Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.886
Κριτικές
21
Like
11.144
Πόντοι
4.546
Έχετε κι εσείς βαρεθεί να ακούτε μαλακίες περί του ότι ψάχνουν αγάπη, συντροφικότητα, αλήθεια κτλ; Έχετε βαρεθεί να κολλούν
τα πόδια σας στην γλίτσα των λευκών ιπποτών που τις υποστηρίζουν για να τριπλάρουν την άδεια ζωή τους με την ελπίδα να βρουν αγκαλίτσα και φίκι φίκι; Έχετε βαρεθεί να λέτε ξανά και ξανά ποσο καλύτερα ήταν τα πράγματα προ ετών και πόσο πια χειροτέρεψαν; Έχετε βαρεθεί να μην καταλαβαίνετε πως γίνεται ενώ είστε οι ίδιοι άνθρωποι χωρίς τραγικές αλλαγές ηλικίας, εμφάνισης, συνηθειών κτλ να έχει πενταπλασιαστεί η δυσκολία να γαμήσετε; Έχετε κατανοήσει ότι πλέον μόνο για γαμήσι είναι κι έξω από την πόρτα; Έχετε αηδιάσει να βλέπετε απογοητευμένους φίλους σας να πληρώνουν διαρκώς επειδή παντρεύτηκαν κι η άλλη ξύνει το μουνί της;
Τι περιμένετε; κοιτάξτε να βιλευτειτε. Λύση δεν θα υπάρξει ποτέ. :rockon:
Υπάρχει και μια εναλλακτική λύση, η λοβοτομή :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Υπάρχει και μια εναλλακτική λύση, η λοβοτομή :confused:
Ομάδα που σκοραρει δεν την αλλάζεις. Και το 1-0 και το 2-0 καλό είναι. Για 10-0 ας έρθουν οι βιντεακηδες των σούπερ αποτελεσμάτων, να μας διδάξουν. Με αποδείξεις όμως. Όχι στα στημένα. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Όλα παίζουν στο πώς μεγάλωσε ο άνδρας. Αν έχει μεγαλώσει με μάνα που έδερνε τον πατέρα και του τα μασούσε, θα βγει μαλάκας. Αν έχει μεγαλώσει με πατέρα που όλη μέρα εξυνε τ αρχίδια του κι ήταν ακοινώνητος πάλι μαλάκας θα βγει. Το να υπάρχουν προστριβές καθημερινότητας και λοιπές μαλακίες σε μια οικογένεια είναι λογικό. Η ουσία είναι πως θα καταλήξει ο άνδρας όταν κόψει τον ομφάλιο λώρο. Όπως βλέπετε δεν αναφέρω πουθενά την γυναίκα ως βαρόμετρο. Δηλαδή αν ο άνδρας είναι οκ, θα την βγάλει καθαρή ή θα κουτσοπερνάει. Είναι απόλυτα λογικό να μην σε νοιάζει πως παίζει η αντίπαλη ομάδα αν εσύ έχεις θωρακιστει και πας για γκολ. Από σούπερ γαμιαδες, υπέροχες γυναίκες και ευτυχισμένες σχέσεις χορτάσαμε. :2funny:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Έχετε αηδιάσει να βλέπετε απογοητευμένους φίλους σας να πληρώνουν διαρκώς επειδή παντρεύτηκαν κι η άλλη ξύνει το μουνί της;
Ναι.
Τι περιμένετε; κοιτάξτε να βιλευτειτε. Λύση δεν θα υπάρξει ποτέ. :rockon:
Για πες καμια ιδέα;

:coffee:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Έχετε κι εσείς βαρεθεί να ακούτε μαλακίες περί του ότι ψάχνουν αγάπη, συντροφικότητα, αλήθεια κτλ; Έχετε βαρεθεί να κολλούν
τα πόδια σας στην γλίτσα των λευκών ιπποτών που τις υποστηρίζουν για να τριπλάρουν την άδεια ζωή τους με την ελπίδα να βρουν αγκαλίτσα και φίκι φίκι; Έχετε βαρεθεί να λέτε ξανά και ξανά ποσο καλύτερα ήταν τα πράγματα προ ετών και πόσο πια χειροτέρεψαν; Έχετε βαρεθεί να μην καταλαβαίνετε πως γίνεται ενώ είστε οι ίδιοι άνθρωποι χωρίς τραγικές αλλαγές ηλικίας, εμφάνισης, συνηθειών κτλ να έχει πενταπλασιαστεί η δυσκολία να γαμήσετε; Έχετε κατανοήσει ότι πλέον μόνο για γαμήσι είναι κι έξω από την πόρτα; Έχετε αηδιάσει να βλέπετε απογοητευμένους φίλους σας να πληρώνουν διαρκώς επειδή παντρεύτηκαν κι η άλλη ξύνει το μουνί της;
Τι περιμένετε; κοιτάξτε να βιλευτειτε. Λύση δεν θα υπάρξει ποτέ. :rockon:

Και πως θα βολευτούμε τύπε;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Έχετε κι εσείς βαρεθεί να ακούτε μαλακίες περί του ότι ψάχνουν αγάπη, συντροφικότητα, αλήθεια κτλ; Έχετε βαρεθεί να κολλούν
τα πόδια σας στην γλίτσα των λευκών ιπποτών που τις υποστηρίζουν για να τριπλάρουν την άδεια ζωή τους με την ελπίδα να βρουν αγκαλίτσα και φίκι φίκι; Έχετε βαρεθεί να λέτε ξανά και ξανά ποσο καλύτερα ήταν τα πράγματα προ ετών και πόσο πια χειροτέρεψαν; Έχετε βαρεθεί να μην καταλαβαίνετε πως γίνεται ενώ είστε οι ίδιοι άνθρωποι χωρίς τραγικές αλλαγές ηλικίας, εμφάνισης, συνηθειών κτλ να έχει πενταπλασιαστεί η δυσκολία να γαμήσετε; Έχετε κατανοήσει ότι πλέον μόνο για γαμήσι είναι κι έξω από την πόρτα; Έχετε αηδιάσει να βλέπετε απογοητευμένους φίλους σας να πληρώνουν διαρκώς επειδή παντρεύτηκαν κι η άλλη ξύνει το μουνί της;
Τι περιμένετε; κοιτάξτε να βιλευτειτε. Λύση δεν θα υπάρξει ποτέ. :rockon:
Aν θελετε να γαμιεστε πειτε το να το παμε καρφι εκει...μην μου πουλατε φουμαρα για αγαπες και συντροφικοτητες και ιστοριες με φαλακρα παπακια...πες "θελω πουτσα κ λεφτα"....
Αντε νταξ....αυτο δεν ειναι στην φυση τους να συμπεριφερονται ετσι,το προσπερναω...
Απο την αλλη,βριζουν αλλες γυναικες....."η ταδε πουτανα γαμιεται με τον αδερφο του αντρα της"....."το ταδε τσολι γαμιεται με το αφεντικο της και του τρωει λεφτα"...."το τσοκαρο εχει βρει τον παππου και κανει ζωη"....κραζουν-κραζουν-κραζουν...και μετα πηγαινουν κανουν τα ιδια με αυτα που κραζουν,αρκει να μην μαθευτει!!!!
Βασικα μην πιστευετε τιποτα απο οσα βγαινουν απο το στομα τους.....
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Ανοίξτε λογαριασμό στα σόσιαλ και μόλις διαβάζετε παπαριές, ξεκωλιαστε τες στο δούλεμα. Θα τσιριάζουν, θα σκούζουν, θα βρίζουν, θα σας κάνουν αναφορές βάζοντας φίλες τους πατσαβούρες
ή υποτακτικούς και το πολύ πολύ να πέσει ο λογαριασμός. Επιπτώσεις: μηδέν! Σαν να ρίχνετε στην λεκάνη μια αλάδωτη κουράδα.
Ξελαφρωμα στην μάπα τους. :2funny:
Έχει καταντήσει αναμενόμενη η κατάσταση. Μόλις γράφουμε κάτι (κι είμαστε πολλοί) που τους χαλάει την παραμύθα, μας λένε τοξικούς, μισογύνηδες, αμπαλους, προβληματικός κτλ. Ας λένε. Απάντηση δεν έχουν να δώσουν ποτέ. Μην αναλωνεστε. Θα τα κάνετε μπουρδέλο και ας μιλάνε μόνες τους. Δεν έχετε ιδέα πόσο ενοχλούνται. :2funny:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Όλα παίζουν στο πώς μεγάλωσε ο άνδρας. Αν έχει μεγαλώσει με μάνα που έδερνε τον πατέρα και του τα μασούσε, θα βγει μαλάκας. Αν έχει μεγαλώσει με πατέρα που όλη μέρα εξυνε τ αρχίδια του κι ήταν ακοινώνητος πάλι μαλάκας θα βγει.
Τεράστια η ευθύνη του πατέρα ...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Aν θελετε να γαμιεστε πειτε το να το παμε καρφι εκει...μην μου πουλατε φουμαρα για αγαπες και συντροφικοτητες και ιστοριες με φαλακρα παπακια...πες "θελω πουτσα κ λεφτα"....
Αντε νταξ....αυτο δεν ειναι στην φυση τους να συμπεριφερονται ετσι,το προσπερναω...
Απο την αλλη,βριζουν αλλες γυναικες....."η ταδε πουτανα γαμιεται με τον αδερφο του αντρα της"....."το ταδε τσολι γαμιεται με το αφεντικο της και του τρωει λεφτα"...."το τσοκαρο εχει βρει τον παππου και κανει ζωη"....κραζουν-κραζουν-κραζουν...και μετα πηγαινουν κανουν τα ιδια με αυτα που κραζουν,αρκει να μην μαθευτει!!!!
Βασικα μην πιστευετε τιποτα απο οσα βγαινουν απο το στομα τους.....
Ακμαίο και ειλικρινες ποστ. Όντως δεν περιμένουμε (λόγω φύσης για να μην ξεφτιλιστουν) ότι θα πουν θέλω πούτσα και φράγκα. Φυσικά αποδεχόμενοι αυτό ήδη αποδεικνύεται ότι δεν είναι ίσες μας. Δεν μπορούν να εκφράσουν τις αλήθειες τους αντίθετα με εμάς. Μίζερη ζωουλα έτσι; Ζουν από την δράση μας μέσω αντίδρασης. Ο ορισμός της αποτυχίας.
Ο μόνος λόγος που δεν τις σακατεύουμε στο ξύλο είναι ότι δεν είναι πρέπον αυτός
ο τρόπος εξόντωσης. Συνεπώς τις οδηγούμε σε αδιέξοδο με επιχειρήματα όπου και κρύβονται ιδρωμενες κι αναμαλιασμένες. :2funny: Όντως βρίζουν τις υπόλοιπες γυναίκες ώστε να δείξουν ότι αυτές είναι καλύτερες. Με είχαν καλέσει σε ομάδα συζητήσεων αλλά δεν ήξεραν τι βόμβα έβαλαν στο σπίτι τους. Τελικά αφού τις ξεφτιλισα με σουταραν. Δεν είμαι ο μόνος και σίγουρα χάρηκα. :rockon: Σιχαίνονται τον άνδρα που δεν μπορούν να ελέγξουν με τις τρύπες τους. Πολύ περισσότερο έναν που δεν μπορούν να συντονίσουν μέσω συναισθηματικής διλολοπλοκιας. Όλοι ξεκινήσαμε άπειροι και καταλήξαμε έμπειροι μέσω καταστασεων. Αυτό είναι η επιτυχία σε έναν άνδρα. Έτσι κι αλλιώς όλα μούφα είναι. Αγάπες κι αρχίδια. Αν ο άλλος δεν πάει με τα νερά σου πούτσες αγαπάς. Αγαπάμε ότι μας βολεύει. Τα ανάμικτα συναισθήματα κυριαρχούν στην σημερινή εποχή. Μην λέμε μαλακίες. Σημασία έχει ποιος θα σκίσει την γάτα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τεράστια η ευθύνη του πατέρα ...
Ο πατέρας πρωτοζυμώνει τον άνδρα αν είναι μάγκας. Προσωπικά ο δικός μου δεν είχε τέχνη σε όλα τα κόλπα αλλά ένα επταρακι θα του το βάλω. Η μάνα μου ήταν πρόβατο άλλα οκ ως ρόλος. Δεν είχα παράπονο. Παλιές εποχες αλλά καλά τα πήγαμε. Σε γενικές γραμμές εκτός παραπόνων που όλοι τσακώνονται με τους γονείς τους για παπαριές :2funny:
ο σκοπός είναι να βγεις οκ. Μετά θα φας τις φαπες που η ζωή θα σου δώσει με καλό η κακό τρόπο και θα στρώσεις κώλο. Είχα φίλο με πατέρα μπεκρα και τενεκέ που επειδή η μάνα του δεν μπορούσε να τα βγάλει πέρα τον μεγάλωσε μητριαρχικα δίνοντας του τον ρόλο του πατέρα. Μεγάλη κομπίνα αυτή των γυναικών Τελικά βγήκε τελείως μαλάκας αν και καλό παιδί. Όποια έβρισκε νόμιζε πως ήταν η ιδανική. Αυτο τον έφαγε. Τώρα είναι 200 κιλά με διαλυμένο σώμα, ψυχολογία μπουρδελο και μια πουτάνα να του πίνει το αίμα. Δεν βελτιώθηκε και τον ήπιε. Έτσι πάει .
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Και πως θα βολευτούμε τύπε;
Με το να τρως ότι βρίσκεις από ότι σου αρέσει. Να χορτάσεις πλέον σχεδόν ανέλπιστο. Τα έχουμε πει. Μια καλή αρχή είναι να πατάς στα πόδια σου ώστε να πουλάς τον εαυτό σου σε γαμάτη τιμή. Αυτό το συνάντησα σε έναν τελείως μαλάκα που μετά βίας θα τον αξιολογούσα ως 3 στα 10 ως πακέτο. Τον δούλευαμε όλοι κι αυτός μας έλεγε ρε μαλάκες εγώ θα την βρω την άκρη. Ο τύπος εφάρμοσε το σύστημα να παρουσιάζει τον εαυτό του τόσο οκ στις γκόμενες που τριβάμε τα μάτια μας. Έλεγε στραβοί κουτσοί, λεπροί να είστε θα αυτοεξυψώνεστε. Ότι παράπονο και να σας κάνουν εσείς θα τα λέτε όλα ωραια. Δάσκαλος κι αυτός χωρίς να το ξέρει. Άκου πατέντα ο τύπος. :confused: Φοβερή αντοχή.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Για πες καμια ιδέα;

:coffee:
Τα έχω γράψει. Θα ρίχνεσαι σε οποια σου αρέσει (πολύ σημαντικό) χωρίς να υπολογίζεις κόστος άκυρου.
Η επιτυχία δεν είναι να βρεις μια και να περάσεις γαμάτα για 50 χρόνια. Αυτό είναι υπερ-κωλοφαρδια. Επιτυχία είναι να βρίσκεις να περνάς/τε καλά και να υπάρχει προσφορά κι από την άλλη.
Όχι μόνο εσύ την προσφορά.
Και βέβαια να ταιριαζετε.
Όχι να το νομίζεις αλλά να συμβαίνει. Βέβαια όπως έχει γίνει η κατάσταση πολύ δύσκολα στεριώνει κάτι ως επιτυχία ή ευτυχία οπότε εκεί είναι το κλειδί. Να ξέρεις να βάζεις βόμβα ώστε να προχωρήσεις παρακάτω.
Αν κάτσεις και πεις που να τρέχω τώρα, την πουτσισες. Για μένα έτσι περνάς καλά. Άλλον τρόπο δεν ξέρω. Ότι άλλο δοκίμασα
πήγε άπατο. Άπαξ και τα σοσιαλ τα έχουν κάστρο επιλογών, τελείωσε η ιστορία. Χάνουμε εκεί οπότε κοιτάμε να κερδίζουμε άλλου με άλλο τρόπο. Γενικώς αλλάζουμε τρόπους μέχρι να βολευτουμε. Αν πηγαίνουμε ντουγρου στον τοίχο δεν πέφτει ο τοίχος
Οι περισσότεροι διακατέχονται από ένα γιατί ρε γαμωτο; Μάγκες όπως τα βρίσκουμε τα μαγειρεύουμε αρκεί να βγει το φαι. Αυτά είναι τα υλικά στην σημερινή κοινωνία. Το ακόμα καλύτερο είναι να γίνουμε ανεξάρτητοι. Δηλαδή μην φορτωθούμε γυναίκα από ανάγκη. Αυτό μάγκες είναι η χειρότερη κατάσταση. Όσους ξέρω έτσι είναι έτοιμοι να πάνε στο διάολο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.396
Κριτικές
18
Like
20.444
Πόντοι
4.546
Ερώτηση κρίσεως:
Όσοι επιθυμείτε να είναι η γυναίκα στο εμφανισιακό επίπεδο π.χ. της Μάργκοτ Ρόμπι,είστε και εσείς εξίσου δυνατοί εμφανισιακά;
Τύπε μου, αν σε αγαπάει πραγματικά η γυναίκα θα σε δεχτεί και Κουασιμοδος να είσαι (έχουμε πολλούς συγγενείς του εδώ) .
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Ερώτηση κρίσεως:
Όσοι επιθυμείτε να είναι η γυναίκα στο εμφανισιακό επίπεδο π.χ. της Μάργκοτ Ρόμπι,είστε και εσείς εξίσου δυνατοί εμφανισιακά;

Τροφή για σκέψη
Εγώ τύπε δε θέλω τη Μάργκο Ρόμπι γιατί δεν είμαι ούτε εγώ ο Ράιν Γκόσλινγκ
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Τύπε μου, αν σε αγαπάει πραγματικά η γυναίκα θα σε δεχτεί και Κουασιμοδος να είσαι (έχουμε πολλούς συγγενείς του εδώ) .
Φυσικά. Αλλά σε αυτήν την περίπτωση, θα είναι και αυτή γεμάτη από δικές της ανασφάλειες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Ερώτηση κρίσεως:
Όσοι επιθυμείτε να είναι η γυναίκα στο εμφανισιακό επίπεδο π.χ. της Μάργκοτ Ρόμπι,είστε και εσείς εξίσου δυνατοί εμφανισιακά;

Τροφή για σκέψη
Προσωπικά έχω ήδη καταθέσει ποστ.
Ως επταράκι πακέτο θέλω μια με ποιότητα και προσφορά. Δηλαδή δεν θέλω στάνταρ υπερμουναρα αλλά να βλέπεται μια χαρά ως γυναίκα
με θηλυκότητα κι όχι καμία ξινοπουτανη. Εννοείται ότι θα πρέπει να ταιριάζουμε κι όχι να μου τα σπάει. Εν ολίγοις αν μου κατσει μουνάρα χωρίς προσφορά θα πέσει γαμήσι χωρίς να πω όχι φυσικά αλλά μόλις σωριαστεί για νάνι στην πλάτη μου θα της αλλάξω τον αδόξαστο. Να περάσει
ο επόμενος για κατάθεση άποψης. :rockon:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Ποτέ μα ποτέ δεν επιθύμησα γυναίκα που δεν ήταν στα μέτρα μου.
Το θεωρούσα ξεφτίλα να κυνηγάω γυναίκες που θα ήθελαν ανταλλάγματα για να γυρίσουν να με κοιτάξουν. Και πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, και οι γυναίκες που δε με έβρισκαν ενδιαφέροντα, μου το έδειχναν, ευγενικά μεν, στα ίσια δε.
Το να την πέφτεις συνεχώς σε μουνάρες ή να χρησιμοποιείς δύναμη, φήμη και χρήμα για να τις ρίξεις, χωρίς να είσαι αντάξιός τους, δε νομίζω ότι είναι καλό για εσένα σε βάθος χρόνου. Και τις πραγματικά καλές περιπτώσεις χάνεις και κινδυνεύεις να μετατραπείς σε κενό και ανερμάτιστο ανθρωπάκι...Κάτι σαν τον αείμνηστο Κώστα Χατζηχρήστο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Σε αυτό το σημείο να τονίσουμε ότι για την γυναίκα η εμφάνιση δεν παίζει τεράστιο ρόλο η όχι τόσο όσο σε εμάς. Και είναι λογικό.
Αφήστε τις παπαριές που λένε για να κάνουν μωρά με γαλάζια μάτια, αναζητώντας μάτσο άνδρα με θεληματικό πηγούνι. Η γυναίκα ψάχνει ασφάλεια ως το πιο σημαντικό. Δηλαδή ντάντεμα. Άρα λεφτά!!!
Ξέρει ότι μετά τα 30-35 θα ξεκινήσει το σταφιδιασμα
και της φτάνει το σκατό στην καλτσα. :2funny: Για αυτό και θέλει παιδια. Για να δέσει το γλυκο. Αλλιώς πως θα κρατήσει με άγκυρα τον άνδρα; Με το μουνί της; Υπάρχει άνδρας που κρατιέται από ένα μουνι εφ όρου ζωής; Που είναι να τον δω; συνεπώς αν βρει κάποιον νωχελικο και ελεγξιμο που θα έχει τον τρόπο του στο μαρούλι, συνήθως κάθεται σαν την κότα. Μέχρι τότε ξεσκίζεται στις πούτσες. Εμείς πάλι για να κσυλωσουμε δεν ψάχνουμε να μας παίρνουν μπιχλιμπιδια και να μας γράφουν μηνύματα αγάπης με ημερομηνίες έρωτα. Αυτά τα κάνουμε για να γαμήσουμε κι αν μας τα κάνουν δεν λέει και πολλά αν δεν υπάρχει αντίκρυσμα. Οπότε θέλουμε γυναίκα που όταν γδυνεται να μην ξερναμε και να έχει να πει κάτι παράλληλα ως προς θηλυκότητα. Η ψωλή θέλει αίμα και το αίμα θέλει καύλα. Αυτές αράζουν κρεβάτι σαν τον αστερία και παίζουν με τις τρύπες τους. Άλλο εργαλείο
η χοάνη κι άλλο το καυλι. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom