Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
15
Like
4.670
Πόντοι
1.446
Δεν συμφωνώ ότι είναι χάσιμο χρόνου οτιδήποτε έχει να κάνει με γκόμενες.Κι αυτά εμπειρίες είναι που πρέπει να τις ζήσει κάποιος.

Να έλεγες χάσιμο χρόνου....το να βγαίνεις με ψωλαρία...να πηγαίνεις διακοπές με ψωλαρία αντί με γκόμενα...γενικά πιο πολύ να έφαγες τη ζωή σου με ψωλαρία παρά με γκόμενες...τότε το συζητάμε.

Ναι όλα είναι εμπειρίες ... και ολα έχουν αξία

Αλλά πραγματικά αν εχα στα 20 τα μυαλά που έχω τώρα
θα ειχα στείλει στον αγύριστο πολλές γκομενες πολύ πιο νωρίς
και αφού τους ειχα δώσει πρωτα το μουνι στο χέρι

Αυτή είναι η αξία της εμπειρίας ...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.210
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Ναι όλα είναι εμπειρίες ... και ολα έχουν αξία

Αλλά πραγματικά αν εχα στα 20 τα μυαλά που έχω τώρα
θα ειχα στείλει στον αγύριστο πολλές γκομενες πολύ πιο νωρίς
και αφού τους ειχα δώσει πρωτα το μουνι στο χέρι

Αυτή είναι η αξία της εμπειρίας ...

Πολλά θα κάναμε αν είχαμε άλλα μυαλά στα 20,ασ'το
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.631
Like
10.236
Πόντοι
3.506
Ταϋλάνδη ;

Μάγκα ..... η μία από τις δύο χώρες ..... που ήμουν πιστός στις γυναίκες που συνόδευσα εκεί ...........


Το θεωρώ κωμωδία να γαμάς εκεί .......


Καλύτερα πυρφορός, χυλοπιτάκιας, αγάμητος, πίκερ .... τα πάντα όλα ..... ευρώπη όμως ..................
Δυο από τα καλύτερα μουνια που έχω φάει είναι από καμποτζη και από ταυλανδη. Η μια έγινε ινφλουενσερ η άλλη αθλήτρια στους Ολυμπιακούς.

Έχει και πολλές μαϊμούδες προφανώς, αλλά χίλιες φορές μαϊμού παρά πυρφορος για μια φώκια
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.631
Like
10.236
Πόντοι
3.506
Παρεπιπτόντως όχι ότι είμαι μαλακας και μαρεσει να προκαλώ, αλλά αυτή τη στιγμή ,28χρονη βουλγαρα με ύψος 1.75 (κμανικου τύπου σε αναλογίες) μου μαγειρεύει να πάρω δυνάμεις από το σφυροκόπημα που προηγήθηκε. Αν περίμενα τις ελλεηνιδες θα μαγείρευα μόνος μου και θα έλεγα ευχαριστώ αγάπη μου
 

vaggos89

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
16
Like
1.705
Πόντοι
1.071

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Εφτασες κι εκει τυπε; Σπανιο για Ελληνα. Ωραιος :thumbsup:
Σπάνιο;
Ουδαμως!
Οι Έλληνες όμως δεν υποκύπτουν στα ανήλικα στον βαθμό που υποκύπτουν οι πλουσιότεροι Βορειοαμερικανοι και Ευρωπαίοι και για αυτό δεν χάθηκαν Έλληνες στο τσουνάμι του 2004.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Απλά στην Ελλάδα τα φτιάχνουν όλοι με άτομα της παρέας τους λογικό είναι να βλέπεις αυτά τα αταίριαστα ζευγαρια
Εκτός από αυτό όλοι ψάχνουν για περιπτώσεις όπου δεν θα τους την κάνουν...γιατί ένα μπαζο δεν θα το κοιτάξει κανείς άλλος.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.915
Like
1.439
Πόντοι
216
Παρεπιπτόντως όχι ότι είμαι μαλακας και μαρεσει να προκαλώ, αλλά αυτή τη στιγμή ,28χρονη βουλγαρα με ύψος 1.75 (κμανικου τύπου σε αναλογίες) μου μαγειρεύει να πάρω δυνάμεις από το σφυροκόπημα που προηγήθηκε. Αν περίμενα τις ελλεηνιδες θα μαγείρευα μόνος μου και θα έλεγα ευχαριστώ αγάπη μου

Πως τη γνωρισες;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.013
Like
18.351
Πόντοι
3.656
Εκτός από αυτό όλοι ψάχνουν για περιπτώσεις όπου δεν θα τους την κάνουν...γιατί ένα μπαζο δεν θα το κοιτάξει κανείς άλλος.


Μπάζα , γαμάνε όσοι δεν μπορούν να γαμήσουν .... μη μπάζα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.210
Like
18.305
Πόντοι
3.656
βγηκα με ενα φιλο σημερα που ειχα να δω καιρο πηγαμε για σουβλακια καλα ρε πουστη 40 ευρω για 4 πιτες χοιρινες με 6 μπυρες,ουατ δε φακ..παει το 20αρικο για να ακουω το φιλαρακι να λεει και αυτος οτι δε γαμααει τιποτα και τι τρεχει με τις ελειινιδες αυτο λεγαμε μονο..καλα οι ελλεινιδες στη κοσμαρα τους τις κοιτουσα..καλυτερα να πηγιανα να γαμησω με το 20αρικο και να ετρωγα σπιτι..φενικα πλεον δεν αξιζει να βγενεις εξω,δεν εχεις πιθανοτητες να γνωρισεις τιποτα..και τα μαγαζια μυγες βαρανε,παρασκευη βραδυ καλοκαιρι και ειναι ψιλοαδεια,απορω τι λενε για ρεκορ αναπτυξης στα καναλια..

Μονο αν έχεις γκόμενα είναι να βγαίνεις πλέον βράδυ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
βγηκα με ενα φιλο σημερα που ειχα να δω καιρο πηγαμε για σουβλακια καλα ρε πουστη 40 ευρω για 4 πιτες χοιρινες με 6 μπυρες,ουατ δε φακ..παει το 20αρικο για να ακουω το φιλαρακι να λεει και αυτος οτι δε γαμααει τιποτα και τι τρεχει με τις ελειινιδες αυτο λεγαμε μονο..καλα οι ελλεινιδες στη κοσμαρα τους τις κοιτουσα..καλυτερα να πηγιανα να γαμησω με το 20αρικο και να ετρωγα σπιτι..φενικα πλεον δεν αξιζει να βγενεις εξω,δεν εχεις πιθανοτητες να γνωρισεις τιποτα..και τα μαγαζια μυγες βαρανε,παρασκευη βραδυ καλοκαιρι και ειναι ψιλοαδεια,απορω τι λενε για ρεκορ αναπτυξης στα καναλια..

Μια πίτα =4€ άρα μια μπύρα πάλι 4€...τουλαχιστον θα μπορούσατε να πάρετε μια εξάδα από το περίπτερο ,πιο λίγο θα σας έβγαινε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Μονο αν έχεις γκόμενα είναι να βγαίνεις πλέον βράδυ
Αν περιμένεις να πας και στον κινηματογράφο με γκόμενα τότε άστα να πάνε Μπάνε...
Και τι θα καταλάβεις;Εκεί πας για την ταινία ,δεν πας για να της βάλεις κωλοδάχτυλο στα σκοτεινά μέσα στον κόσμο...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Άσε που όταν δεις τον Ιντιάνα Τζόουνς να μιλάει στα ελληνικά με τον Αρχιμήδη δεν έχεις ανάγκη ούτε γκόμενα ,ούτε τίποτα...πιο μεγάλη φαντασιωση απο αυτήν υπάρχει;;;;Δεν νομιζω...!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή...η εσύ;:grin:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
20
Like
3.775
Πόντοι
1.446
Tύπε για ποιον λογο ποσταρεις τραβελοπουτσες?
Στην Λατινική Αμερική και ειδικά στην Βραζιλία έχει σχολές τραβεστί, που βγάζουν αρκετά επιτυχημένα στελέχη... Δεν έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται...
Την έχουν πατήσει πολλοί πάντως που βρέθηκαν προ εκπλήξεων την επίμαχη στιγμή...:alivedick: :wink:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.210
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Αν περιμένεις να πας και στον κινηματογράφο με γκόμενα τότε άστα να πάνε Μπάνε...
Και τι θα καταλάβεις;Εκεί πας για την ταινία ,δεν πας για να της βάλεις κωλοδάχτυλο στα σκοτεινά μέσα στον κόσμο...

Εσύ είσαι κατηγορία 'βγαίνω μόνος και είμαι οκ'.Σεβαστό,αλλά δεν είναι για όλους.

Για μένα βραδινή έξοδος χωρίς θηλυκό (και δεν εννοώ φίλη ή ξαδέρφη),ξέρω εκ των προτέρων ότι θα'ναι άλλη μια βαρετή έξοδος.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Εσύ είσαι κατηγορία 'βγαίνω μόνος και είμαι οκ'.Σεβαστό,αλλά δεν είναι για όλους.

Για μένα βραδινή έξοδος χωρίς θηλυκό (και δεν εννοώ φίλη ή ξαδέρφη),ξέρω εκ των προτέρων ότι θα'ναι άλλη μια βαρετή έξοδος.
Φαντασου ποσο loser μουνοδουλος εισαι που εξαρτας το εαν θα περασεις καλα σε μια εξοδο αναλογα με το εαν εχει γυναικες.

Αυτος που γαμαει περναει καλα ακομα και εαν ειναι με 3 φιλους του η με την αδερφη του.

Φαντασου ποσο βαρετος ανθρωπος εισαι και αναρωτιεσαι γιατι δε γαμας κιολας.
Θα ειναι γιατι οι γυναικες ειναι αγαμητες μαλλον. :2funny::2funny::2funny:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
20
Like
3.775
Πόντοι
1.446
Η κολομπιάνα μου ειναι ΚΑΤΑΣΠΡΗ, πιο ασπρη δεν γινεται. Με μαυρο μακρυ μαλλι. Δεν ειναι ινδιάνες ολες οι λατινες στη νοτια αμερικη.
Εγω μια συμβουλή του εδωσα, αν θελει την ακολουθει. Ας το κανει χωρις να το παραδεχθει. Καλο θα του κανει
Ο αρχηγός της δεξιάς παράταξης θα διάλεγε ποτέ μαυροτσούκαλη;
Ένας ευπατρίδης του bou.com δεν κάνει τέτοιους συμβιβασμούς και τέτοιες επιλογές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom