Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.906
Κριτικές
21
Like
11.184
Πόντοι
4.546
Που έχει άδικο σ'αυτά;

Φυσικά περνάει καλύτερα η γυναίκα,αφού απο αυτήν δεν απαιτείται τίποτα

Ούτε να δουλεύει,ούτε να βγάζει λεφτά,ούτε να σκουπίζει,ούτε να καθαρίζει

Οι περισσότερες πλέον στα 25,ζουν όσα οι άντρες σε 5 ζωές

Έχουν γαμηθεί,έχουν κάνει σχέσεις,έχουν γυρίσει όλη την Ευρώπη,όλα τα νησιά της Ελλάδας,με γκόμενους...με παρέες...κι όλα αυτά απ'τα 18 μέχρι τα 25.
Η αφρόκρεμα ίσως να τα έχει κάνει....επίσης τα σόσιαλ έχουν κάψει εγκεφάλους....
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
986
Πόντοι
86
βλεπω στο λεωφορειο εναν ψιλογκει καπου στα 30 μαζι του μια γκομενα καπου 40 ,λεω τι σκατα γινεται η αλλη βρηκε μικροτερο της και γκει, μετα βλεπω εναν μπρατσαρα μαζι με μια γκομενα κοντοχοντρη σαν κεφτες, υστερα βλεπω εναν χοντρο με γκομενα μια μουναρα λεπτη μοντελε.
ρε φιλε μια βολτα βγαινεις εξω και τα πιο πολλα που βλεπεις ειναι κουλα , τι σκατα γινεται σε αυτο το γαμηδι πλεον στην ελλαδα, εχει χαθει καθε λογικη, να εισαι νεαρος ψηλος γυμνασμενος να θες να βρει μια νεα εξισου εμφανισιμη με σενα, και να μην μπορεις γιατι εχει πεσει τοση μαλακινση στις γκομενες που πανε και βρισκουν οτι ναναι και τα προτυπα τους ειναι κουκουρουκου
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Like
789
Πόντοι
81
βλεπω στο λεωφορειο εναν ψιλογκει καπου στα 30 μαζι του μια γκομενα καπου 40 ,λεω τι σκατα γινεται η αλλη βρηκε μικροτερο της και γκει, μετα βλεπω εναν μπρατσαρα μαζι με μια γκομενα κοντοχοντρη σαν κεφτες, υστερα βλεπω εναν χοντρο με γκομενα μια μουναρα λεπτη μοντελε.
ρε φιλε μια βολτα βγαινεις εξω και τα πιο πολλα που βλεπεις ειναι κουλα , τι σκατα γινεται σε αυτο το γαμηδι πλεον στην ελλαδα, εχει χαθει καθε λογικη, να εισαι νεαρος ψηλος γυμνασμενος να θες να βρει μια νεα εξισου εμφανισιμη με σενα, και να μην μπορεις γιατι εχει πεσει τοση μαλακινση στις γκομενες που πανε και βρισκουν οτι ναναι και τα προτυπα τους ειναι κουκουρουκου
γουστα ειναι αυτα ρε τυπε ο καθε ενας την βρισκει αλλιως
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.013
Like
18.351
Πόντοι
3.656
να εισαι νεαρος ψηλος γυμνασμενος να θες να βρει μια νεα εξισου εμφανισιμη με σενα, και να μην μπορεις γιατι εχει πεσει τοση μαλακινση στις γκομενες που πανε και βρισκουν οτι ναναι και τα προτυπα τους ειναι κουκουρουκου
Αν νομίζεις ότι σου αξίζει κάτι .... σου αξίζει άλλη μια δεκαετία μπακουριάς και μαλακίας ....

Χωρίς προσπάθεια δεν γίνεται τίποτε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Αν νομίζεις ότι σου αξίζει κάτι .... σου αξίζει άλλη μια δεκαετία μπακουριάς και μαλακίας ....

Χωρίς προσπάθεια δεν γίνεται τίποτε.

Αν είναι νεαρός,ψηλός,γυμνασμένος,τί να του αξίζουν δηλαδή,κεφτέδες;

Η νεαρή,ψηλή,γυμνασμένη ας πούμε,χρειάζεται να προσπαθήσει;Όχι...

Ο άντρας γιατί πρέπει να προσπαθεί;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.013
Like
18.351
Πόντοι
3.656
Αν είναι νεαρός,ψηλός,γυμνασμένος,τί να του αξίζουν δηλαδή,κεφτέδες;

Η νεαρή,ψηλή,γυμνασμένη ας πούμε,χρειάζεται να προσπαθήσει;Όχι...

Ο άντρας γιατί πρέπει να προσπαθεί;

Μεγάλε .... σου έχω καλύτερο ..... γιατί τα γίδια βρίσκουν το χορτάρι έτοιμο κάτω από τα πόδια τους ....
και οι λύκοι τρέχουν να κυνηγήσουν τα γίδια ;;;;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αν είναι νεαρός,ψηλός,γυμνασμένος,τί να του αξίζουν δηλαδή,κεφτέδες;

Η νεαρή,ψηλή,γυμνασμένη ας πούμε,χρειάζεται να προσπαθήσει;Όχι...

Ο άντρας γιατί πρέπει να προσπαθεί;

Υπαρχει μια και για σενα και σε περιμενει.
Ενα εισητηριο δρομο ειναι.
Φυγε να σωθεις
Εδω τριγυρνας σαν το Φροντο στη Μορντορ

1688597248227.png
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.631
Like
10.236
Πόντοι
3.506
παραθέτω διάλογο απο Ελλεηνιδα την οποία έχω φάει αρκετές φορές ανα τα χρόνια και που τώρα ψάχνει γαμπρό/κοροιδο.


«Ο γύφτος μου είχε πει κάποια στιγμή Εντάξει θα σου κάνω κάποια στιγμή πρόταση γάμου αλλά μην περιμένεις να σου πάρω και καμιά Κότρωνα. Και εγώ του είπα θα παρεις μονοπετρο Κ θα γονατισεις,εγώ αυτό θέλω. Και ειπε θα το κάνει σύντομα.»

Όταν της είπα, έχεις καβατζωσει 35,πρέπει να βιαστείς και καλύτερα τα λεφτά να τα δωσει για τα παιδιά που θα κάνετε η για κανα σπίτι,έλαβα την ακόλουθη αποστομωτική απάντηση.

«Κ τι θα δειχνω ρε στις φίλες μου τα πλακάκια;άκου τώρα πήρε μια προαγωγή και το ανέφερε από μόνος του, οποτε κομπλέ»

Κύριοι ,εσείς τις έχετε κάνει σκατα. Θα προσεύχομαι για τις ψυχές σας από ταυλανδη.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.140
Πόντοι
446
παραθέτω διάλογο απο Ελλεηνιδα την οποία έχω φάει αρκετές φορές ανα τα χρόνια και που τώρα ψάχνει γαμπρό/κοροιδο.


«Ο γύφτος μου είχε πει κάποια στιγμή Εντάξει θα σου κάνω κάποια στιγμή πρόταση γάμου αλλά μην περιμένεις να σου πάρω και καμιά Κότρωνα. Και εγώ του είπα θα παρεις μονοπετρο Κ θα γονατισεις,εγώ αυτό θέλω. Και ειπε θα το κάνει σύντομα.»

Όταν της είπα, έχεις καβατζωσει 35,πρέπει να βιαστείς και καλύτερα τα λεφτά να τα δωσει για τα παιδιά που θα κάνετε η για κανα σπίτι,έλαβα την ακόλουθη αποστομωτική απάντηση.

«Κ τι θα δειχνω ρε στις φίλες μου τα πλακάκια;άκου τώρα πήρε μια προαγωγή και το ανέφερε από μόνος του, οποτε κομπλέ»

Κύριοι ,εσείς τις έχετε κάνει σκατα. Θα προσεύχομαι για τις ψυχές σας από ταυλανδη.

συναγωνιστη glyfomounix ριξε κανα γλυφομουνι σε κανα ταυλανδεζικο μουνακι και για εμας που ζουμε στο κολαστήριο εν ονοματι ελλαδισταν
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
748
Πόντοι
96
βλεπω στο λεωφορειο εναν ψιλογκει καπου στα 30 μαζι του μια γκομενα καπου 40 ,λεω τι σκατα γινεται η αλλη βρηκε μικροτερο της και γκει, μετα βλεπω εναν μπρατσαρα μαζι με μια γκομενα κοντοχοντρη σαν κεφτες, υστερα βλεπω εναν χοντρο με γκομενα μια μουναρα λεπτη μοντελε.
ρε φιλε μια βολτα βγαινεις εξω και τα πιο πολλα που βλεπεις ειναι κουλα , τι σκατα γινεται σε αυτο το γαμηδι πλεον στην ελλαδα, εχει χαθει καθε λογικη, να εισαι νεαρος ψηλος γυμνασμενος να θες να βρει μια νεα εξισου εμφανισιμη με σενα, και να μην μπορεις γιατι εχει πεσει τοση μαλακινση στις γκομενες που πανε και βρισκουν οτι ναναι και τα προτυπα τους ειναι κουκουρουκου
ειπαμε η γιολαντα δεν ειναι παραδεισος για τις ελλεινιδες,το επιβεβαιωσε και ο μητσος ο μπιθουλας αφου επλυνε το ψωλοχυμενο στρινγκ της (sic) γυναικας του απο την χθεσινη της εξοδο :2funny::2funny::2funny:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
ειπαμε η γιολαντα δεν ειναι παραδεισος για τις ελλεινιδες,το επιβεβαιωσε και ο μητσος ο μπιθουλας αφου επλυνε το ψωλοχυμενο στρινγκ της (sic) γυναικας του απο την χθεσινη της εξοδο :2funny::2funny::2funny:
Και ποιος το ψωλοχυσε το στρινγκ ρε μάστορα;
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
15
Like
4.670
Πόντοι
1.446
Πραγματικά ο άνδρας το ριχει στα εσκορτακια αφού πρώτα βάλει μυαλό

Αφού χάσει μια δεκαετία να ασχολειται με ψωναρες που αγροτερα κοιτάει πίσω του και καταλαβαινει οτι δεν άξιζαν ούτε το χρόνο ούτε το χρήμα ακόμα και αν τις γαμησε

Στερνή μου γνώση ... να σε ειχα πρώτα ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.068
Κριτικές
63
Like
46.032
Πόντοι
9.297
Δεν μπορώ άλλο να βλέπω μαλάκες να υποτάσσονται. Είναι σαν πανούκλα. Τι νιώθουν δηλαδή; Ότι βγήκαν με μια διποδη σαύρα και απέκτησαν αξία; Μόνο από αυτό νιώθουν ωραία; έχουν μείνει στην εφηβεία;
είναι να τρελαίνεσαι. :headbang:
Η σαύρα ...παει κι έρχεται...
Εδώ πέρα μιλάμε για γυναίκες με χοιρινή μορφή και για γιουβαρλάκια με πόδια.
Λυπάμαι για την πορεία που έχει πάρει το αρσενικό γένος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε εδώ βλέπω στο γυμναστήριο παιδιά ωραία, ψηλά κάστανα γυμνασμένα και είναι μπακουρια, πολλοί από αυτούς παίζει να είναι και παρθενοι, αφού με το που ακούνε μπουρδέλα κόβουν δρόμο δε γουστάρουν καθόλου τον αγοραίο οι 22αρηδες
Δεν έχουν λεφτά παρά μόνο για γυμναστήριο άντε και για κινητό...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.013
Like
18.351
Πόντοι
3.656
Θα προσεύχομαι για τις ψυχές σας από ταυλανδη.
Ταϋλάνδη ;

Μάγκα ..... η μία από τις δύο χώρες ..... που ήμουν πιστός στις γυναίκες που συνόδευσα εκεί ...........


Το θεωρώ κωμωδία να γαμάς εκεί .......


Καλύτερα πυρφορός, χυλοπιτάκιας, αγάμητος, πίκερ .... τα πάντα όλα ..... ευρώπη όμως ..................
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Πραγματικά ο άνδρας το ριχει στα εσκορτακια αφού πρώτα βάλει μυαλό

Αφού χάσει μια δεκαετία να ασχολειται με ψωναρες που αγροτερα κοιτάει πίσω του και καταλαβαινει οτι δεν άξιζαν ούτε το χρόνο ούτε το χρήμα ακόμα και αν τις γαμησε

Στερνή μου γνώση ... να σε ειχα πρώτα ...

Δεν συμφωνώ ότι είναι χάσιμο χρόνου οτιδήποτε έχει να κάνει με γκόμενες.Κι αυτά εμπειρίες είναι που πρέπει να τις ζήσει κάποιος.

Να έλεγες χάσιμο χρόνου....το να βγαίνεις με ψωλαρία...να πηγαίνεις διακοπές με ψωλαρία αντί με γκόμενα...γενικά πιο πολύ να έφαγες τη ζωή σου με ψωλαρία παρά με γκόμενες...τότε το συζητάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom