Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
τους τα μασάνε τα κορόιδα και τους πουλάνε γλύκες αλλά πουτσα δεν πέφτει..δεν είναι "φιλοι" ομως


Τους παίρνουν πρέφα ότι είναι αγάμητοι τρόμπες ..........

Αν φαίνονται και φλώροι πλουσιόπαιδα .........
ή αν τα σπίτια είναι σε βολικό μέρος .... για τα τουριστικά σχέδια που κάνει η άλλη η τελειωμένη ................

Έρχεται με ... ΚΤΕΛ .... πάει ο χαλβάς την παίρνει ....... την πάει σπίτι ...... δωματιάρα .... μπιφτέκια μπριζόλες πίτσες .........

της κάνει και τον .... ταξιτζή ........... μέχρι να την ξαναπάει στο ... ΚΤΕΛ ............
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Άπειρες.
Επειδή μεγάλωσα ... λίγο ... και έχω φίλους πιο μεγάλους ...........

Κάποιοι με βλαμμένους γιούς .... ακίνδυνους τέρμα μιλάμε .... παρθένους και έτς ....


ΜΙΛΑΝΕ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΟ FB .... ΤΕΡΜΑ ΑΓΝΩΣΤΕΣ .................

Και πάνε .... σπίτι τους ! ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝ !!!!!!!!!

Τους κόβουν ότι είναι ακίνδυνοι ....... αγάμητοι ...... τους κάνουν εξήγα ........... ΝΑ ΕΡΘΩ ΦΙΛΙΚΑ ΟΜΩΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΕΞ !!!!!!!!!

στον άγνωστο 19χρονο .... 22χρονο .... 25χρονο ...............


Έρχονται από του διαόλου τη μάνα ...... αράζουν .... κάνουν ... τουρισμό ...........
φουλ διατροφή ..... χλίδα πρωινά ...............


ΚΑΙ ΜΕΤΑ .... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!!!!!!

Πρώτη φορά τ'ακούω αυτό
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Τους παίρνουν πρέφα ότι είναι αγάμητοι τρόμπες ..........

Αν φαίνονται και φλώροι πλουσιόπαιδα .........
ή αν τα σπίτια είναι σε βολικό μέρος .... για τα τουριστικά σχέδια που κάνει η άλλη η τελειωμένη ................

Έρχεται με ... ΚΤΕΛ .... πάει ο χαλβάς την παίρνει ....... την πάει σπίτι ...... δωματιάρα .... μπιφτέκια μπριζόλες πίτσες .........

της κάνει και τον .... ταξιτζή ........... μέχρι να την ξαναπάει στο ... ΚΤΕΛ ............
δεν αμφιβαλλω οτι υπαρχουν τετοια κορόιδα-ΜΑΛΑΚΕΣ
αυτό δεν είναι "συγκατοίκηση" όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γίνεται φίλε .... άστο ... μακριά από μας !
αν γίνεται,μόνο τίποτα ηλίθιοι άντρες είναι που νομίζουν ότι θα τους κάτσει η άλλη
φαντάζομαι θα τις έχουν σε ξεχωριστή κρεβατοκάμαρα και θα κοιμούνται 35 μέτρα μακριά ο ένας απτην άλλη.χαχαχα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
τωρα λες απλα για ζευγάρια που συγκατοικουν απο συνήθεια και δεν κανουν σεξ πλέον
όχι για 2 ξεκάρφωτους "φιλους" διαφορετικου φυλου που δεν τα είχαν ποτέ,δεν γαμιούνται στο ιδιο σπίτι και είναι σαν 2 κολλητοί ή 2 αδέρφια
Στάνταρ η απάντηση. Ανύπαντροι οπωσδήποτε και χωρίς παιδιά ώστε να φύγεις στην στραβή τρέχοντας. Αυτή είναι η βασική αρχή. Μην μπερδεύεσαι. Να συγκατοικείς η να συζείς πες το με κάποια που δεν γαμιέστε, δεν έχετε έλξη λέμε είτε την ξέρεις είτε όχι από παλιά.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Στάνταρ η απάντηση. Ανύπαντροι οπωσδήποτε και χωρίς παιδιά ώστε να φύγεις στην στραβή τρέχοντας. Αυτή είναι η βασική αρχή. Μην μπερδεύεσαι. Να συγκατοικείς η να συζείς πες το με κάποια που δεν γαμιέστε, δεν έχετε έλξη λέμε είτε την ξέρεις είτε όχι από παλιά.
τον λόγο δεν καταλαβαίνω απλά,αν είναι μονο η πρόσθεση 2 πορτοφολιών για να βγαίνουν τα έξοδα ενος σπιτιού το κανεις και με έναν συγκάτοικο ίδιου φύλου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Πρώτη φορά τ'ακούω αυτό


Ξέρω άπειρες ιστορίες.
Φλωράκια ... με σπίτια .... κολωνάκι .... κηφισιά .... εξοχικά αράχωβα .... μέτσοβο ...... πλωμάρι ....... χανιά ....... κέρκυρα ......


και μιλάμε ..... 3 ..... φιλοξενούμενες που είδα ..... φουλ μπαρόβιες !
τατουάζ παντού .... πήρσιγκ ... άφιλτρο ........ σχεδόν .... 30 .... και πήγαν να φιλοξενηθούν από μπούληδες ..... 6-7 χρόνια μικρότερους !!!!

το πιο ακραίο ; μπούλης .... είχε μονό κρεβάτι σε σοφίτα ........... και κοιμούνταν μαζί ............
επειδή του έριχνε σπρωξίδια ............ την έβγαζε πολυθρόνα ...... και έριχνε ξύλα στην ξυλόσομπα ..... για .... ρομάντσα !!!!!!!!!!!


ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ !!!!!!!!!

α ρε πουτάνες σόλωνος ...... τις γάμαγες στο σουδάν ..... και σου έδινε ο ξεδοντιάρης 3 καπότες με το κλειδί !!!!!!!!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Ξέρω άπειρες ιστορίες.
Φλωράκια ... με σπίτια .... κολωνάκι .... κηφισιά .... εξοχικά αράχωβα .... μέτσοβο ...... πλωμάρι ....... χανιά ....... κέρκυρα ......


και μιλάμε ..... 3 ..... φιλοξενούμενες που είδα ..... φουλ μπαρόβιες !
τατουάζ παντού .... πήρσιγκ ... άφιλτρο ........ σχεδόν .... 30 .... και πήγαν να φιλοξενηθούν από μπούληδες ..... 6-7 χρόνια μικρότερους !!!!

το πιο ακραίο ; μπούλης .... είχε μονό κρεβάτι σε σοφίτα ........... και κοιμούνταν μαζί ............
επειδή του έριχνε σπρωξίδια ............ την έβγαζε πολυθρόνα ...... και έριχνε ξύλα στην ξυλόσομπα ..... για .... ρομάντσα !!!!!!!!!!!


ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ !!!!!!!!!

α ρε πουτάνες σόλωνος ...... τις γάμαγες στο σουδάν ..... και σου έδινε ο ξεδοντιάρης 3 καπότες με το κλειδί !!!!!!!!
χαχαχαχ έχει και χειρότερα ναυάγια απο μενα τελικά
αυτοί ούτε φιλάκι στο μάγουλο ούτε καν άγγιγμα δεν νιώθανε απο τις φιλοξενούμενες τους
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Γίγαντες επειδή θα κοιμηθώ θα σας φτιάξω ακριβως το πλάνο με απλά λόγια. Καταρχήν δεν μιλάμε για άγνωστους ανθρώπους.
Παμε το πλάνο. Εγώ είμαι ο Χ και ξέρω την Ψ από παλιά. Γαμιόμασταν και χωρίσαμε. Έσβησε το πάθος κτλ.
Ο χρόνος τα γαμάει όλα. Κάναμε τις ζωές μας, έλξη δεν έχουμε πια αλλά μπορούμε να συζούμε άνετα στις υποχρεώσεις και να περνάμε κι ωραία μιας που γνωριζόμαστε. Αραχτά ωραία. Όχι γαμήσι. Είπαμε. Έσβησε αυτο. Βασικό. Κι η δεύτερη επιλογή βρίσκεις κάποια από αυτές που δεν ήξερες παλιά. Απλά δεν γουστάρεστε. Δεν είπαμε να βρείτε μια από αγγελία. Ζειτε ωραία, μοιράζεστε έξοδα, βοηθιεστε κτλ όλα ωραία. Η γυναίκα αν δεν σε θεωρεί γκόμενο, δεν ζητάει ποτέ τίποτα. Δεν πρηζει αρχίδια. Το έχω κάνει. Αν μάλιστα αποτύχει, δεν χάνετε και τίποτα. Τα σπάτε. Έχει όμως πολλά οφέλη διότι ζείτε την ζωή σας.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Ξέρω άπειρες ιστορίες.
Φλωράκια ... με σπίτια .... κολωνάκι .... κηφισιά .... εξοχικά αράχωβα .... μέτσοβο ...... πλωμάρι ....... χανιά ....... κέρκυρα ......


και μιλάμε ..... 3 ..... φιλοξενούμενες που είδα ..... φουλ μπαρόβιες !
τατουάζ παντού .... πήρσιγκ ... άφιλτρο ........ σχεδόν .... 30 .... και πήγαν να φιλοξενηθούν από μπούληδες ..... 6-7 χρόνια μικρότερους !!!!

το πιο ακραίο ; μπούλης .... είχε μονό κρεβάτι σε σοφίτα ........... και κοιμούνταν μαζί ............
επειδή του έριχνε σπρωξίδια ............ την έβγαζε πολυθρόνα ...... και έριχνε ξύλα στην ξυλόσομπα ..... για .... ρομάντσα !!!!!!!!!!!


ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ !!!!!!!!!

α ρε πουτάνες σόλωνος ...... τις γάμαγες στο σουδάν ..... και σου έδινε ο ξεδοντιάρης 3 καπότες με το κλειδί !!!!!!!!

Κάτσε ρε γιατί δε βγάζω άκρη,αυτοί δηλαδή με ποιο σκοπό τις φιλοξενούν αφού δεν τις γαμάνε;

Μήπως θέλουν να τις γαμήσουν και δεν τους κάθονται;

Ή είναι τίποτα πουστρακια και τις πληρώνουν να παριστάνουν τις γκομενες τους;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Κάτσε ρε γιατί δε βγάζω άκρη,αυτοί δηλαδή με ποιο σκοπό τις φιλοξενούν αφού δεν τις γαμάνε;

Μήπως θέλουν να τις γαμήσουν και δεν τους κάθονται;

Ή είναι τίποτα πουστρακια και τις πληρώνουν να παριστάνουν τις γκομενες τους;


Αυτοί είναι φλωράκια. Γενικά δεν γαμάνε. Πιάνουν ιντερνετο κουβέντα.
Αυτές φυσικά δεν γαμιούνται με τέτοιους χλεχλέδες.
Ξέρουν όμως ότι είναι ακίνδυνοι.
Οι χλέμπουρες για ρεκλάμα .... διαφημίζουν σπιτάρες, τοποθεσία σπιτάρας κτλ ......
Οι μούνες, έχουν πούτσες, δεν έχουν ποτέ αρκετά λεφτά.
Κάποια φάση ... που ο τσοπεράς, ξαπλωστράς κτλ δεν τις γαμάει .....
θέλουν να κάνουν ... μπάνια .... τουρισμό στην αθήνα .... πάσχα στην αράχωβα ...... απόκριες στο μέτσοβο .... 15γουστο στο πλωμάρι ....
πάσχα στην κέρκυρα .........

και πάνε και μένουν τσάμπα στο βλαμμένο , αφού έχουν φιξάρει ότι .... δεν γαμάει !!!!

Μανάδες και πατεράδες του λελέ .... με φράγκα συνήθως ......... αντί να στείλουν το λελέ σε καμιά βίζιτα ......
φτιάχνουν πρωινά ..... ψήνουν μπριζόλες .... ανάβουν τζάκια .... ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕΙ Ο ΧΑΛΒΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ .......


και η αλανιάρα με 2 εισιτήρια ........ κάνει τσαμπέ ταξίδι !!!!!!!!



Καλό ;;;;;;;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
τον λόγο δεν καταλαβαίνω απλά,αν είναι μονο η πρόσθεση 2 πορτοφολιών για να βγαίνουν τα έξοδα ενος σπιτιού το κανεις και με έναν συγκάτοικο ίδιου φύλου
Ο άνδρας δεν μπορεί να μείνει με άλλον άνδρα για αυτό τον λόγο που λέω. Μπορούν μέχρι διακοπές να πάνε μια χαρά για γκόμενες. Πρέπει όμως σε αυτό να έχουν ίδιο σκεπτικο. Ήδη εγώ θα τον πετάξω από το παράθυρο γιατί δεν θα κάνει δουλειές σπίτι. Το έχω ζήσει. Αυτό που λες θα λειτουργούσε αν μου πρόσφερε αλλιώς να πάει να γαμηθεί. Πρέπει να προσφέρουν κι οι δυο πλευρές χωρίς να υπάρχει χορηγία. Ο λόγος που το κάνω αυτό είναι γιατί θέλω να έχω καλή ποιότητα ζωής με βοήθεια γυναίκας. Δηλαδή ικανής γυναίκας. Για αυτό σου είπα αρχικά ότι βρίσκεις άνθρωπο και γάμα μετά οποια βρίσκεις κι αυτή ας κάνει την ζωή της. Πουτάνες βρίσκω αν θέλω για να συζήσω. Αλλά δεν θα δουλεύω εγώ να κάθεται η άλλη στο τικ τοκ.
Θα την καρυδωσω. Δεν συμφέρει. Τα λέμε.:hi:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Αυτοί είναι φλωράκια. Γενικά δεν γαμάνε. Πιάνουν ιντερνετο κουβέντα.
Αυτές φυσικά δεν γαμιούνται με τέτοιους χλεχλέδες.
Ξέρουν όμως ότι είναι ακίνδυνοι.
Οι χλέμπουρες για ρεκλάμα .... διαφημίζουν σπιτάρες, τοποθεσία σπιτάρας κτλ ......
Οι μούνες, έχουν πούτσες, δεν έχουν ποτέ αρκετά λεφτά.
Κάποια φάση ... που ο τσοπεράς, ξαπλωστράς κτλ δεν τις γαμάει .....
θέλουν να κάνουν ... μπάνια .... τουρισμό στην αθήνα .... πάσχα στην αράχωβα ...... απόκριες στο μέτσοβο .... 15γουστο στο πλωμάρι ....
πάσχα στην κέρκυρα .........

και πάνε και μένουν τσάμπα στο βλαμμένο , αφού έχουν φιξάρει ότι .... δεν γαμάει !!!!

Μανάδες και πατεράδες του λελέ .... με φράγκα συνήθως ......... αντί να στείλουν το λελέ σε καμιά βίζιτα ......
φτιάχνουν πρωινά ..... ψήνουν μπριζόλες .... ανάβουν τζάκια .... ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕΙ Ο ΧΑΛΒΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ .......


και η αλανιάρα με 2 εισιτήρια ........ κάνει τσαμπέ ταξίδι !!!!!!!!



Καλό ;;;;;;;

Κάποιοι θα γαμάνε,δεν πιστεύω ότι δεν γαμάει κανένας

Και κάποιες απ'αυτές όταν βλέπουν τα φράγκα και τα σπίτια,δε νομίζω να μην προσπαθήσουν να τους τυλίξουν
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Κάποιοι θα γαμάνε,δεν πιστεύω ότι δεν γαμάει κανένας

Και κάποιες απ'αυτές όταν βλέπουν τα φράγκα και τα σπίτια,δε νομίζω να μην προσπαθήσουν να τους τυλίξουν
Στις ιστορίες που άκουσα ..... δεν γάμησε κανείς ........
Να λένε ψέμματα σε γονείς .... που ανησυχούν που δεν γαμάνε ... ότι δεν γαμάνε ;
Το κόβω απίθανο .
Θεωρώ ότι δεν γάμησαν .
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Αυτοί είναι φλωράκια. Γενικά δεν γαμάνε. Πιάνουν ιντερνετο κουβέντα.
Αυτές φυσικά δεν γαμιούνται με τέτοιους χλεχλέδες.
Ξέρουν όμως ότι είναι ακίνδυνοι.
Οι χλέμπουρες για ρεκλάμα .... διαφημίζουν σπιτάρες, τοποθεσία σπιτάρας κτλ ......
Οι μούνες, έχουν πούτσες, δεν έχουν ποτέ αρκετά λεφτά.
Κάποια φάση ... που ο τσοπεράς, ξαπλωστράς κτλ δεν τις γαμάει .....
θέλουν να κάνουν ... μπάνια .... τουρισμό στην αθήνα .... πάσχα στην αράχωβα ...... απόκριες στο μέτσοβο .... 15γουστο στο πλωμάρι ....
πάσχα στην κέρκυρα .........

και πάνε και μένουν τσάμπα στο βλαμμένο , αφού έχουν φιξάρει ότι .... δεν γαμάει !!!!

Μανάδες και πατεράδες του λελέ .... με φράγκα συνήθως ......... αντί να στείλουν το λελέ σε καμιά βίζιτα ......
φτιάχνουν πρωινά ..... ψήνουν μπριζόλες .... ανάβουν τζάκια .... ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕΙ Ο ΧΑΛΒΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ .......


και η αλανιάρα με 2 εισιτήρια ........ κάνει τσαμπέ ταξίδι !!!!!!!!



Καλό ;;;;;;;
eφιάλτης ειναι αν είσαι ο καληνυχτάκιας,καλυτερα ένα υπαλληλάκι ναυάγιο που γαμάει 3άρι παρά η κατάντια που περιγράφεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στις ιστορίες που άκουσα ..... δεν γάμησε κανείς ........
Να λένε ψέμματα σε γονείς .... που ανησυχούν που δεν γαμάνε ... ότι δεν γαμάνε ;
Το κόβω απίθανο .
Θεωρώ ότι δεν γάμησαν .
προβλήματα γονέων σε πλούσιες οικογένειες...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
8
Like
1.787
Πόντοι
216
Ο άνδρας δεν μπορεί να μείνει με άλλον άνδρα για αυτό τον λόγο που λέω. Μπορούν μέχρι διακοπές να πάνε μια χαρά για γκόμενες. Πρέπει όμως σε αυτό να έχουν ίδιο σκεπτικο. Ήδη εγώ θα τον πετάξω από το παράθυρο γιατί δεν θα κάνει δουλειές σπίτι. Το έχω ζήσει. Αυτό που λες θα λειτουργούσε αν μου πρόσφερε αλλιώς να πάει να γαμηθεί. Πρέπει να προσφέρουν κι οι δυο πλευρές χωρίς να υπάρχει χορηγία. Ο λόγος που το κάνω αυτό είναι γιατί θέλω να έχω καλή ποιότητα ζωής με βοήθεια γυναίκας. Δηλαδή ικανής γυναίκας. Για αυτό σου είπα αρχικά ότι βρίσκεις άνθρωπο και γάμα μετά οποια βρίσκεις κι αυτή ας κάνει την ζωή της. Πουτάνες βρίσκω αν θέλω για να συζήσω. Αλλά δεν θα δουλεύω εγώ να κάθεται η άλλη στο τικ τοκ.
Θα την καρυδωσω. Δεν συμφέρει. Τα λέμε.:hi:
Ο καύσωνας φουντώνει την παράνοια χαχα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Εγώ βλέπω ότι οι ελλεινιδες στον κόσμο τους, σαν να το έχουν λύσει το θεμα του σεξ, μόνο κάτι μπάζα παίζει να κοιτάνε λίγο, οι όμορφες όλο με κάτι σακούλες με ψώνια παπούτσια και καλλυντικά τις βλέπω να γυριζουν. Ζωαρα κάνουν οι ελλενιδες

Κι εσυ αν είχες γκόμενα/σεξ ότι ώρα ήθελες...

Ήσουν κάθε μέρα εξόδους,πάρτυ κλπ...

Είχες 5ψηφιο...ή 6ψηφιο...αριθμο followers στο ινσταγκραμ

Με τι θα ασχολιόσουνα;
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.541
Like
1.703
Πόντοι
216
Το χειρότερο που μου έχει τύχει πρόσφατα ήταν με γκόμενα που απλά της την έπεσα και ζήτησα τηλέφωνο. Ήρθε 3-4 φορές να ψωνίσει δήθεν τάχα με σάλια. Λέω οκ καλά πάμε. Τελικά όχι μόνο της έδωσα το δικό μου αλλά ζήτησα το δικό της και το έδωσε. Λέω, δεν μπορεί ρε μαλάκα να πηγαίνουν όλα ρολόι. :2funny: Και όντως!!!
Η τύπισσα χωρίζει με τον άνδρα της, έχει μωρό, είναι άνεργη και θέλει πλούσιο. Μου είπε αν πάμε για καφέ να πάω να την πάρω από το σπίτι της και βγαίνει μόνο Κεφαλάρι. Έτσι μου έρχεται να της ρίξω μια ροχαλα αν ξανάρθει.
φυγε πυροβολωντας στον αερα σαν τους Νταλτονς
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.064
Κριτικές
63
Like
46.027
Πόντοι
9.297
ποια γκόμενα δέχεται να συγκατοικησει με "φιλο" της ρε παιδια για τον οποιον δεν νιώθει τη παραμικρη έλξη ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΜΑΣΑΕΙ.....
Με γκεη φίλο η συμμαθητή;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.064
Κριτικές
63
Like
46.027
Πόντοι
9.297
Εκτός και αν είναι που στης η σαν το μαυρικό μαβρικκιου που παντρεύτηκε με λευκό γάμο για να κρύψει από το πλούσιο πατέρα του ότι είναι ντιντης
Αν δεν είναι τερψιπρωκτος ένας πλούσιος ποιος θα είναι;
Ο τύπος που πάει αχαραγα στην οικοδομή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom