Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Υπαρχουν 4 βασικες καταστασεις για τον αντρα, με την παρακατω καταταξη κατα σειρα ικανοποιησης:

1. Παντρεμενος/με συντροφο και που περναει καλα (παντρευτηκε και ησυχασε)
2. Μονος και του αρεσει (θα ζησω ελευθερο πουλι)
3. Παντρεμενος/με συντροφο και δεν περναει καλα (παντοφλακιας)
4. Μονος και βασανιζεται

Ο 1 δε ζηλευει κανεναν
Ο 2 ΙΣΩΣ να ζηλευει τον 1 και λυπαται τον 3
Ο 3 ζηλευει τους 1 και 2
Ο 4 ζηλευει τους παντες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Μα ποιος θα πει κάτι;
Σε χωριό αν είσαι ξέρουν όλοι ότι δεν υπάρχουν κοπέλες.
Σε μικρή πόλη χεστηκανε όλοι ,ξένος είσαι ξένοι είναι.
Σε μεγάλη πόλη είσαι απλώς μια σταγόνα στον αστικό ωκεανό όπως και οι άλλοι φυσικά...

Εντάξει,δεν θα τα λένε και μπροστά σου,αν και οι συγγενείς θα πετάνε μπηχτές.Επίσης,και φίλοι σου με σχέσεις,με τον τρόπο τους στη λένε.

Σε μεγάλη κοινωνία,συμφωνώ ότι είσαι μια σταγόνα,αλλά κι εκεί μπορεί να νιώθεις εντελώς αποκομμένος αν είσαι μόνος
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Δυστυχώς κάποιοι (ή μάλλον πολλοί),ο μόνος τρόπος να μιλήσουν με γυναίκα είναι στα σόσιαλ.Και όχι γιατί ντρέπονται ή δεν έχουν θάρρος,αλλά γιατί έξω σαν άγνωστοι,δεν τους αφήνουν κανένα περιθώριο οι γυναίκες.Βάλε και όσους δεν έχουν καθόλου γυναίκες γύρω τους,ούτε φίλες/γνωστές,οπότε κ αυτοί θέλοντας και μη καταλήγουν στα σοσιαλ

Φυσικά αυτό οι γυναίκες το ξέρουν,και σ'αυτό πατάνε.
Σου έχω κάνει μια ερώτηση όμως και δε έχεις απαντήσει,έχεις γαμησει ποτέ γκόμενα? όχι ιερόδουλη.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Συμφωνώ,αλλά καλύτερα η κοινωνία να σ'έχει για γαμιά,παρά το αντίθετο
Αμα εχεις λεφτα αυτες οι μαλακιες ουτε που σε ενδιαφερουν.
Αμα εισαι φτωχος και παντρεμενος με ρωσιδα θεομουνο να εισαι, παλι θα σε λυπουνται και παλι στη μιρλα θα εισαι
Το δυσκολο στην κοινωνια ειναι το χρημα και οχι το μουνι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Αμα εχεις λεφτα αυτες οι μαλακιες ουτε που σε ενδιαφερουν.
Αμα εισαι φτωχος και παντρεμενος με ρωσιδα θεομουνο να εισαι, παλι θα σε λυπουνται και παλι στη μιρλα θα εισαι
Το δυσκολο στην κοινωνια ειναι το χρημα και οχι το μουνι

Με ρωσίδα θεόμουνο,θα σε ζηλεύουν και οι λεφτάδες :grin:
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Παιδί ο άνδρας κάνει μόνο όταν τύχει. Ελάχιστοι άνδρες θέλουν σώνει και καλά να κάνουν παιδί κι αυτό περισσότερο ενδόμυχα για να συνεχιστεί η πορεία τους ή να γράψουν τις κληρονομιές ή για λόγους πρεστίζ κτλ. Όπως και να' χει ένας καλος όρος σε ένα σύμφωνο που σπάει κόκκαλα είναι "σε περίπτωση απουσίας έστω και μιας νύχτας από το σπίτι, πέφτει διαζύγιο κατά της γυναίκας". Κατά την γνώμη μου βέβαια αν βρεις καλή γυναίκα που τα φροντίζει όλα, ας πάει να γαμηθεί (συνεχίζοντας να τα φροντίζει όλα) μιας που ποιος άνδρας θα παντρευτεί και θα γαμάει όλο την ίδια; :2funny: όλες οι παντρεμένες που ξέρω γαμιούνται αραιά και που 5 λεπτά με τον άνδρα τους
ή καθόλου!!!
Στο τελευταίο θα συμφωνήσω. Οι παντρεμένοι γαμανε τις γυναίκες τους αραιά και που επειδή οι περισσότερες είναι του στυλ αν τις ενοχλήσεις κάπου η δεν είναι ευχαριστημένες με κάτι δε σου δίνουν μουνι και σε τιμωρούν έτσι με αυτό τον τρόπο. Και έχουν και την ασφάλεια του ότι αν είναι λίγο νορμάλ σε εμφάνιση, μια βόλτα θα κάνουν και θα τις κοιτάξουν οι περισσότεροι αν όχι όλοι. Με λίγα λόγια η γυναίκα κάθε μέρα θα τονώσει την αυτοπεποίθηση της χωρίς να κάνει πολλά και χώρα ς να χρειάζεται να γαμηθει, απλά να φτιαχτεί στο μυαλό της, ένα μακιγιάζ και ένα στριγκο μέσα απτό κολαν και εγινε, ενώ ο άντρας για να τονωσει την αυτοπεποίθηση του πρέπει να είναι εμφάνισης Μπραντ Πιτ και να χτυπιέται όλη μέρα στα γυμναστήρια. Ζούμε την εποχή της θεοποίησης του μουνιου και αυτό το πληρώνουμε όλοι και παντού.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Με το ινσταγκραμ ειδικά,οι γυναίκες πλέον ζούνε το απώγειο της θεοποιησης τους

Βάζει το κάθε πορνίδιο μια φώτο απ'την ξαπλώστρα,κι έχει χιλιάδες likes και σχόλια απο κάτω.Σε άλλη φώτο,άλλες τόσες χιλιάδες κι εκεί.Και μιλάμε για άγνωστες,όχι τίποτα γνωστές.Πώς να μην την ψωνίσουνε ρε μαλάκες,είναι δυνατόν;

Ο άντρας μόνο αν είναι κανας γνωστός,μπορεί να παίρνει τόσα likes και σχόλια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Εντάξει,δεν θα τα λένε και μπροστά σου,αν και οι συγγενείς θα πετάνε μπηχτές.Επίσης,και φίλοι σου με σχέσεις,με τον τρόπο τους στη λένε.

Σε μεγάλη κοινωνία,συμφωνώ ότι είσαι μια σταγόνα,αλλά κι εκεί μπορεί να νιώθεις εντελώς αποκομμένος αν είσαι μόνος
Δεν νιώθω αποκομμένος γιατί δεν έχω ανασφάλειες τύπου" πρέπει να έχω παρεα για να πάω κάπου"...εγώ πήγα στην συναυλία Άλις Κούπερ και Σκορπιονς ΜΟΝΟΣ πέρυσι γιατί οι ροκάδες είμαστε είδος προς εξαφάνιση.Θα παρακαλάω γυφτολα'ι'καντζες ΕΓΩ;Απαγορεύεται...δεν ρίχνω το επίπεδο μου εγώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Συμφωνώ,αλλά καλύτερα η κοινωνία να σ'έχει για γαμιά,παρά το αντίθετο
Αυτά που έχουμε κάνει οι μπουρδελιαρηδες οι "καθώς πρέπει " παντρεμενακηδες μουροχαυλοι / μουροχαυλες ούτε στον ύπνο τους δεν τα έχουν κάνει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Εντάξει,δεν θα τα λένε και μπροστά σου,αν και οι συγγενείς θα πετάνε μπηχτές.Επίσης,και φίλοι σου με σχέσεις,με τον τρόπο τους στη λένε.

Σε μεγάλη κοινωνία,συμφωνώ ότι είσαι μια σταγόνα,αλλά κι εκεί μπορεί να νιώθεις εντελώς αποκομμένος αν είσαι μόνος
Οι γονείς δεν θα νιώθουν πολύ καλά αν δεν"αποκατασταθω"...αλλά καλύτερα μόνος παρά με μπαζο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Δεν νιώθω αποκομμένος γιατί δεν έχω ανασφάλειες τύπου" πρέπει να έχω παρεα για να πάω κάπου"...εγώ πήγα στην συναυλία Άλις Κούπερ και Σκορπιονς ΜΟΝΟΣ πέρυσι γιατί οι ροκάδες είμαστε είδος προς εξαφάνιση.Θα παρακαλάω γυφτολα'ι'καντζες ΕΓΩ;Απαγορεύεται...δεν ρίχνω το επίπεδο μου εγώ.

Σε συναυλίες πας και μόνος,αλλά μαγαζιά,ταβέρνες,διακοπές και τέτοια,εκεί χρειάζεσαι παρέα
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Αμα εχεις λεφτα αυτες οι μαλακιες ουτε που σε ενδιαφερουν.
Αμα εισαι φτωχος και παντρεμενος με ρωσιδα θεομουνο να εισαι, παλι θα σε λυπουνται και παλι στη μιρλα θα εισαι
Το δυσκολο στην κοινωνια ειναι το χρημα και οχι το μουνι
Ας είχα ρωσιδα θεομουνο και ας με λυπουνταν.
Έχεις δικιο για το χρήμα πάντως.
Με το χρήμα ολοι θα σε αγαπάνε ολοι θα σε σέβονται ολοι θα σου κανουν ντεμεναδες.
Ειναι απλό,αν δινεις λεφτα όλοι σκυβουν κεφάλι ολοι γινονται καλοι δεκτικοί κλπ αν ζητας βλεπεις σε ολους τον κακο εαυτο τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Σε συναυλίες πας και μόνος,αλλά μαγαζιά,ταβέρνες,διακοπές και τέτοια,εκεί χρειάζεσαι παρέα
Παπάρια θέλει ...ώστε να τα γράφεις εκει ολα!
Τ@ έχω κάνει όλα αυτά που είπες...μόνος!
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Οι γονείς δεν θα νιώθουν πολύ καλά αν δεν"αποκατασταθω"...αλλά καλύτερα μόνος παρά με μπαζο.
Εδω υπάρχουν γονεις που δεν θέλουν τα παιδια να παντρευτούν,φτάνει ο αλλος 40 και λεει η μανα του ειναι μικρος ακόμα.
Τον θέλει εκει διπλα της.
Ασε που ορισμένοι θεωρούν τα παιδια κτημα τους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Εδω υπάρχουν γονεις που δεν θέλουν τα παιδια να παντρευτούν,φτάνει ο αλλος 40 και λεει η μανα του ειναι μικρος ακόμα.
Τον θέλει εκει διπλα της.
Ασε που ορισμένοι θεωρούν τα παιδια κτημα τους

Στα 30 μπορεί να το λέει,στα 40 όχι
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Στα 30 μπορεί να το λέει,στα 40 όχι
Αυτο που σου ειπα ειναι βίωμα,τωρα έχει φτάσει 43 ανύπαντρος οσο για γκόμενά ουτε με το κυαλι,περναει 10 ωρες την ημερα με τη μανα του τις αλλες 6 δουλεύει και τις υπολοιπες κοιμάται
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Εδω υπάρχουν γονεις που δεν θέλουν τα παιδια να παντρευτούν,φτάνει ο αλλος 40 και λεει η μανα του ειναι μικρος ακόμα.
Τον θέλει εκει διπλα της.
Ασε που ορισμένοι θεωρούν τα παιδια κτημα τους
Mπα,όχι...δεν ισχύει αυτό στην περίπτωσή μου.
Δεν με πρήζουν αλλά ξέρω ότι θέλουν να παντρευτώ.
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom