Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ρε τύπε .... γιατί να πας στις ζούγκλες της γουατεμάλας ή του περού να βρεις ινδιάνες ;

Αν είσαι μπλα μπλας .... παντού γαμάς .... λίγο σόου θέλει .........
Μονο που εκει κοπιαζεις για να διωχνεις γυναικες, ενω Ελλαδα κοπιαζεις για να σου δοθει η δυνατοτητα να πλησιασεις 10 λεπτα μια γκομενα το μηνα ΚΑΙ ΑΝ

Σιγα μην καθησεις τωρα να κανεις τον παρλαπιπα στις γυναικες. Ανοιγεις την πορτοφολαρα, κερνας απο 2-3 ποτα τις Κολπομπιανες και τις βλεπεις να μαλωνουν ποια θα ερθει στο δωματιο για ολονυχτια υπηρεσια :fuck1:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
Μονο που εκει κοπιαζεις για να διωχνεις γυναικες, ενω Ελλαδα κοπιαζεις για να σου δοθει η δυνατοτητα να πλησιασεις 10 λεπτα μια γκομενα το μηνα ΚΑΙ ΑΝ

Αυτο που λες με το μπλα-μπλα το εκανα στα 25, σιγα μην κατσω τωρα στα 45+ να κανω τον παρλαπιπα. Ανοιγεις την πορτοφολαρα, κερνας απο 2-3 ποτα τις Κολπομπιανες και τις βλεπεις αν μαλωνουν ποια θα ερθει στο δωματιο για ολονυχτια υπηρεσια :fuck1:


Αυτή τη μαλακία με τις κολομπιάνες .... ο άλεξ σας την έβαλε στο μυαλό ;;;;;;;

Σας έχει φάει όλους η δουλειά και η ρουτίνα.

Και τώρα ....... αν πας κάπου στην ευρώπη ............. και περιφέρεσαι και πίνεις δίχως αύριο .........
πιστεύεις ότι δεν θα βγάλεις γκόμενα ;;;;;;;;;;;;

Πρέπει να είσαι ζαβός.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Μονο που εκει κοπιαζεις για να διωχνεις γυναικες, ενω Ελλαδα κοπιαζεις για να σου δοθει η δυνατοτητα να πλησιασεις 10 λεπτα μια γκομενα το μηνα ΚΑΙ ΑΝ

Σιγα μην καθησεις τωρα να κανεις τον παρλαπιπα στις γυναικες. Ανοιγεις την πορτοφολαρα, κερνας απο 2-3 ποτα τις Κολπομπιανες και τις βλεπεις να μαλωνουν ποια θα ερθει στο δωματιο για ολονυχτια υπηρεσια :fuck1:
Ρε συ, εδω καποιες γνωστες της κολομπιανας μου ανακαλυψαν καπως το IG μου, και μου εστελναν μηνυματα, "παρατησε την αυτην, εγω ειμαι καλυτερη, δεν θα χασεις" κλπ. Και της τα ειπα και πηγαινε και μοιραζε μπουνιές
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αυτή τη μαλακία με τις κολομπιάνες .... ο άλεξ σας την έβαλε στο μυαλό ;;;;;;;

Σας έχει φάει όλους η δουλειά και η ρουτίνα.

Και τώρα ....... αν πας κάπου στην ευρώπη ............. και περιφέρεσαι και πίνεις δίχως αύριο .........
πιστεύεις ότι δεν θα βγάλεις γκόμενα ;;;;;;;;;;;;

Πρέπει να είσαι ζαβός.
Τυπε δεν εχεις καταλαβει το vibe των φτωχων χωρων. Και οταν λεμε φτωχες δε μιλαμε για Ρουμανο-Ουκρανο-Ρωσιες, κλπ οπου ο κοσμος μενει σε σπιτια με τουβλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξυ συνεβη και αυτο το απιθανο, οταν εμαθε η δικια μου οτι μια "φιλη" της μου εστειλε μηνυματα, την πηρε τηλεφωνο και της ειπε "ερχομαι σπιτι σου να σε σκοτωσω". Και μου εστελνε απελπισμενα μηνυματα η αλλη "σταματησε την, ερχεται να με σκοτωσει, κανε κατι, σε παρακαλω".
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
Τυπε δεν εχεις καταλαβει το vibe των φτωχων χωρων. Και οταν λεμε φτωχες δε μιλαμε για Ρουμανο-Ουκρανο-Ρωσιες, κλπ οπου ο κοσμος μενει σε σπιτια με τουβλα...


Τύπε ..... σε οποιοδήποτε μπαρ ξενοδοχείου πάμε στον κόσμο .......... 3-4 φορές ..... αν έχει γυναίκες ελεύθερες .........
και έχουμε χρόνο να πιούμε ξύδια ........ θα σου πιάσω κουβέντα με τις μισές και βάλε ........
Η δουλειά μου είναι αυτή.

Αν παίξεις σωστά, κάνεις παιχνίδι και με πολιτισμένες γυναίκες. Όχι μόνο με ναυάγια που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα.


Μην κρίνεις από ελλάδα. Σκατένια εξαίρεση .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τύπε ..... σε οποιοδήποτε μπαρ ξενοδοχείου πάμε στον κόσμο .......... 3-4 φορές ..... αν έχει γυναίκες ελεύθερες .........
και έχουμε χρόνο να πιούμε ξύδια ........ θα σου πιάσω κουβέντα με τις μισές και βάλε ........
Η δουλειά μου είναι αυτή.

Αν παίξεις σωστά, κάνεις παιχνίδι και με πολιτισμένες γυναίκες. Όχι μόνο με ναυάγια που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα.


Μην κρίνεις από ελλάδα. Σκατένια εξαίρεση .
Τυπε συμφωνω. Αλλα και παλι αναφερεσαι στο να κυνηγας και παλι εσυ. Εδω μιλαμε να εισαι το θηραμα. Να εισαι ο μονος λευκος σε μια περιοχη σαν την Αργολιδα.
Να εισαι το μοναδικο ζαρκαδι σε μια Πινδο γεματη λυκους...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
Τυπε συμφωνω. Αλλα και παλι αναφερεσαι στο να κυνηγας και παλι εσυ.
Δεν μιλάω για κυνήγι τύπε. Μιλάω για σόου.
Κάνεις σόου και βλέπεις τις πελάτισες να τσιμπάνε.
Δικός μου τρόπος.

Ξεχωρίζεις από αυτές που γουστάρουν , κάποιες να σου αρέσουν κι εσένα.
Ευκολάκι.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
Το έχω πει και εγώ αυτό παλιότερα. Η χειρονακτική εργασία σου δίνει όρεξη ενώ η καθιστική σε γραφείο είναι θάνατος και για το σώμα και για την ψυχή!
Ο άντρας πρέπει να δουλεύει με τα χέρια αλλιώς αποκτάει ψυχολογικά.
ετσι ειναι. το απογευμα καθως γυριζα απτο χωραφι, περασα απο το καφε του χωριου και ειδα την ελευθεριτσα να αραζει με το φρεντο της, και αν και κουρασμενος , μου ηρθε μια απεγνωσμενη ορεξη να τη σκισω στα τεσσερα σε καποιο παλιο αχυρωνα. μετα στο σπιτι αραξα στον υπολογιστη, και ειμαι ηδη καθιστος 5 ωρες και με εχει πιασει μια δυσφορια αστα να πανε
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
ετσι ειναι. το απογευμα καθως γυριζα απτο χωραφι, περασα απο το καφε του χωριου και ειδα την ελευθεριτσα να αραζει με το φρεντο της, και αν και κουρασμενος , μου ηρθε μια απεγνωσμενη ορεξη να τη σκισω στα τεσσερα σε καποιο παλιο αχυρωνα. μετα στο σπιτι αραξα στον υπολογιστη, και ειμαι ηδη καθιστος 5 ωρες και με εχει πιασει μια δυσφορια αστα να πανε
Τυπε η δυσφορια ειναι που η Ελευθεριτσα ειναι 500 μετρα μακρια σου και οχι διπλα σου και οχι επειδη καθεσαι στον υπολογιστη...
Καλη η Ελευθεριτσα;
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
Τυπε η δυσφορια ειναι που η Ελευθεριτσα ειναι 500 μετρα μακρια σου και οχι διπλα σου και οχι επειδη καθεσαι στον υπολογιστη...
Καλη η Ελευθεριτσα;
ειναι ενα μικρο ξανθο τρυφερο μουνακι που θες να το γλυφεις ολη μερα. αλλα απομακρο
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
749
Πόντοι
96
Ρε George71, σε παω απο καιρο, αλλα πραγματικα εγραψες, και με το παραπανω ποστ.
Ετσι ακριβως ειναι.
Εξαιρεσεις υπαρχουν, και στην Ελλαδα, αλλα λιγοστες, οπως λεμε, για να επιβεβαιωνουν τον κανονα.

Το μονο αρνητικο, αν θελουμε να παμε τη σκεψη σου ενα βημα παραπερα,
γιατι κι εγω εχω 'ψαχτει' με τα σεναρια αλλων χωρων,
ειναι οτι ο Ελληνας,
ακομη και στη 'μεσαια' προς ανω, καλη ταξη να ειναι, με ενα μεσο εισοδημα,
δυσκολα αντεχει να συντηρησει μονος του, ενα ακομη ατομο, ποσο μαλλον, να ξεκινησεις οικογενεια και να το στηριξεις ολο αυτο, σε εναν αντρικο μισθο Ελλαδας.
Γιατι το θεμα βεβαια ειναι και να σε βλεπει το σπιτι σου.
Αν ειναι να κανεις 2 δουλειες ως αντρας, και να πας σπιτι μονο για υπνο στις 12,
με την εγνοια οτι η γυναικα σου μπορει και να ξενοπηδιεται λογω αναγκης αφου δε σε βλεπει,
ε δεν εχει νοημα.
Θελω να πω, οτι η Ελλαδα, δυσκολα μπορει, για το μεσο Ελληνα, να υποστηριξει το σεναριο,
φερνω αλλοδαπη νυφη.
Εν τω μεταξυ, αν φερεις αλλοδαπη νυφη, δεν θα την βγαλεις εξω να δουλευει.
Ενω σε μια αλλη δυτικη χωρα, μπορει να ειναι σκατενια απο γυναικες,
αλλα εχεις μια ανοδο στα επαγγελματικα, μια προοπτικη για καλυτερες αποδοχες κλπ. Αρα, μπορεις να υποστηριξεις το σεναριο.
Εδω στην Ελλαδα, χαμηλοι μισθοι, και ολα απροβλεπτα, καμια σταθεροτητα στο περιβαλλον.
Οποτε, οι περισσοτεροι αναγκαστικα, λογω και των οικονομικων, αναγκαζονται να συμπορευτουν με καποια ελλεεινιδα, που κι αυτη θα εχει καποιο εισοδημα.
ειπαμε οι ανδρες στο γιολαντα ειναι σε χειροτερη θεση απο τους εβραιους στην ναζιστικη γερμανια:rockon::rockon::rockon:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Ναι αλλα το διπλό που έριξες στην Πορτογαλία σε εκανε πρωταθλητή όχι η πεντάρα στο Γιβραλταρ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
κραζουμε τις ελλεηνιδες (και με το δικιο μας) αλλα ας πουμε λιγο και για τους μαλακες τους ελληνες

Facebook

717 λαικ και 133 σχολια απο πυρφορους σε ενα εμφανέστατα ψεύτικο προφιλ...φανταστείτε πόσοι θα στέλνουν και DM κάθε μέρα...Αυτό είναι το επίπεδο του νεοελληνα μπουρτζόβλαχου που για 30 χρονια ψηφιζε (και θα συνεχισει να ψηφίζει ΝΔ - ΠΑΣΟΚ)
τα ειδα τα σχολια. ειναι λιγουρο-ζομπι αυτοι. σαν ψευτικα ΑΙ προφιλ φτιαγμενα για να γεμιζουν με σχολια. δε μπορεις να πιστεψεις οτι ειναι υπαρκτα προσωπα που κυκλοφορουν αναμεσα μας.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
και τι κανει στο χωριο η ελλεινιδα και δεν εχει φυγει ακομα για θεσσαλονικη προς αναζητηση χορηγων και μεγαλης ζωης?για να καθεται στο χωριο,το πιθανοτερο ειναι οτι εχει βρει χορηγο τον μεγαλοκτηματια πλουσιο του χωριου και του τα μασαει,αλλιως θα ειχε φυγει
λυκειο παει. σε ενα χρονο θα φυγει για φοιτητιλικι. ελευθερη ειναι
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.909
Κριτικές
21
Like
11.189
Πόντοι
4.546
Η Ελλάδα είναι ιδανική χώρα για να είσαι γυναίκα, ζωαρα κάνουν οι ελλεινιδες;, πραγματικά σκεφτομε ότι αν ήμουν γυναίκα σε αυτή εδώ τη χώρα, κανονικης εμφάνισης, όχι απλά θα είχα γκομενους(όχι γκόμενο, γκομενους), αλλά και πιο ποιοτική ζωή, ταξίδια εξωτερικό, εξόδους, ρούχα, δεν θα δούλευα η θα έκανα καμία δουλειά μανικιουριστρα η γραμματέας το πολύ πολύ, σίγουρα περνάς πιο καλά σαν γυναίκα στην Ελλάδα, πάρα σαν άντρας που σε τρώει η αγαμία και η αφραγκια
:jerking::jerking::jerking::jerking:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.310
Πόντοι
3.656

Που έχει άδικο σ'αυτά;

Φυσικά περνάει καλύτερα η γυναίκα,αφού απο αυτήν δεν απαιτείται τίποτα

Ούτε να δουλεύει,ούτε να βγάζει λεφτά,ούτε να σκουπίζει,ούτε να καθαρίζει

Οι περισσότερες πλέον στα 25,ζουν όσα οι άντρες σε 5 ζωές

Έχουν γαμηθεί,έχουν κάνει σχέσεις,έχουν γυρίσει όλη την Ευρώπη,όλα τα νησιά της Ελλάδας,με γκόμενους...με παρέες...κι όλα αυτά απ'τα 18 μέχρι τα 25.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom