Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Γιά τό χάλι τών σημερινών γυναικών,οι άνδρες έχουν τεράστια ευθύνη!!
βλέπεις κάτι φλώρους νά τούς πατάνε κάτω οι πατσαβούρες τους,καί νά μήν μιλάνε καθόλου
πατεράδες,να κάνουν ότι χειρότερο υπάρχει,γιά τό "κοριτσάκι" τους
εργοδότες νά τά δίνουν όλα,μήπως καί γαμήσουν(καί τούς άνδρες εργαζόμενους νά τούς ξεσκίζουν)
όπως επίσης μεγάλη ευθύνη έχει καί η τηλεόραση,μέ πρότυπα ανοργασμικές γυναίκες καί γκέουλες
γενικως ινστα και fb εχουν καψει τη κατάσταση αλλα ναι...οι αντρες εχουν την κυρια ευθυνη
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Πώς περάσατε σήμερα; Εγώ τίποτα από επιτυχίες. Δεν δοκίμασα έντονα γιατί ήμουν κουρασμενος. Πιθανόν αύριο να πάρω τους δρόμους και να ριχνομαι πάλι. Μέχρι τέλος του άλλου μήνα αν όλα πάνε καλα κάποια θα ρίξω κι όσο γαμήσω. Και μετά ξανά σπάσιμο αρχιδιων. Αυτή η δουλειά γίνεται εδώ και χρόνια. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μου μιλούσε σήμερα μια τύπισσα στην δουλειά και μπορώ να πω ότι μου έβγαλε κάτι ελκυστικό με τα βυζιά της. Είδα λιγο τον κωλο της με τρόπο κι αμέσως την φαντάστηκα γυμνή στα τέσσερα. Ερεθιστικά κάπως και την φαντάστηκα να μου τον παίρνει και να τον κοπαναει στα μάγουλα της. Την ρώτησα τι θα κάνει απόψε και είπε θα κάτσει σπίτι με την γάτα της. :2funny:Έπρεπε να πω κάτι αλλά είχα φάει πολύ παστίτσιο και βαριομουν. Τώρα αυτή σπίτι τι κάνει; Αυνανίζεται πιθανόν και σπαζεται που είναι μόνη (αν είναι); Αυτές δεν παραδέχονται ποτέ ότι αυνανίζονται ούτε ότι χεζουν.

:confused:
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
75
Like
98
Πόντοι
0
Πώς περάσατε σήμερα; Εγώ τίποτα από επιτυχίες. Δεν δοκίμασα έντονα γιατί ήμουν κουρασμενος. Πιθανόν αύριο να πάρω τους δρόμους και να ριχνομαι πάλι. Μέχρι τέλος του άλλου μήνα αν όλα πάνε καλα κάποια θα ρίξω κι όσο γαμήσω. Και μετά ξανά σπάσιμο αρχιδιων. Αυτή η δουλειά γίνεται εδώ και χρόνια. :2funny:
αμα ειχα το 1/10 της υπομονης/αντοχων σου ντοναλντ θα ημουν γαμηκουλας.

δεν μου παει να δινω στο καθε "επιδοξο ναυαγιο" που λες και εσυ πατημα για το παραμικρο
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Μου μιλούσε σήμερα μια τύπισσα στην δουλειά και μπορώ να πω ότι μου έβγαλε κάτι ελκυστικό με τα βυζιά της. Είδα λιγο τον κωλο της με τρόπο κι αμέσως την φαντάστηκα γυμνή στα τέσσερα. Ερεθιστικά κάπως και την φαντάστηκα να μου τον παίρνει και να τον κοπαναει στα μάγουλα της. Την ρώτησα τι θα κάνει απόψε και είπε θα κάτσει σπίτι με την γάτα της. :2funny:Έπρεπε να πω κάτι αλλά είχα φάει πολύ παστίτσιο και βαριομουν. Τώρα αυτή σπίτι τι κάνει; Αυνανίζεται πιθανόν και σπαζεται που είναι μόνη (αν είναι); Αυτές δεν παραδέχονται ποτέ ότι αυνανίζονται ούτε ότι χεζουν.

:confused:
Έπρεπε να ρευτείς και να την κλάσεις μετά
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
αμα ειχα το 1/10 της υπομονης/αντοχων σου ντοναλντ θα ημουν γαμηκουλας.

δεν μου παει να δινω στο καθε "επιδοξο ναυαγιο" που λες και εσυ πατημα για το παραμικρο
Το έχω φιλοσοφήσει αυτό. Από την μια όταν την πεφτω ξέρω τι τύχη έχω στο περίπου μετά από τόσα άκυρα και λίγες επιτυχίες αλλά αν δεν κάνω την τελική προσπάθεια πως θα ξέρω το αποτέλεσμα; Ξέρω επίσης ότι χαίρονται που επιβεβαιώνονται αλλά με κάποιον τρόπο πρέπει να γαμήσουμε. Με παρηγορεί η υπέρμετρη -θα έλεγα υπεραναίσθητη- επιμονή μου να τα καταφέρω. Στα καλά καθούμενα να προσπαθώ να στρώσω λίγο έδαφος για να ριχτω με την ελπίδα να φάω, σίγουρα είναι πολύ δύσκολο. Με γοητεύει όμως ρε φίλε το ότι θα μάθω άμεσα ναι η όχι. Αν δώσει τηλεφωο τελειώσαμε. Κάτι θα γίνει.
Αν δεν δώσει, ότι κι αν πούμε έχει τελειώσει η ιστορία. Πρέπει να έχω μυθικο ρεκόρ επιμονής και εξευτελιστικο συντελεστή απόδοσης αλλά έχω αποτέλεσμα. Αυτό με κρατάει. Αν χαθεί αυτό, κλαταρα. Δεν θα υπάρχει επιβεβαίωση στον εαυτό μου πια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έπρεπε να ρευτείς και να την κλάσεις μετά
Αυτά τα κάνω όταν δεν με νοιάζουν. Κάτι ψηλομυτες ντυμένες σαν νυφες με τεράστια γυαλιά και κινητά παντόφλες που το παίζουν ιστορία για να δείξουν ότι υπάρχουν, τις πάω γαμιώντας. :2funny: Επίσης τα κάνω σε όσες μου σπανε τ αρχίδια (εμπλεκόμενες).
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
75
Like
98
Πόντοι
0
Αυτή η διαφήμιση φτιάχτηκε για εμάς. Εγώ πολύ την γουστάρω. Έχουν βαθύ νόημα αυτα που λέει. Βασίλειο σου
κι έτσι.


:rockon:
πως και δεν εφαγαν cancellation ως πατριαρχικοι?

οι ιαπωνες ηταν και θα ειναι based af
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.161
Like
3.711
Πόντοι
1.706
γενικως ινστα και fb εχουν καψει τη κατάσταση αλλα ναι...οι αντρες εχουν την κυρια ευθυνη
Οποιον άνδρα καί νά ρωτήσεις στήν Ελλάδα γιά γκόμενες,θά προσπαθήσει νά σέ πείσει,ότι τίς έχει ξεκωλιάσει όλες-άν όχι όλες τίς περισσότερες
δέν είναι μόνο τά σόσιαλ,είναι καί τό dna μας ώς άνδρες,νά τό παίζουμε γαμιάδες,μάγκες,καί ωραίοι,άσχετα άν έχουμε νά δούμε γκόμενα από τότε πού βαφτιστήκαμε,δέν ξέρω τί παίζει,ίσως είναι άμυνα
δέν πάω μακριά,ξέρω άτομα 40-45 ετών πού δέν τούς έχω δεί ποτέ μέ γυναίκα,μπουρδέλα δέν πάνε,φίλες δέν έχουν,παρ'όλα αυτά "ξεσκίζουν τίς γκόμενες"
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Το πρωί έριξα ένα ωραίο βαρύ περπάτημα κι έφαγα γύρω στα 10 άκυρα. Δεν είχε πάντως και πολλους αξιόλογους στοχους. Λείπουν πολλές χοάνες. :2funny:Μοναστηράκι πήγα. Μετά έφαγα άλλα 5 από τουρίστριες Γερμανίδες αλλά εκεί ίσως κάτι να γινόταν αν δεν ήταν γκρουπακια. Μια μάλιστα ήταν πολύ θετική και σέξυ αλλά ήρθε ένας σαλιαρης από το γκρουπ που της μιλούσε για τα αξιοθέατα. Άλλο πάλι κι αυτό. Εγω να προσπαθώ να γαμήσω κι αυτός να της λέει για αξιοθέατα. Κάτι μαλάκες στον πλανήτη. :2funny: Στην συνέχεια ήπια μια καφεδια κι άραξα να μιλήσω τηλεφωνικά με λοιπούς συναγωνιστές για τα προβλήματα του κλάδου. Όλοι καταλήγουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Τα σοσιαλ έχουν κανει ζημιά. Δεν έχει ζήτηση η ψωλή λαιβ μιας που κάθε μέρα έχουν γύρω στις 100 διαθέσιμες από τα σοσιαλ οπότε μόνο δια της επιμονής σε συνδυασμό με πιθανότητες και τύχη θα κάτσει η καλή περίπτωση. Τώρα γύρισα σπίτι άπραγος. Τουλάχιστον περπάτησα.
Κι αυτό κέρδος είναι. Εσείς τι λέει;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Κάναμε φέτος 5-6 μπάνια με το ζόρι. Παλιά κάναμε 30-40. Πώς έχουμε καταντήσει έτσι. Όλα περιορισμένα. Πρέπει να πάρεις 20 μέρες άδεια τουλάχιστον για να οργανωθείς σωστά. Τα υπόλοιπα είναι της πουτσας. :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Θα φάω το υπόλοιπα παστίτσιο. Έχω βάλει και φρυγσνιτσα να μην πανιασει. Ζωή μονότονη σε γενικές γραμμές με μικρές χαρές. :confused:

IMG_20230820_145012.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Μου μιλούσε σήμερα μια τύπισσα στην δουλειά και μπορώ να πω ότι μου έβγαλε κάτι ελκυστικό με τα βυζιά της. Είδα λιγο τον κωλο της με τρόπο κι αμέσως την φαντάστηκα γυμνή στα τέσσερα. Ερεθιστικά κάπως και την φαντάστηκα να μου τον παίρνει και να τον κοπαναει στα μάγουλα της. Την ρώτησα τι θα κάνει απόψε και είπε θα κάτσει σπίτι με την γάτα της. :2funny:Έπρεπε να πω κάτι αλλά είχα φάει πολύ παστίτσιο και βαριομουν. Τώρα αυτή σπίτι τι κάνει; Αυνανίζεται πιθανόν και σπαζεται που είναι μόνη (αν είναι); Αυτές δεν παραδέχονται ποτέ ότι αυνανίζονται ούτε ότι χεζουν.

:confused:
Λογικά δεν αυνανίζονται.Δεν έχουν ορμές παρά μόνο στην τσέπη.
Η γυναίκα συνήθως θα εκτονώσει τις ορμές της σε κάνα κομμωτήριο η σε ρούχα και παπούτσια.
Αυτές που έχουν οικογενειακές υποχρεώσεις επειδή θέτουν ως προτεραιότητα την εξυπηρέτηση των οικείων τους μένουν διαρκώς με ένα συναίσθημα ανολοκλήρωτου θετοντας τις επιθυμίες τους όλο και πιο κάτω. Μέχρι να αρχίσει να λασκαρει η βίδα....
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Κάναμε φέτος 5-6 μπάνια με το ζόρι. Παλιά κάναμε 30-40. Πώς έχουμε καταντήσει έτσι. Όλα περιορισμένα. Πρέπει να πάρεις 20 μέρες άδεια τουλάχιστον για να οργανωθείς σωστά. Τα υπόλοιπα είναι της πουτσας. :confused:
Μας έχουν πιει το αίμα τύπε.

Μας κατάστρεψαν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
αμα ειχα το 1/10 της υπομονης/αντοχων σου ντοναλντ θα ημουν γαμηκουλας.

δεν μου παει να δινω στο καθε "επιδοξο ναυαγιο" που λες και εσυ πατημα για το παραμικρο
Μην παραιτεσαι και μην μετατρέπεσαι σε άλλο ένα μαγκοπουστρακι/ χικικομορι που δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ στην μίζερη ζωουλα του χωρίς πληκτρολογιο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Λογικά δεν αυνανίζονται.Δεν έχουν ορμές παρά μόνο στην τσέπη.
Η γυναίκα συνήθως θα εκτονώσει τις ορμές της σε κάνα κομμωτήριο η σε ρούχα και παπούτσια.
Αυτές που έχουν οικογενειακές υποχρεώσεις επειδή θέτουν ως προτεραιότητα την εξυπηρέτηση των οικείων τους μένουν διαρκώς με ένα συναίσθημα ανολοκλήρωτου θετοντας τις επιθυμίες τους όλο και πιο κάτω. Μέχρι να αρχίσει να λασκαρει η βίδα....
Καπως έτσι συμβαίνει. Οπότε ομως ανοίγουν το στόμα τους μιλώντας με αλλες, φαίνεται από τα λεγόμενά τους ότι ψάχνουν κάτι να εκτονωθούν. Απλώς οι γυναίκες αποφασίζουν πολύ πιο δύσκολα για τέτοια θέματα. Κατά τα αλλά κάπου θα ενδώσουν. Σίγουρα όμως βολεύονται και με την καταντια να γυρίζουν σαν τους Εβραίους στην έρημο του τότε, δηλαδή από καφετέρια σε καφετέρια η μαγαζιά να τις κοιτάζει ο κόσμος ώστε να ρουφάνε μια κάποια επιβεβαίωση αν τους πουν τίποτα. Υποτελή πλάσματα. Ασπόνδυλα. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom