Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Βγήκα με μια πρόσφατα και μου έλεγε είναι λάθος να βγαίνω μαζί σου αλλά να ξέρεις ακόμα και αν κάνω λάθος το ξέρω.

Τρικυμία εν κρανίω
Τα γνωστά γυναικουλίστικα. Το τι εννοεί πραγματικά αυτή δεν χρειάζεται καν να σε απασχολεί. Σημασία έχει τι άκουσες
όχι για να το δέσεις κόμπο αλλά για να το χρησιμοποιήσεις. Είπε λοιπόν:
"είμαι ανασφαλές ναυάγιο οπότε δηλώνω άμεσα πως είναι λάθος που βγαίνω μαζί σου κι αν τα σκατώσω να πω
ότι στο είπα ότι ήταν λάθος για να το γυρίσω μετά στο ότι δεν τρελλάθηκα κιόλας που σε γνώρισα ώστε να βγω λάδι
ενώ παράλληλα σου γνωστοποιώ ότι και λάθος να κάνω το ξέρω.
Πως αλλιώς θα πουλήσω ακριβά το τομάρι μου για να προσποιηθώ μια ισχυρή προσωπικότητα;" Αυτό είπε!

:2funny:

Γνώμη μου, μίλα της για παραψυχολογία κι εξωγήινους μήπως γαμήσεις!
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.566
Like
10.031
Πόντοι
3.506
Τα γνωστά γυναικουλίστικα. Το τι εννοεί πραγματικά αυτή δεν χρειάζεται καν να σε απασχολεί. Σημασία έχει τι άκουσες
όχι για να το δέσεις κόμπο αλλά για να το χρησιμοποιήσεις. Είπε λοιπόν:
"είμαι ανασφαλές ναυάγιο οπότε δηλώνω άμεσα πως είναι λάθος που βγαίνω μαζί σου ώστε αν τα σκατώσω να πω
ότι στο είπα ότι ήταν λάθος για να το γυρίσω μετά στο ότι δεν τρελλάθηκα κιόλας που σε γνώρισα για να βγω λάδι
ενώ παράλληλα σου γνωστοποιώ ότι και λάθος να κάνω το ξέρω.
Πως αλλιώς θα πουλήσω ακριβά το τομάρι μου για να προσποιηθώ μια ισχυρή προσωπικότητα;" Αυτό είπε!

:2funny:

Γνώμη μου, μίλα της για παραψυχολογία κι εξωγήινους μήπως γαμήσεις!
Με την ίδια ,διάλογος.

Δηλαδή βγαίνεις και με άλλες γλειφομουνιξ ,δεν το περίμενα. Οκ δεν έχουμε κάτι και μπορείς να το κανεις αλλά ευτυχως που μου το είπες να μη ζηλέψω τόσο αν σε δω.

Μα στο προηγούμενο ραντεβού μου είπες δε ζηλεύεις


Και επειδή το είπα έπρεπε να με ακούσεις ; Προφανώς και ζηλεύω γυναίκα είμαι. Δηλαδή ακούς τις γυναίκες πάντα τι λένε ;

36 χρόνων μουναρα ανύπαντρη τώρα καταλαβαίνω το γιατί παπιε μου
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Με την ίδια ,διάλογος.

Δηλαδή βγαίνεις και με άλλες γλειφομουνιξ ,δεν το περίμενα. Οκ δεν έχουμε κάτι και μπορείς να το κανεις αλλά ευτυχως που μου το είπες να μη ζηλέψω τόσο αν σε δω.

Μα στο προηγούμενο ραντεβού μου είπες δε ζηλεύεις


Και επειδή το είπα έπρεπε να με ακούσεις ; Προφανώς και ζηλεύω γυναίκα είμαι. Δηλαδή ακούς τις γυναίκες πάντα τι λένε ;

36 χρόνων μουναρα ανύπαντρη τώρα καταλαβαίνω το γιατί παπιε μου
Έμμεσες γλύκες!
Γνώμη μου, ΑΝ ξαναβγείτε, εκεί που τα λέτε, ρίξε της ένα ξέμπαρκο διχαλωτό γλωσσόφιλο (όταν βγαίνουν με κάποιον
το φιλί τουλάχιστον το έχουν για πλάκα) φέρσου ψύχραιμα σε όλα, μην ριχτείς λιγούρικα και στο τέλος του ραντεβού όταν πιστέψει ότι όλα πάνε καλά, πες της ότι θα την πάρεις τηλέφωνο ΑΛΛΗ στιγμή.
Κατ εμέ θα την ζώσουν τα φίδια μην μυρίζει το στόμα της, τι έκανε λάθος και θα σου στείλει μήνυμα απ'έξω απ'έξω
για να δει τις διαθέσεις σου. Να απαντήσεις μετά από αρκετές ώρες (όχι βράδυ ώστε να δείχνεις ότι γαμάς)
και πιστεύω ότι θα έρθει σε νέο ραντεβού με ανοικτή κωλοτρυπίδα!!!

:2funny:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Μπορεί να μην έχετε καταφέρει να μπείτε στη ζωή σας έστω σε ένα κύκλο. Αλλά το τριγωνάκι μια χαρά το βολέψατε. Τόσα ναυάγια μαζεμένα μόνο εδώ και στο τριγωνο των Βερμουδων.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.396
Κριτικές
18
Like
20.444
Πόντοι
4.546
Μπορεί να μην έχετε καταφέρει να μπείτε στη ζωή σας έστω σε ένα κύκλο. Αλλά το τριγωνάκι μια χαρά το βολέψατε. Τόσα ναυάγια μαζεμένα μόνο εδώ και στο τριγωνο των Βερμουδων.
Εδώ δεν έχουμε απλώς ναυάγια σκέτα, αλλά ναυάγια με διδακτορικό και σπουδές στη ναυαγομπακουριαση.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Έμμεσες γλύκες!
Γνώμη μου, ΑΝ ξαναβγείτε, εκεί που τα λέτε, ρίξε της ένα ξέμπαρκο διχαλωτό γλωσσόφιλο (όταν βγαίνουν με κάποιον
το φιλί τουλάχιστον το έχουν για πλάκα) φέρσου ψύχραιμα σε όλα, μην ριχτείς λιγούρικα και στο τέλος του ραντεβού όταν πιστέψει ότι όλα πάνε καλά, πες της ότι θα την πάρεις τηλέφωνο ΑΛΛΗ στιγμή.
Κατ εμέ θα την ζώσουν τα φίδια μην μυρίζει το στόμα της, τι έκανε λάθος και θα σου στείλει μήνυμα απ'έξω απ'έξω
για να δει τις διαθέσεις σου. Να απαντήσεις μετά από αρκετές ώρες (όχι βράδυ ώστε να δείχνεις ότι γαμάς)
και πιστεύω ότι θα έρθει σε νέο ραντεβού με ανοικτή κωλοτρυπίδα!!!

:2funny:
Κάτι είχα ψυλλιαστεί με τις πορδες και τα ρεψίματα εσυ δεν παίζει να είσαι πάνω από 15 χρόνων. Το ξέρει η μαμά σου ότι είσαι εδώ μέσα.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Πηγα να φτιαξω την μοναδα αεριου σε μια ψυχολογο,και πιασαμε συζητηση για τις γυναικες....
Μου ειπε επι λεξη "9 στις 10 ειναι για εγκλεισμο σε ψυχιατρειο"....
Μου ειπε επισης. οι περισσοτερες θελουν να κανουν ενα παιδι οσο μπορουν ακομα,και μετα να εχουν τον μαλακα να πληρωνει διατροφες,το παιδι θα το μεγαλωνει η γιαγια,και αυτες να συνεχισουν να κανουν την ζωουλα τους...
Για δεσμευσεις και γαμους ουτε λογος....
Αυτα μου ειπε...
Προσεχτε μαγκες...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Πηγα να φτιαξω την μοναδα αεριου σε μια ψυχολογο,και πιασαμε συζητηση για τις γυναικες....
Μου ειπε επι λεξη "9 στις 10 ειναι για εγκλεισμο σε ψυχιατρειο"....
Μου ειπε επισης. οι περισσοτερες θελουν να κανουν ενα παιδι οσο μπορουν ακομα,και μετα να εχουν τον μαλακα να πληρωνει διατροφες,το παιδι θα το μεγαλωνει η γιαγια,και αυτες να συνεχισουν να κανουν την ζωουλα τους...
Για δεσμευσεις και γαμους ουτε λογος....
Αυτα μου ειπε...
Προσεχτε μαγκες...

Χαίρομαι που υπάρχουν έστω και λίγες γυναίκες που τα παραδέχονται.Βέβαια εμεις αυτά τα λέμε χρόνια εδώ.

Διαφωνώ μόνο στο τελευταίο.Θέλουνε δεσμεύσεις και γάμους,ειδικά αυτές της επαρχίας,γιατί εκεί ζωάρα δεν μπορούν να κάνουν.Άρα θα εννοεί όσες μένουν Αθήνα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
Η σαπίλα των democrats :vomit:
Συμφωνώ όμως στα ελληνοτουρκικα ειναι μαζί μας.
Εγώ γουστάρω Τραμπ αλλά μας είχε του πεταματου γιατί είναι άνθρωπος της ωμής δύναμης όπως ο Ερντογάν για αυτό και ταιριάζουν και τα βρίσκουν μεταξύ τους.
Αν ήμουν Αμερικανός θα στητιζα Τραμπ.
Αλλά ως Έλλην θέλω Μπα'ι'ντεν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
Πηγα να φτιαξω την μοναδα αεριου σε μια ψυχολογο,και πιασαμε συζητηση για τις γυναικες....
Μου ειπε επι λεξη "9 στις 10 ειναι για εγκλεισμο σε ψυχιατρειο"....
Μου ειπε επισης. οι περισσοτερες θελουν να κανουν ενα παιδι οσο μπορουν ακομα,και μετα να εχουν τον μαλακα να πληρωνει διατροφες,το παιδι θα το μεγαλωνει η γιαγια,και αυτες να συνεχισουν να κανουν την ζωουλα τους...
Για δεσμευσεις και γαμους ουτε λογος....
Αυτα μου ειπε...
Προσεχτε μαγκες...
Ποιο μέλος μας ειναι η ψυχολόγος;
Θα κάνει κάποια καλή τιμή για τα αξιότιμα μελη μας;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Χαίρομαι που υπάρχουν έστω και λίγες γυναίκες που τα παραδέχονται.Βέβαια εμεις αυτά τα λέμε χρόνια εδώ.

Διαφωνώ μόνο στο τελευταίο.Θέλουνε δεσμεύσεις και γάμους,ειδικά αυτές της επαρχίας,γιατί εκεί ζωάρα δεν μπορούν να κάνουν.Άρα θα εννοεί όσες μένουν Αθήνα
θεσσ/νικη ειμαι εγω.....αλλα το ιδιο ειναι....
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Πηγα να φτιαξω την μοναδα αεριου σε μια ψυχολογο,και πιασαμε συζητηση για τις γυναικες....
Μου ειπε επι λεξη "9 στις 10 ειναι για εγκλεισμο σε ψυχιατρειο"....
Μου ειπε επισης. οι περισσοτερες θελουν να κανουν ενα παιδι οσο μπορουν ακομα,και μετα να εχουν τον μαλακα να πληρωνει διατροφες,το παιδι θα το μεγαλωνει η γιαγια,και αυτες να συνεχισουν να κανουν την ζωουλα τους...
Για δεσμευσεις και γαμους ουτε λογος....
Αυτα μου ειπε...
Προσεχτε μαγκες...
Τα παρακλάδια και τα σενάρια με τα παιδιά, τα έχουν αναγάγει σε επιστήμη. Τα κάνουν με απώτερο σκοπό το δικό τους ντάντεμα σας λέω. Χωνέψτε το. Το ότι τα μεγαλώνουν όπως όπως είναι άλλο θέμα. Μου θύμισες παντρεμενη που τα είχα και είχε την "φαεινή" ιδέα να πει ότι είμαι ο πατέρας των παιδιών της έτσι ώστε να έχει πλήρη ελευθερία κινήσεων στην δουλειά της που την έπαιρνα κάποιες φορές. Εμένα δεν με ρώτησε! :2funny: Μετά από καιρό έμαθα ότι έχω άλλη ηλικία, άλλο όνομα, άλλο επάγγελμα, άλλο τόπο διαμονής, υποστηρίζω άλλη ομάδα κτλ. Όλα τα είχε αλλάξει χωρίς να ξέρω τίποτα Επίσης όταν τύχαινε να την συναντώ εκεί για να βγούμε, δεν ήταν ποτέ νορμάλ σε συμπεριφορά μαζί μου μπροστά σε κόσμο και λέω για βαστά ρε μαλάκα. Αυτή παίζει τόπι Τσάμπιονς λιγκ στην πλάτη μου, με έχει για να κλαίγεται ως δήθεν χρόνια παντρεμένη (αυτό κατάλαβα) ωστε να ψάχνει μην μείνει ξεκρέμαστη (τι να το κάνω που πηδιομασταν; ), ο αληθινός συζυγος κοιμάται όρθιος και εγώ φαίνομαι γκασμάς; Την έδωσα στεγνά σε τύπισσες εκει ότι είμαι γκόμενος κι όχι σύζυγος και μετά με εβριζε και τα μπαλωνε αλλά την κοιτούσαν οι "φίλες" της ξέρετε πως. :2funny:Όταν με εβριζε της είπα να είσαι ευχαριστημενη που δεν θα ξερασα στον άνδρα σου γιατί ξέρεις πολύ καλά τι θα γινόταν. Αλλη φορά να μην πουλάς εξυπνάδες σε εξυπνότερους. Είμαι σίγουρος ότι αν ήταν στην θέση μου θα ήταν πολύ εκδικητική. Αυτές είναι οι γυναίκες του σήμερα...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Και βέβαια σε αυτό το σημείο ταιριάζει γάντι ποστ η παπάρια των γυναικών που λένε όταν τα βρίσκουν μπαστούνια.
Σου λένε ότι δεν φοράς παντελόνια η είσαι αδύναμος άνδρας κτλ ώστε να προσπαθήσουν να σε κάνουν να απορροφήσεις όλους τους κραδασμούς σε κάθε περίπτωση. Όταν σας λένε έτσι, θα απαντάτε με ρέψιμο και θα κάνετε τα χειρότερα. Πιστέψτε με μόνο έτσι στρώνουν σασί. :rockon:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Και βέβαια σε αυτό το σημείο ταιριάζει γάντι ποστ η παπάρια των γυναικών που λένε όταν τα βρίσκουν μπαστούνια.
Σου λένε ότι δεν φοράς παντελόνια η είσαι αδύναμος άνδρας κτλ ώστε να προσπαθήσουν να σε κάνουν να απορροφήσεις όλους τους κραδασμούς σε κάθε περίπτωση. Όταν σας λένε έτσι, θα απαντάτε με ρέψιμο και θα κάνετε τα χειρότερα. Πιστέψτε με μόνο έτσι στρώνουν σασί. :rockon:
Βαλε Σκαι τωρα....
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Σε αυτό το σημείο να θυμισω στο κοινό που απολαμβάνει δωρεάν γνώση χωρίς να πληρώνει (όπως κάτι αλλους λεχριτόγυφτους) :2funny: πως η Πισπιρίγκου όπως έχουμε ξαναπεί, ακόμα κι αν αποδειχθεί ότι καθάρισε τα παιδιά της, θα την βγάλει καλα. Ο λόγος είναι ότι της έχουν κοτσάρει πόρισμα εξέτασης με ναρκισσιστική διαταραχή. Ακούστε πατέντα Δεν υπάρχει κάνας "σοβαρος" δικηγόρος εδώ μέσα να ενημερώσει τον κόσμο ότι οι ποινές στις γυναίκες διαφέρουν κατά πολύ των ανδρών σε βαρύτητα; Ότι είναι κατά πολύ ελαφρύτερες; Δεν πειράζει όμως. Ευελπιστει το πανελλήνιο να την κρεμάσουν από το κωλαντερο κάποια στιγμή. :rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
σκοτωνει η αλλη τα παιδια της 3 κ 7 ετων,και τον αντρα της με σπαθι σαμουραι,για να γυρναει με γκομενους....
Λυπάμαι που θα το πω αλλά τέτοια άτομα πρέπει να κλείνονται σε αποθήκες με εκτελεστές που κρατούν καμινέτα και πενσες.
Ο σωφρονισμός ας γίνει στην επόμενη ζωή.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Επειδή πήγα να βγάλω για ξεπαγωμα το αρνί, η τρελλη στο Σκάι ταιζει πρέζα και ποτό τους τύπους για να τους ξεκανει η για να να της κάνουν το μουνί πηγάδι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom