Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Θα βγάλει μια πουτσα να η κοπελουδα να προσεχεις
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
αμα ειναι καλη σιγουρα θα θελει καλο αυτοκινητο, βολτες να εχεις καλη δουλεια και να σου τρωει αρκετα απο αυτα που βγαζεις, και το να βρεις ωραια γκομενα δεν παιζει ρολο τοσο πολυ αν εισαι εσυ εμφανισιμος,
στην κατω κηφισια εχει ανοιξει ενα υπαιθριο πλυντηριο αυτοκινητων οπου πας και πλενεις μονος σου το αυτοκινητο σου, περναω συχνα απο εκει και εχω παρατηρησει να πλενουν κατι ακριβα αυτοκινητα, διπλα στο αμαξι παρατηρω να καθονται γκομενακια ωραιες νεαρες και αυτος που πλενει το ακριβο αμαξι ειτε κανα σιτεμενος ειναι ειτε κανα πατσαβουρης
Ρε τύπε κηφισια μένεις? Για αυτό δε γαμας. Η κηφισια είναι η πιο αγαμητη περιοχή αν δεν έχεις λεφτά.βόρεια οι ελλενιδες θέλουν να βγάζεις πάνω από 5κ το μήνα για να σου κάτσουν. Μετακόμισε γρήγορα Δραπετσώνα μπας και σωθεις
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.045
Like
14.579
Πόντοι
3.656
Ρε τύπε κηφισια μένεις? Για αυτό δε γαμας. Η κηφισια είναι η πιο αγαμητη περιοχή αν δεν έχεις λεφτά.βόρεια οι ελλενιδες θέλουν να βγάζεις πάνω από 5κ το μήνα για να σου κάτσουν. Μετακόμισε γρήγορα Δραπετσώνα μπας και σωθεις
Τύπε έχεις δίκιο και εγώ είχα ένα γνωστό έμενε στο Μονακό και δε γαμούσε τίποτα

από τότε που μετακόμισε Ασπρόπυργο έχει γαμηθεί στα μουνιά δε προλαβαίνει ούτε να κοιμηθεί :confused:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Οι άλλοι πήραν βαθυσκάφος για να πάνε να δουν το Τιτανικό. Δυο τρεις σελίδες εδώ μέσα να διάβαζαν και ναυάγια θα έβλεπαν και θα γλίτωναν.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Οι άλλοι πήραν βαθυσκάφος για να πάνε να δουν το Τιτανικό. Δυο τρεις σελίδες εδώ μέσα να διάβαζαν και ναυάγια θα έβλεπαν και θα γλίτωναν.
Τυπε απο φοβο δε μπηκαν εδω. Σου λεει, τι ειναι ο Τιτανικος μπροστα στα ναυαγια του σαιτ...
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Τύπε έχεις δίκιο και εγώ είχα ένα γνωστό έμενε στο Μονακό και δε γαμούσε τίποτα

από τότε που μετακόμισε Ασπρόπυργο έχει γαμηθεί στα μουνιά δε προλαβαίνει ούτε να κοιμηθεί :confused:
Τι θες να πεις? Την ίδια δυσκολία έχει ο Ασπρόπυργος με τη κηφισια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι άλλοι πήραν βαθυσκάφος για να πάνε να δουν το Τιτανικό. Δυο τρεις σελίδες εδώ μέσα να διάβαζαν και ναυάγια θα έβλεπαν και θα γλίτωναν.
Εσένα σε φανταζομε.. Ηλικία 70,ψηφοφορος του Κυριάκου,κανονικός κυρ παντελης
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.045
Like
14.579
Πόντοι
3.656
Τι θες να πεις? Την ίδια δυσκολία έχει ο Ασπρόπυργος με τη κηφισια?
Εξαρτάται για ποιον τύπε...για μερικά σεβαστά μέλη εδώ


οι γύφτησες που μαζεύουν σκραπ στα χυτά αλλά και οι πεταμένες εξατμίσεις στα σκραπάδικα είναι μονόδρομος.....:confused:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.196
Πόντοι
2.256
Ο τυπος είχε ξεχασει τη σαμπανια στο καθισμα του συνοδηγου, εκατσε επανω το Σκανια και απασφαλισε το μπουκαλι.

Βλέπουμε εντρομο το τυπο να απασφαλιζει τη "βομβα", λογικα ο φελλός έριξε κάποιο αεροπλάνο που είχε την ατυχία να περνάει
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
250
Like
258
Πόντοι
1
Δε συμφωνώ δυτικά είναι πολύ καλά μουνακι Ελευσίνα Ασπρόπυργος καμία σχέση με τις βλαμμένες στα βόρεια προάστια. Η Ελευσίνα έχει πολλές ρωσοποντιες αλβανιδες Γεωργιανες και γυφρτοπουλες. Βόρεια είναι μόνο κάτι λινατσες ελλενιδες που θέλουν μόνο πολύ πλούσιους για γκομενουε
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Ακουγεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο...Πιθανον μιλαγες σε ανδρα με γυναικειο προφιλ...το νου σου ισως ειναι απατη...
Οχι ρε τυπε πετυχα απο κοντα τη κοπέλα.
Αυτή την ευκολια δεν την εχω ξαναπετυχει.
Αμα ήθελα να βραψω φίδια θα έγραφα.
Εδω μιλαμε για περιστατικό και θέλω οι έμπειροι να δωσουν τα φωτα τους.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
H μη απάντηση είναι "Όχι" κατά 99%
Ισχύει φυσικά αλλά προσωπικά επιχειρώ να παίρνω πάντα απάντηση για να τις τυραννάω. Δεν τους αρέσει αυτό. Νομίζουν πως αν πουν όχι, θα στραβώσουμε αλλά εγώ κι όχι να μου πουν πάλι μιλάμε αλλά δεν ξαναρίχνομαι. Μάλιστα μου μιλούν οι ίδιες. Ίσως επειδή αντιλαμβάνονται ότι δεν τις υπολογίζω για κάτι εκτός από γαμήσι και σκέφτονται ότι δεν θα τις βρίσω. Όντως δεν τις βρίζω. Μόνο αν γίνει φάση και μου ζαλίσουν τ αρχίδια. Αυτό όμως δεν το ξέρουν μέχρι να το μάθουν. :2funny: Ήρθε πάλι σήμερα στο μεταξύ και φορούσε ένα κολάν κι απέξω μια μαλακία με κρόσια. Μαλλί στην πένα, νυχάκι μοντέλο
και όλα κομπλέ. Θα ψάχνεται κι αυτή.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Οχι ρε τυπε πετυχα απο κοντα τη κοπέλα.
Αυτή την ευκολια δεν την εχω ξαναπετυχει.
Αμα ήθελα να βραψω φίδια θα έγραφα.
Εδω μιλαμε για περιστατικό και θέλω οι έμπειροι να δωσουν τα φωτα τους.
Πιθανο να ητανε ενα τσουλακι που ηθελε αμεσο γαμησι, ισως και καμια γνωστη στον περιγυρο της νυμφομανης. Απλα εχασες μερικα γαμησια γιατι κατι σοβαροτερο προφανως δεν...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.069
Κριτικές
63
Like
46.035
Πόντοι
9.297
Ισχύει φυσικά αλλά προσωπικά επιχειρώ να παίρνω πάντα απάντηση για να τις τυραννάω. Δεν τους αρέσει αυτό. Νομίζουν πως αν πουν όχι, θα στραβώσουμε αλλά εγώ κι όχι να μου πουν πάλι μιλάμε αλλά δεν ξαναρίχνομαι. Μάλιστα μου μιλούν οι ίδιες. Ίσως επειδή αντιλαμβάνονται ότι δεν τις υπολογίζω για κάτι εκτός από γαμήσι και σκέφτονται ότι δεν θα τις βρίσω. Όντως δεν τις βρίζω. Μόνο αν γίνει φάση και μου ζαλίσουν τ αρχίδια. Αυτό όμως δεν το ξέρουν μέχρι να το μάθουν. :2funny: Ήρθε πάλι σήμερα στο μεταξύ και φορούσε ένα κολάν κι απέξω μια μαλακία με κρόσια. Μαλλί στην πένα, νυχάκι μοντέλο
και όλα κομπλέ. Θα ψάχνεται κι αυτή.
Δεν τις τυραννας καθόλου,πίστεψέ με...απλώς η απόρριψη πέφτει και με σφραγίδα ενώ χωρίς το "όχι" είναι κάπως ανεπίσημη.
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Πιθανο να ητανε ενα τσουλακι που ηθελε αμεσο γαμησι, ισως και καμια γνωστη στον περιγυρο της νυμφομανης. Απλα εχασες μερικα γαμησια γιατι κατι σοβαροτερο προφανως δεν...
Σωστά τυπε πέφτεις μεσα.
Να σου πω την αλήθεια με φοβησε αυτο το ξαφνικό το χύμα,οτι θελω μονο πηδημα και τίποτα άλλο.
Και το προφιλ της ηταν σεμνο καμια σχεση με αλλων.
Εντωμεταξύ την πετυχα στο δρομο χαιρετησε και μετα το πηγε στο πήδημα σε μηνυματα που στειλαμε και σε διαδικασια η πηδιομαστε η σε σβήνω.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Δεν τις τυραννας καθόλου,πίστεψέ με...απλώς η απόρριψη πέφτει και με σφραγίδα ενώ χωρίς το "όχι" είναι κάπως ανεπίσημη.
Κι όμως. Έχουν την ηλίθια σκέψη ότι αν πουν όχι δεν θα τους μιλάς η θα κρατάς μούτρα κτλ μαλακίες. Βασικά πράττουν έτσι διότι κρίνουν από τον εαυτό τους που δεν θέλουν να ακούν όχι. Είναι πολύ ηδονικη η στιγμή που κάποια κοκκινίζει η δυσκολεύεται προσπαθώντας να μην πει όχι και εσύ την κοιτάς λέγοντας πες να ξέρω για να ριχτω σε άλλη. Δεν θα χρονίσουμε. :2funny: Σε σιχαίνονται όταν το κάνεις αυτό. Μεγάλη καύλα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Σωστά τυπε πέφτεις μεσα.
Να σου πω την αλήθεια με φοβησε αυτο το ξαφνικό το χύμα,οτι θελω μονο πηδημα και τίποτα άλλο.
Και το προφιλ της ηταν σεμνο καμια σχεση με αλλων.
Εντωμεταξύ την πετυχα στο δρομο χαιρετησε και μετα το πηγε στο πήδημα σε μηνυματα που στειλαμε και σε διαδικασια η πηδιομαστε η σε σβήνω.
Μπορει να ητανε σπονσορετα και μετα το πρωτο πηδημα να σου ζητουσε δωρακια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Βασικα οι γυναικες που κινουνται με τετοιον επιθετικο τροπο εινια μετρημενες στα δαχτυλα σε ολη την Αθηνα. 3 στο Περιστερι, 2 στον κορυδαλλο, 2 Μαρουσι, 4 Γλυφαδα, 1 Ερυθραια, κλπ και τις ξερει ολος ο ντουνιας μετα απο ενα μικρο διαστημα δρασης τους

Σε αλλες χωρες πεσιμο τοσο αγριο ειναι σχεδον η νορμα ειδικα Σαββατοβραδο που ειναι ολες σουρωμενες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom