Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
άστε ρε με τα ξενερωτάκια..τριγύρω έχουμε πήξει στα πουστάκια , τους unisex , toυς bisexual (τους λεγόμενους μπινέδες) και αν τους χαμογελάσεις στο δρόμο ξινιζουν :jerking: :jerking: :jerking:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Και όσο για την ερωτική διάθεση στα strip clubs ρε παιδιά παρόλο που αυτό το σκηνικό είναι σικέ και στημένο και σε αρμέγουνε, τη μία και μοναδική φορά που πήγα πιο πολύ ερωτισμό μου έβγαλαν μερικές κοπέλες της δουλειάς παρά οι "δήθεν" σημερινές Ελλεηνίδες. Μία μάλιστα δίπλα μου βάραγε σφαλιάρες στο νουνί της την ώρα που είχε ερωτικό σόου στην πίστα και από ότι έκοψε το έμπειρο μάτι μου δεν τόκανε εκείνη τη στιγμή για να προσελκύσει πελάτες αλλά από δική της προσωπική καύλα..... 

Πσσσσσσ, έτσι, έτσι.
Παληός μεν, αετομάτης δε.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
απιστευτο που ξαναπιασατε τις ελλεηνιδες!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η  :jerking: καποιων στον κοσμο δεν εχει  ορια...καλα λενε οτι η βλακεια ειναι αητητη!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
απιστευτο που ξαναπιασατε τις ελλεηνιδες!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η  :jerking: καποιων στον κοσμο δεν εχει  ορια...καλα λενε οτι η βλακεια ειναι αητητη!!!

Α λουκριτία θα σε μαλώσω...
Εμείς το μαγαζάκι το κτίσαμε με κόπο, ιδρυτής δε υπήρξε ο μέγας φρέντι. Ερχεσαι εσύ τώρα εκ των υστέρων να μας χαρακτηρίσεις βλάκες, (ενώ απλώς είμαστε δήθεν), και να θεωρείς απίστευτες όλες αυτές τις σελίδες ειλικρινούς κατάθεσης, συζητήσεων, διαβολών, ύβρεων που εκτοξεύθηκαν εκκατέρωθεν αλλά και ιδιάιτερα καυστικών και αστείων παραθέσεων και θέσεων.
Γιατί κοπέλα μου; Δημοκρατία δεν έχουμε;
Θα ήθελα να είσαι συγκρατημένη και σοβαρή στο εφεξής.
Εξάλλου και εσύ συμμετείχες στο θρεντ.. θεωρείς τον εαυτό σου βλαξ; Και δη αήττητο; ;)
 

Επισκέπτης
Α λουκριτία θα σε μαλώσω...
Εμείς το μαγαζάκι το κτίσαμε με κόπο, ιδρυτής δε υπήρξε ο μέγας φρέντι. Ερχεσαι εσύ τώρα εκ των υστέρων να μας χαρακτηρίσεις βλάκες, (ενώ απλώς είμαστε δήθεν), και να θεωρείς απίστευτες όλες αυτές τις σελίδες ειλικρινούς κατάθεσης, συζητήσεων, διαβολών, ύβρεων που εκτοξεύθηκαν εκκατέρωθεν αλλά και ιδιάιτερα καυστικών και αστείων παραθέσεων και θέσεων.
Γιατί κοπέλα μου; Δημοκρατία δεν έχουμε;
Θα ήθελα να είσαι συγκρατημένη και σοβαρή στο εφεξής.
Εξάλλου και εσύ συμμετείχες στο θρεντ.. θεωρείς τον εαυτό σου βλαξ; Και δη αήττητο; ;)
πυροβολα το....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Α λουκριτία θα σε μαλώσω...
Εμείς το μαγαζάκι το κτίσαμε με κόπο, ιδρυτής δε υπήρξε ο μέγας φρέντι. Ερχεσαι εσύ τώρα εκ των υστέρων να μας χαρακτηρίσεις βλάκες, (ενώ απλώς είμαστε δήθεν), και να θεωρείς απίστευτες όλες αυτές τις σελίδες ειλικρινούς κατάθεσης, συζητήσεων, διαβολών, ύβρεων που εκτοξεύθηκαν εκκατέρωθεν αλλά και ιδιάιτερα καυστικών και αστείων παραθέσεων και θέσεων.
Γιατί κοπέλα μου; Δημοκρατία δεν έχουμε;
Θα ήθελα να είσαι συγκρατημένη και σοβαρή στο εφεξής.
Εξάλλου και εσύ συμμετείχες στο θρεντ.. θεωρείς τον εαυτό σου βλαξ; Και δη αήττητο; ;)
μετανοω σκυβοντας κεφαλι... :'(
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είσαι απόλυτα σωστή. Ο άνθρωπος συμπεριφέρεται σε συνάρτηση με την κοινωνία στην οποία ζει. Και στη σκατο σημερινή Ελληνική κοινωνία πολλές Ελληνίδες συμπεριφέρονται σκατένια (όπως και πολλοί Έλληνες αντίστοιχα βέβαια)! Είναι λοιπόν ο άνθρωπος η βάση αλλά η εκάστοτε κοινωνία επηρεάζει σε τεράστιο βαθμό τη συμπεριφορά του κάθε ανθρώπου.

;) ;) ;)

Και εγώ ως αφελής που είμαι σε ρωτάω λοιπόν, την σημερινή "σκατοκοινωνία" ποιός την έχει φτιάξει???

Οι γυναίκες βουλευτές αντιπροσωπεύουν μόλις το 17,3% στο παγκόσμιο σύνολο εδρών στα κοινοβούλια. Στην Ελλάδα βέβαια το ποσοστό είναι κάτω από το μέσο όρο (14,7%). Μάλιστα τα ποσοστά της Ελλάδας είναι κάτω από την Ζιμπάμπουε και την Ζάμπια (15,2%), το Καζαχστάν (15,9%), το Πράσινο Ακρωτήριο (18,1%), τα Αραβικά Εμιράτα (για όνομα του Θεού 22,5%), το Ιρακ (!!!! 25,5%), ακόμη και το ... Μπουρούντι (30,5%) και την Ουγκάντα (30,7%)κτλ.

Μήπως αυτή την "παλιοκοινωνία" λοιπόν την έφτιαξαν άνδρες, την έφτιαξαν λάθος και τώρα φωνάζουν και από πάνω ... άντε γ...σου και εσύ και ο γρύλος σου???

Μήπως οι Έλληνες άνδρες που έχουν πάρει "επιταγή εν'λευκό" να φτιάξουν την μικρή "παλιοκοινωνία" μας όπως ακριβώς είναι φταίνε ακόμη περισσότερο?

Μήπως "όπως στρώσεις θα κοιμηθείς"?

Βρε μήπως????
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Toυς άντρες μάνες δεν τους μεγάλωσαν? Τις κόρες? Οι πεθερές τι είναι από τις οποίες κάποιες δεινοπαθείτε?
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Τελικα αυτο το θρεντ ειναι αθανατο.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Μηδενα προ του τελους ..........κακαριζε....... :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
;) ;) ;)

Και εγώ ως αφελής που είμαι σε ρωτάω λοιπόν, την σημερινή "σκατοκοινωνία" ποιός την έχει φτιάξει???

Οι γυναίκες βουλευτές αντιπροσωπεύουν μόλις το 17,3% στο παγκόσμιο σύνολο εδρών στα κοινοβούλια. Στην Ελλάδα βέβαια το ποσοστό είναι κάτω από το μέσο όρο (14,7%). Μάλιστα τα ποσοστά της Ελλάδας είναι κάτω από την Ζιμπάμπουε και την Ζάμπια (15,2%), το Καζαχστάν (15,9%), το Πράσινο Ακρωτήριο (18,1%), τα Αραβικά Εμιράτα (για όνομα του Θεού 22,5%), το Ιρακ (!!!! 25,5%), ακόμη και το ... Μπουρούντι (30,5%) και την Ουγκάντα (30,7%)κτλ.

Μήπως αυτή την "παλιοκοινωνία" λοιπόν την έφτιαξαν άνδρες, την έφτιαξαν λάθος και τώρα φωνάζουν και από πάνω ... άντε γ...σου και εσύ και ο γρύλος σου???

Μήπως οι Έλληνες άνδρες που έχουν πάρει "επιταγή εν'λευκό" να φτιάξουν την μικρή "παλιοκοινωνία" μας όπως ακριβώς είναι φταίνε ακόμη περισσότερο?

Μήπως "όπως στρώσεις θα κοιμηθείς"?

Βρε μήπως????

Καλή μου την κοινωνία δεν τη φτιάχνουν οι βουλευτές και οι βουλευτίνες στο κοινοβούλιο αλλά εμείς οι άνθρωποι έξω. Και οι γυναίκες στη σημερινή Ελληνική κοινωνία συμπεριφέρονται σε μεγάλο βαθμό σκατένια (όπως επίσης και οι αντίστοιχοι άντρες). Ας ξεκινήσουμε να αλλάζουμε την κοινωνία έξω από το κοινοβούλιο και μετά κοιτάμε τι γίνεται και μέσα. Άλλωστε δεν νομίζω να εμποδίζει κανένας τις γυναίκες στη σημερινή εποχή - που έχουν πάρει κεφάλι σε όλους τους τομείς - να μπουν στο κοινοβούλιο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλή μου την κοινωνία δεν τη φτιάχνουν οι βουλευτές και οι βουλευτίνες στο κοινοβούλιο αλλά εμείς οι άνθρωποι έξω. Και οι γυναίκες στη σημερινή Ελληνική κοινωνία συμπεριφέρονται σε μεγάλο βαθμό σκατένια (όπως επίσης και οι αντίστοιχοι άντρες). Ας ξεκινήσουμε να αλλάζουμε την κοινωνία έξω από το κοινοβούλιο και μετά κοιτάμε τι γίνεται και μέσα. Άλλωστε δεν νομίζω να εμποδίζει κανένας τις γυναίκες στη σημερινή εποχή - που έχουν πάρει κεφάλι σε όλους τους τομείς - να μπουν στο κοινοβούλιο.

αν δεν κανω λαθος νομιζω οτι συνταγματικα πρεπει το 10% στην βουλη να ειναι γυναικες?
τα λεω ομορφα?
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες είναι μια χαρά , εμείς είμαστε που δεν τις δείχνουμε την στοργή και την φροντίδα που τους αξίζει
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή μια γλοιοδέστατη ροχάλα και ατελείωτο μπινελίκωμα , στα σκατομαλακισμένα κομπλεξικά. Καταραμένη Φύση που μας έκανες και τις ποθούμε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom