Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
O απολογισμός σήμερα πήγε πολύ καλά. Αρκετοί φίλοι αποδέχτηκαν με χαρά και γενναιότητα την περίτρανη αλήθεια ότι τα βρωμόμουνα τυγχάνουν καλύτερης μεταχείρισης από τον νόμο έναντι των ανδρών. Τίμησαν τα παντελόνια τους. :rockon:
Ένας μόνο κλαψουριζε σαν τον Νίκο Κούρκουλο στο Ορατότης μηδέν :2funny:
ενώ αποκαλύψαμε κι έναν λευκό ιππότη που πιθανόν είναι γυναίκα. :2funny:
Συνεχίζουμε ακάθεκτοι να εξευτελιζουμε το μιασματικό τρίο Σ. Τις σαλούφες σαπιοκωλαρες
με τα συφιλόμουνα.
Πρόσω ολοταχώς!

Υ.Γ Έφαγα μια φοβερή τονοσαλάτα με μαρούλι, σπαράγγια και ραντιτσιο.
Θα τις λιώσω στο κλανίδι αύριο τις πουτάνες!

:rockon:
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.450
Πόντοι
456
Η εμφάνιση στις γυναίκες όπως και στους άντρες είναι κάτι το σχετικό.
Αν μία μέτρια εμφανισιακά κοπέλα κάνει για σπίτι κάνεις γαργάρα πιστεύω που δεν είναι δεκάρι. Το ίδιο κοιτάνε και οι γυναίκες στους άντρες.
Αν θες να πάρεις τα βουνά θα πάρεις ένα Lada Niva όχι κανένα αδερφίστικό SUV έτσι δεν είναι;

Τώρα αν θες να γαμήσεις το ευκολότερο target group πιστεύω είναι γυναίκες που έχουν μείνει στο ράφι, χωρισμένες κτλ που είναι άνω των 35. Εκεί ξεκινάμε από τα 10αρια και κατεβαίνουμε επίπεδο αναλόγως της ξηρασίας.
Το μυστικό είναι να καταπιείς τη φυσική αηδία που σου προκαλούν από τα συμπλέγματα που κουβαλάνε και να πουλάς άφθονη παπάτζα. Οι γυναίκες είναι τόσο αποχαυνωμένες στην κοσμάρα τους που πιστεύουν αυτό που θέλουν να πιστέψουν και όχι την αλήθεια.
Μερικά mind tricks που βοηθάνε στην παραγωγή παπάτζας είναι να βάλεις στο viber ως εικόνα επαφής του ναυαγίου φωτογραφία από κωλάρα τούνης, να σημειώνεις τα ποσά που εξοικονομείς από επισκέψεις σε εσκορτάκια και το βασικότερο να συμπεριφέρεσαι και να δείχνεις ενδιαφέρον απέναντι της όπως θα συμπεριφερόσουν και σε κάποια νεώτερη ή τελως πάντως απέναντι σε μια κοπέλα που έχει όλο το πακέτο.

Βέβαια επειδή και η παπάτζα κουράζει και από ένα σημείο και μετά που θα σε θεωρεί δεδομένο θα αρχίσουν τα πραγματικά προβλήματα τότε δρόμος και πάμε στην επόμενη.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
1-Το κάνεις και από ένα σημείο και μετά τις ψυχολογείς με το καλημέρα και ξέρεις από πριν πως θα εξελιχθεί η φάση. Οι λίγες περιπτώσεις που αξίζουν να ασχοληθείς χωρίς να υπολογίζεις "κόστος ακύρου" φοβάμαι πως μάλλον θα καταλήξουν κι αυτές ως άλλη μία μικρή προσθήκη στο παζλ και κάνουν πιο πλήρη τον χάρτη σου. Όσο ζει ο άνθρωπος ελπίζει βέβαια.


2-Παιχνίδι για σκληροπυρηνικούς, αμετανόητους τζογαδόρους...


3-Βάζεις δύσκολα για τα ελληνικά δεδομένα. Ξέρεις τι ψυχρή υπολογίστρια συμφεροντολόγα κατανταει η γυναίκα μετά τον πρώτο της.


4-Καλη η εκπαίδευση στην ανεξαρτησία (καθαρισμα, μαγείρεμα εε;) αλλά από μία ηλικία και μετά θα πρέπει να βρούμε οικιακή βοηθό (αρκετά νεαρότερη κατά προτίμηση).
1-σαν σε προπόνηση αγαπητέ.

2-παιζουμε για να τις έχουμε στο παιχνίδι (μας)..

3-ας υπολογιζουν με διαβήτη όσο θέλουν. Το τσεκούρι χαλάει όλους τους υπολογισμούς (τους).

4-γι αυτό ακριβώς στην καλύτερη περίπτωση συζούμε χωρις γάμο. Είμαστε 200 χρόνια μπροστά.

:rockon:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Φιλε φαινεται οτι εχεις πονεσει πολυ, σε κερατωσε η γκομενα σου; σε παρατησε για καποιον αλλο; Ολα μεσα στη ζωη ειναι, εχουν συμβει τα ιδια και στους καλυτερους, μην κρατας κακιες, τις γυναικες τις αγαπαμε οπως και να εχει, αλλιως υπαρχουν και οι αντρες αμα θες να κανεις σχεση αλλα και εκει τα ιδια παιζουν πανω κατω στο θεμα προδοσιας
Του μοσογύνη ο καημός,
πουτσα, πόνος και κλαυθμός...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Πετάχτηκα να ψωνίσω κάτι πραγματακια και μια υπάλληλος στο σούπερ ήταν έτσι:
Γύρω στα 50, τουλάχιστον 90 κιλά με 2 τατουάζ μανίκι, φορούσε ριχτο μπλουζάκι όπου τα μίνι πεσμένα βυζιά της κουνιόταν σαν τ αρχίδια μου πέρα δώθε και είχε κώλο σαν μπαούλο. Μασούσε τσίχλα σαν κατσίκα, η φωνή της είχε κάτι το απόκοσμο ενώ ήταν το λιγότερο λεσβιοφατσα με εσάνς μυρμμιγκοφάγου.

Αν την περάσουν για άνδρα, δεν θα έχουν άδικο. :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Στην Ελλάδα,πολλοί.
Ούτε ένας δεν υπάρχει να γαμάει μόνο μια. Είτε θα την στείλει και θα βρει αλλη, είτε θα την έχει για γεμιστά και θα βρει γκόμενα, είτε θα την έχει για γεμιστά και πηγαίνει και στις πουτάνες. Αν ισχύει αυτό που έγραψες, θα αφορά μόνο ηλικίες αγοριών με ακμή σαν κρατήρες που τον παίζουν 35 φορές την μέρα και έχουν κολλήματα. Ακόμα κι αυτοί όμως θα βρουν το δρόμο τους. :rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Υπαρχουν Μάργκοτ Ρόμπι εκατομμυριουχες και Μάργκοτ Ρόμπι απενταρες

Οι δευτερες ειναι χιλιαδες φορες πιο ευκολες απο τις πρωτες, οι οποιες ποτε δε θα γυρισουν να κοιταξουν εναν μη διασημο και πλουσιο

Αν κάποια έχει εμφάνιση Μαργκοτ Ρομπι και είναι απένταρη,ας πάει να πέσει απ'το Ζάλογγο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ούτε ένας δεν υπάρχει να γαμάει μόνο μια. Είτε θα την στείλει και θα βρει αλλη, είτε θα την έχει για γεμιστά και θα βρει γκόμενα, είτε θα την έχει για γεμιστά και πηγαίνει και στις πουτάνες. Αν ισχύει αυτό που έγραψες, θα αφορά μόνο ηλικίες αγοριών με ακμή σαν κρατήρες που τον παίζουν 35 φορές την μέρα και έχουν κολλήματα. Ακόμα κι αυτοί όμως θα βρουν το δρόμο τους. :rockon:

Τι δεν υπάρχει,ο Έλληνας ή θα γαμάει μία...ή καμία
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Έχω θέλω γκομενα εμφάνισης μαργκοt Ρόμπι ,στο μελαχρινό όμως και με λεφτά

Προσφέρω την αγάπη ενός καραφλού τροφαντού παιδιού που ατενίζει τον κόσμο από το 1.70
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.923
Κριτικές
63
Like
45.820
Πόντοι
9.297
O απολογισμός σήμερα πήγε πολύ καλά. Αρκετοί φίλοι αποδέχτηκαν με χαρά και γενναιότητα την περίτρανη αλήθεια ότι τα βρωμόμουνα τυγχάνουν καλύτερης μεταχείρισης από τον νόμο έναντι των ανδρών. Τίμησαν τα παντελόνια τους. :rockon:
Ένας μόνο κλαψουριζε σαν τον Νίκο Κούρκουλο στο Ορατότης μηδέν :2funny:
ενώ αποκαλύψαμε κι έναν λευκό ιππότη που πιθανόν είναι γυναίκα. :2funny:
Συνεχίζουμε ακάθεκτοι να εξευτελιζουμε το μιασματικό τρίο Σ. Τις σαλούφες σαπιοκωλαρες
με τα συφιλόμουνα.
Πρόσω ολοταχώς!

Υ.Γ Έφαγα μια φοβερή τονοσαλάτα με μαρούλι, σπαράγγια και ραντιτσιο.
Θα τις λιώσω στο κλανίδι αύριο τις πουτάνες!

:rockon:
Πιο πολύ πράμα θα έβγαζες με ένα όσπριο που θα ήταν επίσης καλή επιλογή λόγω Τετάρτης.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τι δεν υπάρχει,ο Έλληνας ή θα γαμάει μία...ή καμία
Όλοι όσοι ξέρω που είναι παντρεμένοι η έχουν σχέση, έχουν γκόμενες κατά καιρούς η πάνε στις πουτάνες. Κανένας, ούτε ένας, ισοπεδωτικα ουδείς δεν γαμάει μόνο μία. Ακόμα κι οσοι είναι στα μέλια μπορεί να ρίξουν κάνα γαμήσι κάπου αλλού. Είναι πολύ απλό. Για τον άνδρα το γαμήσι αφορά μια απλή κίνηση ανάγκης. Δεν έχει να κάνει με συναίσθημα. Αν υπήρχε συναίσθημα θα πηγαίναμε στα μπουρδέλα η θα βρίσκαμε γκόμενες και θα γαμουσαμε μετά από καντάδες και ποιήματα. Έχεις δει τέτοιον άνδρα εσύ; Τώρα αν σου κάτσει μια που σου αρέσει την ξετιναξες άμεσα. Έχουμε αυτό το μοναδικό προνόμιο να μην χρειαζόμαστε σάλια για να γαμήσουμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.923
Κριτικές
63
Like
45.820
Πόντοι
9.297
Έχω θέλω γκομενα εμφάνισης μαργκοt Ρόμπι ,στο μελαχρινό όμως και με λεφτά

Προσφέρω την αγάπη ενός καραφλού τροφαντού παιδιού που ατενίζει τον κόσμο από το 1.70
:grouphug:
Τι σεξοβομβος που είσαι...
Με τις συμβουλές του @Donald-Duck θα βρεις κάτι,απευθύνεσαι σε μεγάλο κοινό...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.923
Κριτικές
63
Like
45.820
Πόντοι
9.297
..τι να πω κι εγώ. Που προτιμώ ανοιχτόχρωμες μέσα σε έναν ωκεανό από αδιάφορες μελαχροινες.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
:grouphug:
Τι σεξοβομβος που είσαι...
Με τις συμβουλές του @Donald-Duck θα βρεις κάτι,απευθύνεσαι σε μεγάλο κοινό...
Έχω αυτοπεποίθηση όμως.

Δε κλείνομαι στο παιδικό μου δωμάτιο να χαίρομαι για γυναίκες θύματα δολοφονίας και βιασμού σαν τον Σαμπζιρο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.923
Κριτικές
63
Like
45.820
Πόντοι
9.297
Έχω αυτοπεποίθηση όμως.

Δε κλείνομαι στο παιδικό μου δωμάτιο να χαίρομαι για γυναίκες θύματα δολοφονίας και βιασμού σαν τον Σαμπζιρο
Στο αναγνωρίζω αυτό...
Δεν ξέρω τι κάνει ο εκλεκτός συναγωνιστής @Sub-Zero στον οποίον εύχομαι τα καλύτερα γιατί όλοι περνάμε δυσκολα,όμως εσύ μπορείς να διεκδικήσεις και να δώσεις μάχη.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Στο αναγνωρίζω αυτό...
Δεν ξέρω τι κάνει ο εκλεκτός συναγωνιστής @Sub-Zero στον οποίον εύχομαι τα καλύτερα γιατί όλοι περνάμε δυσκολα,όμως εσύ μπορείς να διεκδικήσεις και να δώσεις μάχη.
Σχετικά καλά περνάμε (ακόμα). Ας κάνουμε ένα πλάνο. Ας το δούμε ως μελέτη σκοπιμότητας. Κάτι τέλοσπάντων. Βλέπουμε τι μπορούμε κι όχι τι θέλουμε αμεσα. Δεν ζηλεύουμε, δεν τρεχουμε. Έχουμε στόχους και τους περπατάμε. Μπορούμε να εργαζόμαστε και να ζούμε με 730-900 ευρώ περίπου ως συνηθισμένοι μισθοί. Δεν θα γίνουν αυξήσεις μισθών. Χωνέψτε το. Κι εγώ παλιά έπαιρνα 2 χιλιάρικα τώρα ξεχάστε το. Παει αυτό. Γαμάμε οποια βρίσκουμε από οποιες μας αρέσουν οπότε μπορέσουμε και συζούμε με οποια έχουμε ικανή μόνο και μόνο για να έχουμε βοήθεια. Απαξιώνουμε το κρατος ως βραχνα στην τσέπη μας, δεν του προσφέρουμε τίποτα όσο μπορούμε, ξερναμε μόνο που το βλέπουμε πως να σας το πω; Περνάμε οκ ως ζωή όσο καλύτερα μπορούμε και γυμναζόμαστε διώχνοντας το άγχος όσο μπορουμε. Όσοι ζουν γαμάτα που έτσι νομίζετε, είχαν απλώς διαφορετική ροή στην ζωή τους η μέσα έξω γνωριμίες
ή κληρονομιές ή μπορεί και να τους βγήκαν κάποιες κινήσεις. Μην συγκρίνεστε με κανεναν. Δεν παίζει ρόλο το χρήμα από μόνο του αλλά το πακέτο ζωής. Ότι κι αν γίνει πρέπει να τα καταφέρουμε. Οκ κι εγώ βαριέμαι και κουράστηκα αλλά τι να κάνουμε;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τις πάω γαμιώντας. Νέα Ιωνία ειχα βρει και αμπούλες βρωμουσες στικι αλλά έκλεισε το μαγαζί. Το καλύτερο όλων που έχω κάνει ήταν με μια πατσαβούρα που μου είχε σπάσει το αρχίδια με γκρίνια και ένα βράδυ είχα τρελλαθει να κλάνω συνέχεια κάτω από τα σεντόνια. Οι γυναίκες αν σου ξεφύγει σε κοιτούν λίγο κάπως. Αν το κάνεις ομως συνέχεια σου φωνάζουν και τρελλαίνονται. :2funny:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Τις πάω γαμιώντας. Νέα Ιωνία ειχα βρει και αμπούλες βρωμουσες στικι αλλά έκλεισε το μαγαζί. Το καλύτερο όλων που έχω κάνει ήταν με μια πατσαβούρα που μου είχε σπάσει το αρχίδια με γκρίνια και ένα βράδυ είχα τρελλαθει να κλάνω συνέχεια κάτω από τα σεντόνια. Οι γυναίκες αν σου ξεφύγει σε κοιτούν λίγο κάπως. Αν το κάνεις ομως συνέχεια σου φωνάζουν και τρελλαίνονται. :2funny:
Κλαστες τις βρωμιαρες να δουν τι θα πει άντρας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom