Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Το first dates απεδειξε ποσο πεινασμενο ειναι το αντρικο φυλλο στην Ελλαδα.
Χωρις να θελω να υποτιμησω, παρελασαν απο την εκπομπη καποιες αντικειμενικα ασχημες γυναικες για τις οποιες οι συντροφοι εδειξαν απο ενδιαφερον εως και αποθεωση.
Να βλεπεις ενα αντικειμενικο μπαζο απεναντι και ο αλλος να την περιγραφει ως πολυ ομορφη κοπελα, κλπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εσύ είσαι κατηγορία 'βγαίνω μόνος και είμαι οκ'.Σεβαστό,αλλά δεν είναι για όλους.

Για μένα βραδινή έξοδος χωρίς θηλυκό (και δεν εννοώ φίλη ή ξαδέρφη),ξέρω εκ των προτέρων ότι θα'ναι άλλη μια βαρετή έξοδος.
Τι λες ρε ανθρωπε, τι λες...
Εγω τις πιο ωραιες εξοδους μου, που τις αναπολώ συχνα, ειναι με τα φιλαρακια μου.
Ποσο πια εχεις αποθεωσει το μουνι, ελεος....
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.631
Like
10.228
Πόντοι
3.506
Τι λες ρε ανθρωπε, τι λες...
Εγω τις πιο ωραιες εξοδους μου, που τις αναπολώ συχνα, ειναι με τα φιλαρακια μου.
Ποσο πια εχεις αποθεωσει το μουνι, ελεος....
Η έλλειψη δημιουργεί αξία και η αξία με τη σειρά της έλλειψη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Εσύ είσαι κατηγορία 'βγαίνω μόνος και είμαι οκ'.Σεβαστό,αλλά δεν είναι για όλους.

Για μένα βραδινή έξοδος χωρίς θηλυκό (και δεν εννοώ φίλη ή ξαδέρφη),ξέρω εκ των προτέρων ότι θα'ναι άλλη μια βαρετή έξοδος.
Ναι...σιγά μην συμφωνήσει πάντα σε ποια ταινία θα πάτε.
Άσε που μπορεί να στα πρήζει με μαλακίες εκείνη την ώρα...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εσύ είσαι κατηγορία 'βγαίνω μόνος και είμαι οκ'.Σεβαστό,αλλά δεν είναι για όλους.

Για μένα βραδινή έξοδος χωρίς θηλυκό (και δεν εννοώ φίλη ή ξαδέρφη),ξέρω εκ των προτέρων ότι θα'ναι άλλη μια βαρετή έξοδος.
Το λαθος που κανεις ειναι να θεωρεις πως ΟΛΕΣ οι γυναικες ανεξαιρετως θα σου προσφερουν ομορφη παρεα για εξοδο, κατι που δεν ισχυει. Η στατιστικη αντιθετα λεει πως μονο με πολυ λιγες γυναικες θα περασεις πραγματικα καλα αν βγειτε μαζι.
Επομενως το "Βγαινω με μουνι" δεν ισοδυναμει παντα με "περναω καλα"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Το λαθος που κανεις ειναι να θεωρεις πως ΟΛΕΣ οι γυναικες ανεξαιρετως θα σου προσφερουν ομορφη παρεα για εξοδο, κατι που δεν ισχυει. Η στατιστικη αντιθετα λεει πως μονο με πολυ λιγες γυναικες θα περασεις πραγματικα καλα αν βγειτε μαζι.
Επομενως το "Βγαινω με μουνι" δεν ισοδυναμει παντα με "περναω καλα"
Oταν θα βρει γυναικα και θα του πρηζει τ' αρχιδια, θα καταλαβει οτι καμια φορα πρεπει να προσεχουμε τι ευχομαστε. Αυτα που λεει μου θυμιζει τον τροπο που σκεφτομασταν στα 15, οταν ειχαμε την εντυπωση οτι αν βρουμε γκομενα και βγουμε μαζι της το Σαββατοβραδο θα εχουμε εκπληρωσει το σκοπο της ζωης μας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Φανταστείτε μόνο να είστε σε κινηματογράφο και αντί να είναι αφοσιωμένη η σύνοδος στην ταινία να μαλακίζεται με το κινητό...μόνο εκνευρισμό προκαλεί τέτοιο σκηνικό .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Φανταστείτε μόνο να είστε σε κινηματογράφο και αντί να είναι αφοσιωμένη η σύνοδος στην ταινία να μαλακίζεται με το κινητό...μόνο εκνευρισμό προκαλεί τέτοιο σκηνικό .
Ή φαντασου να ειστε σε μεγαλη παρεα και όποτε ανοιγει το στομα της, να θελεις να κρυφτεις απο τις μαλακιες που λεει. Σε ποιο ροζ συννεφακι ζουνε καποιοι...Ακομη και σε ηλικιες που ειναι αδιανοητο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.041
Like
14.577
Πόντοι
3.656
πάντως μετά από κάνα δυό (το πολύ) μήνες σχέσης προσπαθείς να βρεις δικαιολογίες για να την κλάσεις και να ΜΗΝ βγεις μαζί της για να βρεις λίγο χρόνο να κάνεις αυτά που σου αρέσουν :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Πραγματικά χαίρομαι οσους γυρίζουν την πλάτη στις μάζες και στα "πρέπει " τους και κυκλοφορούν εκεί που άλλοι έχουν στήσει ολόκληρο σχέδιο μάχης με καμμία ογδονταρια τηλέφωνα αναμεταξύ τους...ρε τι ανασφάλεια είναι αυτή ρεεεεεεεεε;;;;!;!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.129
Κριτικές
20
Like
27.440
Πόντοι
8.346
Φανταστείτε μόνο να είστε σε κινηματογράφο και αντί να είναι αφοσιωμένη η σύνοδος στην ταινία να μαλακίζεται με το κινητό...μόνο εκνευρισμό προκαλεί τέτοιο σκηνικό .
Εγώ φαντάζομαι να είναι αφοσιωμένη στην ψωλή μου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
πάντως μετά από κάνα δυό (το πολύ) μήνες σχέσης προσπαθείς να βρεις δικαιολογίες για να την κλάσεις και να ΜΗΝ βγεις μαζί της για να βρεις λίγο χρόνο να κάνεις αυτά που σου αρέσουν :confused:
Εκτός αν υποκύψεις στην ασθένεια της αιδοιοδουλιασης οπότε...αντίο ζωή.
Κόβεις και καφενείο και γήπεδο και βλέπετε μαζί "Σασμό"...:headbang::priest::badair:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ φαντάζομαι να είναι αφοσιωμένη στην ψωλή μου
Ονειραααααα
Πουλιά μου ταξιδιαρικαααααααα....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.041
Like
14.577
Πόντοι
3.656
Εκτός αν υποκύψεις στην ασθένεια της αιδοιοδουλιασης οπότε...αντίο ζωή.
Κόβεις και καφενείο και γήπεδο και βλέπετε μαζί "Σασμό"...:headbang::priest::badair:
οι γκόμενες μυρίζονται τον ζήτουλα από 600χλμ μακρυά....ούτε μέχρι την πόρτα δε θα φτάσεις όχι να βλέπετε κάτι μαζί
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Oταν θα βρει γυναικα και θα του πρηζει τ' αρχιδια, θα καταλαβει οτι καμια φορα πρεπει να προσεχουμε τι ευχομαστε. Αυτα που λεει μου θυμιζει τον τροπο που σκεφτομασταν στα 15, οταν ειχαμε την εντυπωση οτι αν βρουμε γκομενα και βγουμε μαζι της το Σαββατοβραδο θα εχουμε εκπληρωσει το σκοπο της ζωης μας.
Εν τω μεταξυ δεν ειναι μονο οτι πρεπει η αλλη να ειναι ατομαρα για να περασεις καλα, αλλα πρεπει να ειναι και σε καλη διαθεση. Δηλαδη μπορει να βγεις με την πιο ενδιαφερουσα γυναικεια προσωπικοτητα της Αθηνας και απλα να ειναι στις μαυρες της, να μαλωσε με το αφεντικο της, με τη μανα της, να αρρωστησε ο γατος της, να χαλασε το αμαξι της, να εχει περιοδο και ερπη μαζι, η απλως να ειναι κουρασμενη η να εχει μια εβδομαδα κολαση μπροστα της και να ειναι αγχωμενη/αποπροσανατολισμενη.
Και να εχεις απεναντι 3 ωρες μια τελεια γυναικα με τα μουτρα μεχρι το πατωμα, εσυ να εχεις ορεξη να συζητησετε για 350 θεματα, αλλα να εισπραττεις ενα 'ναι', 'οχι', 'ισως' σε καθε προσπαθεια σου για ανοιγμα κουβεντας και κατα βαθος να μη φταιει η ιδια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Το λαθος που κανεις ειναι να θεωρεις πως ΟΛΕΣ οι γυναικες ανεξαιρετως θα σου προσφερουν ομορφη παρεα για εξοδο, κατι που δεν ισχυει. Η στατιστικη αντιθετα λεει πως μονο με πολυ λιγες γυναικες θα περασεις πραγματικα καλα αν βγειτε μαζι.
Επομενως το "Βγαινω με μουνι" δεν ισοδυναμει παντα με "περναω καλα"

Δεν είπα όλες

Αλλά δεν γίνεται και να βγαίνεις μόνος ή με τα ίδια 1-2-3 άτομα κάθε φορά,και να λες 'είμαι χαρούμενος'.
 

Cocteau88

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Εν τω μεταξυ δεν ειναι μονο οτι πρεπει η αλλη να ειναι ατομαρα για να περασεις καλα, αλλα πρεπει να ειναι και σε καλη διαθεση. Δηλαδη μπορει να βγεις με την πιο ενδιαφερουσα γυναικεια προσωπικοτητα της Αθηνας και απλα να ειναι στις μαυρες της, να μαλωσε με το αφεντικο της, με τη μανα της, να αρρωστησε ο γατος της, να χαλασε το αμαξι της, να εχει περιοδο και ερπη μαζι, η απλως να ειναι κουρασμενη η να εχει μια εβδομαδα κολαση μπροστα της και να ειναι αγχωμενη/αποπροσανατολισμενη.
Και να εχεις απεναντι 3 ωρες μια τελεια γυναικα με τα μουτρα μεχρι το πατωμα, εσυ να εχεις ορεξη να συζητησετε για 350 θεματα, αλλα να εισπραττεις ενα 'ναι', 'οχι', 'ισως' σε καθε προσπαθεια σου για ανοιγμα κουβεντας και κατα βαθος να μη φταιει η ιδια
Βασανιστήριο. Μου έχει συμβεί.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Δεν είπα όλες

Αλλά δεν γίνεται και να βγαίνεις μόνος ή με τα ίδια 1-2-3 άτομα κάθε φορά,και να λες 'είμαι χαρούμενος'.
Οι μονες σιγουρες χαρες στη ζωη ειναι τα παιδια και μια δουλεια που αγαπας. Ολα τα αλλα ειναι τζογος (γυναικες, φιλοι, κλπ)
Αν δεν εχεις δουλεια που να αγαπας η παιδια, δεν προκειται να νιωσεις ευτυχισμενος, και ας γαμας τα τοπ 7 μουνια του πλανητη μια φορα τη βδομαδα την καθεμια

Μην πονταρεις στις γυναικες, ακουσε με, πονταρε καλυτερα σε μια δουλεια που σε γεμιζει και μετα βρεις μια οποιαδηποτε (την πιο χοντρη γυναικα της Ελλαδας με σπυρια στη φατσα, χωρις μαλλια, και σαπια δοντια) και κανε της ενα παιδακι. Θα εισαι ο πιο ευτιχισμενος ανθρωπος στη Γη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Οι μονες σιγουρες χαρες στη ζωη ειναι τα παιδια και μια δουλεια που αγαπας. Ολα τα αλλα ειναι τζογος (γυναικες, φιλοι, κλπ)
Αν δεν εχεις δουλεια που να αγαπας η παιδια, δεν προκειται να νιωσεις ευτυχισμενος, και ας γαμας τα τοπ 7 μουνια του πλανητη μια φορα τη βδομαδα την καθεμια

Μην πονταρεις στις γυναικες, ακουσε με, πονταρε καλυτερα σε μια δουλεια που σε γεμιζει και μετα βρεις μια οποιαδηποτε (την πιο χοντρη γυναικα της Ελλαδας με σπυρια στη φατσα, χωρις μαλλια, και σαπια δοντια) και κανε της ενα παιδακι. Θα εισαι ο πιο ευτιχισμενος ανθρωπος στη Γη

Δεν μπορεί να μιλάς σοβαρά...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Δεν είπα όλες

Αλλά δεν γίνεται και να βγαίνεις μόνος ή με τα ίδια 1-2-3 άτομα κάθε φορά,και να λες 'είμαι χαρούμενος'.
Μια χαρά το λες...
Σέβομαι αρκετα τα αρχιδια μου για να δέχομαι να μου τα πρήζει η καθεμία που δεν νιώθει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom