Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Εσένα το παιδικό σου δωμάτιο θα έχει αφήσες Μπομπ Σφουγγαράκη
Γκει ειναι φιλε και κωλοτριβεται σε άντρες.
Μια ολο μιλαει για πουτσες την αλλη βαζει ολο γκει φωτο σκρινσοτ,μια στηριζει τη μαγκι η οποία μισει το αντρικο φυλο αρα παιζει και να τον πηδαει,με γκόμενες εδω δεν ασχολείται,οι κριτικές απο τα μπουρδελα ειναι μουσαντενιες της φαντασίας του,ειναι ολη μερα εδω μεσα και μαλακιζεται ακολουθοντας εμενα εσενα και αλλους σαν σκυλος να χαρει το κωλοτρυπιδακι του πουτσα,ασχολείται με το φιρστ ντειτ για ωρες ζουμαρει να βρει λεπτομεριες σκέτος φανατιλας,ειναι 24 ωρες εδω μεσα δεν εχει εξω ζωή.
Τον λυπάμαι
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Αυτό είναι το δωμάτιο μου θες να έρθεις και εσύ να κάτσουμε στο υπολογιστή που έχω να παίξουμε κάνα γκειμ?
Αφού βλέπω οτι το νήμα έχει γίνει τριμπούρδελο , ας συνεισφέρω και 'γω λιγάκι , ας πώ καμιά μαλακία , στα ΙΚΕΑ μένεις τύπε ? , Κηφισού ή Αεροδρομίου ? :2funny: , αν είσαι στο κατάστημα της Κηφισού να μας ενημερώσεις τι παίζει στα παρακείμενα στουντιάκια !!! . :2funny::2funny::2funny:.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Είμαι συγουρος αυτό γίνεται που λες γι'αυτό πάει να τους βγάλει όλους γκέι για να παραμυθιαστει ότι υπάρχουν πολλοί είναι συγουρα γκέι ο παπαφιλιπ οι κριτικές δε είναι της φαντασίας του ποιος έχει όρεξη να γράφει 103 κριτικές από τη φαντασία του?απλά γαμαει πουτανες γαμαει και τραβελια γαμαει και άντρες είναι μπάι πως το λένε?
Φιλε δεν γαμαει στο λεω εγω.
Ειναι φαντασιόπληκτος απλα, το μονο που θα κανει ειναι τσάρκες και θα φαντασιώνεται,θα βαζει σαλτσες κλπ.
Τον γαμανε δεν γαμαει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Αυτό είναι το δωμάτιο μου θες να έρθεις και εσύ να κάτσουμε στο υπολογιστή που έχω να παίξουμε κάνα γκειμ?
μαρη φαλαινιτσα του γλυκου νερου, στο μπανιο σου εχουν βαλει και μπαρες στα πλαγια να μην πετας το νερο αποξω στις χαρες που κανεις ? :effemine:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Φιλε δεν γαμαει στο λεω εγω.
Ειναι φαντασιόπληκτος απλα, το μονο που θα κανει ειναι τσάρκες και θα φαντασιώνεται,θα βαζει σαλτσες κλπ.
Τον γαμανε δεν γαμαει.
εσυ πολυκλωνου πουσταρδελα του λεοντιου, κοιτα στο επομενο κλωνοπροφιλ να βαλεις νικ κασσιανη που τοσο πολυ σου αρεσει :effemine:
Screenshot (70).png


:2funny::2funny::2funny:
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Screenshot_20240630_142557~2.jpg

Κριτικη παπαφιλιπς
Μελατο καβλι λεει δεν του σηκωνόταν...
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
ααα αυτο καταλαβες ?
οκ... καλα το πας, βαλε και αλλα τετοια:2funny::2funny::2funny::2funny:
Εχω υλικό
Καλα ρε βρωμιαρη δεν πλενεσαι ρε μπιχλα οταν πας στις κοπέλες?
Να σε στέλνει η αλλη να πληθεις,δεν ντρεπεσαι ρε ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Εχω υλικό
Καλα ρε βρωμιαρη δεν πλενεσαι ρε μπιχλα οταν πας στις κοπέλες?
Να σε στέλνει η αλλη να πληθεις,δεν ντρεπεσαι ρε ...
το μονο υλικο που εχεις ειναι τα δονηταρια σου μαρη κασσιανη με μηδενικο αη-κιου, για να ανακουφιζεις το πωπουδακι σου.
πριν ειπες οτι οι κριτικες μου ειναι φανταστικες και τωρα βαζεις τις κριτικες μου σα στοιχεια (???). :uglystupid:
μια χαρα το πας σου λεω, συνεχισε να μου κανεις διαφημιση μεσω της ηλιθιοτητας σου, οπως εκανε και η ΑκροαΤουλα :effemine:
βαλε και αλλα, εχεις το ελευθερο :2funny::2funny::2funny:
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
το μονο υλικο που εχεις ειναι τα δονηταρια σου μαρη κασσιανη με μηδενικο αη-κιου, για να ανακουφιζεις το πωπουδακι σου.
πριν ειπες οτι οι κριτικες μου ειναι φανταστικες και τωρα βαζεις τις κριτικες μου σα στοιχεια (???). :uglystupid:
μια χαρα το πας σου λεω, συνεχισε να μου κανεις διαφημιση μεσω της ηλιθιοτητας σου, οπως εκανε και η ΑκροαΤουλα :effemine:
βαλε και αλλα, εχεις το ελευθερο :2funny::2funny::2funny:
Οι κριτικες σου εχουν σάλτσα μπουλη αλλα περα απο τη σαλτσα σου ξέφυγαν και καποιες αλήθειες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Οι κριτικες σου εχουν σάλτσα μπουλη αλλα περα απο τη σαλτσα σου ξέφυγαν και καποιες αλήθειες.
το μονο που μου εχει ξεφυγει, ειναι οτι εισαι τυχερουλα που δε σε ειχα παρει χαμπαρι απο την αρχη της σταδιοδρομιας σου, για να σε πηγαινω απο τοτε πιπα-γκωλο-εμπλοκη.
περιμενω την επομενη διαφημιση που θα μου κανεις μεσω της ηλιθιοτητας σου λοιπον, μην τα ξαναλεμε.
αν και ξερουμε ποσο βλακας εισαι ετσι κι αλλιως, οπως και ο τζιμακος και η ακροατουλα.
το πολυκλωνικο τριο πουστεν με μηδενικο αη-κιου δηλαδη :effemine::gay:
σε αφηνω λοιπον λιγο να ανεβασεις και αλλα... στοιχεια :2funny::2funny::2funny:
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
το μονο που μου εχει ξεφυγει, ειναι οτι εισαι τυχερουλα που δε σε ειχα παρει χαμπαρι απο την αρχη της σταδιοδρομιας σου, για να σε πηγαινω απο τοτε πιπα-γκωλο-εμπλοκη.
περιμενω την επομενη διαφημιση που θα μου κανεις μεσω της ηλιθιοτητας σου λοιπον, μην τα ξαναλεμε.
ξερουμε ποσο βλακας εισαι ετσι κι αλλιως, οπως και ο τζιμακος και η ακροατουλα.
το πολυκλωνικο τριο πουστεν με μηδενικο αη-κιου δηλαδη :effemine::gay:
σε αφηνω λοιπον λιγο να ανεβασεις και αλλα... στοιχεια :2funny::2funny::2funny:
Σου ειπα παρακαλα να γινει το θαυμα αλλιως θα σε ξεφτιλιζω μόνιμος.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Σου ειπα παρακαλα να γινει το θαυμα αλλιως θα σε ξεφτιλιζω μόνιμος.
ποιο θαυμα, να σε παρουν μονιμη στο αγκυρας μαρη τσιφσα ?
τι να ξεφτιλισεις μαρη κασσιανη,το μονο που ξεφτιλιζεις ειναι η ηλιθιοτητα σου ? :2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Και εγω κατι γκομενες που βλεπω οτι ανεβαζουν απο μπιτσομπαρα οπως το hawaii beach bar. διακρινεις κυριως ψωλαρια κατα 70-75%, και το υπολοιπο 30% ειναι γυναικες,
βαλε και οτι ενα 1/3 απο αυτες τις γυναικες που ειναι εκει ειναι στυλ γλαστρα που δουλευει και κανει οτι διασκεδαζει και προμοταρει το μαγαζι στα σοσιαλ για να τσιμπισουν λιγουρες να πανε .
αρα τι εμεινε για γνωριμια, ενα 20% ψωνισμενων ελληνιδων .

Το instagram έχει κάνει μεγάλη ζημιά, βλέπεις τη γλάστρα στο story του ταδε μαγαζιού και λές, εκεί έχει πράμα, ας πάω. Την έχω πατήσει ουκ ολίγες φορές έτσι και έχω πει στον εαυτό μου να μην τσεκάρω story απο δω και πέρα.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Το instagram έχει κάνει μεγάλη ζημιά, βλέπεις τη γλάστρα στο story του ταδε μαγαζιού και λές, εκεί έχει πράμα, ας πάω. Την έχω πατήσει ουκ ολίγες φορές έτσι και έχω πει στον εαυτό μου να μην τσεκάρω story απο δω και πέρα.
τσεκαρεις δεν τσεκαρεις, οπου και να πας σε κλαμπακι ή μπιτσομπαρο, περισσοτερη ψωλαρια θα δεις. οι αντρες βγαινουν κυριως εξω να γνωρισουν γκομενες γιατι τρωνε ακυρα με το φτυαρι απο το ινστα και λενε ας παω να δοκιμασω με τον κλασσικο τροπο το καμακι,
οι γυναικες δεν εχουν αναγκη να βγουν εξω, καθονται σπιτακι τους και εχουν να επιλεξουν απο τα σοσιαλ απο τους δεκαδες υποψηφιους γαμπρους. υστερα οταν βγουν εξω θα την εχουν ψωνισει λογω των κολακευτικων σχολιων απο τους λιγουρες των σοσιαλ.
μονο μεσω κοινης παρεας θα γνωρισεις καποια ετσι και εισαι πανω απο 20 χρονων, μην περιμενει καποιος να παει σε μπιτσομπαρο να ειναι εμφανισιμος και να βρει γκομενα εξισου εμφανισιμη με αυτον, αντε κανα γκρεμλιν ή καμια θειτσα να πιασει γκομενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
3
Like
1.926
Πόντοι
496
ποιο θαυμα, να σε παρουν μονιμη στο αγκυρας μαρη τσιφσα ?
τι να ξεφτιλισεις μαρη κασσιανη,το μονο που ξεφτιλιζεις ειναι η ηλιθιοτητα σου ? :2funny::2funny::2funny:
για Ιουλιο εχουμε την πουθτρα και τα κουδουνια της..:coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
για Ιουλιο εχουμε την πουθτρα και τα κουδουνια της..:coffee:
διαγωνισμό μαλακίας και ηλιθιότητας συνεχίζουν να κάνουν πάλι τα πουστρακια, αλλά με καινουρια κλωνοπροφίλ.
αν βάλω τα προηγούμενα τους, παλι τα ίδια λέγανε οι βλαμμένοι από κουνια.
:2funny::2funny::2funny:

btw χθες ήμουν στα μέρη σου, αλλά η φάση ήταν στον αέρα από θέμα χρόνου.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Λάρισα: 45χρονη κατήγγειλε 22χρονο για βιασμό - Τον γνώρισε στο facebook

Για αυτό εδώ λέτε;
Όπως λέει και στο λινκ γνωρίστηκαν στις 19 Ιούνη και στις 21 η άλλη πήγε καρφί Λάρισα από την Αθήνα για να τον γνωρίσει.
Κάποιος κακόπιστος θα πει πως είναι δυνατόν σε ολόκληρη Αθήνα η λεγάμενη να μη βρίσκει άντρα και μόλις της έκανε κλικ ο Λαρισαίος να πάει πετώντας στη Λάρισα.
Πάλι κάποιος σίγουρα κακοήθης θα πει πως η αγαμία στην επαρχία έχει βαρέσει κόκκινο και μέσα στα ντουζένια τους οι πιτσιρικάδες καρφώνουν ότι να ναι. Ειδικά αν δεν παίζει και ρευστό οι επιλογές στενεύουν.

Είτε υπήρξε είτε όχι βιασμός και οι δύο είναι τραγικές περιπτώσεις. Και η 45αρα και ο πιτσιρικάς. Η μεν επειδή σίγουρα ζούσε σε ροζ συννεφάκι και πίστευε πως περνάει η μπογιά της και ο πιτσιρικάς επειδή δεν κοίταξε να βρει καμιά νεώτερη ή τουλάχιστον αν η καύλα είχε βαρέσει κόκκινο να μαζέψει κανά κατοστάρικο να πάει σε στούντιο.
Τώρα καλά ξεμπερδέματα.

Επίσης φαίνεται και γιατί οι γνωριμίες μέσω ιντερνετ έχουν κινδύνους. Λίγο τα φίλτρα, λίγο η υπερπροσφορά αντρών και οι γυναίκες προσπαθούν να ρίξουν άντρα πάνω από τα κυβικά τους, όπως αυτή με το νεώτερο. Υποπτεύομαι πως ο πιτσιρικάς δεν ήθελε να τους δουν μαζί γιατί θα γέλαγε όλη η Λάρισα με αυτήν που βρήκε και για αυτό πήγαν στους αγρούς και στα χωράφια.

Όπως και να έχει προσοχή, ειδικά με τις γνωριμίες μέσω ιντερνετ το πιο πιθανό είναι να πέσεις σε λούμπα μεγάλη.

Βάζω και αυτό το λινκ με την αστυνομικό. Υποπτεύομαι πως η τύπισα είχε δαγκώσει και άλλους που γνώρισε online αλλά έπεσε σε δικό της και την πάτησε τελικά.

Συνελήφθη γυναίκα αστυνομικός που εκβίαζε συνάδελφό της – Του ζητούσε χρήματα για να μην τον καταγγείλει για κακοποίηση
...Είτε υπήρξε είτε όχι βιασμός και οι δύο είναι τραγικές περιπτώσεις......
Άσε το αν είναι τραγικές περιπτώσεις, ή όχι. Όλα αυτά που περιγράφονται στο άρθρο, μπορούν να χαρακτηριστούν Βιασμός; Αυτή είναι η ουσία της καταγγελίας
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.434
Like
2.239
Πόντοι
456
Λάρισα: 45χρονη κατήγγειλε 22χρονο για βιασμό - Τον γνώρισε στο facebook

Για αυτό εδώ λέτε;
Όπως λέει και στο λινκ γνωρίστηκαν στις 19 Ιούνη και στις 21 η άλλη πήγε καρφί Λάρισα από την Αθήνα για να τον γνωρίσει.
Κάποιος κακόπιστος θα πει πως είναι δυνατόν σε ολόκληρη Αθήνα η λεγάμενη να μη βρίσκει άντρα και μόλις της έκανε κλικ ο Λαρισαίος να πάει πετώντας στη Λάρισα.
Πάλι κάποιος σίγουρα κακοήθης θα πει πως η αγαμία στην επαρχία έχει βαρέσει κόκκινο και μέσα στα ντουζένια τους οι πιτσιρικάδες καρφώνουν ότι να ναι. Ειδικά αν δεν παίζει και ρευστό οι επιλογές στενεύουν.

Είτε υπήρξε είτε όχι βιασμός και οι δύο είναι τραγικές περιπτώσεις. Και η 45αρα και ο πιτσιρικάς. Η μεν επειδή σίγουρα ζούσε σε ροζ συννεφάκι και πίστευε πως περνάει η μπογιά της και ο πιτσιρικάς επειδή δεν κοίταξε να βρει καμιά νεώτερη ή τουλάχιστον αν η καύλα είχε βαρέσει κόκκινο να μαζέψει κανά κατοστάρικο να πάει σε στούντιο.
Τώρα καλά ξεμπερδέματα.

Επίσης φαίνεται και γιατί οι γνωριμίες μέσω ιντερνετ έχουν κινδύνους. Λίγο τα φίλτρα, λίγο η υπερπροσφορά αντρών και οι γυναίκες προσπαθούν να ρίξουν άντρα πάνω από τα κυβικά τους, όπως αυτή με το νεώτερο. Υποπτεύομαι πως ο πιτσιρικάς δεν ήθελε να τους δουν μαζί γιατί θα γέλαγε όλη η Λάρισα με αυτήν που βρήκε και για αυτό πήγαν στους αγρούς και στα χωράφια.

Όπως και να έχει προσοχή, ειδικά με τις γνωριμίες μέσω ιντερνετ το πιο πιθανό είναι να πέσεις σε λούμπα μεγάλη.

Βάζω και αυτό το λινκ με την αστυνομικό. Υποπτεύομαι πως η τύπισα είχε δαγκώσει και άλλους που γνώρισε online αλλά έπεσε σε δικό της και την πάτησε τελικά.

Συνελήφθη γυναίκα αστυνομικός που εκβίαζε συνάδελφό της – Του ζητούσε χρήματα για να μην τον καταγγείλει για κακοποίηση
Σε κάθε περίπτωση, γίνονται κονέ μέσω νετ. Αυτό ως απάντηση σε αυτούς που λένε ότι οι γυναίκες δεν απαντάνε ποτέ σε μηνύματα κλπ.
Στην περίπτωση τώρα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι η άλλη έκανε 400 χλμ για να πει ψέμα για κάποιο δήθεν βιασμό.
Εκτός και αν είναι ψυχάκιας η τύπισσα.
Μάλλον απέρριψε τον πιτσιρικά για διαφόρους λόγους μόλις τον είδε και ο πιτσιρικάς δεν το δέχτηκε.
Δική μου εικασία, μην παρεξηγηθώ.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Ξέρετε κανένα Μπιτς μπαρ η καμία πισίνα που να μαζεύει μουνάκια?εγώ πήγα για μπάνιο σήμερα..όλο κάτι ψωλές και κάτι θείες έιχε..που διάολο έχουνε εξαφανιστεί οι ελλεινιδες?εγώ πιστεύω έχουν πάει Μύκονο Σαντορίνη και εξωτερικό με το χορηγό..
το μοναδικο μερος οπου θα πετυχεις γκομενακια πολλα μαζεμενα, με ελαχιστους αντρες, ειναι μεσα στα μαγαζια στο μαλλ που πουλανε ρουχα και καλλυντικα αν πας βεβαια το μεσημερακι μεχρι τις 4, προσεξε γραφω μεχρι το μεσημερι, γιατι ο αγαπουλης χορηγος που του εχει αρπαξει την καρτα ή τα μετρητα ειναι στην δουλεια και αυτη του τα τρωει χοντρα μονη της στα μαγαζια, εχει και καποιες που πανε εκει με λεφτα των γονιων ή τρωνε τα δικα τους απο την τετραωρη ή εξαωρη απασχολη που εχουν οταν το θυμουνται να δουλεψουν
εγω οσες φορες ετυχε να παω μαλλ 1 το μεσημερι ητανε τιγκα στα γκομενακια και οι πιο πολλες μονες τους ή παρεες φιλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom