Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Τι έγινε ρε μύστες,βρήκατε καμια μπας και σώσετε το καλοκαίρι;

Δεν παλεύεται ρε πούστη,βαρεμάρα του θανατά αν είσαι σόλο
Σόλο δεν είσαι ποτέ. Όλο και κάτι θα φας αραιά. Μα κι
αν δεν φας μια βόλτα η λίγο σάλιο θα πέσει. Μιλούσα τώρα με μια και βαριόταν την ζωή της. Άρχισε τα υπαρξιακά της και της είπα ότι νυστάζω. Θα κάτσω να ακούω μαλακίες; Άσε που και να μου έλεγε έλα δω δεν πάω ρε φίλε. Γνώμη μου αν δεν σε ξεσηκώνει μια γυναίκα εντελώς, μην πηγαίνεις καθόλου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.310
Πόντοι
3.656
τι να βρεις, εδω εξω πας και βλεπεις κατι γκολουμ 1.55 χοντρουλες και συνοδευονται με κατι τρομπες και τις εχουν σαν θεες, ολο μελια και αγκαλιες λες και βρηκαν την σαρλιζ θερον στα νιατα της, εχει πεσει τοση λιγουριαση-αγαμιαση στην ελλαδα που οποιος ειναι μπακουρι, οποιαδηποτε να γνωρισει κατω απο τα 40 θα κανει τουμπες που την βρηκε για γκομενα, και ας τον εχει χεσμενο αυτη και του τρωει τα λεφτα και τον εχει ετσι για να περναει την ωρα της και μολις τον βαρεθει θα τον ξαποστειλει

Δεν λέω για τέτοιες,βλέπεις και καλά γκομενάκια έξω που λες μια τέτοια να βγάλω το καλοκαίρι,μια χαρά θα ήταν.Αλλά ή πιασμένη θα'ναι ή αδιάφορη
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
τι να βρεις, εδω εξω πας και βλεπεις κατι γκολουμ 1.55 χοντρουλες και συνοδευονται με κατι τρομπες και τις εχουν σαν θεες, ολο μελια και αγκαλιες λες και βρηκαν την σαρλιζ θερον στα νιατα της, εχει πεσει τοση λιγουριαση-αγαμιαση στην ελλαδα που οποιος ειναι μπακουρι, οποιαδηποτε να γνωρισει κατω απο τα 40 θα κανει τουμπες που την βρηκε για γκομενα, και ας τον εχει χεσμενο αυτη και του τρωει τα λεφτα και τον εχει ετσι για να περναει την ωρα της και μολις τον βαρεθει θα τον ξαποστειλει
Ακριβώς! Αν η γυναίκα δεν σε βλέπει να την περνάει ρεύμα, τι να την κάνεις; αυτό είναι το φυσιολογικό όπως κι εμείς να την βλέπουμε έτσι. Σπάνιο αλλα αξίζει ή επιβεβαιώνεται μόνο σε αρχή γνωριμίας μέχρι να σαπίσει το πράγμα.
Αλλιώς θα πληρώνεις σαν μαλάκας τα πάντα και θα οδηγάς σαν ταξιτζής. :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.310
Πόντοι
3.656
Σόλο δεν είσαι ποτέ. Όλο και κάτι θα φας αραιά. Μα κι
αν δεν φας μια βόλτα η λίγο σάλιο θα πέσει. Μιλούσα τώρα με μια και βαριόταν την ζωή της. Άρχισε τα υπαρξιακά της και της είπα ότι νυστάζω. Θα κάτσω να ακούω μαλακίες; Άσε που και να μου έλεγε έλα δω δεν πάω ρε φίλε. Γνώμη μου αν δεν σε ξεσηκώνει μια γυναίκα εντελώς, μην πηγαίνεις καθόλου.

Άμα είναι γαμήσιμη κι ελεύθερη,θα κάτσω.Αν όχι,θα φύγω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Δεν λέω για τέτοιες,βλέπεις και καλά γκομενάκια έξω που λες μια τέτοια να βγάλω το καλοκαίρι,μια χαρά θα ήταν.Αλλά ή πιασμένη θα'ναι ή αδιάφορη
Καμία δεν είναι μόνη.
Στο υπογράφω. Έχουν 100 γαμπρούς που παίζουν, απλά διαλέγουν τον πιο βολικό. Όχι αυτόν που τους αρέσει. Αυτόν δεν μπορούν να τον έχουν εύκολα.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.636
Like
10.249
Πόντοι
3.506
Αλλος αγαπη εχασε κι αλλος αγαπη βρηκε τυπε

Δεν αυτοκτοναει κιόλας.

Που μπαγκλαντεζιανος με ύψος 1.45 με τακούνι που πουλαει λουλούδια στην Πανορμου γαμαει παραπαναω
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Δεν αυτοκτοναει κιόλας.

Που μπαγκλαντεζιανος με ύψος 1.45 με τακούνι που πουλαει λουλούδια στην Πανορμου γαμαει παραπαναω

Ο Σαντ θα κανει την εκπληξη στο τελος.

Κοντοζυγωνει η ωρα που θα σκασει μουρη Σαντορινη με 10ρι και θα τριβουμε ολοι τα ματια μας...
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
986
Πόντοι
86
Δεν λέω για τέτοιες,βλέπεις και καλά γκομενάκια έξω που λες μια τέτοια να βγάλω το καλοκαίρι,μια χαρά θα ήταν.Αλλά ή πιασμένη θα'ναι ή αδιάφορη
αμα ειναι καλη σιγουρα θα θελει καλο αυτοκινητο, βολτες να εχεις καλη δουλεια και να σου τρωει αρκετα απο αυτα που βγαζεις, και το να βρεις ωραια γκομενα δεν παιζει ρολο τοσο πολυ αν εισαι εσυ εμφανισιμος,
στην κατω κηφισια εχει ανοιξει ενα υπαιθριο πλυντηριο αυτοκινητων οπου πας και πλενεις μονος σου το αυτοκινητο σου, περναω συχνα απο εκει και εχω παρατηρησει να πλενουν κατι ακριβα αυτοκινητα, διπλα στο αμαξι παρατηρω να καθονται γκομενακια ωραιες νεαρες και αυτος που πλενει το ακριβο αμαξι ειτε κανα σιτεμενος ειναι ειτε κανα πατσαβουρης
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.310
Πόντοι
3.656
Καμία δεν είναι μόνη.
Στο υπογράφω. Έχουν 100 γαμπρούς που παίζουν, απλά διαλέγουν τον πιο βολικό. Όχι αυτόν που τους αρέσει. Αυτόν δεν μπορούν να τον έχουν εύκολα.

Έχει και μόνες,αλλά είναι αδιάφορες προς όλους γύρω τους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.310
Πόντοι
3.656
αμα ειναι καλη σιγουρα θα θελει καλο αυτοκινητο, βολτες να εχεις καλη δουλεια και να σου τρωει αρκετα απο αυτα που βγαζεις, και το να βρεις ωραια γκομενα δεν παιζει ρολο τοσο πολυ αν εισαι εσυ εμφανισιμος,
στην κατω κηφισια εχει ανοιξει ενα υπαιθριο πλυντηριο αυτοκινητων οπου πας και πλενεις μονος σου το αυτοκινητο σου, περναω συχνα απο εκει και εχω παρατηρησει να πλενουν κατι ακριβα αυτοκινητα, διπλα στο αμαξι παρατηρω να καθονται γκομενακια ωραιες νεαρες και αυτος που πλενει το ακριβο αμαξι ειτε κανα σιτεμενος ειναι ειτε κανα πατσαβουρης

Δεν λέμε και μοντέλο,αλλά μια απλά αδύνατη που τουλάχιστον να σε καυλώνει με κανα κολάν ή σορτσάκι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Εμένα μου αρέσει μια πελάτισσα στην δουλειά με αυτή την φάτσα (λίγο ασύμμετρα αλλά θηλυκότατα χαρακτηριστικά προσώπου) με οκ σώμα και βυζί. Όχι μπόγος να γαμάω και να μου πέφτει η μέση. Αυτές μου αρέσουν πολύ. Μόλις βλέπω τέτοια φάτσα κάτι παθαίνω. Και μάλιστα πολύ πριν δω ότι υπάρχει η Κρύσταλ Τσεηζ. Της την έχω πέσει αλλά δεν λέει ναι η όχι το μουνόσκυλο.

57fdec352d8bae62310c9afcceafe1ce.20.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: SKEF

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Ρε παιδες λετε να εκανα βλακεία.
Βρηκα μεσω σοσιαλ μια κοπελουδα η οποια μου είπε χυμα στο κυμα να πηδηθουμε.
Με το καλημερα πήδημα χωρις να με έχει δει η να την εχω δει απο κοντα.
Το θεμα ειναι οτι και τσαντιζοταν και εύκολα οταν μου λεγε μες στο βραδι να βρεθούμε.
Μου πρότεινε 2 φορες τελευταια στιγμη για σεξ εγω ειχα δουλειά εκεινη τη στιγμη.
Ηταν αρνητική σε ενα ραντεβού μια τυπικη γνωριμία και μετα σεξ,ηθελε καπάκι σεξ μονο.
Τι φαινόμενο ηταν αυτο ρε λαγωνικά?εχει τύχει σε κανεναν σας?τι κάνατε?
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Ολες καποιον εχουνε,και οσες ειναι αδιαφορες,απλα εχουν καποιον εδω και πολυυυυ καιρο,πιθανοτατα τα εχουν μαζι του καμια δεκαρια χρονια
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
10
Like
6.034
Πόντοι
1.336
τι να βρεις, εδω εξω πας και βλεπεις κατι γκολουμ 1.55 χοντρουλες και συνοδευονται με κατι τρομπες και τις εχουν σαν θεες, ολο μελια και αγκαλιες λες και βρηκαν την σαρλιζ θερον στα νιατα της, εχει πεσει τοση λιγουριαση-αγαμιαση στην ελλαδα που οποιος ειναι μπακουρι, οποιαδηποτε να γνωρισει κατω απο τα 40 θα κανει τουμπες που την βρηκε για γκομενα, και ας τον εχει χεσμενο αυτη και του τρωει τα λεφτα και τον εχει ετσι για να περναει την ωρα της και μολις τον βαρεθει θα τον ξαποστειλει
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-07-18-09-20-46-556_com.zhiliaoapp.musically.jpg
    Screenshot_2023-07-18-09-20-46-556_com.zhiliaoapp.musically.jpg
    690,2 KB · Εμφανίσεις: 50

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.069
Κριτικές
63
Like
46.035
Πόντοι
9.297
Εμένα μου αρέσει μια πελάτισσα στην δουλειά με αυτή την φάτσα (λίγο ασύμμετρα αλλά θηλυκότατα χαρακτηριστικά προσώπου) με οκ σώμα και βυζί. Όχι μπόγος να γαμάω και να μου πέφτει η μέση. Αυτές μου αρέσουν πολύ. Μόλις βλέπω τέτοια φάτσα κάτι παθαίνω. Και μάλιστα πολύ πριν δω ότι υπάρχει η Κρύσταλ Τσεηζ. Της την έχω πέσει αλλά δεν λέει ναι η όχι το μουνόσκυλο.

57fdec352d8bae62310c9afcceafe1ce.20.jpg
H μη απάντηση είναι "Όχι" κατά 99%
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.069
Κριτικές
63
Like
46.035
Πόντοι
9.297
Αγαπάνε την διαφορετικοτητα σύμφωνα με τον Αντώνη Λουδαρο στην κυριακάτικη "Δημοκρατία"....:confused::headbang:
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Δεν αυτοκτοναει κιόλας.

Που μπαγκλαντεζιανος με ύψος 1.45 με τακούνι που πουλαει λουλούδια στην Πανορμου γαμαει παραπαναω
ναι γαμαει ο μπανγκλαντεζιανος κανεναν συγκατοικο του,και μετα αλλαζουν τις σαγιοναρες και γαμαει ο ενας τον αλλο,ασε μας βρε τυπε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.310
Πόντοι
3.656
Ρε παιδες λετε να εκανα βλακεία.
Βρηκα μεσω σοσιαλ μια κοπελουδα η οποια μου είπε χυμα στο κυμα να πηδηθουμε.
Με το καλημερα πήδημα χωρις να με έχει δει η να την εχω δει απο κοντα.
Το θεμα ειναι οτι και τσαντιζοταν και εύκολα οταν μου λεγε μες στο βραδι να βρεθούμε.
Μου πρότεινε 2 φορες τελευταια στιγμη για σεξ εγω ειχα δουλειά εκεινη τη στιγμη.
Ηταν αρνητική σε ενα ραντεβού μια τυπικη γνωριμία και μετα σεξ,ηθελε καπάκι σεξ μονο.
Τι φαινόμενο ηταν αυτο ρε λαγωνικά?εχει τύχει σε κανεναν σας?τι κάνατε?

Βάζουμε θειάφι


snake-hiss.gif
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
36
Like
10.609
Πόντοι
3.436
Ρε παιδες λετε να εκανα βλακεία.
Βρηκα μεσω σοσιαλ μια κοπελουδα η οποια μου είπε χυμα στο κυμα να πηδηθουμε.
Με το καλημερα πήδημα χωρις να με έχει δει η να την εχω δει απο κοντα.
Το θεμα ειναι οτι και τσαντιζοταν και εύκολα οταν μου λεγε μες στο βραδι να βρεθούμε.
Μου πρότεινε 2 φορες τελευταια στιγμη για σεξ εγω ειχα δουλειά εκεινη τη στιγμη.
Ηταν αρνητική σε ενα ραντεβού μια τυπικη γνωριμία και μετα σεξ,ηθελε καπάκι σεξ μονο.
Τι φαινόμενο ηταν αυτο ρε λαγωνικά?εχει τύχει σε κανεναν σας?τι κάνατε?
Ακουγεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο...Πιθανον μιλαγες σε ανδρα με γυναικειο προφιλ...το νου σου ισως ειναι απατη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom