Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

1980Giorgos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Τα social είναι ότι του φανεί του λωλοστεφανή.
Ήθελα να ήξερα που βρίσκουν οι γκόμενες όλα αυτά τα ρητά. Τράπεζα θεμάτων έχουν;; Ανεβάζει η άλλη φωτο με τον κώλο φόρα παρτίδα και σου πετάει και ένα carpe diem ή κανένα άσχετο του Κοέλιο :jerking: Μερικές είναι τόσο γεια σου που νομίζουν πως τις περνάνε και για έξυπνες κιόλας.
Πάντως τα πιο χυδαία σχόλια που έχω δει είναι από γυναίκες σε γυναίκες...

Η μεγάλη παρεξήγηση είναι πως οι άντρες κάνουμε like μηχανικά επειδή η άλλη έχει ωραίο σώμα. Αυτό δεν σημαίνει πως μας ενδιαφέρει όλο το πακέτο ή πολυσκοτιζόμαστε για τον εσωτερικό της κόσμο.

Αν κάνω like σε ένα μοντέλο της Tesla δεν σημαίνει πως την επόμενη μέρα θα τρέξω να πάρω δάνειο να αγοράσω και Tesla.
Οι γυναίκες όμως αυτό ακριβώς νομίζουν. Πως κάθε like ισοδυναμεί και με ένα ληγούρι που θα έκανε τα πάντα για πάρτη τους. Ματαιοδοξία.

Αν οι γυναίκες σκέφτονταν το αυτονόητο, πως πιο πολλά like έχει ο κώλος τους από την προσωπικότητα τους τότε ολα θα έμπαιναν στη σωστή τους βάση.
Πολλή σωστή σκεψη
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
147
Πόντοι
1
Λοιπον:
40αρα ποσταρει φωτο πριν 11 ωρες και λαμβανει 1800 λαικ (1η φωτο):

Πιο κατω 34ρης ποσταρει φωτο πριν 10 ωρες και λαμβανει... 6 λαικ (2η φωτο)

Παμε παλι: Γυναικα 40, 1800 λαικ
Ανδρας 34, 6 λαικ

Κανενας απο τους δυο κατι ιδιαιτερο απο αποψη ομορφιας-ασχημιας, δυο κανονικοι ανθρωποι

Βγαλτε συμπερασμα

1689369865141.png


1689369997525.png
Και εγώ εδώ θα έκανα like στην κοπέλα σφριγηλό σώμα γυμνασμένο το Στήθος σαν γλυπτό η κοιλιά της απίστευτη ωραία με γράμμωση.Ο άντρας είναι πλαδαρός με ένα βυζί πεσμένο που είναι και πιο μικρό από της κοπέλας . Από την φωτογραφία πάντως εμένα ο άντρας μου κάνεις σαραντάρης και γυναίκα 30 κάτι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Μάγκες εγώ ένα πράγμα έχω να πω
Όσοι δεν έχετε παντρευτεί ακόμα μη παντρευτείτε. Βρείτε έναν τρόπο να κάνετε ένα παιδί με μια όχι τελείως τρελη, ένα σύμφωνο κάτι αλλά μη παντρευτείτε. Οι μισές γυναίκες είναι τρέλες και όλες μαζί είναι ανυπόφορες
Παιδί ο άνδρας κάνει μόνο όταν τύχει. Ελάχιστοι άνδρες θέλουν σώνει και καλά να κάνουν παιδί κι αυτό περισσότερο ενδόμυχα για να συνεχιστεί η πορεία τους ή να γράψουν τις κληρονομιές ή για λόγους πρεστίζ κτλ. Όπως και να' χει ένας καλος όρος σε ένα σύμφωνο που σπάει κόκκαλα είναι "σε περίπτωση απουσίας έστω και μιας νύχτας από το σπίτι, πέφτει διαζύγιο κατά της γυναίκας". Κατά την γνώμη μου βέβαια αν βρεις καλή γυναίκα που τα φροντίζει όλα, ας πάει να γαμηθεί (συνεχίζοντας να τα φροντίζει όλα) μιας που ποιος άνδρας θα παντρευτεί και θα γαμάει όλο την ίδια; :2funny: όλες οι παντρεμένες που ξέρω γαμιούνται αραιά και που 5 λεπτά με τον άνδρα τους
ή καθόλου!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Περί σόσιαλ...

όταν η άλλη στραβοχυθεί σαν λουκουμάς ή κακοσπάσει κτλ, αραδιάζει φιλοσοφίες και αρχιδιές περί μητέρας, γυναίκας, σεβασμού κτλ. Όσο είναι νέες δείχνουν σώμα και σαλιαρίζουν. Οι αγάμητες κι οι κρυφοπουτάνες τα κάνουν και τα δύο ταυτόχρονα. :2funny: Το πιο σημαντικό. Όταν η οποιαδήποτε γυναίκα, σας απευθύνει τον λόγο στα σόσιαλ, δεν την νοιάζει τι θα πείτε αλλά αποσκοπεί να της δώσετε σημασία. ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΑ ΣΟΣΙΑΛ! ΟΥΤΕ ΙΜΟΤΙΚΟΝ, ΟΥΤΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ! ΤΙΠΟΤΑ!!! Συντηρείτε μια άρρωστη κατάσταση. Μιλάμε μαζί τους μόνο στην πραγματικότητα και τους καθιστούμε σαφές (με κόσμιο τρόπο) ότι πάμε για γαμήσι. Αν το σχέδιο δεν αποδώσει, προχωράμε στην επόμενη.

Δυστυχώς κάποιοι (ή μάλλον πολλοί),ο μόνος τρόπος να μιλήσουν με γυναίκα είναι στα σόσιαλ.Και όχι γιατί ντρέπονται ή δεν έχουν θάρρος,αλλά γιατί έξω σαν άγνωστοι,δεν τους αφήνουν κανένα περιθώριο οι γυναίκες.Βάλε και όσους δεν έχουν καθόλου γυναίκες γύρω τους,ούτε φίλες/γνωστές,οπότε κ αυτοί θέλοντας και μη καταλήγουν στα σοσιαλ

Φυσικά αυτό οι γυναίκες το ξέρουν,και σ'αυτό πατάνε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Να ξέρετε πολύ καλά πως όσοι γαμάτε μόνο με το πορτοφόλι και το ποζάρισμα πολύ απλά δεν γαμάτε.

Καλύτερα αν τα έχετε αυτά να πάτε με μια δυνατή βυζιτα.
Μια γκόμενα η οποία ανοίγει τα ποδαράκια σε όποιον είναι διατεθειμένος να τα ξοδέψει σε ποτά, ταξίδια, βόλτες και ψώνια πολύ απλά το πουλάει χειρότερα και από επαγγελματία.

Επειδή λοιπόν έτσι περιγράφω τη μέση Ελλεηνίδα το νου σας μάγκες.
Μην γίνεστε θύματα
Πολύ σωστά.
Ο οποιοσδήποτε άνδρας έχοντας λίγη έως αρκετή εμπειρία αντιλαμβάνεται ακαριαία το ποτέ η άλλη γουστάρει να γαμηθεί. Αν φτάσουμε στο σημείο να κερνάμε και να ψωνίζουμε συνέχεια δώρα παριστάνοντας και τον συναισθηματικό αποφορτιστή ή τον εξομολόγο, δεν έχει νόημα. Ο σκοπός στο γαμήσι είναι να υπάρχει γλέντι. Δυστυχώς πολλοί άνδρες καταθέτουν δυσανάλογα κόπο και χρήμα για να έχουν τελικά φθηνές και τυπικές απολαβές. Και νομοτελειακά οι πατσαβουρες γαμιούνται χάλια ή αποφεύγουν, παραμένοντας πλάι του τους για την απόλαυση της χορηγίας. Συνεπώς καταλήγουμε πάλι στα ίδια. Όποιος πληρώνει για να γαμήσει, είναι άξιος της μοίρας του. Το αποτέλεσμα θυμίζει πουτάνα με πελάτη όπου ο πελάτης προκειμένου να εξισώσει τον καημό του με επιτυχία, καταφεύγει σε αστεία επιχειρήματα δήθεν τάχα ότι και στις δύο περιπτώσεις πληρώνει. Πάνε δηλαδή να συγκρίνουν το στημένο γαμήσι που πάει
ο κούκος αηδόνι για ένα σεβαστό αποτέλεσμα (αλλά και πάλι ατελές) με ένα σοβαρό γαμήσι όπου η γκομενα σε γουστάρει και κάνει παππάδες χωρίς χορηγία. Για μένα οποίος γαμάει και ξεφεύγει από έναν καφέ η μία ανθρώπινη βόλτα με γκόμενα κατά την οποία ΔΕΝ θα πληρώνει μόνο αυτός συνέχεια, είναι λάθος τακτική.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς κάποιοι (ή μάλλον πολλοί),ο μόνος τρόπος να μιλήσουν με γυναίκα είναι στα σόσιαλ.Και όχι γιατί ντρέπονται ή δεν έχουν θάρρος,αλλά γιατί έξω σαν άγνωστοι,δεν τους αφήνουν κανένα περιθώριο οι γυναίκες.Βάλε και όσους δεν έχουν καθόλου γυναίκες γύρω τους,ούτε φίλες/γνωστές,οπότε κ αυτοί θέλοντας και μη καταλήγουν στα σοσιαλ

Φυσικά αυτό οι γυναίκες το ξέρουν,και σ'αυτό πατάνε.
Θέλει αντίληψη και εκπαίδευση. Προσωπικά στα 25 είχα μυαλό να κινηθώ οκ (τώρα στα 40 plus έστρωσα) δεν έγινα ποτέ μαλάκας
αλλά έπεφτα κι εγώ σε ολισθήματα. Δηλαδή ποιος
ο λόγος να πληρώσω π.χ κουτσομούρες επειδή η άλλη μου έκατσε ή να πάω την αλλη διακοπές με επιβάρυνσή μόνο δικιά μου; Κι ήταν πολύ καλύτερες οι γκόμενες τότε!!! Τώρα αναλογικά ούτε για σαρδέλα δεν αξίζουν. :2funny:
Σε αυτή την κλίμακα θα φτάσουμε όταν
η άλλη προσφέρει. Δηλαδή αν η άλλη μας έχει πασά, θα την βγάλουμε έξω "καλά" κτλ ώστε να στηρίξουμε την παθογένεια που έχουν όλες ως τρίπτυχο. Λουσα, πούτσα και χορός. Εις γνώσην μας!!! Και βέβαια ποτέ χορηγία. Θα βάζει το χέρι κι εκείνη στην τσέπη. Δεν θα την έχουμε γκόμενα μόνο στις γόνιμες εποχές Αλλιώς ποιος
ο λόγος; Μονο γαμήσι
κι απαξίωση μέχρι να τις σιχαθουμε ή να σηκωθούν
να φύγουν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Μεγάλο ρόλο παίζει το περιβάλλον που μεγάλωσε
ο άνδρας. Οι γυναίκες μπορεί σχεδόν πάντα να αγαπούν τα παιδιά τους αλλά έχω (κι έχετε σίγουρα) παρατηρήσει ότι οι άνδρες που μεγάλωσαν σε μητριαρχικό περιβάλλον ή σε περιβάλλον όπου ο άνδρας λακισε και παράτησε κάποια με παιδί, εκείνη στράφηκε στο παιδί της για "σύντροφο" στα οικονομικά θέματα. Όλα αυτά τα παιδιά η τα περισσότερα καταλήγουν μαλάκες που εντελώς υποσυνείδητα συνεχίζουν να τσοντάρουν στο γυναικείο φύλο. Χονδρό λάθος. Χθες πάλι κλασσικός μαλάκας γνωστός μου που τον είχε η μάνα του χρόνια για χορηγό (έχει κάργα τέτοιους) έβγαλε βόλτα πατσαβούρα για να της ψωνίσει και μετά μου έλεγε ότι τον γουστάρει. Στο ταμείο θα το έπαιζε γόης ότι γαμάει (και καλά) κι είναι μόρτης κουβαλητής. Η μόνη απάντηση στην γυναικεία ατάκα ότι δεν αρέσουν οι τσιγκούνηδες (προσπαθώντας να μας κανουν να φανούμε λίγοι ώστε να ξανοιχθούμε πολύ) είναι ότι ούτε εμας μας αρέσουν οι τσιγκούνες.
Πόσο μάλλον οι γαμιολες. :2funny: Ροχαλα κι εδώ!!! Δεν τις νοιάζει βέβαια γιατί θα βρουν ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.030
Πόντοι
9.297
Μεγάλο ρόλο παίζει το περιβάλλον που μεγάλωσε
ο άνδρας. Οι γυναίκες μπορεί σχεδόν πάντα να αγαπούν τα παιδιά τους αλλά έχω (κι έχετε σίγουρα) παρατηρήσει ότι οι άνδρες που μεγάλωσαν σε μητριαρχικό περιβάλλον ή σε περιβάλλον όπου ο άνδρας λακισε και παράτησε κάποια με παιδί, εκείνη στράφηκε στο παιδί της για "σύντροφο" στα οικονομικά θέματα. Όλα αυτά τα παιδιά η τα περισσότερα καταλήγουν μαλάκες που εντελώς υποσυνείδητα συνεχίζουν να τσοντάρουν στο γυναικείο φύλο. Χονδρό λάθος. Χθες πάλι κλασσικός μαλάκας γνωστός μου που τον είχε η μάνα του χρόνια για χορηγό (έχει κάργα τέτοιους) έβγαλε βόλτα πατσαβούρα για να της ψωνίσει και μετά μου έλεγε ότι τον γουστάρει. Στο ταμείο θα το έπαιζε γόης ότι γαμάει (και καλά) κι είναι μόρτης κουβαλητής. Η μόνη απάντηση στην γυναικεία ατάκα ότι δεν αρέσουν οι τσιγκούνηδες (προσπαθώντας να μας κανουν να φανούμε λίγοι ώστε να ξανοιχθούμε πολύ) είναι ότι ούτε εμας μας αρέσουν οι τσιγκούνες.
Πόσο μάλλον οι γαμιολες. :2funny: Ροχαλα κι εδώ!!! Δεν τις νοιάζει βέβαια γιατί θα βρουν ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
Η τελευταία φράση επιβεβαιώνεται καθημερινά με το πόσα μπάζα συνοδεύονται από εμφανισιμους άνδρες.
Ακόμα και αν δεχθώ ότι λόγω εγκυμοσύνης η εγκυμοσυνων έγιναν τοοοσο χάλια ακόμα και πριν από χρόνια πόσο καλύτερες ήταν;;;;
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Δυστυχώς κάποιοι (ή μάλλον πολλοί),ο μόνος τρόπος να μιλήσουν με γυναίκα είναι στα σόσιαλ.Και όχι γιατί ντρέπονται ή δεν έχουν θάρρος,αλλά γιατί έξω σαν άγνωστοι,δεν τους αφήνουν κανένα περιθώριο οι γυναίκες.Βάλε και όσους δεν έχουν καθόλου γυναίκες γύρω τους,ούτε φίλες/γνωστές,οπότε κ αυτοί θέλοντας και μη καταλήγουν στα σοσιαλ

Φυσικά αυτό οι γυναίκες το ξέρουν,και σ'αυτό πατάνε.
Χιλιες φορες μοναχος φιλαράκι,έχουν το πιο ηρεμο μυαλο.
Η γυναικα ειναι έννοια σκοτουρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.030
Πόντοι
9.297
Χιλιες φορες μοναχος φιλαράκι,έχουν το πιο ηρεμο μυαλο.
Η γυναικα ειναι έννοια σκοτουρα.
Φαντάσου να θες να πάτε στο κινηματογράφο και να μην συμφωνείτε για την ταινια ...
Πας μόνος σου και καθάρισες!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Χιλιες φορες μοναχος φιλαράκι,έχουν το πιο ηρεμο μυαλο.
Η γυναικα ειναι έννοια σκοτουρα.

Φαντάσου να θες να πάτε στο κινηματογράφο και να μην συμφωνείτε για την ταινια ...
Πας μόνος σου και καθάρισες!!!


Ε και τι να κάνεις όμως,να'σαι συνέχεια μόνος;Να πηγαίνεις παντού μόνος;

Στο τέλος θα σ'έχουν όλοι για ψυχοπαθή ή gay
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.030
Πόντοι
9.297
Ε και τι να κάνεις όμως,να'σαι συνέχεια μόνος;Να πηγαίνεις παντού μόνος;

Στο τέλος θα σ'έχουν όλοι για ψυχοπαθή ή gay
Για ψυχοπαθεις εγώ έχω όσους συνοδεύονται από τριμπαζα...
Όσο για το gay...όπως όλοι οι str8 , είμαστε λεσβίες που έχουν φυλακιστεί μέσα σε ανδρικά αρώματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.030
Πόντοι
9.297
Ε και τι να κάνεις όμως,να'σαι συνέχεια μόνος;Να πηγαίνεις παντού μόνος;

Στο τέλος θα σ'έχουν όλοι για ψυχοπαθή ή gay
Από το να στα πρήζει και να μην έχεις καταλάβει τίποτα από την ταινία...καλύτερα ΜΟΝΟΣ και ΗΣΥΧΟΣ!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Για ψυχοπαθεις εγώ έχω όσους συνοδεύονται από τριμπαζα...
Όσο για το gay...όπως όλοι οι str8 , είμαστε λεσβίες που έχουν φυλακιστεί μέσα σε ανδρικά αρώματα.
Από το να στα πρήζει και να μην έχεις καταλάβει τίποτα από την ταινία...καλύτερα ΜΟΝΟΣ και ΗΣΥΧΟΣ!

Εντάξει,να πας και μόνος,αλλά όχι συνέχεια μόνος.Αυτό λέω

Τουλάχιστον ανα τακτά χρονικά διαστήματα,ο μη παντρεμένος άντρας πρέπει να εμφανίζει και καμια συνοδό.Αλλιώς,όλοι ξέρουμε τι θ'ακούει πίσω απ'την πλάτη του.Είναι πολύ άσχημο να σου προσάπτουν και πράγματα που δεν είσαι.
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Ε και τι να κάνεις όμως,να'σαι συνέχεια μόνος;Να πηγαίνεις παντού μόνος;

Στο τέλος θα σ'έχουν όλοι για ψυχοπαθή ή gay
Εννοω σε μοναστήρι ασκητική ζωή μακριά απο βασανα και σκοτούρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.030
Πόντοι
9.297
Εντάξει,να πας και μόνος,αλλά όχι συνέχεια μόνος.Αυτό λέω

Τουλάχιστον ανα τακτά χρονικά διαστήματα,ο μη παντρεμένος άντρας πρέπει να εμφανίζει και καμια συνοδό.Αλλιώς,όλοι ξέρουμε τι θ'ακούει πίσω απ'την πλάτη του.Είναι πολύ άσχημο να σου προσάπτουν και πράγματα που δεν είσαι.
Μα ποιος θα πει κάτι;
Σε χωριό αν είσαι ξέρουν όλοι ότι δεν υπάρχουν κοπέλες.
Σε μικρή πόλη χεστηκανε όλοι ,ξένος είσαι ξένοι είναι.
Σε μεγάλη πόλη είσαι απλώς μια σταγόνα στον αστικό ωκεανό όπως και οι άλλοι φυσικά...
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Ε και τι να κάνεις όμως,να'σαι συνέχεια μόνος;Να πηγαίνεις παντού μόνος;

Στο τέλος θα σ'έχουν όλοι για ψυχοπαθή ή gay
Ασε τη κοινωνία να λεει
Ποιος τη λογαριαζει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.030
Πόντοι
9.297
Εντάξει,να πας και μόνος,αλλά όχι συνέχεια μόνος.Αυτό λέω

Τουλάχιστον ανα τακτά χρονικά διαστήματα,ο μη παντρεμένος άντρας πρέπει να εμφανίζει και καμια συνοδό.Αλλιώς,όλοι ξέρουμε τι θ'ακούει πίσω απ'την πλάτη του.Είναι πολύ άσχημο να σου προσάπτουν και πράγματα που δεν είσαι.

Ασε τη κοινωνία να λεει
Ποιος τη λογαριαζει
Πολύ σωστά ...γιατί αν σκέφτεσαι έτσι θα παντρευτείς καμμία σαν αυτήν του Φατσεα στο "Καφέ της Χαράς".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom