Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.161
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πολλές γυναίκες,πολλοί άνδρες...πολλές απόψεις
ελάχιστο η καθόλου γαμήσι,αλλά απόψεις ατελειωτες
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Μη σας πω ότι οι άσχημες είναι χειρότερες από τις όμορφες. Έχουν περισσότερα κόμπλεξ. Και έχουν κάνει όλες ναααααα κάτι κώλους από την ρεκλα και τα αντισυλληπτικά. Μπορεί να τους αλλάζω την Παναγία μόλις το παίξουν ιστορία αλλά πραγματικά κάποιες τις λυπάμαι. Δεν μπορούν να γαμηθούν με τίποτα από το πάχος. Κάτι μπούτια σαν τεράστιες μπουκάλες οξυγόνου. Στο μεταξύ θάβουν όλο το ανδρικό φύλο κι αν πεις κάτι εσύ σε λένε τοξικο, μισογυνη και μαλακίες νομίζοντας ότι θα τους απολογηθείς με ντάντεμα. Κάθε μέρα γλέντι. :2funny:
Καμία λύπηση. Όμως πάνε όλοι οι αγάμητοι και θεοποιούν φακλάνες. Κάναμε σεχ συμβολ την Μπάρκα. Μερικοί δεν έχουν τον Θεό τους. Τον αντίστοιχο άντρα δεν θα τον λυπόταν καμία, ακομα και η χοντρή φακλάνα, εκτός αν είχε λεφτά ή στάτους, όπου θα τον δουλευαν για να του τα μασάνε και θα έκαναν παράλληλες ζωές ακομα και οι κουράδες.. Εμείς γιατί να τις λυπηθούμε; Ας πούν ότι θέλουν. Είναι σαν τους αριστερούς με τους διάφορους -ισμούς που εξαπολύουν όταν στριμόχνωνται και δεν έχουν τι άλλο να πούν. Γενικά οι απολογητικές τάσεις τέλος, γιατί ο μέσος άντρας δεν έχει να απολογηθεί στην μέση γυναίκα για τίποτε, αλλά έχει να απολογηθεί στους υπόλοιπους άντρες για την πιρφοριά του που πρέπει να αποτινάξει.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Τύποι μόνο οι πιτσιρικάδες γαμάνε τελικά. Που είναι σαν φλωρακια και παίζουν πλειστεισον, γαμάνε ασταμάτητα.

Επαρχία δεν γαμαει κανένας,για αυτό μειώνεται ο πληθυσμός. Μάλιστα δε σου φέρνουν μουνια στο παιδικό σου δωμάτιο. Δράμα σκέτο καμία ελπίδα για τους 35+ μπακουρια που είναι επαρχία. αν είναι και κρυφοπουστηδες ειδικά τότε δεν γαμάνε τίποτα
Επαρχία όλες το παίζουν μη μου άπτου και παρθένες και όταν ανεβαίνουν σε καμία πόλη κανένα τριήμερο, ξεσκίζονται με ότι κάτσει. Βλέπεις οι κοινωνίες είναι μικρές και δεν θέλουν να εκτεθούν. Οι περισσότερες εκεί μένουν ανύπαντρες στο τέλος. Και ο μέσος ανδρας μπλέκει είτε με κάποια αλλιδαπή, αν είναι κάποιος ή μένει μπάκουρος επίσης.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.570
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Επαρχία όλες το παίζουν μη μου άπτου και παρθένες και όταν ανεβαίνουν σε καμία πόλη κανένα τριήμερο, ξεσκίζονται με ότι κάτσει. Βλέπεις οι κοινωνίες είναι μικρές και δεν θέλουν να εκτεθούν. Οι περισσότερες εκεί μένουν ανύπαντρες στο τέλος. Και ο μέσος ανδρας μπλέκει είτε με κάποια αλλιδαπή, αν είναι κάποιος ή μένει μπάκουρος επίσης.
Μένει στο παιδικό του δωμάτιο και χαίρεται όταν δολοφονούν κάποια.

Για μένα οι μπακουροι της επαρχίας μάλλον τη βουτυρώνουν τη φέτα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Μόνο με μια μου έχει τύχει
σε όλη μου την ζωή.
Και μαγείρευε κανονικά, όχι μαλακιες. Να την κρατήσεις γνώμη μου.

με ριχνει 20+ χρονια τυπαρα,οποτε την διατηρω ως καβατζα πολυ ευχαριστως:dunno:
της εχω πει οτι αφου δεν εχει προβλημα,θα την γαμαω αλλη μια δεκαετια μεχρι τα 60+.
που ετσι οπως την κοβω, δε θα γερασει πριν τα 70 η καυλιαρα.....:coffee: θα γινει σαν την γυναικα του Μακρον και την Διδασκαλου.
αν και σαν κορμοστασια νομιζω πως φερνει πιο πολυ σε Πεμη Ζουνη .

μου στελνει viber συνεχεια φωτο με λινες νυχτικες σε σταυροποδι ή ξαπλωμενη στον καναπε.
μπουτια ολα εξω ,βυζακια γαλακτος χωρις στηθοδεσμους, ξερει να με καυλωνει στα καλα καθουμενα.
εχει το know -how η ρουφιανα..:coffee: και οποτε της λεω να σηκωσει πιο ψηλα το κορμακι,δεν αρνειται!
σε λιγο θα μου στελνει και το μουνι της....φορα παρτιδα.
τελειως γυμνες δεν στελνει ακομα λογω αναρχοφεμινιστικων αρχων ,αλλα καλα το παω. ερχεται η ωρα που θα μ εμπιστευτει 100%.
αφου καταφερα να την κανω χριστιανη ορθοδοξη απο σχεδον... αθεη,ειμαστε σε καλο δρομο!
μια φορα της εγραψα για πλακα "ερχομαι για εξομολογηση καριολα μοιχαλίδα" και της αρεσε αυτος ο ρολος:erection:
γενικως της αρεσουν οι ρολοι. μια φορα μου ειπε πως θελει να φορεσω αρβυλες και να την χαστουκιζω(μπατσακια,οχι ξυλο).
και επαναλαμβανω,ανηκει στην εξωκοινοιβουλευτικη αριστερα. παλιας κοπης ομως,οχι σαν τα χαζοκοριτσα ,τις digital φεμιναζι νεας γενιας!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Τύποι μόνο οι πιτσιρικάδες γαμάνε τελικά. Που είναι σαν φλωρακια και παίζουν πλειστεισον, γαμάνε ασταμάτητα.

Επαρχία δεν γαμαει κανένας,για αυτό μειώνεται ο πληθυσμός. Μάλιστα δε σου φέρνουν μουνια στο παιδικό σου δωμάτιο. Δράμα σκέτο καμία ελπίδα για τους 35+ μπακουρια που είναι επαρχία. αν είναι και κρυφοπουστηδες ειδικά τότε δεν γαμάνε τίποτα

εγω επειδη εχω ζησει ως φοιτητης επαρχια 3 χρονια(δεν αντεξα παραπανω),το προβλημα δε θα ελεγα οτι ειναι τοσο η ελλειψη μουνιων.

οσο η στενη κοινωνια.!...πνιγομουν. καθε μερα τα ιδια ατομα...στα ιδια στεκια. ειναι ψυχοφθορο καπου:confused:

αλλα αν ψαξεις ,ολο και κατι θα βρεις. ως εκ τουτου,επαρχια αναγκαστικα κανεις σχεση για να μην κυκλοφορεις στα ιδια μερη και στεκια.

...παρεα με τους υπολοιπους αρχοντομαλακες,οι οποιοι θα σε μιζεριαζουν σαν τα μουτρα τους, συν τοις αλλοις.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
επισης μπορει σε Αθηνα και Θεσσαλονικη να κοροιδευουμε τις φεμιναζι,αλλα στην επαρχια αγριευουν τα πραγματα με τις γυναικες.

μερικοι καραβλαχοι τις φερονται πραγματι πολυ ασχημα. ειτε πατεραδες,ειτε αδερφοι τους,ειτε γκομενοι.

υπαρχει σοβαρο θεμα με τις Ελληνιδες στην επαρχια και τρομερη πιεση απεναντι τους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Επαρχία όλες το παίζουν μη μου άπτου και παρθένες και όταν ανεβαίνουν σε καμία πόλη κανένα τριήμερο, ξεσκίζονται με ότι κάτσει. Βλέπεις οι κοινωνίες είναι μικρές και δεν θέλουν να εκτεθούν. Οι περισσότερες εκεί μένουν ανύπαντρες στο τέλος. Και ο μέσος ανδρας μπλέκει είτε με κάποια αλλιδαπή, αν είναι κάποιος ή μένει μπάκουρος επίσης.

Και πάλι,λίγες ξεσκίζονται.Και κυρίως όταν φεύγουν φοιτήτριες,όχι για 3ημερο.Η πλειοψηφία βρίσκουν κανα γκόμενο και γαμιούνται μόνο μ'αυτόν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
επισης μπορει σε Αθηνα και Θεσσαλονικη να κοροιδευουμε τις φεμιναζι,αλλα στην επαρχια αγριευουν τα πραγματα με τις γυναικες.

μερικοι καραβλαχοι τις φερονται πραγματι πολυ ασχημα. ειτε πατεραδες,ειτε αδερφοι τους,ειτε γκομενοι.

υπαρχει σοβαρο θεμα με τις Ελληνιδες στην επαρχια και τρομερη πιεση απεναντι τους.

Μην γίνεσαι τώρα Lifo και κοσμοπολιταν :confused:

Αυτά γίνονταν πριν 100 χρόνια

Μια χαρά περνάνε και στην επαρχία οι γυναίκες,μπορούν να ξύνουν το μουνί τους όλη μέρα και όλοι αυτοί να τις υπηρετούν.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.161
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οταν η πλειοψήφια των Ελλεηνίδων γυναικών,είναι τύπου first date (Star.gr tv) χοντρές,κοντές,χιλιοχυμένες,βρωμόστομες κτλ
καί εμείς οι άνδρες,δέν λέμε να καταλάβουμε ότι θέλουν απαξίωση,κλάσιμο,καί καθόλου αστειάκια-πεσίματα καί μαλακίες,ποιός φταίει?
μήπως φταίμε εμείς οί ίδιοι?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Μην γίνεσαι τώρα Lifo και κοσμοπολιταν :confused:

Αυτά γίνονταν πριν 100 χρόνια

Μια χαρά περνάνε και στην επαρχία οι γυναίκες,μπορούν να ξύνουν το μουνί τους όλη μέρα και όλοι αυτοί να τις υπηρετούν.

πιστεψε με ,εχω γνωρισει καθαρματα που αντιμετωπιζαν τις γυναικες σαν κατι κατωτερο απο μουλαρια.

πολλες φοβουνται να μιλησουν και πνιγουν τον πονο τους. στην επαρχια ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ. ξερεις καλα τις αποψεις μου.

πρεπει να ειμαστε ακριβοδικαιοι. ως επαρχια εννοω κυριως τα χωρια,οχι τις κωμοπολεις.

κορες ή συζυγοι κτηνοτροφων,αγροτων,κρεοπωληδων.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Καμία λύπηση. Όμως πάνε όλοι οι αγάμητοι και θεοποιούν φακλάνες. Κάναμε σεχ συμβολ την Μπάρκα. Μερικοί δεν έχουν τον Θεό τους. Τον αντίστοιχο άντρα δεν θα τον λυπόταν καμία, ακομα και η χοντρή φακλάνα, εκτός αν είχε λεφτά ή στάτους, όπου θα τον δουλευαν για να του τα μασάνε και θα έκαναν παράλληλες ζωές ακομα και οι κουράδες.. Εμείς γιατί να τις λυπηθούμε; Ας πούν ότι θέλουν. Είναι σαν τους αριστερούς με τους διάφορους -ισμούς που εξαπολύουν όταν στριμόχνωνται και δεν έχουν τι άλλο να πούν. Γενικά οι απολογητικές τάσεις τέλος, γιατί ο μέσος άντρας δεν έχει να απολογηθεί στην μέση γυναίκα για τίποτε, αλλά έχει να απολογηθεί στους υπόλοιπους άντρες για την πιρφοριά του που πρέπει να αποτινάξει.
Προσυπογράφω! Όσον αφορά την λύπηση εννοω σε ανθρώπινο επίπεδο μιας που για να γαμηθούν είναι σχεδόν αδύνατον με τόσα κιλά. Γνωρίζω πολύ καλά τι χοάνες αρμεγματος επιβεβαίωσης και το ποσό κομπλεξαρες είναι. Απολογητικες τάσεις τέλος εδώ και χρόνια. Άσε που κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν τι τους λέμε. Όσον αφορά τους αριστερούς χωρίς να υποστηριιζω δεξιούς, θεωρώ ότι ο αριστερός είναι ένα δίποδο ον που βρίσκεται σε διαλεκτική πάλη με το αδύνατο και το ανέφικτο. Θα έπρεπε να θεωρείται βρισιά το αριστερός.
:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
με ριχνει 20+ χρονια τυπαρα,οποτε την διατηρω ως καβατζα πολυ ευχαριστως:dunno:
της εχω πει οτι αφου δεν εχει προβλημα,θα την γαμαω αλλη μια δεκαετια μεχρι τα 60+.
που ετσι οπως την κοβω, δε θα γερασει πριν τα 70 η καυλιαρα.....:coffee: θα γινει σαν την γυναικα του Μακρον και την Διδασκαλου.
αν και σαν κορμοστασια νομιζω πως φερνει πιο πολυ σε Πεμη Ζουνη .

μου στελνει viber συνεχεια φωτο με λινες νυχτικες σε σταυροποδι ή ξαπλωμενη στον καναπε.
μπουτια ολα εξω ,βυζακια γαλακτος χωρις στηθοδεσμους, ξερει να με καυλωνει στα καλα καθουμενα.
εχει το know -how η ρουφιανα..:coffee: και οποτε της λεω να σηκωσει πιο ψηλα το κορμακι,δεν αρνειται!
σε λιγο θα μου στελνει και το μουνι της....φορα παρτιδα.
τελειως γυμνες δεν στελνει ακομα λογω αναρχοφεμινιστικων αρχων ,αλλα καλα το παω. ερχεται η ωρα που θα μ εμπιστευτει 100%.
αφου καταφερα να την κανω χριστιανη ορθοδοξη απο σχεδον... αθεη,ειμαστε σε καλο δρομο!
μια φορα της εγραψα για πλακα "ερχομαι για εξομολογηση καριολα μοιχαλίδα" και της αρεσε αυτος ο ρολος:erection:
γενικως της αρεσουν οι ρολοι. μια φορα μου ειπε πως θελει να φορεσω αρβυλες και να την χαστουκιζω(μπατσακια,οχι ξυλο).
και επαναλαμβανω,ανηκει στην εξωκοινοιβουλευτικη αριστερα. παλιας κοπης ομως,οχι σαν τα χαζοκοριτσα ,τις digital φεμιναζι νεας γενιας!
Αφού μσγειρευει, ακόμα
και το 1/3 να είχε εξ αυτών, θα ήταν σπουδαία. Δεν υπάρχει σοβαρή μαγείρισσα σήμερα. Υπάρχει μόνο η καυλιάρα,
η βρώμα κι η μεσεντζερού.
Η τελευταία κατηγορία τις περιλαμβάνει όλες
αλλά τέλοσπάντων. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Σήμερα παρατήρησα μια νέα κοπέλα γύρω στα 25 με τεράστια στρογγυλά βυζιά που κοιτούσαν τον ουρανό άρα μάλλον πλαστικά για τόσο βάρος. Φορούσε ένα κοφτό τζιν μέχρι τα γόνατα που μόλις έσκυβε έβγαινε έξω όλο το μαύρο στρινγκ που φορούσε. Πραγματικά φοβερός κώλος αν και μεγάλος. Πάμε στα αρνητικά. Δεν είχε μέση, ήταν κοντοποδαρη με λίπος στους αστραγάλους και πραγματικά φάτσα από τραβελι με μικρά χείλη σαν φερμουάρ. Τελείως αντικούκου βάδισμα, θηλυκότητα υπό του μηδενός και νευρόσπαστη. Πώς στο διάολο βγήκε έτσι αυτό το πλάσμα; :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έχετε παρατηρήσει κι εσείς κάτι μικροκαμωμένες τύπισσες σαν τάπες και αδύνατες που γυρίζουν με κάτι διμετρους αράπηδες; Πώς στο διάολο χώνεται το θηριώδες παλαμάρι του αράπακλα στο μουνί κουμπότρυπα που έχουν; Ακόμα κι αν δεν έχουν όλοι θηριώδη κσυλιά, σίγουρα αρκετοί θα έχουν πούτσες σφυριά. Λογικά θα τις παίρνουν ολόκληρες και θα τις φοράνε στην ψωλή τους σαν να περνάς κρέας σε σούβλα και μάλιστα με το ένα χέρι. Από μικρές στα κάτεργα! Επίσης από κοντά κι οι πιο ώριμες. Έχω πετύχει πολλές πελατισσες που μιλούν πρώτες σε αράπη πελάτη δήθεν τάχα ότι συζητούν
για καποιο προιον και τις βλέπεις να τρελλαίνονται. Γυαλίζουν τα μάτια τους. Σίγουρα έχουν δει άγριες τσόντες και πασχίζουν
να βρουν κάτι σε μπαζούκα. Δεν εξηγείται αλλιώς αυτή
η λαγνεία προς το αλλοδαπό στοιχείο της Αφρικής. :2funny:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
Τελικα με οσα διαβαζω, αν ειναι καλοσυντηρημενη η γυναικα, δηλαδη οντως να προσεχει τον εαυτο του και αν τυχει να εχει και καλουτσικα γονιδια....
'η γρια κοτα εχει το ζουμι'....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Μένει στο παιδικό του δωμάτιο και χαίρεται όταν δολοφονούν κάποια.

Για μένα οι μπακουροι της επαρχίας μάλλον τη βουτυρώνουν τη φέτα
Με τι ;Τους πιο πολλους τους έχει πάρει από κάτω με τις χειρωνακτικές δουλειές και από την κούραση δεν εχουν κουραγιο για τίποτα.
Οι πιο άνετοι θα πεταχτούν καμμία Θεσσαλονίκη η Αθήνα αυθημερόν για ένα ξεχαρμανιασμα και μετά πάλι πίσω...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Τελικα με οσα διαβαζω, αν ειναι καλοσυντηρημενη η γυναικα, δηλαδη οντως να προσεχει τον εαυτο του και αν τυχει να εχει και καλουτσικα γονιδια....
'η γρια κοτα εχει το ζουμι'....
Ψυχολογικό είναι το θέμα...αν την έχουν φάει οι έννοιες για τα παιδια ,χωρίς να έχει βοηθεια ,εχει αποσυρθεί δια παντός.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Στην πρώτη φωτό βλέπουμε έναν λευκό γυμνασμενο άνδρα με αρκετά καλή ψωλή για το σύνολο. Λογικά θα έχει αρκετές επιτυχίες.

images.jpeg

Στην δεύτερη φωτό βλέπουμε έναν γυμνασμένο μαύρο που κρατάει ένα ρόπαλο. Αν τον βάλεις δίπλα στον πρώτο, τον κάνει να μοιάζει με άκυρο ναυαγό.

1655820123_5-titis-org-p-black-dicks-erotika-7.jpg


Αυτή είναι η θεωρία της σχετικότητας;

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom