο και ματα παλι μπου μετα.
Arrested Development Crying GIF by HULU

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Χαχαχα εε όχι και Μπουστης με τέτοια χερακλα.
Φιλε δεν εχει τι να κανει ο παπαροφιλιπς και κοιτάει να περασει την ωρα του.
Τον εχεις ανετα,ενα μελος που τον εχει δει μου εχει πει ενας αδυνατος μέτριος ειναι και ειναι και 50ρης πλας οποτε τον εχεις άνετα.
Εισαι φαν bmw?
Ποια εχεις?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Φιλε δεν εχει τι να κανει ο παπαροφιλιπς και κοιτάει να περασει την ωρα του.
Τον εχεις ανετα,ενα μελος που τον εχει δει μου εχει πει ενας αδυνατος μέτριος ειναι και ειναι και 50ρης πλας οποτε τον εχεις άνετα.
Εισαι φαν bmw?
Ποια εχεις?
α κοιταω να περασει η ωρα μου τωρα ανεστακο... και απο μπουλης εγινα αδυνατος ?:think:
οκ...
season 4 taking notes GIF by Shameless
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Αν σου πατήσω γροθιά με αυτό το χέρι άστο φίλε έπεσες κάτω,είχα φίλο που ήξερε πολεμικές τέχνες και μου είπε ότι τα κιλά μετράνε φουλ και ότι αν ρίξεις εσύ μπουνιά σε άνθρωπο πάει και αυτός δε μου χάιδευε αυτιά γενικά πολλές φορές με έλεγε Βλάχο countryboy,να λες ότι ξύλο παίζω μόνο για σοβαρούς λόγους.Τωρα γκόμενες χέστηκα να βρω αλβανεζες,οι αλβανεζες είναι τέρμα ντίβες χειρότερες από Ελληνίδες καλύτερα καμία σλαβα Ρωσίδα ουκρανεζα Βουλγάρα Ρουμάνα κάτι τέτοιο αυτές θέλουν τους άντρες με κρέας να ξέρεις.
εννοείται ότι αλβανίδα δεν κάνει σχέση με σένα όπως είσαι ,
αν αύριο σουλουπωθείς ,μπορεί...
Σλάβες,ουκρανές κτλπ ξέχαστες , είναι ψηλές ...
Γυφτοβουλγάρες πάλι θέλουν λεφτά ..
Επομένως κάποια ελεεινίδα χοντρούλα να βρείς να ταιριάξετε τα κυβικά σας
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Όχι είχα δει αλβανεζα που έχω γαμησει στη φυλής έξω στο δρόμο πλατεία Βικτωρίας με το γκόμενο της και ήταν ψηλός και γύρω στα 110 κιλά σα και μένα και αυτή ήταν κανονική όχι χοντρουλα όπως λες,ούτε και λεπτή δηλαδή ούτε και χοντρή κανονική.Οι σλαβες θέλουν παχουλους.Επισης ο ρακ που είναι παχουλός τον θέλουν αρκετες Ελληνίδες λεπτές χοντρές εγώ γιατί να βρω χοντρούλα δηλαδή να είναι κανονική ούτε λεπτή δηλαδή ούτε χοντρή.
στα κιλά σαν εσένα , στο ύψος όχι

ποιός Ρακ ρε σύνελθε , έχεις τα λεφτά του Ρακ ?

κάτσε σε καμιά σκιά,βαράει ο ήλιος ρε μπρο
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Μα , γαμώ την πουτάνα μου γαμώ ! , δεν μπορεί κάποιος moderator ( διαχειριστής ) να διαγράψει όλους τους κλώνους που κάνουν ανυπόφορη την κατάσταση σε κάθε νήμα ? ! , εικάζω οτι το 1/3 των προφίλ στο σάιτ είναι κλώνοι !!! , φαίνονται ξεκάθαρα ! , μάτι βγάζουν ! .
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Ρε γελοίε δίπλα μου Περασε και σου ξαναλέω δε με πέρναγε καθόλου τι δε καταλαβαίνεις ?
βάλε φωτό τα μπουτάκια σου να φανεί το ύψος σου ,
άσε που φαίνεται κ από τα στρουμπουλά κοντόχοντρα χεράκια σου
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Ρε γελοίε δίπλα μου Περασε και σου ξαναλέω δε με πέρναγε καθόλου τι δε καταλαβαίνεις ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αρραχιων έχεις γίνει τελείως ξινιλος δε ήσουν έτσι να το κοιτάξεις.Εσυ ήσουν καλό παιδί και έχεις γίνει σα μιξοπαρθενα Ελληνίδα.
Δεν βαρέθηκες να φτιάχνεις κάθε μέρα νέα προφίλ ????? , κούρασες τύπε ......
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Είμαι 1.81 που έχω μετρηθεί τι δε καταλαβαίνεις ?είσαι ο μόνος που με λες κοντο,όλα μου τα έχουν πει αλλά κοντός όχι.
έχω δεί ολόσωμη φωτό σου ...μουτζούρωσε το πρόσωπο κ πόσταρε την
να κρίνει το κοινό
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Τι να φας μωρη λουγκριτσα 60 κιλά άνθρωπος άσε να φαν οι άντρες εσύ δε τρως τσιμπάς σα τις γκομενιτσες που κάνουν σιλουέτα παλιοφλωρουμπα.

με βάση το ύψος σου εκεί πρέπει να πας γύρω στα 65-67 κιλά το πολύ , εκατοστό κ κιλό
αλλιώς φαίνεσαι σαν σκαμπό
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.382
Like
9.524
Πόντοι
2.306
Τύπος BMW με αυτό το σώμα , Ελλάδα και δυτική Ευρώπη δεν γαμαει με τίποτα. Θέλει στέγνωμα.

Ανατολική Ευρώπη , Ρουμανία πχ , πιστεύω κάτι θα γαμουσε ,γιατί εκεί τους θέλουν πιο μεγάλους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Τυπε , το ενδεχομενο η γκομενα να σπαστικε απο την συμπεριφορα του τυπου το δεχομαστε ? Ισως η να ηθελε να τον γνωρισει καλυτερα απο κοντα αλλα τελικα την πηγε στα χωραφια για φυστικι κατευθειαν , ενα αλλο σεναριο ειναι να τον ειχε αλλιως στο μυαλο της και αλλα να ειδε απο κοντα ειτε για τν συμπεριφορα ειτε για την εξωτερικη εμφανιση να ξενερωσε . Οπως και να εχει δεν ειναι φυσιολογικο να τον μππλεξει δικαστικα τωρα , θελουμε και αλλες λεπτομερειες . Ειναι τρελες οι γυναικες πλεον λυπαμαι πολυ
μια γυναίκα 45χρονών δεν είναι άμαθη και άβγαλτη παιδούλα. Συμφωνώ ότι μπορεί ....να σπαστικε απο την συμπεριφορα του τυπου ......., όπως έγραψες. Ο Όρος Βιασμός όμως, εμπεριέχει τη λέξη Βία. Αν δεν τον γούσταρε, όταν της πρότεινε να πάνε για τα περαιτέρω, μπορούσε να αρνηθεί και να φύγει. Δεν της έβαλε μαχαίρι στο λαιμό. Κι όμως, τον κατήγγειλε για Βιασμό
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Τύπε έβγαινα με μια Εβραία πέρσι τον Οκτώβριο.

Δεύτερο ραντεβού , κάνουμε κοπάνα από δουλεια) και πάμε για μεσημεριανό.

Την πάω σπίτι της. Μου λέει ας πιούμε ένα καφέ κάτω από το σπίτι της. Πάει 7 και μου λέει θες να έρθεις πάνω;

Έτοιμος εγώ να γαμησω.

Βάζει κάτι αρωματικά κεριά που κάνουν θόρυβο, καθόμαστε καναπέ και μετά μου λέει έρχομαι, πάει κουζίνα και βάζει κρασί.

Εκείνη τη στιγμή έρχεται ο συγκάτοικος της. Μου προτείνει να πάμε στο δωμάτιο της , όπου καθόμαστε στο κρεβάτι. Βάζει το πόδι της πάνω στο δικό μου. Είναι και μισή μερίδα άνθρωπος αυτή , 1.50 της ρίχνω τριάντα πόντους. Με τεράστια βυζια , ωραία γκόμενας

Ε τεσπα μόλις βάζει το πόδι πάνω μου , μετά από 30 δευτερα πάω να τη φασωσω.

Και μου λέει όχι όχι , it’s closed for business. Μισή Ρουμάνα μισή Εβραία η τυπισσα.

Έμεινα εκεί μισομεθυσμενος δυο ώρες να κάνω κίνηση , να μου λέει όχι όχι , στο λαιμό μόνο αν θες κλπ.

Δε ξέρω γιατί ξελαμπικαρα και λέω ρε μαλακα μη με πάει για κάνα me too τώρα η γαμιολα. Πάω να φύγω , και μου ζητάει να κοιμηθώ εκεί αλλα χωρίς να γίνει κάτι.

Ε και της λέω , sorry it’s closed for business

Αν δεν ήταν συνάδελφος ίσως προσπαθούσα να βγάλω κάνα ρούχο (δικό μου πρώτα) μου έχουν ξανατύχει αυτά.

Ίδια περίπτωση πουτανας αυτή που λες
Αν έκανες κίνηση, ίσως ήσουν φυλάκα. Σου πρότεινε να κοιμηθείς μαζί της χωρίς να κάνεις τίποτα, ώστε να σε έχει του χεριού της. Ναι, έχουν αποθρασυνθεί σε τέτοιο σημείο, ώστε να μπορούν να ισχυριστούν ....Κύριε Πρόεδρε, ναι, πήγαμε για καφέ, ναι, τον κάλεσα να ανέβει πάνω στο σπίτι μου, ναι, πήγαμε στο δωμάτιό μου κάτσαμε στο κρεβάτι μου, ναι, του πρότεινα να κοιμηθούμε μαζί, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ δεν δείχνουν Συναίνεση......... Αν οι μητέρες τους έλεγαν κάτι παρόμοιο, θα τις έπαιρναν με τις πέτρες. Αυτές έχουν τη σιγουριά ότι δεν θα έχουν επιπτώσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι τελείως χαζεμενη που πήρε κι ασχολήθηκε με τον καγκουρακο...
Όμως πρέπει να τονίσουμε την τόλμη και την αισιοδοξία της ώστε να ασχοληθεί μαζί του...γιατί η μέση ελλεεινιδα μόνο μέσω κύκλου θα ασχοληθεί με κάποιον εκτός βέβαια αν είναι σουρωμενη

(ώστε να πέσουν οι ηθικές αντιστάσεις)

και πάει σε κάνα γυφτολα'ι'καδικο η κλαμπ.
από όλη αυτή την ιστορία, αυτό το συμπέρασμα έβγαλες;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Μλκ αν με 1.81 πάω 65 κιλά θα είμαι σα ανορεξικο μοντέλο.Δε θα έχω μύες ούτε τίποτα πώς φαίνεται ότι δε ξέρεις τίποτα.Αληθεια εσύ ύψος κιλά που μου λες και τι να κάνω?
65 είσαι καλά ,
1,65 ύψος 65 κιλά μέχρι εκεί , υπολογίζω 2 εκατοστά λάθους από τη φωτό σου οπότε άντε 1,67 μέχρι 67 κιλά το πολύ
ξεκίνα τρέξιμο,δίαιτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom