Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Οι μονες σιγουρες χαρες στη ζωη ειναι τα παιδια και μια δουλεια που αγαπας. Ολα τα αλλα ειναι τζογος (γυναικες, φιλοι, κλπ)
Αν δεν εχεις δουλεια που να αγαπας η παιδια, δεν προκειται να νιωσεις ευτυχισμενος, και ας γαμας τα τοπ 7 μουνια του πλανητη μια φορα τη βδομαδα την καθεμια

Μην πονταρεις στις γυναικες, ακουσε με, πονταρε καλυτερα σε μια δουλεια που σε γεμιζει και μετα βρεις μια οποιαδηποτε (την πιο χοντρη γυναικα της Ελλαδας με σπυρια στη φατσα, χωρις μαλλια, και σαπια δοντια) και κανε της ενα παιδακι. Θα εισαι ο πιο ευτιχισμενος ανθρωπος στη Γη
Προτιμώ να τον βάλω στον ασβέστη παρα σε τέτοια περίπτωση που περιέγραψες..πολλοί φυσικά διαφωνούν και βλέπω τα χάλια τους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Μια χαρά το λες...
Σέβομαι αρκετα τα αρχιδια μου για να δέχομαι να μου τα πρήζει η καθεμία που δεν νιώθει.

Έχω ξαναπεί ότι αν μου αρέσει εμφανισιακά...θα δείξω αρκετή υπομονή αν λέει μαλακίες.Που δε θα την έδειχνα με κάποια που δεν μου αρέσει
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Προτιμώ να τον βάλω στον ασβέστη παρα σε τέτοια περίπτωση που περιέγραψες..πολλοί φυσικά διαφωνούν και βλέπω τα χάλια τους.
Ενταξει υπερεβαλλα, αλλα αλλο ητανε το point...
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.541
Like
1.703
Πόντοι
216
Οι μονες σιγουρες χαρες στη ζωη ειναι τα παιδια και μια δουλεια που αγαπας. Ολα τα αλλα ειναι τζογος (γυναικες, φιλοι, κλπ)
Αν δεν εχεις δουλεια που να αγαπας η παιδια, δεν προκειται να νιωσεις ευτυχισμενος, και ας γαμας τα τοπ 7 μουνια του πλανητη μια φορα τη βδομαδα την καθεμια

Μην πονταρεις στις γυναικες, ακουσε με, πονταρε καλυτερα σε μια δουλεια που σε γεμιζει και μετα βρεις μια οποιαδηποτε (την πιο χοντρη γυναικα της Ελλαδας με σπυρια στη φατσα, χωρις μαλλια, και σαπια δοντια) και κανε της ενα παιδακι. Θα εισαι ο πιο ευτιχισμενος ανθρωπος στη Γη
Δεν είναι πάντα έτσι, μην γενικεύεις. Άλλος μπορεί να είναι workaholic και να ζει μόνο γι' αυτό, χωρίς να νιώθει ότι κάνει κάτι λάθος. Άλλος μπορεί να τη βρίσκει με extreme sports γιατί γουστάρει αδρεναλίνη. Άλλος δεν ζει χωρίς σχέση, άλλος ζει για τα παιδιά του.

Το τι κάνει κάποιον ευτυχισμένο είναι ό,τι πιο υποκειμενικό υπάρχει στο σύμπαν. Και το ξαναλέω, αυτά που εσύ να βρίσκεις βαρετά, ο άλλος να μην τα λογαριάζει καν ως λάθος, γιατί για τη δική του ψυχοσύνθεση, απλά δεν είναι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Ενταξει υπερεβαλλα, αλλα αλλο ητανε το point...
Σε έπιασα,don 't worry...απλώς το θέμα είναι να μην είναι τελείως σαβουρα αλλά οι πιθανότητες για κάτι τέτοιο λιγοστεύουν όσο περνάει ο καιρός οπότε διαφυλάσσοντας την αξιοπρέπεια μου προτιμώ να είμαι μόνος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Σήμερα στην δουλειά πέρασε χονδρό ναυάγιο πελάτισσα (κοκκινομάλλα άρα και τρελλή) με την νέα μόδα τσάντα στην πλάτη λες και πάνε στο βουνό. :2funny:
Ηλικία γύρω στα 28-30. Eίχε ραμμένη στην τσάντα
και φράση people = shit.
Επαναστάτρια της φάπας.
Τζιν κοφτό που έμπαινε μέσα στον κώλο. Μην βιαστείτε.
Κώλος = 50 κιλά. :2funny:
Μετά από λίγα λεπτά μπήκε
κι ο γκόμενος. Μια σταλιά άνθρωπος με βερμούδα μέχρι το στήθος και κομπολόι. Όπου πήγαινε ακολουθούσε σαν μαλάκας. Παίζει να είπε 250 φορές την έκφραση μωράκι μου. :2funny: Αν έβλεπα ότι τον υπολόγιζε θα έλεγα οκ ερωτευμένοι είναι, πάει στα κομμάτια. Η τύπισσα τον είχε χεσμένο τελείως. Μόνο που δεν τον έφτυνε στο στόμα. Του μιλούσε με απαξίωση. Φοβερή κατάσταση λέμε. :jerking:
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
Σήμερα στην δουλειά πέρασε χονδρό ναυάγιο πελάτισσα (κοκκινομάλλα άρα και τρελλή) με την νέα μόδα τσάντα στην πλάτη λες και πάνε στο βουνό. :2funny:
Ηλικία γύρω στα 28-30. Eίχε ραμμένη στην τσάντα
και φράση people = shit.
Επαναστάτρια της φάπας.
Τζιν κοφτό που έμπαινε μέσα στον κώλο. Μην βιαστείτε.
Κώλος = 50 κιλά. :2funny:
Μετά από λίγα λεπτά μπήκε
κι ο γκόμενος. Μια σταλιά άνθρωπος με βερμούδα μέχρι το στήθος και κομπολόι. Όπου πήγαινε ακολουθούσε σαν μαλάκας. Παίζει να είπε 250 φορές την έκφραση μωράκι μου. :2funny: Αν έβλεπα ότι τον υπολόγιζε θα έλεγα οκ ερωτευμένοι είναι, πάει στα κομμάτια. Η τύπισσα τον είχε χεσμένο τελείως. Μόνο που δεν τον έφτυνε στο στόμα. Του μιλούσε με απαξίωση. Φοβερή κατάσταση λέμε. :jerking:
Οι πιο πολλοί κάνουν τους μαλακες έτσι και αλλιώς για να μην τους ζαλιζουν τα καμπανελια... κάποιοι είναι άτυχοι και κάνουν λάθος επιλογή στις συντρόφους τους όπως ο κύριος που μας περιεγραψες αλλά.....μέχρι εκεί έφτανε η τσέπη του και η εμφάνιση του
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Οι πιο πολλοί κάνουν τους μαλακες έτσι και αλλιώς για να μην τους ζαλιζουν τα καμπανελια... κάποιοι είναι άτυχοι και κάνουν λάθος επιλογή στις συντρόφους τους όπως ο κύριος που μας περιεγραψες αλλά.....μέχρι εκεί έφτανε η τσέπη του και η εμφάνιση του
O τύπος που είναι χαμηλού επιπέδου φαίνεται και από την συνοδο του...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Οι πιο πολύ κάνουν τους μαλακες έτσι και αλλιώς για να μην τους ζαλιζουν τα καμπανελια... κάποιοι είναι άτυχοι και κάνουν λάθος επιλογή στις συντρόφους τους όπως ο κύριος που μας περιεγραψες αλλά.....μέχρι εκεί έφτανε η τσέπη του και η εμφάνιση του
Προφανώς πρέπει να ήταν ήρωας ή εντελώς άχρηστος και ήθελε να έχει μια όποια να'ναι. Δεν ξέρω αλλά εγώ θα της έριχνα τίποτα καντήλια και μάνες. Παίζει και ροχάλες. :2funny:
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Σήμερα στην δουλειά πέρασε χονδρό ναυάγιο πελάτισσα (κοκκινομάλλα άρα και τρελλή) με την νέα μόδα τσάντα στην πλάτη λες και πάνε στο βουνό. :2funny:
Ηλικία γύρω στα 28-30. Eίχε ραμμένη στην τσάντα
και φράση people = shit.
Επαναστάτρια της φάπας.
Τζιν κοφτό που έμπαινε μέσα στον κώλο. Μην βιαστείτε.
Κώλος = 50 κιλά. :2funny:
Μετά από λίγα λεπτά μπήκε
κι ο γκόμενος. Μια σταλιά άνθρωπος με βερμούδα μέχρι το στήθος και κομπολόι. Όπου πήγαινε ακολουθούσε σαν μαλάκας. Παίζει να είπε 250 φορές την έκφραση μωράκι μου. :2funny: Αν έβλεπα ότι τον υπολόγιζε θα έλεγα οκ ερωτευμένοι είναι, πάει στα κομμάτια. Η τύπισσα τον είχε χεσμένο τελείως. Μόνο που δεν τον έφτυνε στο στόμα. Του μιλούσε με απαξίωση. Φοβερή κατάσταση λέμε. :jerking:

Ειλικρινά δεν κάνουν για τίποτα αυτές οι Ελληνίδες. Βλέπεις τέτοιες τις περιπτώσεις ζευγάριών και απορείς αν θες και εσύ να έχεις σχέση. Έχουμε μπλέξει με ψυχολογικά ανισσόροπες , πλήρως ανασφαλείς, δήθεν επαναστάτριες που θεωρούν πως είναι προοδευτικές "ευνουχίζοντας" τον άνδρα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Το απίστευτο είναι ότι οι άνδρες ψάχνουν πάντα κάποια να τους αρέσει και να ταιριάζουν. Οι γυναίκες θέλουν κάποιον 20 φορές ανώτερο σε κυβικά σε όλα
και το κυριότερο...νομίζουν ότι τους αξιζει!!!:2funny:
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
O τύπος που είναι χαμηλού επιπέδου φαίνεται και από την συνοδο του...
Πότε δεν ξέρεις.....
Προφανώς πρέπει να ήταν ήρωας ή εντελώς άχρηστος και ήθελε να έχει μια όποια να'ναι. Δεν ξέρω αλλά εγώ θα της έριχνα τίποτα καντήλια και μάνες. Παίζει και ροχάλες. :2funny:
Οι ήρωες φίλε πέθαναν το 1821... ο καθένας ποτέ δεν ξέρεις πως του τα φέρνει η μοίρα του
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.067
Κριτικές
63
Like
46.031
Πόντοι
9.297
Προφανώς πρέπει να ήταν ήρωας ή εντελώς άχρηστος και ήθελε να έχει μια όποια να'ναι. Δεν ξέρω αλλά εγώ θα της έριχνα τίποτα καντήλια και μάνες. Παίζει και ροχάλες. :2funny:
Εσύ σέβεσαι τον εαυτό σου.
Ο τύπος που περιγράφηκε νωρίτερα ήθελε απλώς να έχει γκόμενα...με ο,τι αυτό συνεπάγεται.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Οι ήρωες φίλε πέθαναν το 1821... ο καθένας ποτέ δεν ξέρεις πως του τα φέρνει η μοίρα του
Συνήθως προσπαθώ να δικαιολογήσω ένα ζευγάρι κοιτώντας αν ταιριάζουν. Δηλαδή αν είναι οκ, ερωτευμένοι η αγαπημένοι λέω δεν γαμιέται το πακέτο εμφάνισης; Εδώ όμως δεν υπήρχε τίποτα ως έλξη χημεία
ή σύμπνοια. Πιστεύω η χοντρή έβγαζε απωθημένα στον κακομοίρη.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
Συνήθως προσπαθώ να δικαιολογήσω ένα ζευγάρι κοιτώντας αν ταιριάζουν. Δηλαδή αν είναι οκ, ερωτευμένοι η αγαπημένοι λέω δεν γαμιέται το πακέτο εμφάνισης; Εδώ όμως δεν υπήρχε τίποτα ως έλξη χημεία
ή σύμπνοια. Πιστεύω η χοντρή έβγαζε απωθημένα στον κακομοίρη.
Υπάρχουν και χειρότερα δες εδώ
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Το χειρότερο που μου έχει τύχει πρόσφατα ήταν με γκόμενα που απλά της την έπεσα και ζήτησα τηλέφωνο. Ήρθε 3-4 φορές να ψωνίσει δήθεν τάχα με σάλια. Λέω οκ καλά πάμε. Τελικά όχι μόνο της έδωσα το δικό μου αλλά ζήτησα το δικό της και το έδωσε. Λέω, δεν μπορεί ρε μαλάκα να πηγαίνουν όλα ρολόι. :2funny: Και όντως!!!
Η τύπισσα χωρίζει με τον άνδρα της, έχει μωρό, είναι άνεργη και θέλει πλούσιο. Μου είπε αν πάμε για καφέ να πάω να την πάρω από το σπίτι της και βγαίνει μόνο Κεφαλάρι. Έτσι μου έρχεται να της ρίξω μια ροχαλα αν ξανάρθει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.209
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Σήμερα στην δουλειά πέρασε χονδρό ναυάγιο πελάτισσα (κοκκινομάλλα άρα και τρελλή) με την νέα μόδα τσάντα στην πλάτη λες και πάνε στο βουνό. :2funny:
Ηλικία γύρω στα 28-30. Eίχε ραμμένη στην τσάντα
και φράση people = shit.
Επαναστάτρια της φάπας.
Τζιν κοφτό που έμπαινε μέσα στον κώλο. Μην βιαστείτε.
Κώλος = 50 κιλά. :2funny:
Μετά από λίγα λεπτά μπήκε
κι ο γκόμενος. Μια σταλιά άνθρωπος με βερμούδα μέχρι το στήθος και κομπολόι. Όπου πήγαινε ακολουθούσε σαν μαλάκας. Παίζει να είπε 250 φορές την έκφραση μωράκι μου. :2funny: Αν έβλεπα ότι τον υπολόγιζε θα έλεγα οκ ερωτευμένοι είναι, πάει στα κομμάτια. Η τύπισσα τον είχε χεσμένο τελείως. Μόνο που δεν τον έφτυνε στο στόμα. Του μιλούσε με απαξίωση. Φοβερή κατάσταση λέμε. :jerking:

Ένας Καιάδας για όλα αυτά τα ανδρείκελα υπάρχει;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Το έχω ξαναγράψει.
Το πιστευω. Το στηρίζω μέχρι κεραίας.
Πλέον το μόνο που αξίζει είναι να συζείς με μια γυναίκα αληθινή φίλη σου, δηλαδή να μην θέλετε να γαμιέστε ποτέ. Να έχουν σβήσει όλα τα ερωτικά αν τυχόν υπήρχαν. Αρκεί να έχετε μια καλή κατανομή στις υποχρεώσεις της ζωής και μια παρέα ανθρώπινη, μια σύμπνοια, μια ήρεμη ατμόσφαιρα. Όποτε θες
ή θέλει τραβάτε
να γαμηθειτε με άλλες
ή άλλους και όλα οκ. Ούτε τσακωμοί, ουτε ζήλειες, ούτε ανταγωνισμοί, ούτε τίποτα. Ισορροπία και τέρμα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Το έχω ξαναγράψει.
Το πιστευω. Το στηρίζω μέχρι κεραίας.
Πλέον το μόνο που αξίζει είναι να συζείς με μια γυναίκα αληθινή φίλη σου, δηλαδή να μην θέλετε να γαμιέστε ποτέ. Να έχουν σβήσει όλα τα ερωτικά αν τυχόν υπήρχαν. Αρκεί να έχετε μια καλή κατανομή στις υποχρεώσεις της ζωής και μια παρέα ανθρώπινη, μια σύμπνοια, μια ήρεμη ατμόσφαιρα. Όποτε θες
ή θέλει τραβάτε
να γαμηθειτε με άλλες
ή άλλους και όλα οκ. Ούτε τσακωμοί, ουτε ζήλειες, ούτε ανταγωνισμοί, ούτε τίποτα. Ισορροπία και τέρμα.
δεν αντέχεται να συζεις με μια γυναίκα και να μην την γαμάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom