Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Γνωστή μου χοντρή ατσούμπαλη 50άρα
με απλά ωραίο πρόσωπο που μόνο στερημένος θα γαμούσε, έχει καθημερινά επίδοξους γαμπρούς στην δουλειά της. Ρεεεεεεεεεεεε πουλάει βρακιά και της πέφτουν νέα παιδιά και ενήλικες. Είναι αυτό που σας έχω πει. Η στέρηση σακατεύει τον άνδρα. Με αυτή για να πάει άνδρας πρέπει να έχει να γαμήσει τουλάχιστον δύο χρόνια!!! Για αυτό την πεφτουμε σε όποια μας αρέσει και δηλώνουμε ξεκάθαρα με σένιο τρόπο ότι θέλουμε
να γαμήσουμε. Γκρεμίζουμε οποιαδήποτε ελπίδα χορηγίας κι αν δεν βγει το κόλπο, προχωράμε στην επόμενη. Δεν γινόμαστε ποτέ καληνυχτακηδες, σωφέρ, εξομολογητές
και χορηγοί. Δεν συμφέρει. Αν η άλλη βγει καλή και ικανή σε όλα, τότε και μόνο τότε επανεξετάζουμε.

Πιστεύω δεν τους λείπει μόνο το σεξ.Τους λείπει γενικώς μια γυναίκα.

Απο τη μια το καταλαβαίνω,γιατί όντως είναι μεγάλη ανάγκη για όποιον περνάει μοναξιές ή έχει βαρεθεί να είναι μόνο ψωλαρία,αλλά όχι χοντρές και μπάζα ρε γαμώτο,σεβαστείτε τους εαυτούς σας.
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Το θέμα είναι ότι για να τόνωσουν τον γυναικείο τους Νάρκισσος έχουν ξεφύγει τελείως!
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
147
Πόντοι
1
Ουρσουλα πως εξηγεις το οτι 40αρα γυναικα πηρε 1800 λαικ και απο κατω ο 34ρης αντρας ιδιου εμφανισιακου επιπεδου πηρε 6 λαικ;
Εδώ έχει φτιαχτεί ολόκληρο site με πια μπιπ κάνει καλύτερο σεξ.λαικ δεν κάνουν οι άντρες εγώ πιστεύω το λαικ έγινε το Σύγχρονο κυνήγι.Εγώ θα έλεγα τότε στον 34 χρόνο εάν θέλει το Ίδιο να κάνει πιο επιθετικό μάρκετινγκ.Και χωρίς να θέλω να θίξω γιατί ειλικρινά δεν έχω κάτι με τους άντρες σ’ αυτό το κομμάτι είναι λίγο πιο λιγούρια να το πω έτσι.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εδώ έχει φτιαχτεί ολόκληρο site με πια μπιπ κάνει καλύτερο σεξ.λαικ δεν κάνουν οι άντρες εγώ πιστεύω το λαικ έγινε το Σύγχρονο κυνήγι.Εγώ θα έλεγα τότε στον 34 χρόνο εάν θέλει το Ίδιο να κάνει πιο επιθετικό μάρκετινγκ.Και χωρίς να θέλω να θίξω γιατί ειλικρινά δεν έχω κάτι με τους άντρες σ’ αυτό το κομμάτι είναι λίγο πιο λιγούρια να το πω έτσι.
Δηλαδη το λαικ θεωρειται λιγουριαση; Να σταματησουν οι αντρες επομενως να κανουν;
Μηπως, οπως ειπες και εσυ πριν παρεξηγειτε την ευγενεια και τη θεωρειτε λιγουριαση;
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
147
Πόντοι
1
Δηλαδη το λαικ θεωρειται λιγουριαση; Να σταματησουν οι αντρες επομενως να κανουν;
Μηπως, οπως ειπες και εσυ πριν παρεξηγειτε την ευγενεια και τη θεωρειτε λιγουριαση;
Το like σημαίνει μου αρέσει αυτό που βλέπω Αυτή την έννοια έχει, όχι σου κάνω λαικ γιατι είμαι ευγενείς .από τα σχόλια βγαίνει η λιγούριαση.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Το like σημαίνει μου αρέσει αυτό που βλέπω Αυτή την έννοια έχει, όχι σου κάνω λαικ γιατι είμαι ευγενείς .από τα σχόλια βγαίνει η λιγούριαση.

Και απο το "μου αρεσει αυτο πολυ βλεπω", πως πηγαμε στη λιγουριαση;

Εγω κανω 50 λαικ τη μερα στο facebook, απο αναπηρους που ζωγραφιζουν, αρκουδες που αγκαλιαζουν το αφεντικο τους, γιαγιαδες που πινουν καφε στα σκαλια, και αλλα χιλια δυο και αναμεσα πεταω και 2-3 λαικ σε φωτο απο ωραιες γυναικες. Σημαινει οτι ειμαι λιγουρης και μου τρεχουν τα σαλια για αυτες; Μηπως κατι μεταφραζετε λαθος;

Πληροφοριακα θα σου πω πως απο οσες εχω κανει λαικ δε θα γαμουσα ουτε το 10%, περισσοτερο απο ευγενεια παταω το κουμπι

Γενικα μηπως εχετε μεταφρασει τα λαικ εντελως λαθος μεσα στο μυαλο σας;
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Λοιπον:
40αρα ποσταρει φωτο πριν 11 ωρες και λαμβανει 1800 λαικ (1η φωτο):

Πιο κατω 34ρης ποσταρει φωτο πριν 10 ωρες και λαμβανει... 6 λαικ (2η φωτο)

Παμε παλι: Γυναικα 40, 1800 λαικ
Ανδρας 34, 6 λαικ

Κανενας απο τους δυο κατι ιδιαιτερο απο αποψη ομορφιας-ασχημιας, δυο κανονικοι ανθρωποι

Βγαλτε συμπερασμα

1689369865141.png


1689369997525.png
Τραγικο και αν το μεταξύ ο άντρας και η γυναίκα είναι όντως πολύ ίδιας εμφανησης και μη σου πω ο αντρας δείχνει πιο νέος στο δέρμα αποτι η γυναίκα,μετά απορειτε γιατί γίναν όλες σκατα,κοντές χοντρές,γριές όλες μαλακισμένες,να ο λόγος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Τις προαλλες μπηκα απο περιεργεια σε ενα sub-reddit απο αυτα που βγαζουν γυμνες σελφι απλοι καθημερινοι ανθρωποι (αντρες γυναικες).
Λοιπον σε φωτο γυναικων, ειχε 250 λαικ, κλπ ακομα και κατι κακασχημες χοντρες, κλπ ειχαν 50-60 λαικς και απο κατω τις επευφημουσαν
Σε φωτο αντρων, ακομα και γυμνασμενους με 6-pack, κλπ και γενικα νορμαλ αντρες (οχι χοντροι, αμπαλοι, ασχημοι, κλπ) τα λαικ ητανε...8, 11, 14
Το ιδιο και σε αλλα sub που ποσταρουν φατσες

Ειναι σα να υπαρχει παγκοσμια συνωμοσια κατα της ανδρικης ομορφιας. Σαν να εχουν κολλημα οι γυναικες και οταν ειναι να πατησουν λαικ σε φωτο ανδρα, να τις πιανει απεχθεια, σα να υπηρετουν πιστα καποιον ιερο κανονα. Παιζει στο βαθος να το βλεπουν και υπολογιστικα, σου λεει αμα αρχισουμε να παταμε κι εμεις λαικ, ειναι σα να πριονιζουμε την καρεκλα στην οποια οι μαλακες μας εχουν βαλει, ας τους εκει στην αορατοτητα τους, καλα ειναι.
Ζούμε στοργικές στιγμές αγαπητοι συναγωνισται...
Στο οχυρό "Fort Bou." θα συντρίβουν τα "πρότυπα" της παγκοσμιοποίησης καιμτων βραιοσιωνιστικομασωνιστικοσατανιστικων στοών...
Κωνσταντινίδης!!!!!!
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.207
Like
3.466
Πόντοι
456
Τα social είναι ότι του φανεί του λωλοστεφανή.
Ήθελα να ήξερα που βρίσκουν οι γκόμενες όλα αυτά τα ρητά. Τράπεζα θεμάτων έχουν;; Ανεβάζει η άλλη φωτο με τον κώλο φόρα παρτίδα και σου πετάει και ένα carpe diem ή κανένα άσχετο του Κοέλιο :jerking: Μερικές είναι τόσο γεια σου που νομίζουν πως τις περνάνε και για έξυπνες κιόλας.
Πάντως τα πιο χυδαία σχόλια που έχω δει είναι από γυναίκες σε γυναίκες...

Η μεγάλη παρεξήγηση είναι πως οι άντρες κάνουμε like μηχανικά επειδή η άλλη έχει ωραίο σώμα. Αυτό δεν σημαίνει πως μας ενδιαφέρει όλο το πακέτο ή πολυσκοτιζόμαστε για τον εσωτερικό της κόσμο.

Αν κάνω like σε ένα μοντέλο της Tesla δεν σημαίνει πως την επόμενη μέρα θα τρέξω να πάρω δάνειο να αγοράσω και Tesla.
Οι γυναίκες όμως αυτό ακριβώς νομίζουν. Πως κάθε like ισοδυναμεί και με ένα ληγούρι που θα έκανε τα πάντα για πάρτη τους. Ματαιοδοξία.

Αν οι γυναίκες σκέφτονταν το αυτονόητο, πως πιο πολλά like έχει ο κώλος τους από την προσωπικότητα τους τότε ολα θα έμπαιναν στη σωστή τους βάση.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
Και απο το "μου αρεσει αυτο πολυ βλεπω", πως πηγαμε στη λιγουριαση;

Εγω κανω 50 λαικ τη μερα στο facebook, απο αναπηρους που ζωγραφιζουν, αρκουδες που αγκαλιαζουν το αφεντικο τους, γιαγιαδες που πινουν καφε στα σκαλια, και αλλα χιλια δυο και αναμεσα πεταω και 2-3 λαικ σε φωτο απο ωραιες γυναικες. Σημαινει οτι ειμαι λιγουρης και μου τρεχουν τα σαλια για αυτες; Μηπως κατι μεταφραζετε λαθος;

Πληροφοριακα θα σου πω πως απο οσες εχω κανει λαικ δε θα γαμουσα ουτε το 10%, περισσοτερο απο ευγενεια παταω το κουμπι

Γενικα μηπως εχετε μεταφρασει τα λαικ εντελως λαθος μεσα στο μυαλο σας;
Να φανταστω σε αντρες γνωστους σου πχ δεν κανεις like.. Αυτες μεταφραζουν τα Likes σου αλλιως δυστυχως. Δεν χρειαζεται να τους δινουμε τζαμπα επιβεβαιωση διοτι 2-3 like εσυ, 2-3 like ο αλλος νομιζουν οτι ειναι και κατι ιδιαιτερο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Πιστεύω δεν τους λείπει μόνο το σεξ.Τους λείπει γενικώς μια γυναίκα.

Απο τη μια το καταλαβαίνω,γιατί όντως είναι μεγάλη ανάγκη για όποιον περνάει μοναξιές ή έχει βαρεθεί να είναι μόνο ψωλαρία,αλλά όχι χοντρές και μπάζα ρε γαμώτο,σεβαστείτε τους εαυτούς σας.
Οι χοντρές είναι μόνο για να σκληραγωγείται κάποιος
και να ανοίγει ορίζοντες στο γαμήσι. Έχουν φοβερό συντελεστή δυσκολίας. Το μόνο καλό ότι σχεδόν όλες (μην πω όλες) τα κάνουν όλα οπότε χορταίνεις!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Ρε μεγάλε .... ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ .....

Κανονικά έπρεπε να σας χρεώνω ρε καριόλια .... δεν δικαιούστε τσάμπα μαθήματα ..... βλαμμένοι είστε ............

ΑΠΑΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ .... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ !!!!!!!!


Γυναίκα είναι ! Μαλακίες θα λέει . Όποτε .... ανοιγοκλείνει το στόμα !

Το θέμα είναι να ωθείς την κατάσταση .... προς την κατεύθυνση που θες ....... με δική της συναίνεση !
Η αλήθεια είναι στην μέση!
Το ότι γράφουμε εντελώς στ αρχίδια μας αυτά που λένε είναι τεράστια αλήθεια. Προσωπικά, όσες φορές έχω μιλήσει σοβαρά με γυναίκα εκτός του ότι σε 5 λεπτά την έχω σακατέψει λεκτικά, δεν υπάρχει και θέμα να συζητήσεις (μαζί τους). Όλο για τις σχέση τους και τα υπαρξιακά τους λένε! :2funny: Η σειρά είναι γνωστή. Γνωρίζεις κάποια που σου αρέσει κι απλά την γαμάς αδιαφορώντας για τις μαλακίες που σου λέει. Αυτό συμβαίνει όμως μέχρι να την βαρεθείς.
Γιατί...τότε θα την σουτάρεις! Οι μόνες γυναίκες που κάνουν την διαφορά είναι αυτές που όταν τους κάνεις μια συγκεκριμένη ερώτηση, δίνουν απάντηση εντός θέματος συν το ότι προσφέρουν. Αυτός είναι κι ο λόγος που προτιμώ (στην καλύτερη περίπτωση)
να συζώ. Είμαι πολύ καλός σε αυτό. Δεν είμαι καθόλου καλός
για γάμο. Όσοι παντρεύονται, είναι άνδρες που ήθελαν
να παντρευτούν, δηλαδή το είχαν στο dna τους!!!
Μια γνωστή μου, έχει πει μια τεράστια αλήθεια.
"Αν θες να έχεις γυναίκα, δεν θα έχεις δίκιο (θέλοντας να δηλώσει την ανδρική υποχώρηση). Αν θες να έχεις δίκιο, δεν θα έχεις γυναίκα! ". Σοφή κουβέντα! Γι'αυτό κάθε 5-6 μήνες που βαριόμαστε, ή μας σπάνε τ αρχίδια, βρίσκουμε ή προσπαθούμε να βρούμε άλλη. Αν βγει καλή, το διάστημα παρατείνεται. Είναι πολύ απλό.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Να φανταστω σε αντρες γνωστους σου πχ δεν κανεις like.. Αυτες μεταφραζουν τα Likes σου αλλιως δυστυχως. Δεν χρειαζεται να τους δινουμε τζαμπα επιβεβαιωση διοτι 2-3 like εσυ, 2-3 like ο αλλος νομιζουν οτι ειναι και κατι ιδιαιτερο.
Προσωπικα κανω λαικ σε οτιδηποτε εμπεριεχει προσωπικη προσπαθεια η και καποιον ιερο στοχο, πχ αναπηροι συνανθρωποι
Δεν ασχολουμαι με τιποτε παραπερα στο facebook, εδω και χρονια
Το προφιλ μου ειναι πρακτικα ανενεργο, επομενως αν καποια εναποθεσει ελπιδες σε καποιο λαικ μου, μαλλον κατι κανει λαθος
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Περί σόσιαλ...

όταν η άλλη στραβοχυθεί σαν λουκουμάς ή κακοσπάσει κτλ, αραδιάζει φιλοσοφίες και αρχιδιές περί μητέρας, γυναίκας, σεβασμού κτλ. Όσο είναι νέες δείχνουν σώμα και σαλιαρίζουν. Οι αγάμητες κι οι κρυφοπουτάνες τα κάνουν και τα δύο ταυτόχρονα. :2funny: Το πιο σημαντικό. Όταν η οποιαδήποτε γυναίκα, σας απευθύνει τον λόγο στα σόσιαλ, δεν την νοιάζει τι θα πείτε αλλά αποσκοπεί να της δώσετε σημασία. ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΑ ΣΟΣΙΑΛ! ΟΥΤΕ ΙΜΟΤΙΚΟΝ, ΟΥΤΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ! ΤΙΠΟΤΑ!!! Συντηρείτε μια άρρωστη κατάσταση. Μιλάμε μαζί τους μόνο στην πραγματικότητα και τους καθιστούμε σαφές (με κόσμιο τρόπο) ότι πάμε για γαμήσι. Αν το σχέδιο δεν αποδώσει, προχωράμε στην επόμενη.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Όλες όσες γνωρίζω από δουλειά ή εκτός, μιλούν με άπειρους άνδρες στα σόσιαλ και αποσκοπούν σε κερδοσκοπία, δηλαδή παρέα, συμπαράσταση, κοπλιμέντα, δώρα, γαμήσι κτλ. ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΛΙΜΑΚΑ 1 ΜΕΧΡΙ 10! ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :2funny:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.140
Πόντοι
446
ακυρη ερωτηση τυποι, απλα επειδη εδω κανουμε και καθημερινη κουβεντουλα...γαμησα μια γκομενα 2 φορες...δεν κατουρισα καθολου αναμεσα απο την πρωτη και την δευτερη φορα, και ειχε περοιοδο + εβαλα καποτα, οταν εβαζα την καποτα, καταλαβα οτι την βαζω αναποδα, αλλα ακουμπησε το κεφαλι της πουτσας μου, υπαρχει καθολου περιπτωση να έμειναν χυσια (απτη πρωτη φορα) πανω στην καποτα και μετα να μπηκαν στο μουνι της? Να σημειωθει οτι η γκομενα ηταν στην δευτερη μερα περιοδου, με πολυ αιμα (εγινε χαλια ο πουτσος μου)
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
ολοι αυτοι που περιγραφεις απο την απελπισια τους πανε και κανουν λογαριασμους σε ινστα και τικτοκ και την πεφτουν σε οτι υπαρχει απο 40 χρονων και κατω, για αυτο μετα ολες αυτες την εχουν δει ντιβες ,το αποτελεσμα ειναι να ψωνιζονται περισσοτερο αυτες και μετα γινεται ακομη πιο δυσκολα για αυτους τους αντρες να βρουν καποια.
επισης υπαρχουν αρκετες και γυναικες ανω των 45 που ειναι μονες τους, απλα αυτες το παιρνουν αποφαση οτι δεν θα βρουν καποιον για οικογενεια, αφου παιδια δεν μπορουν να κανουν πλεον και ασχολουνται με γατες και σκυλους και παθαινουν καταθλιψη, σε καμια περιπτωση ομως δεν φτιαχνουν λογαριασμους σε ινστα και δεν την πεφτουν σε μικρους για να ξεχασουν τον πονο τους
Και αυτές οι τελευταίες φτιάχνουν λογαριασμούς στο ινστα, τώρα τελευταία ειδικά δε όλοι και περισσότερες και πάλι όμως συνεχίζουν να ψάχνουν τον ΑΜΚΑ που θα κάνουν μακροχρόνια σχέση και εκεί έγκειται και η βασική διαφορά αντρών γυναικών. Οι άντρες δεν μπορούν να μείνουν καιρό αγαμητοι ενώ οι γυναίκες μπορούν και μήνες η και χρόνο ακόμα. Γι'αυτό ο άντρας θα γαμησει ακόμα και το μπάζο προκειμένου να τον χωσει
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Μάγκες εγώ ένα πράγμα έχω να πω
Όσοι δεν έχετε παντρευτεί ακόμα μη παντρευτείτε. Βρείτε έναν τρόπο να κάνετε ένα παιδί με μια όχι τελείως τρελη, ένα σύμφωνο κάτι αλλά μη παντρευτείτε. Οι μισές γυναίκες είναι τρέλες και όλες μαζί είναι ανυπόφορες
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.994
Κριτικές
8
Like
34.048
Πόντοι
6.536
Ζούμε στοργικές στιγμές αγαπητοι συναγωνισται...
Στο οχυρό "Fort Bou." θα συντρίβουν τα "πρότυπα" της παγκοσμιοποίησης καιμτων βραιοσιωνιστικομασωνιστικοσατανιστικων στοών...
Κωνσταντινίδης!!!!!!
:wanker::wanker::wanker:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Να ξέρετε πολύ καλά πως όσοι γαμάτε μόνο με το πορτοφόλι και το ποζάρισμα πολύ απλά δεν γαμάτε.

Καλύτερα αν τα έχετε αυτά να πάτε με μια δυνατή βυζιτα.
Μια γκόμενα η οποία ανοίγει τα ποδαράκια σε όποιον είναι διατεθειμένος να τα ξοδέψει σε ποτά, ταξίδια, βόλτες και ψώνια πολύ απλά το πουλάει χειρότερα και από επαγγελματία.

Επειδή λοιπόν έτσι περιγράφω τη μέση Ελλεηνίδα το νου σας μάγκες.
Μην γίνεστε θύματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom