Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Δικέ μου, ανακάλυψες τη λύση για την κρεβατομουρμούρα!
:badair:
κρεβατομουρμούρα vs κλανομουρμούρα. Κόντρα στην κόντρα, yeeea :2funny:
:2funny::2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Κλαστες τις βρωμιαρες να δουν τι θα πει άντρας
Γουστάρεις κι εσύ όταν προσπαθούν να μας συνετισουν με παπαριές και τις γράφουμε στα παπάρια μας; :2funny:Εγώ δεν πήγα ποτέ σε καμία να της πω τι και πώς.
Με ένοιαζε μόνο μια ήρεμη
κι όμορφη κατάσταση. Η που σου λένε ότι ο τάδε με την τάδε πήγε εκεί και σου βγάζουν ένα μαγαζί με 150 ευρώ λογαριασμό εκ των οποίων δεν θα κάνουν κίνηση να δώσουν φράγκο διότι πολύ απλά τα δικά τους δικά τους και τα δικά μας δικά τους. Πάντα έχουν για τις μαλακίες τους φράγκα αλλά σπανίως πληρώνουν. Νομίζουν ότι θα πληρώνει ο άνδρας εφ ορου ζωής. Θα τους παίρνεις δώρα, θα βάζεις βενζίνη κάργα κτλ κι αυτές θα κάθονται στο μεσεντζερ. :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.923
Κριτικές
63
Like
45.820
Πόντοι
9.297

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Φανταστείτε τι σκουπίδια είναι που μετά από τόσα χρόνια μπορώ να πω ότι μόνο δύο γυναίκες της προκοπής γνώρισα ασχέτως που τα τσουγκρισαμε. Οι υπόλοιπες ήταν από σκατά ως ανθυπομετριες ως πακέτα. Δηλαδή εσεις πόσες καλές βρήκατε; Καμία πενηνταρια;
Τι νομίζουν; Ότι είναι ανάρπαστες; ότι είναι κελεπουρια; :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μη σας πω ότι οι άσχημες είναι χειρότερες από τις όμορφες. Έχουν περισσότερα κόμπλεξ. Και έχουν κάνει όλες ναααααα κάτι κώλους από την ρεκλα και τα αντισυλληπτικά. Μπορεί να τους αλλάζω την Παναγία μόλις το παίξουν ιστορία αλλά πραγματικά κάποιες τις λυπάμαι. Δεν μπορούν να γαμηθούν με τίποτα από το πάχος. Κάτι μπούτια σαν τεράστιες μπουκάλες οξυγόνου. Στο μεταξύ θάβουν όλο το ανδρικό φύλο κι αν πεις κάτι εσύ σε λένε τοξικο, μισογυνη και μαλακίες νομίζοντας ότι θα τους απολογηθείς με ντάντεμα. Κάθε μέρα γλέντι. :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.923
Κριτικές
63
Like
45.820
Πόντοι
9.297
Φανταστείτε τι σκουπίδια είναι που μετά από τόσα χρόνια μπορώ να πω ότι μόνο δύο γυναίκες της προκοπής γνώρισα ασχέτως που τα τσουγκρισαμε. Οι υπόλοιπες ήταν από σκατά ως ανθυπομετριες ως πακέτα. Δηλαδή εσεις πόσες καλές βρήκατε; Καμία πενηνταρια;
Τι νομίζουν; Ότι είναι ανάρπαστες; ότι είναι κελεπουρια; :2funny:
Oi περισσότερες είναι μετριότητες ακόμα και αν έχουν δουλειά της προκοπής.
Απλώς έχουν τους μπαμπαδες να τις κάνουν τα χατίρια από μικρές και στα 15 τους ήδη την έχουν δει πολύ άσχημα και μετα ψάχνουν χρηματοδότες δηλαδή συνέχεια των μπαμπάδων τους χωρίς να υπολογίζουμε φυσικά την ζημιά που κάνουν στα μυαλά τους τα σοσιαλ κρεμμύδια που ΠΡΕΠΕΙ να απαγορευθούν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σε ανήλικα!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Σιγά τις δουλειές που κάνουν. Πουλάνε σωβρακα, ρουχαλακια, κολωνιες
ή σερβίρουν καφέδες στην συντριπτική πλειοψηφία. Χωριά πόσες είναι στο δημόσιο σε θέσεις με καρέκλα πολυθρόνα. Λένε για τους άνδρες αλλά είναι πολύ λιγότεροι και σε διοικητικες θεσεις. Ρίξτε μια ματιά στις δημόσιες υπηρεσίες πόσες είναι οι γυναίκες. Κατά τα άλλα αναμασούν την ισότητα και έχουν παράπονο τα ναυάγια. :2funny:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Ναυαγισμένες ψυχές που θέλουν τάχα να γίνουν μάνες.

Που αυτό το θέλουν μόνο για να εξασφαλίσουν ότι το κοροιδο θα τις ταΐζει και να ζηλεύσουν οι φίλες τους το μονόπετρο
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Σιγά τις δουλειές που κάνουν. Πουλάνε σωβρακα, ρουχαλακια, κολωνιες
ή σερβίρουν καφέδες στην συντριπτική πλειοψηφία. Χωριά πόσες είναι στο δημόσιο σε θέσεις με καρέκλα πολυθρόνα. Λένε για τους άνδρες αλλά είναι πολύ λιγότεροι και σε διοικητικες θεσεις. Ρίξτε μια ματιά στις δημόσιες υπηρεσίες πόσες είναι οι γυναίκες. Κατά τα άλλα αναμασούν την ισότητα και έχουν παράπονο τα ναυάγια. :2funny:
Έχεις δει ποτε γκομενα να σου κόβει το γύρο η να σου κάνει ντελίβερι ; Μια φορά είχα δει ντελιβερου η οποία ήταν λεσβία και τσαμπουκαλου και σύντομα απολύθηκε

Μέχρι και τους καφέδες δε μπορούν να φτιάξουν μόνες τους ,θέλουν μανικιούρ πατικιουρ όλη μέρα και να γκρινιάζουν. Αν πχ ο ντελιβερας χύσει λίγο καφέ θα κάνουν στορυ στο τικ τοκ και θα το λένε όλη μέρα ,αχ τι έπαθα μου έχυσε τον καφέ ο άχρηστος που είναι ο Τσαντ να με σώσει

Αυτές πρεπει να έχουν τη θέση πακιστανικής κλανιερας. Να τις έχουν κλεισμένες σε ένα βαρέλι σε σπίτι Πακιστανών και αφού φάνε το καρι και θελουν να κλασουν αυτοί να το ανοίγουν να την κλανουν και να την αφήνουν με το μεθάνιο

Ήξερε ο Κμανιος που τις εχεζε,νόμιζαν κάποιοι ότι του τα τρώνε αλλά αυτός τις συνετιζε
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έχεις δει ποτε γκομενα να σου κόβει το γύρο η να σου κάνει ντελίβερι ; Μια φορά είχα δει ντελιβερου η οποία ήταν λεσβία και τσαμπουκαλου και σύντομα απολύθηκε

Μέχρι και τους καφέδες δε μπορούν να φτιάξουν μόνες τους ,θέλουν μανικιούρ πατικιουρ όλη μέρα και να γκρινιάζουν. Αν πχ ο ντελιβερας χύσει λίγο καφέ θα κάνουν στορυ στο τικ τοκ και θα το λένε όλη μέρα ,αχ τι έπαθα μου έχυσε τον καφέ ο άχρηστος που είναι ο Τσαντ να με σώσει

Αυτές πρεπει να έχουν τη θέση πακιστανικής κλανιερας. Να τις έχουν κλεισμένες σε ένα βαρέλι σε σπίτι Πακιστανών και αφού φάνε το καρι και θελουν να κλασουν αυτοί να το ανοίγουν να την κλανουν και να την αφήνουν με το μεθάνιο

Ήξερε ο Κμανιος που τις εχεζε,νόμιζαν κάποιοι ότι του τα τρώνε αλλά αυτός τις συνετιζε
Άψογος! :rockon:
Αν τα γράψεις αυτά σε σόσιαλ σε θέμα συζήτησης 1) θα στην πέσουν γύρω στις 20 πουτανες, 2) θα φωνάξουν τους υποτακτικούς οι οποίοι έτσι κι αλλιώς παρακολουθούν με κομμένη την ανάσα μην χρειαστούν βοήθεια οι σκροφες, 3) θα σκάσει μύτη ο ιδιοκτήτης με κάνα μοντ, ζητώντας ηρεμία και σύσταση θα κάνει μόνο σε εσένα διότι τον νοιάζει να έχει μέλη μουνιά ώστε να έρχονται γαμπροί, 4) θα φας Μπαν νύχτα για να μην μπορείς να βγάλεις τον εμετό σου όλο χαρά φεύγοντας, 5) αν δεν πέσει Μπαν θα σε κυνηγούν συνεχώς με μίσος (άλλο που δεν θέλουμε) 6) θα σε κατταριούνται συνεχεια προσπαθώντας να αναχαιτίσουν το προφίλ σου το οποίο το έχεις έτσι κι αλλιώς για αποστολή εξόντωσης και στον πούτσο σου και πάει λέγοντας. :2funny:

Τίποτα, το καλύτερο είναι οι εξομολογήσεις. Μπες εκεί και γρσφε απαξιωτικά να γελάς όλη μέρα. Θα περπατάς στον δρόμο και γελάς ακόμα κι όταν δεν γράφεις. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Άψογος! :rockon:
Αν τα γράψεις αυτά σε σόσιαλ σε θέμα συζήτησης 1) θα στην πέσουν γύρω στις 20 πουτανες, 2) θα φωνάξουν τους υποτακτικούς οι οποίοι έτσι κι αλλιώς παρακολουθούν με κομμένη την ανάσα μην χρειαστούν βοήθεια οι στροφές, 3) θα σκάσει μύτη ο ιδιοκτήτης με κάνα μοντ, ζητώντας ηρεμία και σύσταση θα κάνει μόνο σε εσένα διότι τον νοιάζει να έχει μέλη μουνιά ώστε να έρχονται γαμπροί, 4) θα φας Μπαν νύχτα για να μην μπορείς να βγάλεις τον εμετό σου όλο χαρά φεύγοντας, 5) αν δεν πέσει Μπαν θα σε κυνηγούν συνεχώς με μίσος (άλλο που δεν θέλουμε) 6) θα σε κατταριούνται συνεχεια προσπαθώντας να αναχαιτίσουν το προφίλ σου το οποίο το έχεις έτσι κι αλλιώς για αποστολή εξόντωσης και στον πούτσο σου και πάει λέγοντας. :2funny:

Τίποτα, το καλύτερο είναι οι εξομολογήσεις. Μπες εκεί και γρσφε απαξιωτικά να γελάς όλη μέρα. Θα περπατάς στον δρόμο και γελάς ακόμα κι όταν δεν γράφεις. :2funny:
Επίσης τύπε ,αν αυτά τα γράψω με λίγη ευγένεια , μη πω για χεσιματα αλλά κρατήσω λίγο σεξιστικό ,οι μισές θα χύσουν και θα με βλέπουν σαν τον Μαρκορά στους δυο ξένους και θα σκέφτονται τον θέλω και θέλω να τον αλλαξω

Γιατί νομίζουν οι ζωές τους είναι οσκαρικό Δράμα οι πατσαβούρες
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Επίσης τύπε ,αν αυτά τα γράψω με λίγη ευγένεια , μη πω για χεσιματα αλλά κρατήσω λίγο σεξιστικό ,οι μισές θα χύσουν και θα με βλέπουν σαν τον Μαρκορά στους δυο ξένους και θα σκέφτονται τον θέλω και θέλω να τον αλλαξω

Γιατί νομίζουν οι ζωές τους είναι οσκαρικό Δράμα οι πατσαβούρες
Κι εδώ σωστός είσαι. Αυτό με την αλλαγή είναι δική τους πατέντα. Βλέπουν καραγκιοζιλίκια στην τηλεόραση, γράφουν παπαριές σε πικ του φέισμπουκ και γενικώς νομίζουν ότι είναι πρωταγωνίστριες σε κάποια ταινία του Αγγελόπουλου η στον Κόκκινο κύκλο ζωντας έρωτες και πάθη. Όταν ξυπνουν είναι από την αχνιστη πορδή που τους τρυπάει τα ρουθουνια.
:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Κάτι που σιχαίνονται αφάνταστα είναι να τις συνοδεύεις και να κοιτάς κώλους άλλων γυναικών. Δεν φταίμε εμείς αν είμαστε πιο σατανικοί όταν μας ζοριζουν. Αυτό που δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να καταλάβουν είναι πως η μόνη δύναμη που έχουν από την φύση τους είναι υπό την δική μας ανοχή και είναι η λεκτική επίθεση τους. Σε αυτό ποντάρουν τα πάντα. Αν αναχαιτίσετε αυτό το όπλο τους δεν έχουν απολύτως τίποτα στα χέρια τους. Για να γίνει αυτό, τις αφήνετε να γκαριζουν η να τσιριζουν μόνες τους. Δηλαδή τις παρατάτε. Αυτό είναι μαχαιρια και σπάσιμο λεπίδας. Όταν οι γυναίκες φωνάζουν θέλουν να τους δίνουμε βάση αμίλητοι
η να μετεχουμε. Αν φύγουμε γκρεμίζονται τα πάντα. Κάντε μια δοκιμή. Δεν χάνετε τίποτα. :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Πουστράκι Λομπρόκαινα γλυφαρχίδω παλι ψάχνεσαι ρε πουτάνα;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έχω θέλω γκομενα εμφάνισης μαργκοt Ρόμπι ,στο μελαχρινό όμως και με λεφτά

Προσφέρω την αγάπη ενός καραφλού τροφαντού παιδιού που ατενίζει τον κόσμο από το 1.70
Θέλω νέα από την τύπισσα που άκουγε φωνές. Ρε τύπε παλιά νόμιζα ότι συμβαίνει σπάνια αυτό αλλά έχουν λαλήσει τελείως σχεδόν όλες. Με οποία βγαίνω έχει κουσούρια. Εγώ στο μεταξύ είμαι έτοιμος για σκοτωμό άμεσα επειδή τις τρώω στην μάπα λόγω δουλειάς και δεν τις αντέχω. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τώρα πριν πάω να κοιμηθώ μπήκα με ένα άχρηστο γυναικείο προφίλ που έχω (από τα πολλά άχρηστα) στο μεσεντζερ και έχω γύρω στις 50 φίλες όλες άχρηστες. Δεν μιλάω με καμία. Απλά τις κάνω φίλες από τις ομάδες facebook για να έχει βάρος το προφίλ και ψεύτικη κίνηση με μαλακιες. Από αυτές τις ομαδες γίνονται εύκολα φίλες και σε ανδρικό προφίλ. Λοιπόν μάγκες, είναι τουλάχιστον οι 30 συνδεδεμένες στο μεσεντζερ και είναι 2μιση
η ώρα ξημερώματα. Βγάλτε εσείς άκρη αν μπορείτε. :2funny:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Κανα μουνέτο για Χαλκιδική δεν παίζει τύπε;Στην πόλη τη βγάζεις κι εσύ αυγουστιάτικα;:sad2:

Εν τω μεταξύ,είχε τίποτα ουκρανάκια σήμερα στην πόλη ή τις έχουν μαντρωμενες οι αζοφικοί; :tooth:


:rockon::rockon::rockon:

τωρα ειμαι Χαλκ. παιχταρα μου :coffee:
στην πολη δεν αντιληφθηκα καποια κινηση,αλλα οσοι πηγαν Χαριλαου, μου ειπαν οτι ειχε αρκετα ξανθα μωρα με σημαιακια UKR:P

στα δικα μας τωρα....η περσινη Ρωσιδα δεν επαιξε δικαια φετος και την εκανε 3 ...Αυγουστου!
την ειχα στο μυαλο μου ως καβατζα για το διαστημα απο μεσα ως τελη Αυγουστου
καθε καλοκαιρι καθεται στη χειροτερη μεχρι αρχες Σεπτεμβρη ,διοτι εχουν εξοχικο εδω:coffee:
....μου εγραψε λοιπον 1 Αυγουστου στο whatsapp "you could have sent me earlier. my holidays will be short this summer":jerking:

τελικα βολευτηκα με μια αλλη καβατζα πριν κατεβω Χαλκιδικη.
αναρχοαριστερη 50++ χρονων ,η οποια ποτε δεν λεει οχι σε τιποτα(την εχω αναφερει ξανα)
περα απο τα χοντραδια,πηρα ξανα τα πανω μου γιατι ημουν σε τετοιο --> :confused: mood τωρα τελευταια.
γυναικα θησαυρος που οποτε εχω τις μαυρες μου,παω να την βρω για να ξεχαρμανιασω και να ξεχαστω.

μετα το γαμησι μου φτιαχνει φαγητο και συζηταμε.την εχω ρωτησει στα ισια γιατι ανεχεται τα καραγκιοζιλικια μου (να την ενοχλω δηλαδη σε οτι να ναι ωρες) και αυτη μου απανταει "γιατι τελικα εισαι πιο αριστερος απο μενα ματια μου,αλλα δεν το παραδεχεσαι ":headbaning1:

ειναι η δευτερη γυναικα στη ζωη μου ως τωρα που ανεχεται την χειροτερη εκδοχη του εαυτου μου.
ισως και η πρωτη γιατι ακομα και η μανα μου εχει κοκκινες γραμμες:tooth:
δεν μου χαλαει χατιρι γαμω την τρελα μου. με εχει συναρπασει. χωρισμενη και η κορη της σπουδαζει αλλου.
μου τη δειχνει σε φωτο,αξιοπρεπες μουνακι. της το εχω πει και μου λεει "να σου την κανω πασα στο μελλον αμα θελεις"

για τοσο ανοιχτο μυαλο μιλαμε. να την εχει καλα ο θεουλης. το εννοω.
αντιμετωπισε ενα προβλημα υγειας πριν αρκετα χρονια και βγηκε νικητρια.
μακαρι να ζησει χιλια χρονια. μεχρι την Δευτερα Παρουσια. μακαρι να ηταν ετσι ολες οι γυναικες.
την εχω αποθηκευσει ως "Μαυρο Ροδο" στις επαφες μου πλεον γιατι μου θυμιζει την Διδασκαλου :tooth:

και αυτη ξεκαρδιζεται επειδη της αρεσει ο ρολος της καλογριας απεναντι μου!

με την γιατρινα,τελος, δεν παιχτηκε συναντηση ακομη,ελπιζω οταν επανελθω... να μπει καλα το φθινοπωρο.
....διοτι θα λειπει διακοπες τελη Αυγουστου:upsidedown: βερα δεν φορουσε,αλλα κατι μου λεει οτι παιζει να εχει σχεση.

εν αρχη μου εδειξε οτι ψαχνόταν αγρια παντως:rolleyes: για να δουμε τι θα δουμε.....:coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
μετα το γαμησι μου φτιαχνει φαγητο και συζηταμε.
Μόνο με μια μου έχει τύχει
σε όλη μου την ζωή.
Και μαγείρευε κανονικά, όχι μαλακιες. Να την κρατήσεις γνώμη μου.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Θέλω νέα από την τύπισσα που άκουγε φωνές. Ρε τύπε παλιά νόμιζα ότι συμβαίνει σπάνια αυτό αλλά έχουν λαλήσει τελείως σχεδόν όλες. Με οποία βγαίνω έχει κουσούρια. Εγώ στο μεταξύ είμαι έτοιμος για σκοτωμό άμεσα επειδή τις τρώω στην μάπα λόγω δουλειάς και δεν τις αντέχω. :2funny:
Μου έστειλε φωτό από την έπαυλη του τρόμου και λέει το εξωχικο ειναι μακριά από αλλά σπίτια ειναι τρομακτικό.

Μου ήρθε να τις πω έχω μια κρεατοβεργα που αν τη δαγκώσεις διώχνει τα κακά πνεύματα αλλά λέω άσε
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.037
Πόντοι
3.506
Τύποι μόνο οι πιτσιρικάδες γαμάνε τελικά. Που είναι σαν φλωρακια και παίζουν πλειστεισον, γαμάνε ασταμάτητα.

Επαρχία δεν γαμαει κανένας,για αυτό μειώνεται ο πληθυσμός. Μάλιστα δε σου φέρνουν μουνια στο παιδικό σου δωμάτιο. Δράμα σκέτο καμία ελπίδα για τους 35+ μπακουρια που είναι επαρχία. αν είναι και κρυφοπουστηδες ειδικά τότε δεν γαμάνε τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom